» »

Steam - Nakup iger

Steam - Nakup iger

««
41 / 244
»»

PNG ::

DMC4 je podobna zgodba, pa se je vseeno prodajal za 50€...ma saj nima veze, meni je vseeno čudno. Ponavadi kar poknejo gor ceno 50€ in roka.

Bor H ::

mislš devil may cry? Ta je rabu pol leta..
A to da Serious Sam 3 tut ni mel cene 50€ te tut moti?
Založniki pač ugotavljajo da morjo tut po ceni mal tekmovat in ne met kupcev za debile. LA Noire je tut 2 mesca po portu na PC že bil na -50%. Mogoče bojo končno pogruntal da se splača na vseh platvormah hkrati izdajat.

PNG ::

Ma ne, me ne moti joj no. Ah, pozabi:)

Bor H ::

Ni sumljivo, to je vse kar trdim, če je za Xbox 20 dolarjev verjamem da tut na PCju ne morjo zaračunat ful več.

RejZoR ::

Zakaj je novejši Wolfenstein 5 EUR, RTCW pa 10 EUR. Heh
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

def0r ::

Ker je 75% popust? (captain obvious on duty:D)

Jerry000 ::

upam na RTCW da pade 75% popust next time:)

def0r ::

Jerry000 je izjavil:

upam na RTCW da pade 75% popust next time:)

Jp spil ki je dejansko vreden nakupa:P Novi wolfenstein me nekako ni pritegnil.

Bor H ::

Men je nov Wolfenstein čist soliden, mal sicer butast ampak kot streljačina več kot zadovoljiv, sploh zdj ko so zadnja leta več al manj vse streljačine generični CoDi pa BFji...
Je pa RTCW še zmer ena od top streljačin

Jerry000 ::

yeap, men je tut wolfenstein biu gut špil. Zanimiv za obrnit

Dr_M ::

Pol se splaca RTCW igrat? Sicer sm se enkrat nekaj matral z njim, pa sem kar hitro obupal.
Sprasujem cisto tako informativno, ker imam id pack :)

Jerry000 ::

če imaš id pack pol itq igrej, igra je ql

ahac ::

PNG je izjavil:

Jao, a res ni nobenemu niti malo zanimivo ali čudno to? Poleg mene?


Špil je star 2 leti! Po kolk se prodajajo tolk stari špili?
Sicer je res, da je na PCju komaj zdaj izšel, ampak to ga ne naredi novega. Za polno ceno bi ga itak redki kupili (če se pa dobi xbox verzija za dost manj).

Recimo, da nek proizvajalc avtomobilov v Sloveniji ne bi bil na voljo. Potem bi se pa enkrat odločil, da bodo prišli tudi na ta trg. A bi blo smiselno, če bi 5 let star model predstavljal kot novega in mu dal isto ceno kot imajo drugi za nove modele oz. isto ceno za katero oni v Avstriji prodajajo nov model? Verjetno ne...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Dr_M ::

A bi blo smiselno, če bi 5 let star model predstavljal kot novega in mu dal isto ceno kot imajo drugi za nove modele oz. isto ceno za katero oni v Avstriji prodajajo nov model? Verjetno ne...


To se dogaja, ampak seveda po kontinentih.

PNG ::

ahac je izjavil:

PNG je izjavil:

Jao, a res ni nobenemu niti malo zanimivo ali čudno to? Poleg mene?


Špil je star 2 leti! Po kolk se prodajajo tolk stari špili?
Sicer je res, da je na PCju komaj zdaj izšel, ampak to ga ne naredi novega. Za polno ceno bi ga itak redki kupili (če se pa dobi xbox verzija za dost manj).

Recimo, da nek proizvajalc avtomobilov v Sloveniji ne bi bil na voljo. Potem bi se pa enkrat odločil, da bodo prišli tudi na ta trg. A bi blo smiselno, če bi 5 let star model predstavljal kot novega in mu dal isto ceno kot imajo drugi za nove modele oz. isto ceno za katero oni v Avstriji prodajajo nov model? Verjetno ne...


Ne, špil je nov. Špil ni star 2 leti.

Tudi SF 4 je prišel kar nekaj časa za konzolami, tudi GTA 4, tudi DMC4, itd.. in to so vse igre, ki so se prodajale po 50€.

V bistvu mi je vseeno, samo mi je zanimivo da nihče ne opazi, da je to bolj izjema kot pravilo, kar se je zgodilo s ceno Alan Wake.

RejZoR ::

def0r je izjavil:

Ker je 75% popust? (captain obvious on duty:D)


RTCW še nisem videl znižanega za -75%.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Bor H ::

PNG je izjavil:

Ne, špil je nov. Špil ni star 2 leti.

Tudi SF 4 je prišel kar nekaj časa za konzolami, tudi GTA 4, tudi DMC4, itd.. in to so vse igre, ki so se prodajale po 50€.

V bistvu mi je vseeno, samo mi je zanimivo da nihče ne opazi, da je to bolj izjema kot pravilo, kar se je zgodilo s ceno Alan Wake.


Ne, špil je star. Zanimivo je da si ostali upajo tako navit cene tudi če 2 leti zamujajo. Street Fighter 4 je prišel 5 mescev za konzolami, Devil May Cry 4 tudi, GTA 4 je zamujal 8 mescev. To je ČIST drugač kot če zamuja 2 leti (ala Alan Wake), pa še Alan Wake se je PC gamerjem zameril, tko ful, bolj se nam je mogoče v zadnjih letih sam Duke. Tako da ne, ni blo čudn, jst sm sicer pričakoval nekje 30-40€, kar je pa tudi cena v zahodni evropi (32€) oz. US (35$).

PNG ::

Še stena bi prej dojela.

Bor H ::

Se strinjam.

69charger ::

Haha,vglavnem meni je špil hud. Mogoče res malce polomljena kamera ampak še vedno kar vredu. Tisti ki se pa jokate da je Alan Wake beden ste pa itak samo užaljeni ker ga že 2 leti nazaj na PCju ni bilo in ga še vedno prezirate.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

kmetek ::

MIRROR'S EDGE 2,49€
DEUS EX 16,99€

Bor H ::

SS3 10€, to je bolj zanimivo...

Primoz78 ::

Meni osebno mi SS3 ni vsec...igralnost je precej cudna glede na ostale SS in pa tudi glede na ostale igre. Ko igram pol urce SS3 in pol grem recimo MW3, Black ops ipd...rabim pol ure da se privadim FOV/POV...kar mi je pri SS3 res cudno..

Lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Bor H ::

Hm, zanimivo, jst mam tak obcutek pri vseh CODih, priznam pa da SS3 še nisem igral ker preprosto nimam časa.

Deus Ex sm pa že praktično mel v košarci ko sm vidu da majo amerikanosi ga za pol naše cene (brez popusta: 30$/50€). Bomo počakal na poletje očitno.

69charger ::

Pri SS3 so vsaj poslušali ljudi in so dodali FOV opcijo v meni,tega pri CODu ne boš videl.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

IvoJan ::

69charger je izjavil:

Pri SS3 so vsaj poslušali ljudi in so dodali FOV opcijo v meni,tega pri CODu ne boš videl.

console ftw

kmetek ::

Deus Ex HR's DLC for like 4 quid on Steam.

kmetek ::

kmetek ::

Bor H je izjavil:

Hm, zanimivo, jst mam tak obcutek pri vseh CODih, priznam pa da SS3 še nisem igral ker preprosto nimam časa.

Deus Ex sm pa že praktično mel v košarci ko sm vidu da majo amerikanosi ga za pol naše cene (brez popusta: 30$/50€). Bomo počakal na poletje očitno.


Huh?

16,99 ali 20,39

Deus Ex: Human Revolution™

PARTyZAN ::

http://www.steamprices.com/eu/app/28050...

Deus Ex HR je v US več kot pol cenejši.

Bor H ::

Ja, v US pa 10.19 al pa 13.59, torej še konkretno slabš kot €=$.

Jerry000 ::

se splača kupiti The Baconing? Je dobra igra? Isti način kot Deathspank (ki bi jo rad kupil)

kmetek ::

Bor H ::

Nič RES fenomenalnega, mogoče Anno pa kakšna RO2 al pa Tropico 4. Ostalo pa mislim da smo vse že vidl na Steamu za enak dnar.

Jerry000 ::

Se splača kupiti igro Saints Row 2? Je ql igra?

kmetek ::

L.A.NOIRE mi nikakor ne rata usposobiti:

- noče inštalirati .NET FRAMEWORK 3.5 - setup error
- NORTON INTERNET SECURITY mi blokira ypatcher. exe in lanoire.exe
- ko kao zaluafam mi javi L.A.NOIRE.EXE is missing.

V glavnem krneki.

69charger ::

Run as admin za NET Framework, zbriši ta beden Norton in si poišči kaj drugega(resno,to je eden najslabših IS kar sem jih uporabljal) ali pa vsaj datoteke daj pod izjeme. Potem pa poženi File Integrity check v Steamu. Tale Norton ti povzroča vse te preglavice(zbrisal LANOIRE.exe in ne pusti Frameworka.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

kmetek ::

Imam XP.

69charger ::

Potem pa je Norton problem.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

kmetek ::

Ja hudiča kateri AV potem?

69charger ::

Tisti ki ti bolj sede npr. AVG, Nod32,...
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

kmetek ::

Ste že kdaj zahtevali refund?

Bor H ::

Ne, ampak če ga boš zahteval ker je problem v tebi bo refund zavrnjen. Sej je simpl: disejbli nortona za čas inštalacije al mu pa reč da naj ne tika steam mape. Pol dej popravt inštalacijo in bo.

IvoJan ::

kmetek je izjavil:

Ja hudiča kateri AV potem?

meni je avast se najbolj vsecen

kmetek ::

Vse sem probal pa isto serje, in nisem osameljeni primer. Poglejte malo na steam forumu za to igro.

def0r ::

kmetek je izjavil:

Ste že kdaj zahtevali refund?

Se mi zdi da ima steam 1 week refund 1 time only. Povrne ti izdelek nazaj ce je mozno ce je v roku enega tedna support ticket :) Drugace pa dvomim da bos dobil

kmetek ::

A kurc nisem vedel, da je 1 teden :P

def0r ::

Saj nisem siguren ce je ravno 1 teden samo pac STEAM samo enkrat odobri refund :) Lahko poskusis mogoce bodo, poskust ni greh:)

kmetek ::

Še vedno jo lahko nekomu "prodam"?

Bor H ::

Sam cel account.
««
41 / 244
»»