» »

AMD ali INTEL

AMD ali INTEL

Igoraus ::

SQL BAZE kateri od procesorja bi bil bolj zanesljivejši, hitrejši 8-O, za upravljanje teh baz.
LP igoraus

HEKO ::

Pomoje sa SQL baze skoraj Intel (512 cesha), seveda Pentium 3, 4 (čeprav 4 bol..sux..? >:D......). Drgač pa sem pristaš AMD-ja. Če pa že AMD pa TBird...
Cena/kakovost/overclockabilnost --> AMD rulz...
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Igoraus ::

Heko: mam TB-ja 1.333 MHZ 700 mb rama:)) pa vseeno mi zadevca nekam prepočasi bere velike index.dat fileje :\ in prepočasi pobira podatke ven iz SQL-ja

LP igoraus

Loki ::

SQL baze majo ful rade velik cacha (L2), multiprocesiranje in velik rama.
Tko da Pentium Katmai (0.25 mikronski, do 600mhz, XEON alpa T-bird, ce ni boljsega (ali ce je omejen budget).
Nekej pise tut v enem od teh clankov. (samo tisti, ki so na temo server upgrade).

Heko...overclockabilnost...:D:D:D:D
I left my wallet in El Segundo

Igoraus ::

Ejla , mogoče malo blesavo vprašanje a se da neki ta cacha povečat, ali opstaja neki najboljša preformacija SQL - serverja to bi mi skor najbolj pomenilo !8-O
LP igoraus

DavidJ ::

pri hitrosti izpisa je zelo pomembno, kako poklices podatke ven... recimo vedno je hitreje ce prav dolocis stolpce kot pa recimo da das kr *

select nekaj from xxy - dosti hitreje
selec * from xxy

ilanium ::

Mogoče ti ozko grlo predstavlja disk? Probej kakšno SCSI varianto gor ruknt. Ali pa celo RAM? Maš DDR?

Igoraus ::

OJ , vedno določim stolpec in vse določim tko kokr naj bi najlažje poisko, SCSI ja verjetno se bom mogel odločit za to varjanto samo kešovno je pa draga varjanta :D:D
LP igoraus

yjj ::

Kupi TB


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[EXCEL] Ogromne količine podatkov

Oddelek: Programiranje
293298 (2460) videc
»

Spletno gostovanje v oblaku - hitrost najbolj pomembna

Oddelek: Izdelava spletišč
193083 (2650) illion
»

SQL težava

Oddelek: Programiranje
364558 (3840) joseti
»

Program za obdelavo naslovov

Oddelek: Programska oprema
51450 (1351) samix
»

Duall plata za 2x P-IV

Oddelek: Strojna oprema
171184 (931) Mr.B

Več podobnih tem