» »

news publisher

news publisher

iNN ::

Zivijo!

Napisal sem stran v HTMLju. Sedaj sem pa razmisljal, da mi nebi bilo treba vseskozi uploadati strani na novo ce bi recimo dodal novico, da bi si stvar poenostavil in bi imel kak "news publisher" in bi enostavneje uploadal novico .... Rabil pa bi res samo za novice, nobenega foruma, nobene registracije ... itd.

Malo sem gledal po netu, za kaksnimi skriptami. Pa je tega kar precej, zanima me kaj vi priporocate.
==
  • spremenilo: iNN ()

Backup22 ::

HTML za to ne bo dovol... Stran naredi php. Priporočam pa CuteNews.
//

iNN ::

klikEvo, mislim da tle ne rabis strani v phpju. Nisem zihr
==

Backup22 ::

News Publisher version 1.06 is freely available for download below. It may only be downloaded in one format, .zip. So if you don't have a program that can unzip it, I suggest you get Win Zip. Please note that both versions of News Publisher require>:D SSI or PHP >:D to display the news on your web pages.
//

OwcA ::

Če ne misliš imeti arhiva in ostalih bonbočkov, ne potrebuješ dinamične strani, ampak samo neko orodje/skripto za generiranje HTML-ja.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

iNN ::

:8) heh, nisem niti prebral dobr :8)

@OwcA To glede skripte razumem, samo, ce prav razmisljam, moras se vseeno potem uploadati posebej ce spremenis stran. (beri: dodas novico)
==

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: iNN ()

OwcA ::

Tako je, to je rešitev primerna predvsem za strani, kjer se novice dodajajo enkrat na dan ali še to ne.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

iNN ::

Ja, evo idealno zame :)

Hvala
==


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težava s šumniki

Oddelek: Izdelava spletišč
61206 (1173) gregy
»

Posodabljanje vsebine spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
141500 (1097) IceIceBaby
»

Preoblikovanje html strani v portal

Oddelek: Izdelava spletišč
171473 (1262) roli
»

Novice na strani

Oddelek: Izdelava spletišč
61028 (901) tec
»

preprost CMS

Oddelek: Izdelava spletišč
212450 (2026) Aškerc

Več podobnih tem