» »

Kateri SILENT napajalnik, do 15K

Kateri SILENT napajalnik, do 15K

Death Paladin ::

Ok mislim da ze naslov pove vse. Rad bi nabavil napajalnik, ki se ga prakticno ne slisi, tudi pod obremenitvijo. Moj sistem ABIT NF7-S, Barton 2500 XP, 1 GB ram, trenutno GF 4200 TI (ga bo zamenjal FX 5900). Katerega priporocate, in ali se pozna razlika v glasnosti med Chieftecom HPC-360-202 ATX 360W CE in HPC-420-302- ?

Hvala za odgovore..

imott3791 ::

Najboljša ženska je Miki Miška, ko se je naveličaš ugasneš risanko.

antonija ::

Silent pomeni brez zvoka/hrupa. Temu najblizje pridejo fanless napajalniki, pa se pri teh se sigurno da slisat kaksno piskanje (ce se zelo potrudis). Ce ma napajalnik vgrajen ventilator je ze daaaalec od silent, mogoce mu pa rata bit quiet. Quiet je pa zelo relativna stvar za posameznika. Zame noben napajalnik z vetilatorjem ni dost tih (zato mam fanless), recimo moja punca pa pravi da ji en star 200W helikopter ne dela problemov...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Sami ::

Še en glas za LC Power 550W.8-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Tribal ::

sam LC power sploh ni tih!!! , obupno je glasen ko hočeš spat, slišiš ga ;((

imott3791 ::

Ja ja je že glasen če hočeš spat a kdo spi zraven pržganega PCja? Sploh pa vsak HDD je glasnejši.
Najboljša ženska je Miki Miška, ko se je naveličaš ugasneš risanko.

antonija ::

Jaz sem spal kako leto in pol zdraven prizganega pcja... fanless napajalnik, diski (samsung) na gumicah, grafa brez venta, nad procom najtisji 80mm Papst (skoraj silent, jaz ga slisim, vecina ne)..... Sta se mora nije tesko, tud spat zdraven prizganega compa:)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Jan987 ::

jah spat se navadiš. jest spim zraven mojega compa pa na procesorju je vent na minimum pa je daleč najglasnejša komponenta disk.

Death Paladin ::

Ok pa recmo da mora bit Quiet, pa mora bit na nivoju tisine, kot je Zalman CNPS 7000A na 1800 RPM, tak da ce si 1 meter bek od kiste, se ne sme slisat. Me zanima, a je Tagan U01 380W dosti tisji v primerjavi s Chieftecovim HPC-420-302-DF ?
Prosim res tiste, ki ste ze vsaj enega od teh dveh napajalcev testirali.. Hvala

Zgodovina sprememb…

WhiteWolf ::

Jao!!!
Ta LC je pa tak nateg, da joj. Sem ga slišal pri kolegu LC650 in je zadeva daleč od tihe. Verjetno je tih, ce poganja nepozresen sistem. Na Amd 3000+ navitem in 6800GT se ga pa prav nemarno sliši.

Je Tagan 1000krat bolj tih od kakšnega LC-ja.
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere DVD DL?

Oddelek: Kaj kupiti
51048 (654) EvilDare
»

Kateri disk za prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
131463 (1210) zee
»

Kateri router kupiti!

Oddelek: Kaj kupiti
142223 (1887) steev
»

Tiskalnik ali vecfunkcijska naprava za 30-50k

Oddelek: Kaj kupiti
91653 (1522) MEDENA
»

Katero matično kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
121196 (947) vebic

Več podobnih tem