» »

IDEJA...neumna???

IDEJA...neumna???

VezTax ::

Hmm. Neki sem razmislaj kaj ko bi se na stran dalo kaki chat (ala mirc) real-time mislim tako kot irc! Pogledas kdo je prisoten v forumu in z njim vrzes kako debato. Kaj praviste na to?

:D:D:D:D

Sergio ::

lej... delat java chate je res dolgotrajno delo... da ne omenim počasnosti na koncu... bom vprašal Primoža kako pa kaj, ampak ne verjamem da bo iz te moke kaj kruha :D. Zaenkrat pa lahko prideš na #slo-tech na IRCNET (e.g. irc.arnes.si) serverje.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Elemen_T ::

To bi bilo ful vredi.
Ce ste tale forum tako lepo spedenal, lahko brez tezav tudi chat. saj lahko vzamete ze narejeno skripto in jo (z malo truda) povezete z forumom...ali ne?

Lp

Sergio ::

heh... vse kar je zastonj in ze narejeno, je zanic. ergo, delamo svoje. dejte okvirno povedat kako si to predstavljate potem vam bo pa primoz to ovrgel (joke) :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

JLP ::

Men se zdijo taki java chati preveč počasni.
Je bol jt na IRC pa se tm pogovrit.
Velik bl tekoč pa preizkušen.
Live long and prosper!

PaJo ::

Se strinjam... To z javo meni tudi ne disi kaj prevec;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Justy ::

Jaz se tudi pridruzujem tem izjavam, vsekakor pa bi lahko naredili tle v forumu funkcijo, ki bi omogocila recimo da bi hotu govorit s kom iz foruma, bi enostavno kliknu na njegov nick in temu bi se doma prizgala neka lucka v forumu, kar bi ga opozorilo da nekdo zeli z njim govorit in bi sla pol na mirc.
Ni treba nobenga cheta delat, samo bi blo ql nardit tako funkcijo, ki bi doticno osebo pozvala, da bi nekdo rad na ircu govoru z njim...

Mislim, da to ne bi smelo bit pretezko naredit, za takega majstra kot je Pimoz:D

Izak ::

Sej res da mamo irc samo kaki chat za Primoza ne bi mogu bit problem. :D

Loki ::

Java chati so ze out of date.

Justy ::

Roberto, ce dobro preberes moj post vidis da tu ne bi slo za chate...

alien-w ::

Raje ostanimo pri ircu in #slo-tech ki meni osebno veliko bolj disi.Justy: to kar si predlagal se mi zdi precej zanimivo, toda raje vidim, da vse skupaj lepo povabimo na irc, pa naj se tam udejstvujejo ljudje iz slo-techa. Nobenih jav in podobne navlake, ker nasi solski racunalniki so ze tako ali tako pocasni, da bi pa se javo prenasal...too much! Pol bi mogu do slo-techa dostopat izključno samo še od doma. SUX!

EASYdoor ::

Justy: ideja je dobra. Ce ima primoz kaj casa se s tem ukvarjat bi bilo fino. Najbolje bi bilo, ko bi uporabnika pritisnila na gumb "CHAT" se bi zagnal irc in se povezala na #slo-tech kanal, kjer bi bili tudi drugi uporabniki, ce bi bila samo dva bi bilo to bolj u podnu ali pa ne?:D

lp!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

Sergio ::

charlie: to nekak ni možno, ker je zaganjanje irca s parametri sistemski klic, česar java (upam) ne podpira :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

crt ::

lahko bi naredili en okvir(nekje ob strani) kjer bi obiskovalci sledili(realtime -samo brali, nič pisali) pogovoru(glavno okno) na irc kanalu #slo-tech. morali bi pa narediti en "filter" da bi izpustilo nekatera sporočila npr. asdf has joined #Slo-tech ali fdfd has quit irc! in podobno...



mogoče je moja ideja malo čudna ...:\



lep pozdrav Crt


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mam eno super idejo

Oddelek: Slo-Tech
352733 (1488) Tody
»

Slo-tech na mIRC-u!

Oddelek: Slo-Tech
443200 (2164) CaqKa
»

Chat

Oddelek: Slo-Tech
132824 (2608) Cokolesnik
»

Chat ?

Oddelek: Slo-Tech
61502 (1373) zetko
»

chat@slotech

Oddelek: Loža
51550 (1436) Shershen

Več podobnih tem