» »

Resetiranje računalnika

Resetiranje računalnika

luky ::

Imam problem s samodejnim resetiranjem PC-ja. Ker pa vem da imamo na SloTechu tudi strokovnjake bom mogoče dobil odgovor za rešitev tega problema, ker do sedaj se še je vedno nasšla kakšna rešitev.

Na PC-ju imam antivirusni program Bitdefender 8 Pro. Vse je bilo v redu dokler nisem, na novo inštaliral novi program OO DEFRAG 8.0 PRO. Pred tem sem imel Defrag v6.5 in je bilo OK. Od inštalacije novega Defraga pa se mi računalnik samodejno resetira po določenem času ko začne delovati defrag.

Po deinštalaciji enega za drugim programov sem ugotovil, da sta nekje v sporu novi Defrag 8.0 in Bitdefender. Če naredim deinstal Bitdefenderja in dam drugi antivirusnik ni problema. Z Bitdefenderjem pa sta v sporu. Problem je v tem da bi rad obdržal oba na računalniku, če je le možno, ker nova verzija Defraga je res superca, na Bitdefenderja pa sem že tudi navajen.

Prosim če obstaja kakšna rešitev za moj problem mi sporočite.

Hvala!!

darkolord ::

Pomoje je hrošč v enem od teh dveh programov, v tem primeru kaj dosti ne moreš pomagat...

Glede defragmenterja bi pa priporočal Diskeeper, ki je pomoje daleč najboljši (in najhitrejši)...

Slowenc ::

Se strinjam z darkolordom glede diskeeperja.
če pa sta Bitdefender in Defrang v konfliktu nimaš kaj pomagat. Eden mora oditi. Razen če imaš oba kupljena >:D .
Skiny gate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Slowenc ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Boljša alternativa AVG Free antivirusnem programu (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
6515964 (14349) opeter
»

Po resartu računalnika "spremenjene nastavitve" nekaterih programov

Oddelek: Pomoč in nasveti
273480 (2925) Rias Gremory
»

programi za optimizirano delovanje računalnika

Oddelek: Programska oprema
157671 (7321) zee
»

Popolna varnost za uporabnike z adsl-jem

Oddelek: Omrežja in internet
363072 (2070) HriBB
»

Norton System Works 2005 vs. BitDefender 8 Pro Plus

Oddelek: Programska oprema
6825 (765) roli

Več podobnih tem