» »

Steam - Nakup iger

Steam - Nakup iger

««
42 / 244
»»

Jerry000 ::

Huh, tolk odgovoru na moj vprašanje pa že doug nism dubu -.-

def0r ::

Poglej si videje in reviewe? Vsaka igra skoraj je dobra za nakup ce ti je vsec:P
Ljudje vecinoma kritizirajo Saints Row 2 ker je baje izjemno slabi port na PCju. Saints Row 3 je pa baje ql spilcek nisem pa nobene igral ker nimam rad taksnih iger:P

Jerry000 ::

osebna menja iz prve roke so čisto druga kot review

bdoxx ::

Football Manager 2012 za 20€!
Bargain!

kmetek ::

angleški steam 8,99Ł
amazona usa 5,99$
ne razumem, samo evropejce obirajo ko ovce?

Jerry000 ::

nažalost...čeprav tut js ne razumem tega zakaj je tko

kmetek ::

BORDERLAND 4,99
BORDERLAND GOTY 7,49

akcije imajo...đabaka spet.

Ales320 ::

Ta špil je vreden nakupa, za moje pojme. Če se igra v coop je pa sploh zabava. :)

Primoz78 ::

Ce rabii kdo mam 2 kopiji Borderlands GOTY viška...ZS
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Jerry000 ::

se splača mafia 1 kupiti? Al je bolš za počakat če bo ker drug boljši špil v todays deal? mam sam 6€ budget, zato sprašujem:)

Starcraft|| ::

Saints Row 3 je zakon sam ko je slab AI nasprotnika pa se policaji kar med sabo šicajo :)

PARTyZAN ::

Civ 5 GOTY je 10€ :O

def0r ::

Mi kupis? ;)

subby ::

Burnout Paradise je končno v akciji za 3,74€. Must have.

Jerry000 ::

Men pa ni Burnout ql...sm raj zamenju za Grid:P. Orki so ql? Koliko ur traja kampanija? Se po kampaniji še da igrat al je to to?

RejZoR ::

Burnout je dolgočasen ko smrt. Furanje z motorji je fajn sam kaj ko imaš z njimi sam spet dirke na čas od točke do točke, ki se jih dost hitro naveličaš. Avti pa se obnašajo kot ladje kar je tečno do konca. Burnout 3, Revenge in Dominator na PS2 so bili daleč boljši. Tko po progah kot po zabavnosti razbijanja in dirkanja.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

PARTyZAN ::

Burnout se sploh zažene ne, če imaš nameščen XSplit, SCFH DSF (virtualne kamere za web streame) ali gonilnike določenih spletnih kamer. Rešitev je ... da odstraniš te gonilnike. Ne hvala. (Stran sem vrgel denar)

RejZoR ::

Igabiba ima zdele hudo akcijo -20 EUR na Battlefield 3, NFS The Run in FIFA 2012. Sploh Battlefield 3 je zanimiv, ker je na Steamu kar še vedno 60 EUR wtf. Na Igabibi pa pride zdej 24 EUR. Akcija velja od danes naprej pa do konca marca.

LINK:
http://igabiba.joker.si/iskalec.php?que...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mr1two ::

Sej Battlefield 3 ni na steamu. Si mal zamešal z MW3?

fireX88 ::

mogoče je mislu origin, kar je pa res da ima 60€
in igro za 24€ se splača kupit!! škoda k nimajo dodatka tudi.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

RejZoR ::

mr1two je izjavil:

Sej Battlefield 3 ni na steamu. Si mal zamešal z MW3?


Ja, sem zamešal, čeprav ta dva špila po neki debilni logiki kar držita ceno kot da sta zlata. Splača se ga kupit edino v takih akcijah. Zdej čakam za Modern Warfare 3, da pride kakšen dobe deal. Ker 60 EUR ni šans da dam za špil. Tolk bi dal samo za dva špila, Killing Floor 2 če kdaj izide in pa System Shock 2 če bi šel nazaj skozi čas.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

kmetek ::

RejZoR ::

Dobra cena čepravza Deus Ex 3 ne obžalujem nobenega evra polne cene, ki sem jo plačal zanj. Super špil.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

kmetek ::

Jaz tudi ne. hehe...

mr1two ::

Jazst morm naročit v igabibo magari Deusa :) Ni več tok niti škatlirana verzija. Ponavadi kupujem špile ali če so res neki dobrga, novga, al pa ko pade cena na spodobnih 15 eur.
MW3 je itak overpriced, med tem ko BF3 lahko dobiš dosti ceneje. Če se prav spomnem so imeli na originu vsaj 2 50%off akciji.

edit: olol... Deus je na igabibi samo 9 eur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mr1two ()

kmetek ::

OMFG!!!! za 9€ jo pa preprosto morate kupiti !!!! Sedaj ni več izgovorov.

Bor H ::

Čakamo skupej z DLCji za manj od 10EUR ;)

Starcraft|| ::

Treba je edin kupit Starcraft II za 40 evrov :) Sam bom raj počaku da pride Heart Of A Swarm

RejZoR ::

Igabiba ima dostkrat kakšne hude akcije. Je pa tko, da lahko večino špilov linka na Steam/Origin, kar je sploh čudno, da so potem špili s škatlo in vsemi dodatki cenejši kot online only. Recimo Deus Ex 3 sem dobil ob releasu ceneje preko Igabibe kot pa bi ga preko Steama. Ker pa se zadeva linka na Steam tko al drugače pa je nakoncu čist isto.
Plus to da imaš potem še možnost obnove accounta če ti ga hijackajo, ker imaš fizični dokaz, da je račun tvoj, ker je špil linkan nanj.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Bor H ::

Sej drugač maš pa kreditno za dokaz.

mr1two ::

Kaj pa če kupuješ preko paysafe?

Bor H ::

Jah tough luck, pomoje je fajn kodo paysejfa poznat, vsaj enega.

Starcraft|| ::

Igabiba ma ful pocen igre (bf3 24 eur..) sam css je pa dražji kt na steamu

RejZoR ::

Ja, največkrat so povsem novi špili na Igabibi bistveno cenejši. Tekom časa, ko pa jim pada cena, pa so na Steamu cenejši. Jezst ponavadi pogledam oba in še GoG, pa se pol odločim.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mr1two ::

Ima mogoče kdo kakšno kodo za igabibo? Vzamem Deusa in Dragon rising :)

RejZoR ::

Mam jezst, ti jo pošljem na ZS. Sem jo hotel pokoristit za Battlefield 3 pa mi je ni pustilo, ker je akcijska cena. Tko da je do poteka verjetno ne bom koristil.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Starcraft|| ::

Battlefield je že tko 24eur :D

mr1two ::

Hvala RejZoR :D

rogi2010 ::

Portal 2 - 50% off, pride 7,49e če koga zanima.

BALAST ::

"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

kmetek ::

portal bundle 9,49e

Jerry000 ::

ma kdo portal 2 da ga ne potrebuje:P?

BALAST ::

ga nimam in ga niti ne potrebujem, še prvi del sem igral komaj pol ure pa sem se ga naveličal.

če ima kdo željo po odlični 3D RPG, s pretežno enostavnimi RTS vložki (nabiranje resursov, gradnja baze in enot), mu priporočam Spellforce universe za 5€

(To sta dve igri Spellforce 1 in 2 ter obe imata še mnogo dodatnih misij in v igri res dobiš občutek da igraš (RPG)Neverwinter Nights, ter vsake par misij še World of Warcraft 3 (RTS strategija))
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Starcraft|| ::

Starcraft 2 je najbolša RTS :D

Deus Ex Human Revolution ma MP? Pa če ma,a je dobr? :D

subby ::

Je še kdo kar na lepem dobil kupon za 50% na novem assasins creedu?
jaz nisem fan serije, tako da če kdo hoče, mu ga dam - veljaven je do 21. aprila

Jerry000 ::

Kupon za katero trgovino?
Js bi te prosil za kupon:)

subby ::

O kateri trgovini se pa govori v tej temi?

Jerry000 ::

malo višje je bilo govor o Igabibi

Jerry000 ::

hitman se splača kupiti? Kateri del je najboljši? Sam zanima me:)

Bor H ::

Končno Bulletstorm na solidni ceni, do zdj je bil še vedno konkretno dražji kot US, zdj je pa tudi za EU normalnih 5€, sam hudič je ker ga nam ne prodajajo...jst bi ga pa res res mel. Oh well, ko se spametujejo.
««
42 / 244
»»