» »

nakup procesorja,grafične in plate

nakup procesorja,grafične in plate

D_LEONIT ::

hy

Nameravam kupit procesor,grafično in plato pa ne vem kaj bi izbral kej je preveč izbire in na vsakem vogalu te lahko okol prnesejo pripravljen sem dati do 80000 SIT MOGOČE MALO VEČ, rad pa bi čim bolšo mašino iz tega dobu.Imam pa že od prejšnega računalnika nalednje: 80GB trdi disk,512MB pomnilnik,napajalnik 300W.

PROSIM ZA POMOČ!!!!

LP
  • spremenil: D_LEONIT ()

DominusSLO ::

kupi ta proc=100EUR, to plato= 82EUR in to grafo=142 EUR

Temu prišteješ še 20 EUR poštnine in 1500sit stroškov bančnega nakazila in si porabu 85K sit>:D

Če te igrice ne zanimajo, se da na grafični precej prišparat in kupit boljši proc, pa tudi še 1 modul rama(512mb) nebi škodil.;)

LP

D_LEONIT ::

ja samo ne vem kako je glede kupovanja v tujini ne vem če je to glih dobr?

asdfghj ::

DominusSlo: mi lahko poves malo bolj natancno kako se kupi pri compuland, ker zdaj nameravam tm kupit grafo n procesor-prvo se prjavs, narocis n pole..... oz. kako jim moras nakazati dnar

DominusSLO ::

Jst ne štekam nemško... Sem pa naroču tisto grafo za 130EUR(leadtek 6800 na agp). Najprej sem jim poslal mail v angleščini in še isti dan so mi odgovorili da ni problema in da pošiljajo tudi v slovenijo. Poštnina je 20 EUR na pošiljko, plačilo pa gre preko banke na njihov račun. Mene so stroški nakazila prišli 1500sit(na banki, kjer imam odprt račun-NLB, če nimaš računa pri njih je drugače).

U glavnem jim pošlješ mail, kjer poveš katere artikle boš kupil, oni ti pa pošljejo račun po mailu, kjer so vsi podatki za jim nakazat keš.
Na banki so mi rekli, da nakazilo traja 2-5 delovnih dni.

U glavnem za 38k sit dobim novo grafo, ki bi se morala kr dobro navijat, z ogromno sreče pa tudi kej odklenit:)

asdfghj ::

torej ce sm prav steku, jim mors prvo poslat mail katere izdelke bos kupu, jim nakazs dnar in pole ti oni posljejo kar si hotu al moras potem se narociti
*edit: ni treba odgovorit sm ze ugotovu:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: asdfghj ()

VASkO ::

pri compulandu lahko cist komot online narocis. slovenija je v spisku drzav, ki so na izbiro pri vpisovanju naslova.

asdfghj ::

a je tukaj kdo ki je ze kdaj narocil ksno komponento pri compulandu

VASkO ::

a si ti nepismen? dominus ti pravi kako je sam narocil, jaz pa pravim da lahko narocis tudi online in ne preko maila.

asdfghj ::

sm malo slabo prej napisu.
ce je kdo narocu n ze dobil paket domov. dominusSLO je narocu ma sklepam da ni se dobiu, ce si pa ti ze narocu in dobil potem dobro , da vem da me ne bojo zajebal
*edit: ker si ze tm narocil, lohko poves kolko cajta si caku predn si dobil

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: asdfghj ()

VASkO ::

ok sori :8)

ne jaz nisem se tukaj narocil, sem pa naroceval dosti ze iz Nemcije in Avstrije in ni nikoli bilo problemov. Ponavadi po online narocilu dobis mail z vsemi podatki, ki jih rabis na banki, nakazes denar in pocakas da dobis paket domov.
Na zalost drugace dostikrat ne gre, placilo po povzetju pri kurirskih sluzbah je ponavadi na voljo samo v drzavi, kjer sprejmejo/dostavijo paket.

kuglvinkl ::

Kak pa rating te štacune?
Your focus determines your reallity

VASkO ::

ne vem, bolj tak
rating

pa zgleda, da so se bolj novi, majo samo 18 ocen.

asdfghj ::

mi lohko poves na kratko n u slovenscini, res da jmam nemscino u swli ma useno ne stekam prow nec

VASkO ::

ja vsega pa ti ne bom prevajal. to so ocene kupcev, ki so tam ze kupili.

asdfghj ::

ma ne vse, smo povej ce ima dobre ocene


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

1024bm ram za prenosnik ?

Oddelek: Kaj kupiti
201377 (994) Smorny
»

Katero 6800le (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
673628 (2718) SpIcA
»

nadgrandja grafike

Oddelek: Kaj kupiti
141239 (1007) DominusSLO
»

najcenejši AMD 64

Oddelek: Kaj kupiti
61076 (871) bluefish
»

Radeon 9800 pro 128bit

Oddelek: Kaj kupiti
6854 (799) migič

Več podobnih tem