» »

php "timer"

php "timer"

alum ::

zdravo,

sprogramiral sem skripto, ki mi postori dolocene stvari. sedaj to skripto pozenem z pritiskom na gumb, rad bi pa da bi se mi pognala, recimo enkrat dnevno.

ali obstaja kak "timer", ki bi skripto pognal ob dolocenem casu? sicer si take resitve znotraj jezika ne znam predstavljati, amapak mogoce pa le obstaja

ali pa ce pozna morda kdo kako drugo resitev, s pomocjo katere bi lahko implementiral zaganjanje skripte.

lp, wakum

Primoz ::

Če bi povedal še kateri OS uporabljaš ... bi to bistveno pripomoglo k rešitvi težave.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

AndrejS ::

... SQL server Agent ...

alum ::

OS na katerem bo zadeva tekla (pravkar zvedel!) bo winXP.

rokpok ::

V Scheduled Tasks dodaš ta tvoj program.
Rad bi bil pingvin.

Tody ::

hja če ima izvršilno datoteko potem ja drugače pa mislim da bolj teško. Ker task nima kej delat z html,php (okey ga bo dopru v določenemprogramu). Tako da bi mogu implementirat še to

alum ::

sem zrihtal...

sicer pa izvrsilna datoteka ni potrebna, ker v koncni fazi tudi vsak browser zna delat z php/html datoteko...

resil pa sem tako, da sem napisal eno batch datoteko, v kateri sem php datoteko izvrsil kar preko command prompta...

hvala bogu da obstaja php.exe:))

Tody ::

jah exe pa pomeni kaj ? :D ČE bi pognal samo dokument.php bi bolj kot ne naredil nič :D

alum ::

itak da nemores pognat samoega fajla php...sej cpp al pa java fajla tud ne mores pognat, oz ti ga ponavadi odpre v kakem editorju...

zato pa obstajajo kompajleri, ki datoteko izvrsijo...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Update SVN preko Apache (PHP)

Oddelek: Operacijski sistemi
51011 (953) Karlos
»

Wolfeinstain ET - LINUX !

Oddelek: Igre
322149 (1702) WamPIRe-
»

Spletno stran na CD

Oddelek: Izdelava spletišč
201891 (1456) R33D3M33R
»

Crontab sheduled job (v skripti ali brez)

Oddelek: Operacijski sistemi
61127 (1095) rokp
»

virus in OS (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1276799 (5388) krneki0001

Več podobnih tem