» »

Steam - Nakup iger

Steam - Nakup iger

««
174 / 244
»»

Dr_M ::

Cudno mi je, da je CS:GO samo 50% znizan, vem, da je bil tudi vec.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

suhi ::

CS:GO ne bo imel več 75% znižanja, ker se po vsaki taki akciji na serverje vsuje cheaterjev, ki si samo v ta namen naredijo throwaway Steam account. Pri 50% znižanju je takih primerov manj.

oo7 ::

Pred 1 mesecem nazaj sem si na Steam posnel igro The walking Dead drugo sezono in igra ni delala. Potem sem pa naložil še Tales from Borderlands isto od Telltale games in igra isto ni delala drugače mi vse igre delajo razen teh dveh.

Potem sem pa pisal Telltale na suppoort forum in so mi na email poslali tole:

Hello,

Thank you for providing the extra information. Unfortunately after looking over your Support Tool information, your games do not appear to be installed in the default location on your computer. Can you please clarify if you have the game installed to a secondary drive, while your save file directory for the game is located on your C:\ drive. This may be causing the black screen/crashing that you are experiencing.

I recommend try installing an instance of the game to your C:\ drive, then start the game and you should be able to continue playing successfully.


Zdaj pa ne razumem kaj točno bi moral narediti. Moj glavni disk je C ampak Steam imam pa naložen na drugem disku F. Zdaj če igro zbrišem iz Steama kako naj jo naložim na C disk če imam Steam na F disku?

Hvala za pomoč :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

suhi ::

Settings -> Downloads -> Steam Library Folders -> Add Library Folder

Machete ::

Kje je Steam inštaliran nima veze s tem kam ti inštaliraš igre.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Tr0n ::

To dolgo casa ni bilo tako. :)

Aja, je CSGO kdaj padel pod 50%?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Ang3lo ::

Ja, jaz se spomnim da sem ga dobil za 3€, ampak tega več ne delajo, ker si smurfi in hackerji nabavijo kup računov.

Tr0n ::

A zato je to, lol. Weird people.

Snackbarru ::

Svetujem da si namestite "Enhanced Steam" extension za chrome.

suhi ::

Wolfenstein: The New Order za 4,5 € (Nuuvem, VPN ni potreben)

Wolfenstein: The Old Blood za 4,7 € (GetGames, uporabite kupon EGL)

Dr_M ::

Tr0n je izjavil:

To dolgo casa ni bilo tako. :)

Aja, je CSGO kdaj padel pod 50%?



Na steamu je bil ze 1.99€.
Bom pa pocakal na novoletne razprodaje, ce bo vsaj 75% dol.
Drugace pa ja, cheaterji so krivi za nizek popust.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dr_M ::

suhi je izjavil:

Wolfenstein: The New Order za 4,5 € (Nuuvem, VPN ni potreben)

Wolfenstein: The Old Blood za 4,7 € (GetGames, uporabite kupon EGL)



Za The New Order mi pise This item is unavailable in your country.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ru7 ::

Kupil Old Blood, thanks za info.

suhi ::

Dr_M je izjavil:

Za The New Order mi pise This item is unavailable in your country.

Pol pa ne vem, meni je šlo normalno skozi s Paypalom brez uporabe VPN-ja še kako uro nazaj. Mogoče so pravkar zaklenili? Kakorkoli že, še vedno lahko kupiš prek VPN-ja, igra se normalno aktivira na Steamu.

Jerry000 ::

Lahko kdo pove kak dober VPN za tale Nuuvem? Učas sem uporabljal Hola, sam baje zdej ni več varen, poskusil sem veliko drugih za free ampak noben ni delal na Nuuvem. Potrebujem pa samo za to...2x na leto mogoče

Machete ::

foxyproxy za chrome, bi moralo it..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Dr_M ::

Pa to kej dela sploh? Pakrat sem ze probal neke programe za VPN, pa ponavadi ni delalo, se mi je pa ze zgodilo, da so winsi cist zastekal, pa se cela mreza je zacela stekat, tako da sem moral odklopit svoj comp iz mreze, da sem lahko sploh odinstaliral, ostalo se je pa nekako pobralo potem brez rebootanja.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Machete ::

Dela ja. Sam delujoč server morš najt. So pa public oz.free serverji (odvisno od obremenitve in sreče) včasih zelo počasni in je treba malo potrpljenja, da zlouda strani in zaključi procese.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

prenasalec ::

Če koga zanima, imam kopijo Rocket Leagua za prodat. Ceneje kot na razprodaji. ZS.

GabrieLeo ::

Assasins Creed Black Flag + Tomb Raider = 10 eur. Splača se!

oo7 ::

Pa se cene nekaj spreminjajo :)

tsatthoggua ::

Meh peh pa tale sale. Recimo zanimal me je Civ V Complete, pa so mu zvisali ceno pred popusti. Tako da naj ga kar imajo smrduhi.

dottor ::

Jaz sem Civ V Complete uzel pred časom na HB Store za 10€ :P
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Seljak ::

Jaz pa lani na božičnem steam sale za nekje podoben znesek(10€).

Jerry000 ::

Jaz bom tudi nekaj takega dal na stran...ne preveč...za dušo malo :). Aja, narobe razumel :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

dottor ::

Bi se kdaj dobili tisti ki imate rocket league da bi šli skupaj igrat? Če me še kdo niam dodanega na steam imam isti nickname kot tukaj - kerbal na sliki ;)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Jerry000 ::

jaz lahko jutri proti večeru verjetno (te imam že dodanega). Samo jaz igram bolj za zabavo, če igraš bolj zares potem se ne priporočam :)

dottor ::

Sej jaz tudi igram bolj za zabavo, dokler ne dobim zadevo v prste. Imam pa ene 4 ure igranega in sem lvl-11. Sicer še ne vem letet ampak mi gre vedno boljše pri igri :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Jerry000 ::

boma šla kako ;)

Machete je izjavil:

foxyproxy za chrome, bi moralo it..

Kako pa potem nastavim ta foxyproxy za Nuuvem? Mam pa dodatek za firefox

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

BorutK-73 ::

samo še 4 ure:

- Fallout: New Vegas - EUR 1.75 (brez DLC-jev!)
https://de.gamesplanet.com/game/fallout...

- RAGE 2,49EUR (sam tudi kupil)
https://de.gamesplanet.com/game/rage-st...

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Igri Doom 3 bi lahko malo spustili ceno saj je igra stara že več kot 10 let.

The long dark je že kdo igral?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Jerry000 ::

oo7 je izjavil:

Igri Doom 3 bi lahko malo spustili ceno saj je igra stara že več kot 10 let.

The long dark je že kdo igral?

Uf ne samo doom3, se veliko vec starin bi lahko znizali ceno :)

Jerry000 ::

Lahko nekdo prosim pomaga pa pove kako nastavim foxyproxy za Nuuvem?

Ang3lo ::

Uporabi tunnelbear, ampak ti ne bo delalo pri vseh igrah, ker zdaj preverijo lokacijo preko Paypala in ne moreš kupit sploh.

Jerry000 ::

Aja zatoooo mi z nobenim VPN ni slo...damn. Kaj pa ce samo s kaetico placam ne preko paypal?

prenasalec ::

Z nekom sem hotel trejdati za Cities: Skylines ključ iz Nuuvema, pa je bil regijsko zaklenjen. Looks like the golden days are over.

Ang3lo ::

Ne moreš samo s kartico, rabiš Brazilski SSN. Če kdo res hoče, se da naredit Argentinski PP in ga potrditi z Entropay virtualno kartico, ampak vam pobere nekaj % pri vsakem nakazilu: https://www.reddit.com/r/GameDeals/comm... .

Poleg tega, vedno poglejte kateri paket točno se prodaja od določene igre. Na steamdb se klikne levo na "packages" in izpiše vse. Primer: https://steamdb.info/app/271590/subs/ . Če piše samo PurchaseRestrictedCountries se igro da igrati brez VPNja, včasih pa izrecno piše, da se je ne da igrati izven omejenih držav.

Netrunner ::

ha .. samo 2€ sem zapravil na tokratnih popustih

Jerry000 ::

Ang3lo je izjavil:

Ne moreš samo s kartico, rabiš Brazilski SSN. Če kdo res hoče, se da naredit Argentinski PP in ga potrditi z Entropay virtualno kartico, ampak vam pobere nekaj % pri vsakem nakazilu: https://www.reddit.com/r/GameDeals/comm... .

Poleg tega, vedno poglejte kateri paket točno se prodaja od določene igre. Na steamdb se klikne levo na "packages" in izpiše vse. Primer: https://steamdb.info/app/271590/subs/ . Če piše samo PurchaseRestrictedCountries se igro da igrati brez VPNja, včasih pa izrecno piše, da se je ne da igrati izven omejenih držav.

Torej so Nuuvem poostrili? Škoda, pa tok nizke cene so bile :).

Ang3lo ::

Odvisno je od posameznega založnika, nekatere igre se še da kupiti preko VPNja, drugih pa ne, ker preverijo lokacijo tvojega Paypala oz. kartice. Recimo za Rockstarjeve igre sem slišal da jih ne gre nabavit.

Jerry000 ::

Ah sranje, pa ravno Worms clan wars ne morem nabavit :(. South park se baje da kupiti če koga zanima, okoli 4€ pride

Pezdicek ::

Mene pa zanima, ce je mozen prenos igre iz enega accounta na drugega? Z bratom sva imela en acc, sedaj pa bi si jaz prenesel igro na svoj acc. Je to mozno? Gre za sp igre.

Zmajc ::

Izjemno težko. Sem imel problem ko sem igro redeemal na napačnem steam accountu pa sem jih prosil za prenos dna drugega. Niti pod razno niso hoteli čut nič o tem.

prenasalec ::

Kot je Zmajc povedal, tega Valve ne dela. Pod nobenim pogojem. Nikoli. Na žalost.

Bor H ::

Lahko pa uporabita deljenje knjižnice, ne dela sicer na vseh igrah in ima nekaj omejitev (ko lastnik igre zažene katerokoli igro se deljenje izklopi).

Seljak ::

Kaj pa če...:))

Heisenberg ::

Spoštovani, zanjič ko sem kupil igro se je pisalo leto 1998 :)
Bi želel kupiti FarCry4 ker si želim opcije ki jih na zelniku ne dobiš.

Kako kupiti? A so mogoče tudi kakšne akcije?
Verjetno mi za to ni treba iti v trgovino ala BigBang in se da to urediti preko neta?

Sorry za mogoče neumna vrpašanja, ampak kot sem rekel, zadnjič sem kupoval igre 1998


:)

Matevz96 ::

Najhitreje bo, da jo kupiš na steamu (+trenutno je 50% znižana)
http://store.steampowered.com/app/29811...

Kupiš povsem enako kot v ostalih spletnih trgovinah (add to cart...)

stalker ::

Znižana je samo še danes, naslednji popusti bojo okoli Božiča in Novega leta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: stalker ()

ahac ::

Matevz96 je izjavil:

Najhitreje bo, da jo kupiš na steamu (+trenutno je 50% znižana)
http://store.steampowered.com/app/29811...

Kupiš povsem enako kot v ostalih spletnih trgovinah (add to cart...)

Nima smisla na Steamu, ker bo za Far Cry 4 v vsakem primeru potreboval Uplay in če kupi direktno tam, sploh ne rabi Steama.
Pa še cena je trenutno nižja: 18EUR (za navadno verzijo)
http://shop.ubi.com/store/ubiemea/en_IE...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()
««
174 / 244
»»