» »

Steam - Nakup iger

Steam - Nakup iger

««
71 / 244
»»

PARTyZAN ::

Tole je hudo overpriced, ja.

kmetek ::

Pre-Purchase Age of Empires II HD - 4-Pack

Includes four copies of Age of Empires 2 - Send the extra copies to your friends
56,99€

14,25€ na glavo...

Halfdead987 ::

3€ ceneje. WOW!

Pebkac ::

Pred kratkim sem kupil Primal Carnage, ki bo še nekaj dni na razprodaji za 4,5€. Gameplay sicer nima neke velike globine, ampak moram priznat da je zelo zabavna igra.

bdoxx ::

GregiB je izjavil:

Kupil Football Manager 2013 za 24,99€ (500% off, weekend deal)... velja še danes, če koga prime...

med tem ko si ti čakal na akcijo mam že ~500preigranih ur :D

dottor ::

na GOG.com 5 iger 80% ceneje.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

dottor ::

Kakšni komentarji na igro Tropico 3: Gold Edition? Je zdej na Steamu za 2,74€ (igra + DLC). Zanima me, če jo kdo ima in njegovo mnenje o igri. Se splača kupit trojko kljub temu da je štirka že zunaj?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Bor H ::

Jst sm na Tropicu 3 z dodatkom porabu 50+ ur. Torej ja, se splača za ta denar. Je pa res, da je baje T4 to kar bi T3 mogla bit, tko da če bi eno izbral bi T4, ki je pa še nisem uspel igrat (tako da govorim iz čistega spremljanja). Je pa Tropico 3 fantastičen, zdi se mi samo, da je skirmish mal "smotan", nekako nezanimiv.

dottor ::

Kupljeno. Hvala za mnenje ;)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Jerry000 ::

Js sm si pa nabavil Brothers in Arms: Road to Hill 30, glede na to da nimam še nobene WW2 streljačine na steamu:). Malo pozno ampak vseeno bom uprašu, je vredna denarja?

Machete ::

Če ti ni škoda časa za 8 let star špil, pol verjetno je.

Bor H ::

Brothers in Arms so res kul, z veseljem bi jih preigral še enkrat ampak imajo žal preredko dobre akcije, polne cene pa ne bom plačal.

opeter ::

Jerry000 je izjavil:

Js sm si pa nabavil Brothers in Arms: Road to Hill 30, glede na to da nimam še nobene WW2 streljačine na steamu:). Malo pozno ampak vseeno bom uprašu, je vredna denarja?


Abosolutno. Jaz sem kupil trilogijo na DVD-ju in sem preigral prvi del, zdaj čakata še druga dva.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Jerry000 ::

Machete je izjavil:

Če ti ni škoda časa za 8 let star špil, pol verjetno je.



Hah, ravn 8let stare igre so najbolše

Machete ::

No stvar osebnega okusa in nostalgičnih preferenc.
Bilo je veliko dobrih, veliko slabih. Kot danes. Če imas nostalgijo potem ok, greš malo drkat stare špile. Razen kakšnih klasik pa ne vidim razloga da bi si matral oči z starino. Pri streljačinah za to kakšnega posebnega razloga ni, saj gameplay stagnira že cirka 10let (z redkimi prebliski ala BC2).

Primoz78 ::

Age of Empires 2 HD se da dobit za 8 tf 2 ključev se pravi cca. 8€...

lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Halfdead987 ::

a ni tf2 free?

Primoz78 ::

Halfdead987 je izjavil:

a ni tf2 free?


Ja je, kljuci so za odpiranje skrinj...ce se ne motim, ker ne igram tf2...

Lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz78 ()

Trupl0 ::

Na humblebundle imate Bastion.
Dobil ga za 1$ :)

https://www.humblebundle.com/weekly
If you are going through Hell, keep going !

kmetek ::

Netrunner ::

Je kdo nabavil oz. sprobal StarForge ?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

RejZoR ::

Mal sem brskal okoli in sem videl par ljudi, ki so ob slabem Walking Dead od Activisiona pohvalili Telltale Walking Dead kot odlično izkušnjo. Ker mi zombie špili kar dogajajo me zanima če bi jo priporočili in kako se zadeva sploh igra?

Zdej so na voljo vse sezone, tko da bi jo lahko preigral v enem šusu in v celoti, samo nekak nimam predstave kako se zadeva igra. Je kot tretjeosebna akcijska pustolovščina ali bolj kot point & click avantura v 3D?

Bom pa mal počakal na kakšen deal, da zbije še kakšen evro...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

_Denny_ ::

Glede na youtube je pc verzija enaka tisti, ki sem jo igral na ipadu. Je point & click, s tem, da imaš pomembne predmete vnaprej določene (so označeni tisti, ki jih lahko uporabiš), nekatere naloge pa zahtevajo tudi reakcijski čas (recimo takoj na začetku moraš hitro vzeti šibrovko, naboj, med vstavljanjem ti pade na tla, ga moraš hitro pobrati in streljati; če ne, si mrtev in je game over), pogovori pa se odvijajo glede na vprašanja in odgovore, ki jih izbereš. Bi ti svetoval, da pogledaš kaki gameplay, samo to ti potem pokvari celotno izkušnjo...v glavnem, igra je zakon.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

RejZoR ::

Sej ravno zarad tega nočem pogledat gameplay videotov. Skratka zadeva se igra kot bi naredil celotni špil okoli point & click ter sekvenc kot jih imajo nove igre, ko moraš v določenih kadrih mlatit po določenih tipkah ob določenem času, da se stvar odvije tebi v prid. Če zajebeš pa pač škripneš.
Sem slišal kar nekaj pohval, da je huda atmosfera in da je Telltale games dobro naredil vse skupaj ampak nisem hotel uničit izkušnje z buljenjem gameplay videa. Oz sem se nasplošno odvadil, da ne gledam, ker sem si že 2x zjebal izkušnjo, ker pol ni pravega presenečenja in suspenza, sploh pri takih igrah kot je ta, ki tripa ravno na to.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Bor H ::

Tale video je prve pol ure in ti verjetno ne bo preveč pokvaru izkušnje. Pravijo pa da ima enega najbolj čustvenih koncev v igrah in da tudi najbolj tough tipi jokajo.

Halfdead987 ::

Wait...Zombie igra ima čustven konec? What the fuck?

dottor ::

Igra kdo Team Fortress 2? Imam par itemov za zamenjat:

Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

RejZoR ::

Sem opazil zanimive špile s hudim znižanjem. Vsak Commandos špil po 1,24 EUR, Trine za 2 EUR, Trine 2 za 3,24 EUR, Hydrophobia za 2 EUR, Just Cause 2 za 3 EUR, vsak Broken sword po 1 EUR oz 1,24 EUR, Botanicula za 2,39 EUR in še kup drugih špilov.

Vem da so zdele indie deali ampak cel kup špilov je, ki niso glih indie...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Bor H ::

Ene par dealov je res res kul, škoda sam da Hotline Miami kr noče it čez 50%

dottor ::

Jaz čakam da pride Skyrim skupaj z vsemi DLCji na 20 ali manj € :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Primoz78 ::

Bor H je izjavil:

Tale video je prve pol ure in ti verjetno ne bo preveč pokvaru izkušnje. Pravijo pa da ima enega najbolj čustvenih koncev v igrah in da tudi najbolj tough tipi jokajo


The walking dead (od Telltale) je superca, sem jo prespilal na iPadu in komaj cakam nadaljevanje...je pa res, konec me je presenetil...8-O

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

kmetek ::

Halfdead987 ::

Bioshock Infinite
Tomb Raider
Če kdo rabi, prodam za pol cene. Obe skupaj za 40.
Sem dobil ob grafični. Steam koda:)

kmetek ::

kmetek ::

Grand Theft Auto Complete Pack

Includes 7 items: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City, Grand Theft Auto: San Andreas, Grand Theft Auto, Grand Theft Auto 2, Grand Theft Auto IV, Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

WEEKEND DEAL! Offer ends 1 April

7,49€ OMFG

Jerry000 ::

Jp, to je res najbolši deal, sm ga pred 1 letom vzel...enostavno must buy:)

Dober dan ::

Je kdo kupil paket GTA-jev? Mene zelo zanima... :D

dr.Akula ::

Ja, sam sem ga kupil že kakšno leto nazaj (ista cena kot sedaj). V bistvu je nobrainer, eden boljših paketov iger za smešno ceno.
ni podatka

Jerry000 ::

Tut js sm pred leti nabavil pack, vredno vsakega centa

DOOM_er ::

kupil pred časom učer igral Vice city celo noč :D
Robots will steal your job. But that's OK

medenko ::

Tropico 4 Collectors Bundle

9,99$ - 20% koda GMG20-FDSCL-AQQXD

cca 6€....

_Denny_ ::

http://www.humblebundle.com/weekly

1$ ali več:
-Red Orchestra (+soundtrack)
-Red Orchestra 2 GOTY (+soundtrack)

Več kot povprečje (trenutno 2,87$):
- Red Orchestra 1 in 2
- Killing Floor (soundtrack + vsi dlc-ji, razen Robot Character Pack in Golden Weapons pack)


Killing Floor guest passi (3 dnevni preizkus špila), če kdo rabi:
Guest pass 1
Guest pass 2
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

ibro46 ::

Lep pozdrav !
Imam eno vprasanje kupil sem original FM2013 ga instaliral prek steama uporabil kodo ki sem jo dobil in pac naredil vse kot treba. Igra mi dela brez problema ampak moram formatirat racunalnik!!!. Tukaj je zaj moje vprasanje moram kje mogoce kaj naredit da si me zapomni ali lahko mirne volje formatiram racunalnik in potem ponovno naložim igro?? Govorim o aktivacijski kodi ki sem jo dobil zraven in uporabil prvič ko sem instaliral igro?

TehDucky ::

Igra je shranjena na steam računu in vse kar boš rabu nardit je to, da si še enkrat steam zlowdaš, se prijaviš v svoj račun, tam pa boš poiskal FM2013 v knjižnici (Library) in boš še enkrat dol lahko potegnu ter naprej igral normalno.

connel ::

Nič ni treba naredit. Skopiraj igro nekam na varno in po reinstalu jo daj nazaj, tako ne bo treba še enkrat dl.

Bor H ::

Nekatere igre sam zahtevajo da po vsaki inštalaciji pri prvem zagonu serijsko vpišeš ampak ti jo pol itak steam sam servira, mislim pa da FM ne spada med njih.

_Denny_ ::

Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

ibro46 ::

hvala za hitre odgovore upam da bo slo vse kot treba

ahac ::

Steam ima tool, ki ti zapakira igro za backup, ki ga potem lepo poženeš in se inštalira nazaj. V meniju poišči "backup game" ali nekaj podobnega.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

PARTyZAN ::

Steam (levo zgoraj) > Backup and restore games
««
71 / 244
»»