» »

Steam - Nakup iger

Steam - Nakup iger

««
53 / 244
»»

Bor H ::

No, nikamor se mi ne mudi, imam pa "taktiko" da naenkrat ne igram preveč iger enakega stila. Seveda ostajajo Company of Heroes, Battlefield in podobne inštalirane za občasn match, ampak praviloma ne bom imel istočasno inštaliranega Painkillerja, Serious Sama in še Hard Reset. Kam že hočem s tem pridt...amm...ja, če vidim da igre ne bom uspel dokončat v nekem zmernem času (recimo do 2 meseca po tem ko jo štartam) je raje niti ne inštaliram, če pa vidim da bo stala v libraryu neinštalirana nekaj mesecev raje počakam naslednjo razprodajo, me to še "prisili" da špile ki jih že imam dokončam. Je pa res da mi AAA špilov zmanjkuje, kar pa ni nujno slabo, bodo indie prišli na vrsto.

Se pa strinjam, obsesija z zombiji in pošastmi je grozna, ko sem v SS3 videl nasprotnika v obliki človeka se mi je kar nasmehnilo

Bor H ::

Heh, originaln Witcher za 2€, bomo reskiral.

bajsibajsi ::

Nexuiz me je mikal, ampak je precej podoben Quake. Sniper Elite V2 tudi, pa mi ne disi 3rd person view. Zgolj zaradi multiplayer opcije. Igra kdo, je zakaj?

Bananovec ::

Da še vam tukaj zagnjavim. Torej iščem nekoga, ki bi mi podaril Nexuiz (recesija jebatga) v zameno dobi Frozen Synapse + ša kaki popust za Trine ali Trine 2 (75% off)
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Dr_M ::

A je tale Dead Island res tako dober al samo pretiravajo? Vidim, da bo spet precej znizan, ker je bil izglasovan.

vorantz ::

Prejšnje poletje sm ga konkretno preigral, zabavna zadeva :)
Opažam da se osnovna cena še zmeri drži visoko (30€) o_O

RejZoR ::

A je Red Faction Armageddon za kej? Izvirnik mi je bil kar hud, Guerrila mi ni bil neki zarad same sandbox zasnove. Kako se igra Armageddon? Cena je ok, kaj pa sam gameplay? Edino kar sem ujel do zdej da je dost konzolastično portan ampak če nima nekih groznih hib me kar zanima...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Bor H ::

Men je bil kul, velik bolj podoben enki kot Guerrili. Dokler se nisem nekje zataknil (težek del, nisem imel volje vlagat energije) mi je bil supr. Mislim da ga ima en od teh servis ala Onlive na voljo.

bajsibajsi ::

Sniper Elite v2 ali Crysis 2 za multiplayer?

Jerry000 ::

ker civilization se splača kupiti? Novega nebi rad ker je predrag (ja, zame je. Vem da je zlo nizka cena ampak za igralca ki ne igra toliko teh iger je draga). Rad bi kupil en civilization ampak nevem al nej one ocene gledam al cene. Zato sprašujem vas:)

Še neki sm pozabu uprašat...kak je pa kej Dungeon Defenders. Se to splača kupit in igrat? Kolikor sem okoli bral ni tok ql špil, na pogled grafično je ful ok ampak igra sama je pa boring oziroma se hit naveličaš. Mnenja:)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

def0r ::

bajsibajsi je izjavil:

Sniper Elite v2 ali Crysis 2 za multiplayer?

Sniper elite je baje resno boring multiplayer, se eno leto isces med seboj. Crysis 2 je pa po domace CoD clone zal recem mi je prvi Crysis imel boljsi MP.

Bor H ::

Men je bil Crysis 2 MP kr fun v beti, Sniper Elite pa nisem igral, mogoče bi raje o Red Orchestra 2 razmislil.

SLO_Robert ::

Če rad kempaš sta Sniper Elite V2 in Red Orchestra 2 taprava naslova :))

Machete ::

Ne da je obče zanimivo, ampak jaz sem si do zdaj v tehle akcijah namrkal:
Alan Wake franšizo, Assassin's Creed II, Botanicula, Portal 1 in 2, Stalker: Call of Pripyat, Vse 4 Splinter Celle (nevem zakaj ni Pandora Tomorrow na voljo??) ter Trine 1 in 2.

ACreed je zlo lep in fajn se igra, Trine je precej zadovoljiv (samo se pred Lost Vikingsi skrije), Portal je kulski, Splinterje sem že zdavnaj obrnil.. a so tako kultni in zakon, da bo čas za še enkrat.. Stalker bo pa še mal počakal ;(( suma - 40€

Bananovec ::

SLO_Robert je izjavil:

Če rad kempaš sta Sniper Elite V2 in Red Orchestra 2 taprava naslova :))

Red Orchestra 2 ja zelo epska igra. In ko rečem epska to tudi mislim. Mape so zelo lepo narejene, gameplay so malo bolj približali casual igralcem, a je še vedno dovolj značilen za RO. Morda od začetka crkuješ kot ribe na suhem, a se kasneje malo priučiš igranja in potem gre dokaj gladko, vsaj dokler upoštevaš navodila Squad leaderja ali pa ubereš boljšo taktiko kot jo ima on. Sam nimam kaj dosti rad realističnih streljank, a RO in RO2 obožujem, zato me čudi, čemu tako malo igralcev. Aja, za optimalno igranje priporočam igranje načinov za hardcore igralce.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Jerry000 ::

Ma kdo za trejdat katero od teh iger: Borderlands, Borderlands GOTY, Oblivion Deluxe, Oblivion GOTY
Imam Portal 2 pa brez denarja:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Bananovec ::

Piši na SteamTrades forume. Še bolje pa bo, če boš vsakemu posebej tam zagnjavil, kaj mu ponujaš. Tako boš prej strejdal zadevo.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Jerry000 ::

sej bom tut ke pisu. Sm mislu če je kdo od vas zainteresiran:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Magic1 ::

Če kdo hoče res dosti single gameplay time za €, potem je Total War eden najboljših. Sem skuril 33(je šel vikend) ur za kratko kampanjo na medium. Samuraji vs puške:D Samuraji lahko komot zmagajo, če imajo cannon futr pred sabo.
Magic

def0r ::

Vse potezne veliko kurijo :D Jaz ze 3. dan ena in isto igro igram v civ 5 :)

kmetek ::

sem kaj pametnega zamudil? :=)

Jerry000 ::

ne velik, odvisn od okusa (če misliš na sale) :P

Jerry000 ::

a se ju3 ob 19:00 zaključi summersale al bodo ob 19:00 dal še zadno porcijo iger?

Bor H ::

Še ena al dve porciji bi mogle bit, mislm da je 12 indie bundlov.

PARTyZAN ::

Tri od devetih not available in our region :>

Bor H ::

Se popravljam, enajst bundlov je, torej še en dan.

Ja, nimamo Fable 3, Batmana in Arme, čeprov Armo mamo ampak ne kaže. Razočaran sm s tem summer sealom.

bajsibajsi ::

Se je cas... lepo cakat na ARMO 2, ce bo sla nizje od 40%. Ce ne bo sla nizje, je najverjetneje itak folk kriv, ko jo non stop kupuje pri 20%.

Zgodovina sprememb…

dr.Akula ::

@bajsibajsi Zakaj misliš, da bo šla še nižje od 40%, če je pa danes na razprodaji? Sicer lahko počakaš še do jutri, ampak ni nobene logike da bi jo še dodatno znižali.
ni podatka

kmetek ::

evo spet imajo batmana za cca 9,99...in naš € ni enak €.

Bananovec ::

Tudi funti niso enaki našim evrom.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

bajsibajsi ::

dr.Akula je izjavil:

@bajsibajsi Zakaj misliš, da bo šla še nižje od 40%, če je pa danes na razprodaji? Sicer lahko počakaš še do jutri, ampak ni nobene logike da bi jo še dodatno znižali.


Nasprotno, nobene logike ni, da jo folk masovno kupuje precej pred iztekom razprodaje. Na steam forumu lahko preberes 584854 postov, kjer je folk trdil, da ne bo sla nizje od 20% minusa; pa je vendarle sla. Druga stvar pa je, ce ne mores pocakati od danes na jutri. Ampak... prej ko jo folk ima (zaradi DayZ moda), prej jo bodo nehali igrati, ko bodo ugotovili, kako lesena ja ARMA in kako bugast je mod.

btw, jaz imam ARMA2 ze dolgo casa, ampak nimam samo en steam acc. :D

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

bi kdo trejdal moj Nuclear Dawn za Monkey Island™ 2 Special Edition: LeChuck's Revenge :P?

dr.Akula ::

Nasprotno, nobene logike ni, da jo folk masovno kupuje precej pred iztekom razprodaje.

To se povsem strinjam.

Na steam forumu lahko preberes 584854 postov, kjer je folk trdil, da ne bo sla nizje od 20% minusa; pa je vendarle sla.

Kdor je to trdil nima pojma o Steam razprodajah.

Da bi pa jo pa zdaj, ko je že na daily deal razprodaji, še dodatno znižali, je pa po logiki steam razprodaj nemogoče. In to je tisto kar sem jaz hotel povedati v mojem original postu. :)
ni podatka

kmetek ::

kje že dobite stalker mods?

sajko33 ::

http://www.moddb.com/games/stalker/mods
http://www.moddb.com/games/stalker-clea...
http://www.moddb.com/games/stalker-call...

Priporočam Complete mod (mislim da obstaja za vse tri dele) ter kakšne weapon balance mod (Višji damage tako na NPCjih, kot tudi na tebi).

Magic1 ::

Heh, en teden nazaj sem bil še brez steam accounta, zdej pa imam iger za eno leto špilanja:D Zapravil vsega 28€, mogoče še Betmana kupim, 7€ je res drobiž(kljub temu da sem za isti denar komplet GTA kompilacijo dobil).
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

HighBane ::

Garry's Mode za 2€ ... zakon "špil"

Drugače izkupiček:
Tribes Ascend Starter Pack
Bindings of Isaac (na prenosniku mi dela v "slow motion", na stac. mi je prehiter :) )
Garry's Mode
Dark Messiah of Might and Magic

RejZoR ::

Letos sem zapravil daleč najmanj. Vse skupaj še 10 EUR ne pomoje.

- 2 skin packa za Killing Floor
- Shoot Many Robots
- F3AR

To je to.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Bor H ::

Se strinjam, pomoje iz dveh razlogov: res ni blo neki ful wow dealov, z leti kupiš kup špilov, ki jih pol ne boš spet, razni Portali, Torchlighti, Just Cause in podobni k so vsak teden na popustu.

Drugač pa tut jst sm se šparal:
Max Payne Bundle
Binding of Isaac DLC
Missing Link za Deus Ex
Stalker taprvi
The Witcher

Vse skupej dobrih 13€, mogoče kupim še Hard Reset, ostalo je pa bolj žalost, še Driver ki sem ga skor kupu sm pol vidu da ima Deluxe verzijo na katero ne morš naknadno upgrejdat, 8€ pa ne dam zanjo. Pa to da je Alpha Protocol bil septembra 2€, od takrat pa ne več pod 7€ je tut bolj žalostno.

PARTyZAN ::

Jaz nisem kupil ničesar. Ne vem če so samo tako bedne akcije, ali imam vse stvari, ki jih želim imet že kupljene.

Aja, SimCity 4 sem hotel kupt, pa sem zamudil flash sale. Arkham City bi tudi imel, pa mi ga nočejo prodat :>

Dr_M ::

Letos sem kar nekaj nabavil.
Stalker Pack
RAGE
Complete Shooter Pack
Serious Sam Legend of the Beast DLC

Sicer sem hotel se Deus Ex cel pack, ampak mi nekako ne sedejo predolgi RPGji.

Jerry000 ::

js sm nabavil Assassins Creed 1, SimCity4, GTA Complete, Oblivion GOTY, Portal 2. Tko d mam tut js dost usega, pa za use sm dau borih okoli 20€

RejZoR ::

Hard Reset je kar fajn. Taka total hardcore streljačina če jo igraš na Insane. Sicer umiraš kot za stavo ampak je pa challenge. Počas jo igram pa neham ker je tolk zajebana ampak te kr mal vleče, tko da jo bom počas obrnil. Še vsak segment, kjer sem crkaval na polno sem enkrat nekako uspel naredit.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bajsibajsi ::

Far Cry 2 ze nekaj dni "Failed to contact key server". Koji k**** prodajajo, ce nimajo dost serijskih.

sajko33 ::

Še razmišljam o Armi OA.
Sicer pa nabavil res malo... 3x KF skin packi in bindings of isaac DLC.Vse skupaj 2,5eur :)

ahac ::

Jaz nisem kupil ničesar.

Enako. Batmana nočejo prodat, ostalo sem kupil že v prejšnjih akcijah, ker je itak vedno isto.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

kmetek ::

kupil izredno malo.....15€...

prince of persia pack ok?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

Bor H ::

Odličen, meni so več al manj vsi razen tistega ki je samo "Prince of Persia" kul.

kmetek ::

sajko33: inštaliram desuro?

Jerry000 ::

nič pametnega danes. Tko da to je danes bil zadnji sale dan ali se motim?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()
««
53 / 244
»»