» »

Steam - Nakup iger

Steam - Nakup iger

««
213 / 244
»»

BorutK-73 ::

Free Shadow Warrior: Special Edition
https://www.humblebundle.com/store/shad...

SlimDeluxe ::

Na Greenmangaming je trenutno Summer sale.
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

ales85 ::

NekiNeznalec ::

Hvala!

ales85 ::

Prosim :)

Dead Effect (Steam)
5FNBL-V06ZG-3G9IE

Neon Prism (Steam)
9H7NE-253JK-40EWZ

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ales85 ()

HighBane ::

Da povem svojo izkušnjo pri steam store pri nakupu periferije.
V steam sale naročim steam link + steam controller. Dobim paket prek GLS-ja čez eden teden. Na moje presenečanje je bil samo steam link notri. Pišem na podporo in dobim odgovor, da bodo pogledali v zadevo. Brez obvestila dobim čez eden teden še eden paket. Vesel, ker se mi ne ubadat z zadevo in dokazovati, kaj sem dejansko dobil (kar na koncu bi sploh ni bilo potrebno). Odprem in ... še eden Steam Link... "ugh". Pišem spet na podporo. Eden teden kasneje nič, že hočem spet pisat na podporo, samo je nekaj drugega prišlo vmes. Naslednji dan grem zgodaj v službo in vidim paket pred vrati. Na hitro ga odprem in vidim steam controller noter in mi je odleglo. Kasneje vidim novo sporočilo od podpore, da so mi poslali in da lahko obdržim drugi Steam Link, tako sem vsaj s tem na boljšem v 3 tednih čakanja.
Pa Steam Controller je bil vreden čakanja. En kup prilagodljivosti. Lahko igram kompleksne igre (Warframe) brez potrebe, da palce premikam med joypadi in gumpi. Samo smejalo se mi je ko sem gledal vse možnosti in prvotni reviewi so komaj popraskali površino možnosti.

Seljak ::

Lepo za tebe,da se ti je življenje z igranjem "kompleksnih" iger obrnilo na bolje in, da si zaživel po vseh kolobacijah popolno življenje :)

ales85 ::

@HighBane kako je pa kaj z merjenjem? Ampak predvsem za streljanje, ne za hack'n'slash.

Dr_M ::

Lepo, da eni vidijo uporabnost v steam kontrolerju, jest ga ze eno leto nisem uporabil.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ales85 ::

Dr_M je izjavil:

Lepo, da eni vidijo uporabnost v steam kontrolerju, jest ga ze eno leto nisem uporabil.

Ali si ga uporabljal za kakšne streljačine, kako se je obneslo, če si?

Dr_M ::

Prodal samo UT2004...pa nevem, meni je miska + tripkovnica se vedno must have.
Je pa dober za dirkacine.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ales85 ::

Se mi je zdelo. Enkrat bi ga moral nekje preizkusiti, da vidim, če mi sploh približno ugaja.

dev ::

@HighBane koliko pa je poštnina do Slo oz. koliko te je prišlo vse skupaj? Tnx
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Jerry000 ::

Jaz sem na steam controller obrnil dishonored1...men je pa the best gamepad :)

HighBane je izjavil:

Da povem svojo izkušnjo pri steam store pri nakupu periferije.
V steam sale naročim steam link + steam controller. Dobim paket prek GLS-ja čez eden teden. Na moje presenečanje je bil samo steam link notri. Pišem na podporo in dobim odgovor, da bodo pogledali v zadevo. Brez obvestila dobim čez eden teden še eden paket. Vesel, ker se mi ne ubadat z zadevo in dokazovati, kaj sem dejansko dobil (kar na koncu bi sploh ni bilo potrebno). Odprem in ... še eden Steam Link... "ugh". Pišem spet na podporo. Eden teden kasneje nič, že hočem spet pisat na podporo, samo je nekaj drugega prišlo vmes. Naslednji dan grem zgodaj v službo in vidim paket pred vrati. Na hitro ga odprem in vidim steam controller noter in mi je odleglo. Kasneje vidim novo sporočilo od podpore, da so mi poslali in da lahko obdržim drugi Steam Link, tako sem vsaj s tem na boljšem v 3 tednih čakanja.
Pa Steam Controller je bil vreden čakanja. En kup prilagodljivosti. Lahko igram kompleksne igre (Warframe) brez potrebe, da palce premikam med joypadi in gumpi. Samo smejalo se mi je ko sem gledal vse možnosti in prvotni reviewi so komaj popraskali površino možnosti.

Drugi link prodajas?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Sssaga ::

Dr_M je izjavil:

Prodal samo UT2004...pa nevem, meni je miska + tripkovnica se vedno must have.
Je pa dober za dirkacine.


Nope! Pod dirkačine sam štejem tudi simulacije oz. wannabe sim.racerje. Brez volana žal ne gre. Enako kot je tipkovnica must have za blazing fast-paced streljačine, je volan za dirkačine. Verjetno nisi igral kakih 'resnih' dirkačin, da podajaš tako ugotovitev. :-P

Dr_M ::

"Pravih" simulacij nisem igral, sem pa igral Grid Autosport (in dirt showdown) na kontroler in volan (logitech g25) in mi je bilo veliko bolje in lazje igrat na kontroler.
Kvazi simulacij, kjer se skozi blag ovinek ne mores peljat z 30km/h pac ne igram.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

111111111111 ::

Jerry000 je izjavil:


Drugi link prodajas?

Kolk hočeš za drugi steam link. :) Bomo imeli avkcijo?

Jerry000 ::

111111111111 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:


Drugi link prodajas?

Kolk hočeš za drugi steam link. :) Bomo imeli avkcijo?

Glede na to da je bil že v akciji za mali denar, ne mislim veliko dat zanga...če pa ti želiš več dat pa ti odstopim ;)

111111111111 ::

Jaz sem šele danes izvedel zanjga, najprej bom itak moral kupit kontroler. :)

issak ::

Sssaga je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Prodal samo UT2004...pa nevem, meni je miska + tripkovnica se vedno must have.
Je pa dober za dirkacine.


Nope! Pod dirkačine sam štejem tudi simulacije oz. wannabe sim.racerje. Brez volana žal ne gre. Enako kot je tipkovnica must have za blazing fast-paced streljačine, je volan za dirkačine. Verjetno nisi igral kakih 'resnih' dirkačin, da podajaš tako ugotovitev. :-P


No seveda je volan boljša varjanta pri špilih kot so Dirt Rally, ampak je pa že kontroler bistveno boljša izkušnja kot pa igrati na tipkovnico. Pa še na kavč se lahko rukneš s kontrolerjem :) Tako da ja no, za dirkačine je kontroler kul, če nimaš denarja in prostora za volan.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

kitl76 ::

Kontroler oziroma gamepad je super zadeva npr. F1 se vozi čisto drugače kot s tipkovnico. Pri kontrolerju je ta prednost, da lahko gas dodajaš postopoma tako kot pri volanu. Pri tipkovnici pa moraš tapkati tipko za gas, če hočeš imeti gas nekje na polovici.

Jerry000 ::

kitl76 je izjavil:

Kontroler oziroma gamepad je super zadeva npr. F1 se vozi čisto drugače kot s tipkovnico. Pri kontrolerju je ta prednost, da lahko gas dodajaš postopoma tako kot pri volanu. Pri tipkovnici pa moraš tapkati tipko za gas, če hočeš imeti gas nekje na polovici.

Prednosti in slabosti so znane že več let :). Imaš pa potem ljudi ki preferirajo eno in ljudi za drugo, maš pa tudi multipraktike :)

kitl76 ::

To je pa čisto vseeno. Izbereš si tisto, kar ti bolj leži. Samo dirkačine je 100% lažje vozit z volanom ali kontrolerjem kot pa na tipkovnico.

Jerry000 ::

kitl76 je izjavil:

To je pa čisto vseeno. Izbereš si tisto, kar ti bolj leži. Samo dirkačine je 100% lažje vozit z volanom ali kontrolerjem kot pa na tipkovnico.

To je tudi vseeno, meni je lažje na tipkovnici dirkačine špilat. Je pa res da tudi na gamepad igram...ne kompliciram, itq se navadiš :)

Truga ::

Dr_M je izjavil:

"Pravih" simulacij nisem igral, sem pa igral Grid Autosport (in dirt showdown) na kontroler in volan (logitech g25) in mi je bilo veliko bolje in lazje igrat na kontroler.
Kvazi simulacij, kjer se skozi blag ovinek ne mores peljat z 30km/h pac ne igram.

Katera pa je taka kvazi simulacija?

PARTyZAN ::

kitl76 je izjavil:

Kontroler oziroma gamepad je super zadeva npr. F1 se vozi čisto drugače kot s tipkovnico. Pri kontrolerju je ta prednost, da lahko gas dodajaš postopoma tako kot pri volanu. Pri tipkovnici pa moraš tapkati tipko za gas, če hočeš imeti gas nekje na polovici.


No, to je v večini primerov res, obstajajo pa tudi tipi laserskih tipkovnic, ki poznajo kaj več kot samo dve stanji :)

DJ-DUST ::

Če kdo želi, podarim Guest Pass: Counter-Strike: Source (This pass only gives you access to the full version of this game for a limited time period.)

Steam username ali email na ZS...

Update: podarjeno

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DJ-DUST ()

scipascapa ::

kje najceneje dobiti steam founds?

dottor ::

PaySafeCard na benzinski plačaš 1€ več od dejanske vrednosti in vežeš vse na account. Če ne pa kakšen GameStop čez mejo.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

branc ::

scipascapa je izjavil:

kje najceneje dobiti steam founds?

Ne vzemajo BTC po tanovem?

Buggy ::

Ce mogoce kdo iz glave ve ali pa je to ze delal. Kako najlazje, najceneje ali pa najbolj sigurno dobiti iz Steam walleta denar na Paypal ali pa kam drugam, da ga lahko zapravim?

BOCo. ::

https://steamcommunity.com/discussions/...

The Steam wallet is a one way thing. You only put money in, but you can't get it out.

gnomee ::

Ena opcija je, da na steamu kupiš kakšne iteme od npr. Dota2 in CS:GO, ker sta med najbolj popularnimi in potem te iteme prodaš na raznih marketih, kjer si pol lahko denar nakažeš na paypal, seveda boš določen % €€€ zgubil, ampak boš pa vsaj dobil denar ven iz steama. En izmed takšnih in katerega tudi sam uporabljam je https://www.lootmarket.com/ - podpira igri CS:GO in Dota2.

Buggy ::

TNX...torej item(i) CS:GO/Dota2 -> market. A so kaksne limitacije in preverjanje ID-jev...recimo da zelim 300€ spravit ven?

ahac ::

Origin sale:
https://www.origin.com/irl/en-us/store/...
STAR WARS™ Battlefront™ Ultimate Edition - € 4.99
Mass Effect™: Andromeda - € 19.99
Titanfall™ 2 - € 14.99
Dragon Age™: Inquisition - € 4.99
The Witcher(R) 3: Wild Hunt - € 14.99
itd.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Dr_M ::

Moderator je offtopic...
Origin ima svojo temo.
https://slo-tech.com/forum/t536070/99
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ahac ::

V tej temi (ustvarjena, ko je Steam bil edini tak store) so se vedno objavljale tudi razprodaje na drugih.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

gnomee ::

Buggy je izjavil:

TNX...torej item(i) CS:GO/Dota2 -> market. A so kaksne limitacije in preverjanje ID-jev...recimo da zelim 300€ spravit ven?


Na lootmarketu ni nobenih limitov, edino mislim da je en čas bil najmanjši znesek za nakazilo na paypal 1€, kar pa za 99,9999% folka ne predstavlja težave :)

Dr_M ::

ahac je izjavil:

V tej temi (ustvarjena, ko je Steam bil edini tak store) so se vedno objavljale tudi razprodaje na drugih.


To je tvoj izgovor? Phe... ;((
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

djabi ::

ahac je izjavil:

V tej temi (ustvarjena, ko je Steam bil edini tak store) so se vedno objavljale tudi razprodaje na drugih.


Potem bi trebalo malo popravit naslov, se ti ne zdi?

Recimo: Steam, Origin ipd. - Nakup iger

Jerry000 ::

Itq je narava slo-techa da se noben ne drzi teme :)

Fatal1ized ::

Jerry000 je izjavil:

Itq je narava slo-techa da se noben ne drzi teme :)



Resno misliš da je tako le na slo-techu :D Sem bil in tudi uporabljam veliko različnih forumov in vidim take stvare all the time

Jerry000 ::

Fatal1ized je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Itq je narava slo-techa da se noben ne drzi teme :)



Resno misliš da je tako le na slo-techu :D Sem bil in tudi uporabljam veliko različnih forumov in vidim take stvare all the time

Ni samo tukaj, ampak ker sem ravno na slo-techu sem omenil :)

Matevz96 ::

Jerry000 je izjavil:

Itq je narava slo-techa da se noben ne drzi teme :)


Meni se zdi, da je glede držanja tem tole en boljših slovenskih forumov.
#hooldthedoor

Jerry000 ::

Jaz nisem dobil taksnega obcutka ampak ok :)

looser ::

Ima že kdo Sailaway in World of Diving?
Je vredno svojega denarja, video teaserji so fenomenalni.
Cena (37€ in 20€) je ok?
Ampak tule gre za ceno eno same licence?

Tr0n ::

Jerry000 ::

Samo sedaj al za vedno?

zunno ::

Brink je Free2Play zdaj. 6 let po izidu. Igra je že kar nekaj časa mrtva. Včerajšnje najvišje število igralcev je bilo 18, tako da mi ni jasno, kaj nameravajo. Zadnji update igre je bil več kot štiri leta nazaj. Morda bodo vpeljali mikrotransakcije.

Zastonj pa je remake Shadow Warriorja: http://store.steampowered.com/app/23313...

Pohitite, samo še danes si ga lahko za vedno dodate na svoj račun.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zunno ()

ales85 ::

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut
Že oddano (Steam)

@Alien123 je že ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ales85 ()
««
213 / 244
»»