» »

Problem s ATI Radeon 9200SE

Problem s ATI Radeon 9200SE

3nity ::

Imam zgoraj omenjeno grafično, ki ima S video. Do včeraj je vse normalno delalo. Lahko sem gledala filme na TV. Včeraj pa sem morala formatirat c: disk in sedaj imam probleme.
Ko kliknem z desno na namizju properties --> settings (že tukaj je čudno, ke pri barvah nimam možnosti true color, ampak samo low in high) --> advanced --> tu pa se pojavijo težave. Včasih je bila podobna nekaj takšnemu:

sedaj pa je takšna:


Jaz ne vem več, kaj naj naredim.:'(

MEDENA ::

jao kere fore....malo naštimaj a ne.

3nity ::

jao, kakšen odgovor. če bi vedela, kaj naštimat potem ne bi spraševala.
če nimaš bolj pametnih stvari za napisat, potem ne odgovarjaj

gfighter ::

Pa si prepričana, da imaš 9200SE? Ker na teh tvojih slikah piše 9800 Pro... Drugače pa vidim, da imaš najbrž še tastare diverje, zato ti priporočam da odinštaliraš vse ATI gonilnike in si downloadaš zadnje Catalyst driverje...

3nity ::

ja, sm prepričana, da imam 8200. bom še enkrat doma pogledala in dala prave slikce gor, če ne bo delovalo.
bom poiskusila s catalyst in vam poročala.

veteran ::

Ej, gfighter, kakšne stare gonilnike neki, na spodnji sliki lepo vidiš, da ima samo standardni vga driver. Ni čudno, da nič ne dela. :D

3nity: poišči CD z driverji za grafično (na njem piše "ATI RADEON installation driver cd"), dobila si ga pri nakupu računala. Če pa ne najdeš, pa dolpotegni omenjene Catalyst driverje.

gfighter ::

veteran: Ja sam neki je že mogla gor dajat, ker ma ene ATI-jeve ikonce pa to... zgleda se je samo malo zaštrikala. :)

3nity: Ti kar naredi tako, kot je rekel veteran in jaz, pa mora stvar delat...

[edit] Hehe, sem se kar sam zaštrikal... namreč nisem dobro prebral tistega prej-potem... My bad.
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gfighter ()

DominusSLO ::

Driverje bo treba inštalirat ;)
Pa ne pozabit tistih od osnovne plošče(agp vodilo..)
LP

3nity ::

če bi našla CD, ne bi spraševala. sploh mi ni jasno, kam je izginil. pa vse CDje imam v eni škatli. lahko so pa pozabili nanj, v trgovini, kjer sem kupila računalnik.
bom kar catalyst dol potegnila in videla, kaj se bo zgodilo.

bom sporočila popoldne, kako mi je šlo. do sedaj se vse zahvaljujem za odgovore.

3nity ::

hvala vam. resnično hvala. deluje

Volk| ::

Kelko ima tvoja karta 3DMARK-ov????
(test)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Če bi imeli na STju izbiro svojega avatarja, kakšnega bi imeli?

Oddelek: Loža
372136 (1432) Tarzan
»

Graf+excel=??????

Oddelek: Programska oprema
53533 (3493) gzibret
»

Pokazte svojo slikco !

Oddelek: Loža
241738 (1081) Matek
»

Menjava tekočine pri vodnem hlajenju

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161895 (1391) nikonezna
»

Kupujem nov računalnik za 3D/2D/CAD/igre - ali bo tole dobra izbira?

Oddelek: Kaj kupiti
91223 (914) dxx

Več podobnih tem