» »

The Cube

The Cube

tx-z ::

lihkr sm si pogledu film The Cube...in mi je biu totalna bedarija(aka bedn konc)....res ne razumm, kako lahk kdo tko bedn konča film..

Un na koncu gre tja kao ven, proti beli svetlobi, pol pa konc..:\ V glavnm krneky, ne priporočam ogleda:)

Lahk bi vsaj napisal nvem, da je pršu vn, povedu vsem da je blo to pa so ukinl itd...al pa da je šu tm naprej in ga je razsekal na koščke....vsaj neki da bi blo, ne pa to:\
tx-z

pinx ::

Huh, si pa hiter... :D
Film sem gledal pred kakimi 4imi leti, posneti pa sta že dve nadaljevanji.

mzidy ::

Men je bil svetovn film:)

Matev ::

film je bil fenomenalen

je pa res da je tako globok, da pač ni za vsakega

mljaska
prava poslastica za resnične gurmane umetnosti filma

BladE_ ::

ammmmm dve nadeljevanji? a lahko ksn naslov napisete ? Tnx :D :D
Akcija - Reakcija

Matev ::

cube2

cube 2

Jackal ::

Cube je en boljših filmov - posnet z relativno malo denarja in dokaj neznano igralsko zasedbo.
Mislim, da ni celoten zaključek filma na koncu, kot kdo pričakuje, pač pa se tu gre za nek psihološki test - kaj vs bi nardili ljudje, da si rešijo lastno rit.

Cube 2: Hypercube je na žalost samo bleda senca izvirnika, priporočam pa ogled Cube Zero, ki se dogaja pred prvim filmom in pojasni par stvari.

tx-z ::

sj film kot film mi je biu nekak kul...ampak če nima konca je čist brezveze...:\
Cube 2: Hypercube (2002)
Cube Zero (2004)
če kdo ne ve za kateri 2 nadaljevanji se gre.....a lahk kdo pove kko se končata ta 2 dela? tut tko bedn?
tx-z

Matev ::

zigam če ti gledaš film zaradi tega da vidiš kako se konča potem je brezveze da sploh gledaš

meni če bi zadnjih 10 min filma Cube odrezal se ne bi nič kaj preveč razburjal
vse se namreč zgodi že tekom samega filma

tx-z ::

hja....pač vsaka stvar more met svoj konc, to je tko kt da bi se življenje od nekoga končalo, člvok bi zginu...krneky?...vsaj umru bi lahk, al pa šu nekam...to je zaklučk...pač primer ane
tx-z

IČA ::

Serija je zelo, zelo dobra.
Meni osebno je prvi del najboljši. V drugem dodajo eno dimenzijo. Tretji del Zero, pa je v bistvu uvod in razlaga celotnega dogajanja.
Za kompletno sliko je potrebno pogledati vse tri dele.
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

Matev ::

zigam
a v tvojih filmih ki jih gledaš vedno nekdo na koncu umre ali gre nekam
???

ne vem kaj gledaš

matrica recimo se ni nikoli resnično končala
tudi gospodar prstanov ali heri poter ne
in titanik ravno tako ne - old lady ni guznla na koncu

cube se je pa končal
vsaj kakor sem jaz razumel

tx-z ::

matrica recimo se ni nikoli resnično končala
tudi gospodar prstanov ali heri poter ne
in titanik ravno tako ne - old lady ni guznla na koncu


matrica=vsaj razumš da se ne konča...ampak ma nek zaklučk,
gospodar prstanov nism gledu,
heri potr še nima zaklučka-konc bo po vsej verjetnosti ko konča bradavičarko ne?,
titanik se je končau-ona je povedala zgodbo do konca, to je pa point titanika:\

mislm, lahk bi se še kej zgodil no;)
tx-z

neres ::

Meni je bil film prav tako relativno slab. Najbrž zato ker sem prej bral da je zelo dober...

Ne vem v čem je poanta. Sej me ne moti (samo) konec, tudi vmes se mi ne zdi nič takega.

Pač folk išče izhod iz te kocke. Globina? Ne da se delam norca, res me zanima kje je ta globina.
Bi moral pogledat še ostala dva dela?

Hair ::

Film je bil men eden boljših sploh. Kar se pa vsebine tiče: Najlepše je, če ti film pusti odprt konec tvoji domišljiji. Tako "gledaš"film še najmanj 2 večera v postelji. :D

////////////// SPOILER //////////////
Če si boš pogledal Cube Zero, boš ugotovil da The Cube dejansko ima točno določen konec. Tipo je kot edini sploh že drugič prišel iz kocke, v nadaljevanju pa ga je čaka kratek verbalni test in pa peka do rahlo do pretežno zapečenega.
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hair ()

Matev ::

Pač folk išče izhod iz te kocke. Globina? Ne da se delam norca, res me zanima kje je ta globina.


globina je v tem ker prikazuje kako se človeški karakterji pokažejo v svojih najslabših lučeš, če so pod pritiskom preživetja ali smrti

prikazuje boj različnih osebnosti
vsak ima svoje slabosti ali dobre strani, kombinacija in medsebojno delovanje pa prinese popolnoma nepredvidljive situacije

neres ::

Aha, ok.

Meni se je pa zdela globina bolj v tem, da se sprašujejo zakaj so (ravno oni) tam in kaj je smisel Kocke.

Ampak film me še vedno ni dovolj pritegnil, da bi si pogledal (nenazadnje zastonj) še ostala dva dela.
Itak pa je drugi del (filmov) vedno najslabši, tretji del brez drugega pa najbrž nima smisla.0:)

IČA ::

Pri tej seriji slučajno lahko gledaš tretji del pred drugim. Prvi in tretji del sta v odvisnosti (tretji prikazuje dogajanje pred prvim), drugi pa je neodvisen.
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IČA ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Maze Runner (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5011018 (5718) oo7
»

Psihotrilerji

Oddelek: Sedem umetnosti
253381 (2541) XtodaZ
»

Psihološki filmi

Oddelek: Sedem umetnosti
237411 (6802) Saladin
»

Predlagajte filme... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10620713 (18474) Alexius Heristalski

Več podobnih tem