» »

mapa TEMP v windowsih

mapa TEMP v windowsih

Space Surfer ::

A lahko to mapo vsake toliko časa zbrišem? Včeraj sem jo prvič, pa zdaj ne morem vec v windowse! Sam nisn ziher, ce mi ni piratsk Mixman studio nekaj zasustral... Ko sem sel iz njega, me je pričakalo sporočilol, da nek Debug program ni mogel popraviti ne vem kaksne napake. Potem sem hotel dat ponovni zagon, nakar mi napise "prislo je do tezke-izjemne napake..." Potem pa nisem vec mogel v windowse, sam napisal mi je, da jih moram ponovno namestiti in, da so napake v registru..
v Glavnem zdej ne vem, a je kriva mapa TEMP, a je Mixman studio, al pa magoče celo procesor p3450@527...
Hvala za pomoc

MRB0rYS ::

To mapo lahko zmeraj zbrišeš ker se tam nahajajo samo začasne datoteke ki jih setup tam ustvari potem so pa nekoristne samo plac zasedajo na trdem disku, možno je pa da si mel kakšne gonilnike tam shranjene pa pot določeno do tja sam ne verjamem
b0rys

ChiefThunder ::

Kukr je MRBORIS reku, tja se začasno odpakirajo fajli, ki ji setup rab. Probi zagnati računalnik v varnem načinu pa pobriš un mixman studio. Če ne gre iz varnega zagona pa ga pobriš iz dosa. Če je procesor prej dobr delu ne vem zakva naenkrat nebi. ;)

Matek ::

Jest jo brišem že 5 let, pa ni blo še nikol niš narobe. Verjetno je res kriv tist mixmann;(

Sirki ::

V temp direktoruhu je sama šara, ki ponavadi ostane za kakšnim setupom, ko si instaliral nov proggie. Tam so tudi začasne datoteke, ki jih delajo programi in jih potem ne pobrišejo za sabo.

Ti kar brez skrbi briši fileje v tem direktorijo.

Trubar ::

Gonilniki so bli. Men se je podobn nardil. V varnem nacinu zazen pa deinstaliri pa bo.:\
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

MRB0rYS ::

Ja normalno ko jih spakiraš ti jih da v temp direktorij pol pa če ne nardiš prav te lahk pa zjeba
b0rys

noogy2noogy ::

Če ne moreš v windowse niti v varnem načinu, potem ti ostane da v dos-u pobrišeš win.com pa ponovno instaliraj windowse. Lahk pa spotoma še sformatiraš disk, da ga mal spucaš, seveda če maš vse svoje datoteke na varnem.
Javi, kako boš zrihtu!:)
lp noogy

mojsterpeter ::

tut men je enkrat še v win95 sf*kal windose ker sem pobrisal temp mapo:reboot, reinstall

Medved ::

mapo lahko sprazniš , ne smeš pa pobrisat samga direktorija TEMP , ker ga windowsi rabjo , ponavadi ga nardijo sami , drugač pa sp lohk težave:))

Space Surfer ::

Hvala vsem za odgovore, vendar sem se odloču kar za najbolj ziher metodo in vse skup
sformatiral. Zdej spet dela ko nov, pa se ful mam vec placa na disku...
V glavnem, mapo TEMP bom zdej kar redno brisal, ker se not res nabere sama sara, ki veliko zaleze.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ne morem izbrisati datotek

Oddelek: Pomoč in nasveti
388278 (7392) Yossarian
»

C-disk se mi sam polni ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
479434 (8529) cookyx
»

Trojanski konj

Oddelek: Pomoč in nasveti
214004 (3615) KaiCris
»

temporaly internet file Virus

Oddelek: Pomoč in nasveti
101074 (943) Duhec
»

Rabim elektronskega bobnarja

Oddelek: Pomoč in nasveti
7878 (773) .:joco:.

Več podobnih tem