» »

Steam - Nakup iger

Steam - Nakup iger

««
154 / 244
»»

Machete ::

Sem te imel za bolj razumnega. Zato pa je napisal, da se ne preordra ane?

Btw: http://www.bundlestars.com ima nekaj zadev v akciji. Sem upal na kakšen bolj soliden MKX deal, pa vidim, da je bolj brezveze. Komplete že imam, goro DLC pa si lahko vtaknejo nekam, s katero koli roko že, ker mrzim DLCje, še posebaj pa take gluposti, kot so dodatni fajterji. Naj dajo že enkrat v špil od začetka vse, pa zaračunajo toliko več in basta. Če bodo že suh kruh glodali zaradi modeliranja enega gorota tumpastega. Banda DLCjevska.

opeter ::

Moram te razočarat, ker izgleda, da bodo/so DLC in mikrotranzakcije prihodnost na vseh frontah ... razen, če bodo potrošniki glasovali proti temu sistemu s svojimi denarnicami.

Večina žal ne, zato pa je tako uspešen npr. Cabdy Crush Saga. Beri:
http://www.macrumors.com/2015/02/13/can...

Igralci so za nakupe znotraj te igre porabili več kot 1,3 milijarde dolarjev v letu 2014.

Že sam Nintendo se premika v to smer (eden izmed zadnjih, ki so se naposled poklonili pred kravatarji in delničarji za večji zaslužek):
Talking Point: Nintendo's Plans for DLC and Microtransactions Point to Changed Priorities
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Pesimist ::

jaz podpiram oba modela. Naj bo opcijsko za uporabnika. Win Win.

Machete ::

Sej v bistvu imaš opcijo, ki sem jo omenjal, da kupiš nek komplet dlcjev, ponavadi v prednaročilu. Ampak je ponavadi skoraj enaka cena kot osnovna igra. Tu pa smo že malo čez mejo.. 100€ v prednaročilu.. njet.

nooby ::

Nisem prej opazu te teme. No da še tu vprašam.


Ko hočem kupiti igro mi tole ven vrže:

An unexpected error has occurred. Your purchase has not been completed. Please contact Steam Support.


Je to kakšen začasni hrošč ali kaj? Obstaja morda Steam live support kot ima to urejen Origin?
i7 9990k | Msi 2080ti |
Crucial 32gb |
Asus Z390 |

BorutK-73 ::

Machete ::

Provaj preko brskalnika še, če to v clientu klikaš.
Pa več varijant imaš za paypal plačilo. Eno je da greš čisto ločeno v paypal in tam potrdiš, eno pa da imaš ta paypal že vezan v steam in samo z geslom potrdiš plačilo. Nekaj v tej smeri bo gotovo. Provaj malo te opcije. Ali pa še s kartico provaj, pač neki drugi način plačila..
Nisem posvečal preveč pozornosti, ker grem zmeraj na shranjeno možnost povezanega paypala..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

BorutK-73 ::

Bundle stars Factions bundle - 72ur €2.27
http://www.bundlestars.com/all-bundles/...

Guns of Icarus Online - že ta igra je vredna nakupa bundla, drugače je igra 15€
The Ship: Murder Party
Dino D-Day
Pool Nation
Murder Miners
Orbital Gear
Eador: Masters of the Broken World
Super Toy Cars
Ring Runner: Flight of the Sages
Muffin Knight

ps
Sranje, premalo €€€ na kartici.;(

Zgodovina sprememb…

CoreySteel ::

Bor H je izjavil:

1. pravilo prednaročanja iger: iger se ne prednaroča


Should I preorder? (od 1:53 naprej)


Skoraj umrl, ko sem to slišal :D
Twitter: @CoreySteel_

BorutK-73 ::

Free Battlepaths (scroll skoraj do dna)
https://www.indiegala.com/store

Igra ima trading karte
ttp://store.steampowered.com/app/296050/

prenasalec ::

Tukaj talajo ključe za Coffin Dodgers: http://eu.alienwarearena.com/giveaways/...
Meni zgleda super igra. Pohitite, ni več veliko ključev :)

dottor ::

Je uzel kdo weekly bundle in ima en 100% pomarančni sok viška? Drugače iz Indie bundla predlagam UnEpic, predvsem ljubiteljem D&D, Pathfinderja ali ostalih roleplay gameov ;)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

scipascapa ::

Dr_M ::

Samo za info, en key je za vse igre.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

podstrešje ::

En key je za Origin, za Steam so pa ločeni ključi.
But your loaded dice won't help you in the end.

dottor ::

Edina stvar ki me zanima je Command & Conquer™ Generals + Zero Hour in Dragon Age™ II. Origins in Peggle sta bila free pred kratkim, dead space pa imam celo triologijo. Za Mass Effect pa predvidevam da drugi teden prideta še pvi in tretji del??
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

BorutK-73 ::

scipascapa je izjavil:

https://www.humblebundle.com/

super pack

To pa je Epic bundle. Še dobro da že imam skoraj vse igre iz tega bundla.

prenasalec ::

Če ima kdo slučajno odveč Bejeweled 3 kodo, se priporočam.

Tudi zamenjam lahko za kaj. ZS.

Dobil, hvala :)

Zgodovina sprememb…

prenasalec ::

Bundle na WinGameStore za njihovo 10 obletnico: klik

1$:
- Deponia
- The Night of the Rabbit
- Edna & Harvey: Harvey's New Eyes
- 1954 Alcatraz

BTA (5,13$):
- Cognition: An Erica Reed Thriller
- Torchlight II
- realMyst: Masterpiece Edition
- Among the Sleep

Po mojem zelo dober bundle. Vse igre imajo na Steamu zelo dobre reviewe, z izjemo Alcatraza.

BorutK-73 ::

podstrešje je izjavil:

En key je za Origin, za Steam so pa ločeni ključi.

Potem dobiš dvojne ključe?

Matevz96 ::

BorutK-73 je izjavil:

podstrešje je izjavil:

En key je za Origin, za Steam so pa ločeni ključi.

Potem dobiš dvojne ključe?


Za nekatere igre, glej slikce pod igrami.

bajsibajsi ::

BorutK-73 je izjavil:

podstrešje je izjavil:

En key je za Origin, za Steam so pa ločeni ključi.

Potem dobiš dvojne ključe?


Priblizno tako. Ce npr. kupis 1$ tier, dobis en kljuc za vse Origin igre in dva kljuca za Steam igri.

dottor ::

prenasalec je izjavil:

Bundle na WinGameStore za njihovo 10 obletnico: klik

1$:
- Deponia
- The Night of the Rabbit
- Edna & Harvey: Harvey's New Eyes
- 1954 Alcatraz

BTA (5,13$):
- Cognition: An Erica Reed Thriller
- Torchlight II
- realMyst: Masterpiece Edition
- Among the Sleep

Po mojem zelo dober bundle. Vse igre imajo na Steamu zelo dobre reviewe, z izjemo Alcatraza.


Če bo kdo uzel in ima torchlight 2 viška se priporočam. Hvala. Dejansko mi rabi samo ta igra...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

suhi ::

bajsibajsi je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:

podstrešje je izjavil:

En key je za Origin, za Steam so pa ločeni ključi.

Potem dobiš dvojne ključe?


Priblizno tako. Ce npr. kupis 1$ tier, dobis en kljuc za vse Origin igre in dva kljuca za Steam igri.

Da dodam še eno fintorudi: Če najprej kupite 1$ tier, potem pa k temu dodate še razliko za BTA, boste na koncu imeli 2 ločena ključa za Origin igre, enega za prvi tier, drugega pa za BTA.

Jerry000 ::

aja? torej samo razliko lahko plačaš, ni potrebno celtne cene BTA?

če ma kdo dragon age odveč se priporočam by the way...mam že vse igre :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

podstrešje ::

JA, pač v prvem nakupu vzameš za 1$ in potem greš pod ta nakup in poiščeš odsek, ki se začne: Like what we're doing? Click to increase amount ali nekaj takega. In ti zaračuna BTA, ki je bil v času nakupa in pač doplačaš razliko. :)
But your loaded dice won't help you in the end.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Drugače ima Origin svojo temo.
Origin

BorutK-73 ::

podstrešje je izjavil:

JA, pač v prvem nakupu vzameš za 1$ in potem greš pod ta nakup in poiščeš odsek, ki se začne: Like what we're doing? Click to increase amount ali nekaj takega. In ti zaračuna BTA, ki je bil v času nakupa in pač doplačaš razliko. :)

Lahko potrdim da to deluje.

5pellfire ::

Kaj pri tem Humble bundlu lahko redeemš ključ za isto igro na Steamu in na Originu, ali je to ali-ali varianta?

suhi ::

Seveda lahko redeemaš na obeh, tako je pravzaprav tudi mišljeno. Ali-ali varianta je uradno prepovedana :)

prenasalec ::

Pri prvem bundlu si dobil oboje, najbrž je tudi zdaj tako.
Poleg tega pa sem odkril eno dobro finto za tiste, ki jim ravno ob izidu zmanjka denarja za BTA. Ko pride BTA na najjnižjo točko, ponavadi je to kakšno uro po začetku bundla, takrat kupiš bundle za en cent (ali en evro, kolikor pač). Ko imaš denar za BTA, greš samo na link, tam kjer so spravljeni Steam ključi in klikneš "Increase my order amount". Najnižja BTA cena se ohrani in samo doplačate razliko od nakupa do takratnega BTA-ja. Kakšen evro se da prišparati na ta način.
Na primer, če nisi prepričan da se bodo odklenile dobre igre v drugem tednu.

Jerry000 ::

čakaj...torej, tam na humble ko kupiš dobiš samo en ključ, torej glede na to da na strani piše da je nekaj iger tudi za steam odkleneš to na originu in steamu z samim tem ključem?

suhi ::

Kaj? :)) Dobiš ločene ključe za Origin in Steam, govorim le, da uradno naj ne bi talal teh ključev dalje svojim kolegom npr. Se pravi, ti redeemaš nek ključ na Originu, s strogo pravnega stališča je prepovedano dat dalje svojemu prijatelju ekvivalentno kodo za Steam (npr. za Mass Effect 2). Ampak tega seveda živ bog ne bo šel preverjat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: suhi ()

Jerry000 ::

frend je kupil pa je samo za origin dobil...1$

Machete ::

Whey wha? What a rip-off.

Netrunner ::

Jerry000 je izjavil:

čakaj...torej, tam na humble ko kupiš dobiš samo en ključ, torej glede na to da na strani piše da je nekaj iger tudi za steam odkleneš to na originu in steamu z samim tem ključem?


Jaz sem nabavil oni bundle .. pa sem prvo aktiviral na originu in nato ključe na steamu sem aktiviral na dveh lastnih steam accountih ..

Mi je sicer malo brezveze imet podvojene igre na originu .. pa ok .. naj bo :)

Dr_M ::

Dobis tudi v tem bundlu 4 kljuce za steam.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Jerry000 ::

neglede na to da piše origin key in zraven redem key on origin? Steama nikjer ne omenja

Dr_M ::

Na linku, ki ga dobis na mail, imas najprej Origin key, mal nizje pa se za steam. Pa precej na majhno pise.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dober dan ::

Ali lahko gta v kupljen v comshopu aktiviram na steamu?

Machete ::

Zakaj pa ga ne bi mogel?
Če ne gre, edino pomeni, da imajo kitajsko robo, ki ni namenjena za naš trg. Kar zna bit praksa, potem zahtevaj denar nazaj in potalaj par batin.

buneech ::

Če dobiš ključ za steam, potem ja. Drugače je verjetno ključ za Rockstar Social Club, najverjetneje boš za slednjega dobil ključ.

ahac ::

Jaz tud mislim, da ne. Verjetno dobiš samo key za Rockstar Social Club.

Zakaj pa ga ne bi mogel?
GTA5 ne potrebuje Steama za delovanje (ni Steamworks igra) zato ti (verjetno) ne dajo Steam keya.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Machete ::

Aha. No tukaj ga še ni: https://support.steampowered.com/kb_art...
Ampak ne vem, kako pogosto updejtajo to listo.
Če ti je več do tega, da je (za 100%) na Steamu, kot imeti škatlo, potem veš kaj narest ;)

Dober dan ::

Vse gta igre imam na steamu, pa sem mislil, da petica ne bo izjema, ampak po drugi strani pa: ta vikend imam čas in bi malo preigraval.. Preden mi bo snelo 60gb z neta, bo sreda. Zdajle letim v štacuno v celje, pa da vidim kaj bo. Za škatlo mi je praktično vseeno.:)) Bom pa tudi prišparal 5€ :))

Gegc1131 ::

http://store.steampowered.com/app/31038...
Zdownlodaš do pondeljka, imaš na acc-ju vedno :)

Dober dan ::

Sem že nabavil, za igro sem odštel 50€, tako da je ostalo še za kavo. Ko pridem domov, pa akcija. Upam, da bo grafa dost ql.. :))

BorutK-73 ::

Gegc1131 je izjavil:

http://store.steampowered.com/app/31038...
Zdownlodaš do pondeljka, imaš na acc-ju vedno :)

Ni to samo free weekend?
Sem malo igral pa še vedno nimam pojma kaj delam v igri, za newbie je zakomplicirana.

Klemzz ::

@Borut
Play Fractured Space until Monday April 20th at 10AM Pacific Time and keep the game for free!

BorutK-73 ::

Sweet:) Bom testiral čez teden, zdaj igram ESO free weekend.
««
154 / 244
»»