» »

Neonke

Neonke

ZigX- ::

Zuo!
mam 2 neonke .. pa jih ne znam prkluct na racunalnik .. nwm na kaj bi jih prklucu .. procesor ? prosm za pomoc ker sm ze cist obupan.. aja pa na koncu mata 2 zicki .. pol pa sam pitaj bogam kam d jih dam ..
Ni zime, ni zime!

ZigX- ::

kaj mi nuben naw pomagu ?!? .. tok je kle elek. pa racu. pa nwm kwa pa nuben neb wedu .. ok .. hwala usen
Ni zime, ni zime!

zcetrt ::

Pumjem d usacga udvrn že tale sm post k je fool uredu nakrcan.

Sicer pa nisi nikjer omenjal kakšnih štarterjev, ki jih neonka ponavadi potrebuje, saj je začetna napetost, ki plin pripravi do tega, da je prevoden dosti večja od tiste, ki je kasneje potrebna, da sveti. Koliko voltne pa sploh so in kaj omenjaš procesor mi pa ni jasno. A boš na nogico neonko priklopil, da ti bo utripala, ko bo računal al kaj? Bi se pa dalo na ide mogoče, s tranzistorjem seveda, ne direkt... Samo meni bi najedalo.
4.

kuglvinkl ::

Poslušaj [Poli]Salama, če ne misliš začeti pisati v v zglednem jeziku, se ti ne piše dobro.
Your focus determines your reallity

Ch4N93 ::

če ne misliš začeti pisati v v zglednem jeziku, se ti ne piše dobro.


saj se mu ne piše dobro :D

če nimaš zraven elektronike za neonke, pojdi v bigbang ali bof, tam imajo na voljo samo elektroniko za neonke. pa vzami jih polek, in jih kar tam stestiraj, da neboš brezveze kupoval pol pa nebo delalo
Ni nam lahko...

ZigX- ::

No vam bom na lepo napisal. Kupil sem 1 skatlo .. ki je vsebovala 2 (skupaj povezani ( z kablom)) 22cm dolgi neonki (rdeci za podrobnost) in imela sta se neko oznako 9" to je men se sdi debelina ... Ko sem odprel skatlo .. sem zagledal (aja to nej bi ble loh tut za v avto neonke) da nimata na koncu 0. Pol je pa zdej uprasanje kako da jih zwezem na racunalnik ker sta 12V. Kle sm jih še sliku z webcam (ravnokar) no upam d si boste znal predstawlat .. hwala za pomoc!


ps: zravn sm dubu se tak startr .. mislm on of gumbk .. k si ga poljubno gor dodas .. (usaj mislm ker je bil kot ksna dodatna oprema zravn)
Ni zime, ni zime!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZigX- ()

Opkow ::

Sicer se na sliki bol svoh vidi. Ampak mislim da se ne motim. imas eno crno in eno rdeco ne? Rdeca gre na uno belo bunkico, ki je v bistvu varovalka in pol gre do prve skatlce. Crna gre pa direkt do skatlce.
Ce bos vezal na molex konektorje od napajalnika. Das crno zico na crno, rdeco pa na rumeno. In to bi ti mogl delat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Opkow ()

zcetrt ::

Kar se tiče brskanja po škatlah sem sicer za časom, ampak a niso pri napajalniku nekateri konektorji 5 nekateri pa 12V? Samo toliko, da ne bo puška v koruzi po prvem poskusu...
4.

dxx ::

Ce bos vezal na molex konektorje od napajalnika. Das crno zico na crno, rdeco pa na rumeno. In to bi ti mogl delat.

Poskusi

ZigX- ::

ja ja .. sj sm probu pa dela .. hwala .. glih dle is sihta prsu pa sm widu .. tnx
Ni zime, ni zime!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Priključitev led-diod in neonk?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
313391 (2990) Pyr0Beast
»

Kje kupiti neonke za ohisje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131118 (912) xpozed
»

Čemu služi rumena žica na ventilatorju?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
292639 (2257) segi
»

KAKO PRIKLOPITI NEONKO V RAČUNALO??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
573938 (3358) segi
»

ventilator za napajanik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131149 (990) TESKAn

Več podobnih tem