» »

PHP

PHP

MihaFirst ::

Malo sem se prenaglil in brez potrebnega znanja začel pisat xmb forum. Pomislil sem, da bi za enkrat ostal na phpbb. Kako pa narediti php forum in ga potem postaviti na svojo stran (katere domeno? A obstaja kaka click&point zadeva? Nekako mi za silo laufata python in VB ter HTML, ostale stvari so mi pa povsem tuje, forum bi rad naredil pa čimprej... Nekaj sem že gledal, me pa zanima, če ma tukaj kdo kak nasvet?
www.gamma.si

Ziga Dolhar ::

Poglej si sticky info teme na vrhu oddelka. (Glede na to, koliko časa preživiš na forumu, si jih zagotovo že opazil.)
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

MihaFirst ::

sem malo pogledal pa nisem našel ničesar, kar bi mi pomagalo...:|
www.gamma.si

t909 ::

A nad 3d okoljem in C++ si pa ze obupal? Jutri bos pa ziher spraseval kako bi mysql bazo preko flasha uvozil v photoshop :P :P

Trubadur ::

Kaj pa operacijski sistem? A ga ne boš naredu?8-O
Berite Thomasa!

Tody ::

Huh :) Ne znaš postavit foruma na stran pa si se lotil pisati svojega ? Ah človek ti nisi resen... Forum seveda lahko postaviš na svojo stran je pa seveda odvisno kako bi to rad naredil in kaj bi še imel na strani itd itd itd... Oglasi se z kakim bolj konkretnim vprašanjem..

zidaric ::

Za začetek pojdi na: mojforum
skratka izi stvar. Samo prijaviš se in že maš forum postavljen.
Flash Mx 2004

R33D3M33R ::

zidaric: lol, na mojforum je že bil pa so ga vrgli dol :)
edward: če phpja ne poznaš dobro, boš svoj forum delal kako leto (ali pa še več) in če bo kdaj končan bo verjetno poln varnostnih lukenj, ki jih bodo zlobni hekerji (krekerji) s pridom izkoriščali.
Downloadaj si phpBB in ga uploadaj na kak server s PHP podporo, to je to :)
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

overlord_tm ::

edward: če phpja ne poznaš dobro, boš svoj forum delal kako leto (ali pa še več) in če bo kdaj končan bo verjetno poln varnostnih lukenj, ki jih bodo zlobni hekerji (krekerji) s pridom izkoriščali.


Vsaj več zabave na njegovi strani :p


sej bova srečna tud s phpbbjem, sam dolgčas nama je že z iggyem, tak da nared neki :p

MihaFirst ::

hvala, overlord_tm;((
www.gamma.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako premestiti teme, prispevke, uporabnike iz mojforum.si na forum phpBB?

Oddelek: Izdelava spletišč
91159 (779) neoserv
»

Izdelava forumov

Oddelek: Izdelava spletišč
111877 (1616) algo
»

Izdelava odprtega foruma podobno kot je tukaj

Oddelek: Izdelava spletišč
242522 (1973) KoMar-
»

Forum (ni reklama)

Oddelek: Izdelava spletišč
262587 (2176) 64738

Več podobnih tem