» »

Steam - Nakup iger

Steam - Nakup iger

««
235 / 244
»»

bedarija ::

oo7 je izjavil:

Tale tema je pa kar zamrla :8)

Jutri se začne jesenska razprodaja.

zato ker so šli vsi na Epic =)

Hatchback678 je izjavil:

Manj se igra in tudi stari smo postali...

če to govoriš o slotech uporabnikih potem se strinjam, ker novih genearcij, ki aktvino igrajo igre, na to spletno stran ni, ker takoj ko vletiš v kako temo padeš v prepire ali pa po čem napisanem ti postaneš tarča, ker so staroste tu kralji

Jerry000 je izjavil:

Upam na among us in da bi bil pillars manj od 4 EUR :)

to pa res ni drago no. maš sicer mobilno verzijo zastonj, če pa res ne želiš plačat 4EUR so pa tudi travniške verzije. sicer pa opozorilo, če nimaš skupine s katero boš igral se tudi zastonj verzija ne splača. sam sem odigral 10 iger, niti v eni nismo do konca prišli normalno (ljudje takoj zapuščajo sobe)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bedarija ()

Kvinta ::

To moreš gledat vsepovsod za špile recimo na Steamu AC Odyssey 60€ na Origin pa Ultimate edition 24€ pa še marsikera igra je taka.
A.C.A.B

111111111111 ::

yoco je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Trenutno preigravam Switch naslove. :D

Je Switch v redu zadeva? Malo me mika, da bi kupil. Je kar nekaj iger, ki so mi všeč, a so žal samo na Switchu.

Če nisi do sedaj kupil počakaj, ker se nekaj napoveduje izboljšana verzija pa potem kupiš to ali pa starejšo super poceni. :D Jaz osebno sem težko nepristranski, ker sem od N64 kupil vse njihove konzole, tako da me moraš jemati z malo rezerve. :D

Zelda je fantastična, odprt svet, splezaš lahko kamorkoli, grafika ni top, ampak igralnost je nora. ŽE samo zaradi tega špila se splača kupit zadevo.

Potem sem preigral še: Maro Oddesy, New Super Mario Bros. U Deluxe, smash brosi so odlični, splatoon je super za otroke, ker streljaš barvo, pa s tamalimi igramo mario kart. :D
Izognil pa sem se: Witcher 3, Wolfenstein, Skyrim, enostavno mi ne sede igranje takih naslovov na switchu. Poskusil vse tri pa je enostavno na PC izkušnja boljša.

Pod črto, za igranje switch naslovov odlična zadeva, za splošne špile pa bolj tako tako.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

yoco ::

111111111111 je izjavil:

yoco je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Trenutno preigravam Switch naslove. :D

Je Switch v redu zadeva? Malo me mika, da bi kupil. Je kar nekaj iger, ki so mi všeč, a so žal samo na Switchu.

Če nisi do sedaj kupil počakaj, ker se nekaj napoveduje izboljšana verzija pa potem kupiš to ali pa starejšo super poceni. :D Jaz osebno sem težko nepristranski, ker sem od N64 kupil vse njihove konzole, tako da me moraš jemati z malo rezerve. :D

Zelda je fantastična, odprt svet, splezaš lahko kamorkoli, grafika ni top, ampak igralnost je nora. ŽE samo zaradi tega špila se splača kupit zadevo.

Potem sem preigral še: Maro Oddesy, New Super Mario Bros. U Deluxe, smash brosi so odlični, splatoon je super za otroke, ker streljaš barvo, pa s tamalimi igramo mario kart. :D
Izognil pa sem se: Witcher 3, Wolfenstein, Skyrim, enostavno mi ne sede igranje takih naslovov na switchu. Poskusil vse tri pa je enostavno na PC izkušnja boljša.

Pod črto, za igranje switch naslovov odlična zadeva, za splošne špile pa bolj tako tako.

Hvala za odgovor!
Jaz Zeldo špilam na Cemu emulatorju (WiiU) :) Ampak veliko dobrih iger, ki so na Switchu ni za WiiU. Naprimer Xenoblade Chronicles naj bi bla zelo dobra igra, pa še kar nekaj takih.

Sorry za offtopic v steam temi!

Jerry000 ::

PARTyZAN je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Upam na among us in da bi bil pillars manj od 4 EUR :)


Seriously, Among us je že zdaj praktično zastonj. Če si škrtuh lahko namestiš na mobilno napravo, boš pač oglase mel not.

Na mobiju igramo že 1 mesec. Bi pa na steamu nabavil...zakaj ne?

bedarija je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tale tema je pa kar zamrla :8)

Jutri se začne jesenska razprodaja.

zato ker so šli vsi na Epic =)

Hatchback678 je izjavil:

Manj se igra in tudi stari smo postali...

če to govoriš o slotech uporabnikih potem se strinjam, ker novih genearcij, ki aktvino igrajo igre, na to spletno stran ni, ker takoj ko vletiš v kako temo padeš v prepire ali pa po čem napisanem ti postaneš tarča, ker so staroste tu kralji

Jerry000 je izjavil:

Upam na among us in da bi bil pillars manj od 4 EUR :)

to pa res ni drago no. maš sicer mobilno verzijo zastonj, če pa res ne želiš plačat 4EUR so pa tudi travniške verzije. sicer pa opozorilo, če nimaš skupine s katero boš igral se tudi zastonj verzija ne splača. sam sem odigral 10 iger, niti v eni nismo do konca prišli normalno (ljudje takoj zapuščajo sobe)

Ni drago, seveda ne. Ampak če bo 2EUR bom vzel, zakaj ne, ni mi nuja ker že igramo na mobiju

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

maticb492 ::

bedarija je izjavil:


to pa res ni drago no. maš sicer mobilno verzijo zastonj, če pa res ne želiš plačat 4EUR so pa tudi travniške verzije. sicer pa opozorilo, če nimaš skupine s katero boš igral se tudi zastonj verzija ne splača. sam sem odigral 10 iger, niti v eni nismo do konca prišli normalno (ljudje takoj zapuščajo sobe)


Among us moraš igrat s kolegi, če ne je itak brezveze :)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

svecka ::

among us je v popolnoma isti funkciji kot na PCju popolnoma brezplačen na Androidu.

CoreySteel ::

To je res, samo mi imamo enega kolega, ki igra na mobitelu in je s tistim "joystickom", ki ti ga app ponuja, precej težje. Praktično ne zmaga kot impostor :)
Twitter: @CoreySteel_

Drmr ::

Ce se se kdo sprasuje kdaj se zacne sale:
https://steamdb.info/sales/history/

oo7 ::

Sem si privoščil Halo Master chief collection :)

simnov ::

če bi bil najnovejši modern warfare kaj v akciji.

gnomee ::

Fallout 76 za 13,19€ na steamu :)
Ryzen 5900X,Aorus X570 Elite,32GB 3600Mhz,MSI RTX 4070TI, Samsung M2 1TB
Macbook Pro M1 16" 32 GB

Kvinta ::

Majo vredi popuste sem kupo 20 špilov za 21€ :D
A.C.A.B

111111111111 ::

Dajte mi kakšen link, jaz nič ne najdem.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Magic1 ::

Sem šel pogledat na svojo wishlisto in je večino na -60 do -80% off. To je dosti drugače, kot lani.
Malo me mika Halo zaradi nostalgije, a je daleč najmanj znižana. Divinity 2 bi bil top za ta denar, vendar ni časa za tak špil.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

mtosev ::

Superpower je na steamu za 2.49, na gogu pa 2.19eur.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Drmr ::

Magic1 je izjavil:

Sem šel pogledat na svojo wishlisto in je večino na -60 do -80% off. To je dosti drugače, kot lani.
Malo me mika Halo zaradi nostalgije, a je daleč najmanj znižana. Divinity 2 bi bil top za ta denar, vendar ni časa za tak špil.

Jst sem vceraj vzel Divinity 2, da vidim zakaj je tako opevan.
So tudi mene opozorili da je potrebnega veliko casa, bomo videli... :D

Hatchback678 ::

Magic1 je izjavil:

Sem šel pogledat na svojo wishlisto in je večino na -60 do -80% off. To je dosti drugače, kot lani.
Malo me mika Halo zaradi nostalgije, a je daleč najmanj znižana. Divinity 2 bi bil top za ta denar, vendar ni časa za tak špil.

Glede na to da pri Halo Master Chief Collection dobiš pet res dobrih FPS iger, ki so nekako vrhunec ne vidim problema po konkretnem znižanju.

Sam sem jih kolekcijo nabavil za 40 evrov, torej takoj ko je bila zunaj.

oo7 ::

Hatchback678 je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Sem šel pogledat na svojo wishlisto in je večino na -60 do -80% off. To je dosti drugače, kot lani.
Malo me mika Halo zaradi nostalgije, a je daleč najmanj znižana. Divinity 2 bi bil top za ta denar, vendar ni časa za tak špil.

Glede na to da pri Halo Master Chief Collection dobiš pet res dobrih FPS iger, ki so nekako vrhunec ne vidim problema po konkretnem znižanju.

Sam sem jih kolekcijo nabavil za 40 evrov, torej takoj ko je bila zunaj.



Jaz sem nabavil ta teden Master Chied collection. Zdaj sem začel igrati Halo Reach. Dobra igra AMPAK vozniki so pa obupni ;(( če si zadaj na strojnici ali raketah in te naokoli vozi KAT katastrofa 1 meter naprej 1 meter nazaj 1 meter naprej 1 meter nazaj...

maticb492 ::

Kdor hoče:

STAR WARS™ - The Force Unleashed™ Ultimate Sith Edition


_92Z8-5AH5E-BVA6K

_ zamenjaj z 8
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Klemzz ::

Kdorkoli jo je prevzel bi se lahko zahvalil.

opeter ::

Drmr je izjavil:

Jst sem vceraj vzel Divinity 2, da vidim zakaj je tako opevan.
So tudi mene opozorili da je potrebnega veliko casa, bomo videli... :D


Katerega? Divinity 2 Developer's Cut ali Divinity: Original Sin 2? Ker to sta dve različni igri. Prvi je akcijski rpg, kjer igraš en samcat lik, drugi pa je skupinski rpg s poteznimi bitkami in strateškimi elementi.

Divinity 2 Developer's Cut (predtem je bil znan kot Divinity 2: Ego Draconis ali pa The Dragon Knight Saga z DCL-jem)


Divinity: Original Sin 2
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

maticb492 ::

Klemzz je izjavil:

Kdorkoli jo je prevzel bi se lahko zahvalil.


Maš prav, mislim meni je vseeno, samo tolko da se ne trudite ostali zastonj.

Evo še en bundle, še ena, ki jo že imam :D

A8ELX-ZHAY6-2LH9T

RollerCoaster Tycoon: Deluxe
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

prepelica ::

Tole sem pa jst claimal, hvala! :D

mtosev ::

Kdaj bo Christmas sale? A se že ve?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

prenasalec ::

Drmr ::

opeter je izjavil:


Katerega?

Divinity: Original Sin 2. RPG.
Hud je, sem ze kar nekaj ur vlozil, lep spil.

111111111111 ::

Ta je v stilu Diabla ali je potezna?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PARTyZAN ::

Potezna. Sej ne, da bi blo dost, da bi pogledal par sekund gameplay videa ali nekaj :).

111111111111 ::

Katera pa ni potezna?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

opeter ::

111111111111 je izjavil:

Katera pa ni potezna?


Divinity 2 Developer's Cut
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

simnov ::

Igre se samo takrat pocenijo , ko so skrekane.

opeter ::

simnov je izjavil:

Igre se samo takrat pocenijo , ko so skrekane.


Ali pa, ko več niso aktualne. Potem imaš 75-90% popust.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Jerry000 ::

Fine by me :D

oo7 ::

Cyberpunk je na Steamu na enkrat igralo več kot 1 miljon kar je rekord za single player igro na Steamu.

bedarija ::

trenutno je peak, šek ako uro potem bo pa začelo padat. mogoče pride do 1.1 m bo pa zanimivo vidt v petek in čez vikend

111111111111 ::

opeter je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Katera pa ni potezna?


Divinity 2 Developer's Cut

Pa je zgodba ista.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

opeter ::

Zgodba je nadaljevanje Original Sin.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

mtosev ::

FIFA 21 only 29.99 EUR do 14.12.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

oo7 ::

Jutri se začne zimska Steam razprodaja.

mtosev ::

Sn vzel Fifo pred tednom dni. Me pa zanima, če bo še kaj cenejša.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Magic1 ::

Hatchback678 je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Sem šel pogledat na svojo wishlisto in je večino na -60 do -80% off. To je dosti drugače, kot lani.
Malo me mika Halo zaradi nostalgije, a je daleč najmanj znižana. Divinity 2 bi bil top za ta denar, vendar ni časa za tak špil.

Glede na to da pri Halo Master Chief Collection dobiš pet res dobrih FPS iger, ki so nekako vrhunec ne vidim problema po konkretnem znižanju.

Sam sem jih kolekcijo nabavil za 40 evrov, torej takoj ko je bila zunaj.

23€ na MS storu:
https://www.microsoft.com/en-us/p/halo-...
Magic

Dr_M ::

Totalno brezvezna "razprodaja". Celih 20% na igre, ki jih imam na wishlisti.
Sej ni cudno, da ze ene 2-3 leta nisem kupil igre na steamu.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Jerry000 ::

Steam že nekaj let nima omemb vredne razprodaje. Včasih so imeli boljše, zdej niti ne pogledam več

Magic1 ::

Izgleda pričakujete da bodo super popusti na novih zadevah. Pri meni je vse od 60% do 85%, še najmanj je Halo s 40% (dodatnih 10% več, kot na black friday). Izgleda da bo malo časa za Halo med prazniki, da nostalgijo furam na stare čase.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Jerry000 ::

Magic1 je izjavil:

Izgleda pričakujete da bodo super popusti na novih zadevah. Pri meni je vse od 60% do 85%, še najmanj je Halo s 40% (dodatnih 10% več, kot na black friday). Izgleda da bo malo časa za Halo med prazniki, da nostalgijo furam na stare čase.

Sploh ne na novih, niti ne gledam nove. Ampak vseeno so bli veliko boljši deali pred leti. Tudi sam event je bil bolj simpatično obarvan.

mtosev ::

Ne vem jaz sem vzel Fifo 21 za 50% off pred tednom dni in mi je bila ok cena glede, da je igrica prišla ven komaj oktobra.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Dr_M ::

Magic1 je izjavil:

Izgleda pričakujete da bodo super popusti na novih zadevah. Pri meni je vse od 60% do 85%, še najmanj je Halo s 40% (dodatnih 10% več, kot na black friday). Izgleda da bo malo časa za Halo med prazniki, da nostalgijo furam na stare čase.



Edina nova igra, ki jo imam na wishlisti, je Serious Sam 4.
Ubistvu dokler ne dobim nove graficne, se bom moral zadovoljit z among us (poleti je bil 0.99€).
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Magic1 ::

Zdaj malo gledam, kakšne so kaj cene ingame nakupov v aplikacijah na telefonih. Tamala si je zaželela en špil, ki ga je že imela in sem ji ene 3 leta nazaj kupil full unlock. Takrat je bilo 5 ali 6€. Danes je 16€!!! Mene kar na rit vrže, kakšne cene so v aplikacijah. Ni čudno, da se tam več denarja obrne, kot v prostali zabavni industriji skupaj.
Magic

bedarija ::

edino pravo znižanje je jurassic world evolution 90% znižan na 4,5€ zato ker je čez nekaj dni zastonj na epicu =)
««
235 / 244
»»