» »

Iščem naslov filma

Iščem naslov filma

««
33 / 42
»»

razree ::

mogoče je kdo že predlagal tale link, ne da se mi brat celega topica...

http://whatismymovie.com

U glavnem...napišeš opis filma, igralce, mogoče ime karakterja ipd. (kar se pač spomniš), daljši je, več je šans, da bo dejansko najdu pravi movie.

Meni osebno zelo uporabna zadeva. Upam, da bo še komu v pomoč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: razree ()

OttoParts ::

david77 je izjavil:

Iščem naslov filma:

Mislim da igra Angelina Jolie.Spomnin se samo enega dela filma. Da je Angelina Jolie pobegnila ugrabitelju skozi gozd pa potem je našla cesto in se rešila samo to je bilo na začetku filma če se spomnim dobro pa mislim da je ugrabljene imel v nekem prostoru pod zemljo vrata so pa bila v gozdu.Nisem 100% da igra Angelina.Če mogoče kdo ve naslov:)?


To je mogoče "Kiss the girls". Ampak v njem ne igra Jolie.

http://www.imdb.com/title/tt0119468/

Angelina Jolie igra v filmu "Bone collector", kjer pomaga preganjat množičnega morilca.

http://www.imdb.com/title/tt0145681/

smacker ::

Oče išče en film nekje iz 80'. Iz zgodbe se spomni dveh zaljubljencev na begu pred mafijo ali policijo in prizora ko z motorjem bežita po puščavi. Naslov bi naj bil "the hunter", čeprav sem poiskal več filmov s podobnimi naslovi iz tistega obdobja in se noben ni izkazal za pravilnega. Pravi, da je možno da je gledal drugi del filma.
Gladal ga je v kinu. Vem da je malo informacij, zato upam na kakega poznavalca filmov iz tistega obdobja :)
Tale baje ni pravi, glavni igralec bi naj bil mlajši: http://www.imdb.com/title/tt0080907/?re...

Newholland ::

Iščem naslov filma, slovenskega, v katerem je prizor kjer ima župnik k...(prodajalko ljubezni) in nekdo je za radiator priklenjen na to pride nekdo ki jih zaloti in župnik reče Jezus Marija. Vem da je opis skromen, morda ne najbolj točen, pa vendar morda kdo ve naslov.

Zgodovina sprememb…

radmannsdorf ::

smacker je izjavil:

Oče išče en film nekje iz 80'. Iz zgodbe se spomni dveh zaljubljencev na begu pred mafijo ali policijo in prizora ko z motorjem bežita po puščavi. Naslov bi naj bil "the hunter", čeprav sem poiskal več filmov s podobnimi naslovi iz tistega obdobja in se noben ni izkazal za pravilnega. Pravi, da je možno da je gledal drugi del filma.
Gladal ga je v kinu. Vem da je malo informacij, zato upam na kakega poznavalca filmov iz tistega obdobja :)
Tale baje ni pravi, glavni igralec bi naj bil mlajši: http://www.imdb.com/title/tt0080907/?re...

Prebrskaj še tole, tole.

dreja ::

Že nekaj časa iščem film, ki sem ga na tv zasledil enkrat v 90tih.
Kolikor se spomnim, je vsebina naslednja:

Bogataš gre z mlado partnerico (morda ljubico) v Ameriko z ladjo (morda s parnikom).
Ponoči ljubica vidi, kako se iz ladje neko dekle vrže v morje.
Ljubica se odloči prevzeti identiteto dekleta. Svoje stvari (obleko, čevlje) pusti na palubi, da zgleda, kot da je ona storila samomor.
Izkaže se, da je dekle bilo namenjeno v Ameriko: da se poroči z izbrancem, ki ga je poznala le preko pisem.
Ljubica prihod v Ameriko uspešno izvede in bodoči mož ničesar ne posumi.
Nato pa ne vem, kako se film nadaljuje - mislim da ljubica pobegne, ker bi poročno noč morala preživeti z zlatarjem, ki je možu prodal njen poročni prstan...

Tnx & LP Andrej

globoko grlo ::

Sem ene 2 tedna nazaj gledal po TVju samo začetek filma.

Začetna scena je, ko model (igra ga dokaj znan igralc, sam se tut pod razno me spomnim imena) hodi stran od zaledenele ladje nekje na večnen ledu.
Hmal zatem je scena, ko najdeta šerif in pomočnik v luknji skurjene mobitele.
Potem en psiho z rambo nožem potamani celo krdelo privezanih in udomačenih haskijev.
Potem se bejba pelje na letališče in jo nasadi en bagr, zamudi flight in ostane cel mesec v tem mestecu brez svetlobe. Predvidevam, da je na konc happy ending za to bejbo in dokaj znanega gralca :)

To se zgodi v prvih 15 min filma.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

oo7 ::

globoko grlo je izjavil:

Sem ene 2 tedna nazaj gledal po TVju samo začetek filma.

Začetna scena je, ko model (igra ga dokaj znan igralc, sam se tut pod razno me spomnim imena) hodi stran od zaledenele ladje nekje na večnen ledu.
Hmal zatem je scena, ko najdeta šerif in pomočnik v luknji skurjene mobitele.
Potem en psiho z rambo nožem potamani celo krdelo privezanih in udomačenih haskijev.
Potem se bejba pelje na letališče in jo nasadi en bagr, zamudi flight in ostane cel mesec v tem mestecu brez svetlobe. Predvidevam, da je na konc happy ending za to bejbo in dokaj znanega gralca :)

To se zgodi v prvih 15 min filma.





30 Days of Night ?

http://www.imdb.com/title/tt0389722/


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

globoko grlo ::

verjetn bo to to ja, tnx
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

leiito ::

dreja je izjavil:

Že nekaj časa iščem film, ki sem ga na tv zasledil enkrat v 90tih.
Kolikor se spomnim, je vsebina naslednja:

Bogataš gre z mlado partnerico (morda ljubico) v Ameriko z ladjo (morda s parnikom).
Ponoči ljubica vidi, kako se iz ladje neko dekle vrže v morje.
Ljubica se odloči prevzeti identiteto dekleta. Svoje stvari (obleko, čevlje) pusti na palubi, da zgleda, kot da je ona storila samomor.
Izkaže se, da je dekle bilo namenjeno v Ameriko: da se poroči z izbrancem, ki ga je poznala le preko pisem.
Ljubica prihod v Ameriko uspešno izvede in bodoči mož ničesar ne posumi.
Nato pa ne vem, kako se film nadaljuje - mislim da ljubica pobegne, ker bi poročno noč morala preživeti z zlatarjem, ki je možu prodal njen poročni prstan...

Tnx & LP Andrej


Originalni Sin, Angelina Jolie in Antonio Banderas.

LovelyTruth ::

Se kdo spomni animiranega filma, ki je bil tako kot neki transformers v 80ih..

Spomnem se da je bil mogoče avstralski, eden od robotov je imel orožje ki je z roke streljal nek žarek, odprtina je bila oblike trikotnika..

Vem da je malo podatkov, samo je to vse kar se spomnim, mogoče celo da je bil pol risan polovica pa animiran...

[D]emon ::

Pred par desetletji (morda sredi devetdesetih) se spomnim nekega filma, verjetno je bil horror ... spomnim se edino scene, zenska sedi na stolu v pisarni, nakar eksplodira zid, v njem pa neko razpadlo truplo or something, ki jo potem potegne v zid, nato pa se zid sestavi nazaj. To je vse kar se spomnim. Ce se komu morda kaj sanja. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

dreja ::

leiito je izjavil:

dreja je izjavil:

Že nekaj časa iščem film, ki sem ga na tv zasledil enkrat v 90tih.
Kolikor se spomnim, je vsebina naslednja:

Bogataš gre z mlado partnerico (morda ljubico) v Ameriko z ladjo (morda s parnikom).
Ponoči ljubica vidi, kako se iz ladje neko dekle vrže v morje.
Ljubica se odloči prevzeti identiteto dekleta. Svoje stvari (obleko, čevlje) pusti na palubi, da zgleda, kot da je ona storila samomor.
Izkaže se, da je dekle bilo namenjeno v Ameriko: da se poroči z izbrancem, ki ga je poznala le preko pisem.
Ljubica prihod v Ameriko uspešno izvede in bodoči mož ničesar ne posumi.
Nato pa ne vem, kako se film nadaljuje - mislim da ljubica pobegne, ker bi poročno noč morala preživeti z zlatarjem, ki je možu prodal njen poročni prstan...

Tnx & LP Andrej


Originalni Sin, Angelina Jolie in Antonio Banderas.


Hvala, ampak žal ni Originalni Sin.
Sem ugotovil (s pomočjo enega drugega foruma), da je Naked Tango:
http://www.imdb.com/title/tt0100222/

Tnx & LP Andrej

PrihajaNodi ::

Lepo prosim za naslov filma na 46:26

Zgodovina sprememb…

anko ::

PrihajaNodi ::

Ty.

L.p.


Nodi

miko22 ::

Se mogoče kdo spomni risanke, kjer nastopa Zelda, kot negativec.
Ni prav risanka, mislim, da je igrano z lutkami. Nastopajo tudi pri dobrih "okrogli" roboteki, dočim, zelda uporablja kocke.
Pozitivcev se niti ne spomnim kako jim je bilo ime. Vem da sem jo ful rad gledal, ko sem bil mali, pa bi rad otroku pokazal, če kje najdem.

eee, najdo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miko22 ()

BorutK-73 ::

Oh, dobri stari časi otroštva.

nurse013 ::

OttoParts je izjavil:

david77 je izjavil:

Iščem naslov filma:

Mislim da igra Angelina Jolie.Spomnin se samo enega dela filma. Da je Angelina Jolie pobegnila ugrabitelju skozi gozd pa potem je našla cesto in se rešila samo to je bilo na začetku filma če se spomnim dobro pa mislim da je ugrabljene imel v nekem prostoru pod zemljo vrata so pa bila v gozdu.Nisem 100% da igra Angelina.Če mogoče kdo ve naslov:)?


To je mogoče "Kiss the girls". Ampak v njem ne igra Jolie.

http://www.imdb.com/title/tt0119468/

Angelina Jolie igra v filmu "Bone collector", kjer pomaga preganjat množičnega morilca.

http://www.imdb.com/title/tt0145681/


Mogoce poljub za lahko noc
The Long Kiss Goodnight
:)
you gotta be kidding me...

[D]emon ::

Ali mi morda ve kdo povedati naslov enega filma ? Spomnim se samo ene scene, in sicer je neka zenska v pisarni in zid eksplodira in notri je njen sef kot eno mumificirano truplo (ker ga je porinila v beton zgradbe ko so jo gradili) in jo potem povlece notri, nato pa se zid "zaflika" nazaj da zgleda kot da se ni nic zgodilo.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

WallSreet ::

Ok iščem naslov filma. Mislim da gre za grozljivko morda celo za thriler...

Spomnim se samo ene scene iz filma pa še to bolj slabo in sicer: Vse se dogaja na ulici kjer zapiha veter in se vsi ljudje na ulici enostavno ustavijo nato, pa jih nekdo iz razdalje (oziroma niti ne vem ali gre za človeka ali za neko nadnaravno silo) strelja in padajo po tleh en za drugim. Spomnim se da je podobnih scen v filmu še nekaj kjer se ljudje ustavijo ko zapiha veter. Rekel bi da je film izšel nekje med leti 2007-2010 tako da ne more biti prav star.

otago ::

Ce se morda kdo spomni. Srbska drama. Starejsi jebigaveter-bankir(?) ima tezave v sluzbi (menjava lastnikov bank, menjava politike?), ga odpustijo. Vmes seks scena z 2nd in command blondo(dialog v krcmi v smislu: "so mi rekli, naj te peljem na vecerjo, f** pa je na mene). Gre pa za o tem, da odkriva kako odtujen je bil do svoje druzine, kako je njegovo zivljenje zaslo. Snemano tam cca. 2009, par let gor/dol, po spominu in obcutku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

kosta ::

Evo, ena zanimiva...

Cca. 10 let nazaj sem ujel zadnjih 10min nemškega filma, verjetno iz 80ih. En možakar srednjih let je voznik tovornjaka. S svojim sinom/vnukom se dogovorita, da bosta šla na furo ampak ta zaspi tko da gre kamionđija sam. Tamal se z mopedom pripelje do žene tega voznika, ki mu pove da je že šel. Sin na nekem listu prebere da je tovornjak - cisterna naložen preveč in se z avtom odpravi na lov za njim. Skoraj ga ujame, ko cisterno začne zanašati in seveda po filmsko vse vrže v zrak. To je, mislim da, zadnja scena v filmu.

zhigatsey ::

Pred leti, mislim da 20let nazaj so po televiziji rtvslo v božičnem času vrteli mislim da kanadski film, v katerem nastopa deklica Fani (ne vem kako se prav napiše), ki je prišla živet k stricu, ki je bil glasbenik, pianist. Dogajalo se je v zimskem času. Ne vem ali je izgubila starše ali kaj. Sricu je bilo ime Pierre če se ne motim. Na začetku sta se težko navadila eden na drugega potem pa je bilo vedno bolje. Fani je spoznala tudi sosedovega fanta s katerim sta se najprej kregala, nato pa sta se spoprijateljila in skupaj igrala. Kasneje sta si uredila posebno "sobo" za živali. Fani je imela tudi dihurja. Spomnim se prizora, ko je bila zelo žalostna ker ji je za božič stric kupil grde rokavice:). Stric je imel tudi neko žensko s katero so koncu vsi skupaj srečno živeli. Če kdo ve naslov filma.

kosta ::

kosta je izjavil:

Evo, ena zanimiva...

Cca. 10 let nazaj sem ujel zadnjih 10min nemškega filma, verjetno iz 80ih. En možakar srednjih let je voznik tovornjaka. S svojim sinom/vnukom se dogovorita, da bosta šla na furo ampak ta zaspi tko da gre kamionđija sam. Tamal se z mopedom pripelje do žene tega voznika, ki mu pove da je že šel. Sin na nekem listu prebere da je tovornjak - cisterna naložen preveč in se z avtom odpravi na lov za njim. Skoraj ga ujame, ko cisterno začne zanašati in seveda po filmsko vse vrže v zrak. To je, mislim da, zadnja scena v filmu.


Našel! Film se imenuje Day Of Disaster (2007), scenarij pa je narejen po resničnem dogodku (Los Alfaques disaster).

oo7 ::

zhigatsey je izjavil:

Pred leti, mislim da 20let nazaj so po televiziji rtvslo v božičnem času vrteli mislim da kanadski film, v katerem nastopa deklica Fani (ne vem kako se prav napiše), ki je prišla živet k stricu, ki je bil glasbenik, pianist. Dogajalo se je v zimskem času. Ne vem ali je izgubila starše ali kaj. Sricu je bilo ime Pierre če se ne motim. Na začetku sta se težko navadila eden na drugega potem pa je bilo vedno bolje. Fani je spoznala tudi sosedovega fanta s katerim sta se najprej kregala, nato pa sta se spoprijateljila in skupaj igrala. Kasneje sta si uredila posebno "sobo" za živali. Fani je imela tudi dihurja. Spomnim se prizora, ko je bila zelo žalostna ker ji je za božič stric kupil grde rokavice:). Stric je imel tudi neko žensko s katero so koncu vsi skupaj srečno živeli. Če kdo ve naslov filma.


Mogoče to ?

http://www.imdb.com/title/tt0090684/

zhigatsey ::

To je to ja, hvala!

OttoParts ::

WallSreet je izjavil:

Ok iščem naslov filma. Mislim da gre za grozljivko morda celo za thriler...

Spomnim se samo ene scene iz filma pa še to bolj slabo in sicer: Vse se dogaja na ulici kjer zapiha veter in se vsi ljudje na ulici enostavno ustavijo nato, pa jih nekdo iz razdalje (oziroma niti ne vem ali gre za človeka ali za neko nadnaravno silo) strelja in padajo po tleh en za drugim. Spomnim se da je podobnih scen v filmu še nekaj kjer se ljudje ustavijo ko zapiha veter. Rekel bi da je film izšel nekje med leti 2007-2010 tako da ne more biti prav star.

Mogoče "The Happening" ?
http://www.imdb.com/title/tt0949731/

joshua3 ::

Iščem naslov filma... bil je en čas v siolovi videoteki (par let nazaj), mislim da angleška črna komedija, cel film mislim da se je dogajal v eni hiši, so imeli vedno več talcev not.. pol so prišli še policaja, in so še njiju ujeli za talca al neki tko

Se spomni kdo?

kosta ::

Poker Night?
Sej pomoje sm falil, prva asociacija pač.

[D]emon ::

Bi mi kdo vedel povedat naslov enega filma ... neka zenska svojega sefa porine v beton med gradnjo nove zgradbe, potem pa kasneje ko sedi v pisarni zid razgoni, notri je pa tzv zombi od tega sefa ki jo potem notri v zid potegne, potem se pa zid zaflika kot da ni bilo nic.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

leiito ::

[D]emon je izjavil:

Bi mi kdo vedel povedat naslov enega filma ... neka zenska svojega sefa porine v beton med gradnjo nove zgradbe, potem pa kasneje ko sedi v pisarni zid razgoni, notri je pa tzv zombi od tega sefa ki jo potem notri v zid potegne, potem se pa zid zaflika kot da ni bilo nic.


tzv zombi?

joshua3 ::

kosta je izjavil:

Poker Night?
Sej pomoje sm falil, prva asociacija pač.



ni to ne.. vse skupaj je zgledalo kot nekakšna indie low budget zadeva... in pa je bil UK film

kosta ::

[D]emon je izjavil:

Bi mi kdo vedel povedat naslov enega filma ... neka zenska svojega sefa porine v beton med gradnjo nove zgradbe, potem pa kasneje ko sedi v pisarni zid razgoni, notri je pa tzv zombi od tega sefa ki jo potem notri v zid potegne, potem se pa zid zaflika kot da ni bilo nic.


Če se ne motim, so po tem filmu že parkrat spraševali... poglej par strani nazaj, se mi zdi da maš nekje naslov.

111111111111 ::

Iščem film, kjer glavni junak pokliče lopova po telefonu in mu pove da ga bo ustrelil, pa se baraba zasmeji in pove, da je za .36 (številka je izmišljena) buleetproof steklom. Sinper ustreli, prebije šipo in odstreli nekaj v pisarni. Lopovu pove da ima .38 puško. Ve morda kdo za kateri film se gre?

Hvala.

WallSreet ::

OttoParts je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Ok iščem naslov filma. Mislim da gre za grozljivko morda celo za thriler...

Spomnim se samo ene scene iz filma pa še to bolj slabo in sicer: Vse se dogaja na ulici kjer zapiha veter in se vsi ljudje na ulici enostavno ustavijo nato, pa jih nekdo iz razdalje (oziroma niti ne vem ali gre za človeka ali za neko nadnaravno silo) strelja in padajo po tleh en za drugim. Spomnim se da je podobnih scen v filmu še nekaj kjer se ljudje ustavijo ko zapiha veter. Rekel bi da je film izšel nekje med leti 2007-2010 tako da ne more biti prav star.

Mogoče "The Happening" ?
http://www.imdb.com/title/tt0949731/



Res je :) Sem pozabil odgovoriti. Sem si ga prejšnji teden 2x pogledal :) zakon film tnx

leiito je izjavil:

[D]emon je izjavil:

Bi mi kdo vedel povedat naslov enega filma ... neka zenska svojega sefa porine v beton med gradnjo nove zgradbe, potem pa kasneje ko sedi v pisarni zid razgoni, notri je pa tzv zombi od tega sefa ki jo potem notri v zid potegne, potem se pa zid zaflika kot da ni bilo nic.


tzv zombi?


Si našel naslov? Sliši se dobro pa bi si rad pogledal film. Sem iskal v google pa mi ne najde naslova :( ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

WallSreet ::

Bom probal vseeno...

Zanima me če kdo pozna naslov filma, kjer so otroci (vsaj zdi se mi da so otroci) na podstrešju kjer berejo iz neke knjige medtem ko mislim da pajki in ostale živali lezejo izpod poda.V bistvu gre tudi za kače in ostale živali če se ne motim in niso zgolj na podstrešju (živali) ampak po celi hiši. Zdaj nisem povsem prepričan vendar če se prav spomnim gre za nek urok in ko otroci preberejo iz knjige določen del se luknja na podstrešju zapre...

Vsaj mislim da je nekako tako. Film mora biti že kar precej star... 2000-2003 bi rekel.

OttoParts ::

Mogoče Jumanji - sicer ni knjiga ampak namizna igra?

IMDB:
http://www.imdb.com/title/tt0113497/

WallSreet ::

OttoParts je izjavil:

Mogoče Jumanji - sicer ni knjiga ampak namizna igra?

IMDB:
http://www.imdb.com/title/tt0113497/


To sem iskal najlepša hvala. Res je gre za namizno igro in ne knjigo.... moja napaka. tnx... :)

note3 ::

Bom probal še enkrat.

Iščem naslov filma,ki je podobn fimu p2 vendar je starejśi in v njem igra moški,ki ga preganja morilec v črnem džipu in ima na strehi reflektorje.Vem,da na koncu moški preživi.
Hvala za odgovore.

leiito ::

note3 je izjavil:

Bom probal še enkrat.

Iščem naslov filma,ki je podobn fimu p2 vendar je starejśi in v njem igra moški,ki ga preganja morilec v črnem džipu in ima na strehi reflektorje.Vem,da na koncu moški preživi.
Hvala za odgovore.


note3 ::

leiito je izjavil:

note3 je izjavil:

Bom probal še enkrat.

Iščem naslov filma,ki je podobn fimu p2 vendar je starejśi in v njem igra moški,ki ga preganja morilec v črnem džipu in ima na strehi reflektorje.Vem,da na koncu moški preživi.
Hvala za odgovore.




Žal ni to to.

mlamat ::

Iščem naslov dokumentarne serije o Avstraliji, ki se je vrtela na Rtv2 pred kakšnimi 20 leti. Nekakšen "croocodile hunter" v več epizodah potuje skozi Avstralijo. V eni epizodi naleti na strmogljavljeno letalo, bencinski tank si zaflika s kavčukom...

BRBR ::

Srbski/Hrvaški se ne spomnim, Začne se v smislu deminiranja (frontni veterani deminirajo pod nadzorom UN) po zadnji fronti na ozemlju ex Yu ..

V nadaljevanju razglabljanje o tem da se je hudič naselil v enega čoveka ...

Če kdo iz glave poztegne naslov ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BRBR ()

Kurzweil ::

Slučajno tole? No Man's land

Če se prav spomnim nekje na začetku deminirajo nekaj :|

nomad_soul ::

mlamat je izjavil:

Iščem naslov dokumentarne serije o Avstraliji, ki se je vrtela na Rtv2 pred kakšnimi 20 leti. Nekakšen "croocodile hunter" v več epizodah potuje skozi Avstralijo. V eni epizodi naleti na strmogljavljeno letalo, bencinski tank si zaflika s kavčukom...


Spominja me na tega: Malcom Douglas

Personanonim ::

Iščem dokumentarno poljudnoznanstveno serijo v slovenski produkciji,če me spomin ne vara,lahko da je v koprodukciji še s kako evropsko državo.Tematika je pa duhovnost,alternativne vede,verstva,alternativni načini zdravljenja in new age družbeni pojavi in prakse.V spominu imam da so serijo predvajali nekako v času od sredine/konec 90ih do 2000;natančneje ne ves ta čas,mislim da je manj kot deset delov,ampak eno sezono v tem obdobju. Predvajano na nacionalki.Tudi ni bila cenena produkcija,precej na nivoju ne glede na psevdoznanstveno tematiko.

Sem iskal z googlom ampak dobim ostali new age šrot :D
"The internet - like a training camp for never amounting to anything."

oglaf.com

BRBR ::

Kurzweil je izjavil:

Slučajno tole? No Man's land

Če se prav spomnim nekje na začetku deminirajo nekaj :|


Ne Branko Djuric ni tam. Tale moj je nastal po tem.

EDIT:Evo ga, tale:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BRBR ()

globoko grlo ::

Sem iskal tale film in ga našel na enem starem DVDju v eni škatli :)

Sem slo-tech iskalcem malo olajšal delo.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

nodrim ::

Živ in jo! :)

Imam eno težko uganko ... za film ne vem iz katerega leta je in kateri je izvirni jezik.

Gre se za dva najbrž najstnika, fant in punca, ki sta ali siroti ali pa pobegneta zdoma in sta potem se mi zdi v šotoru in raziskujeta svojo seksualnost in je vse skupaj super naturalistično posneto in za oba je vse skupaj prvič, tako da počneta vse mogoče stvari (vohata se po vseh običajno neovohavanih delih telesa ipd. :) in vse je naravnost posneto itd.

Torej, to je vse nekako, s čimer operiram ... iščem že nekaj časa, pa ne najdem pravega sploh ..
««
33 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naslov filma izpred 20-25 leti (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5314856 (13543) STASI
»

ugani film (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

Oddelek: Sedem umetnosti
4035183888 (61663) Hansb
»

Grozljivke (tiste ta najhujše) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6532069 (26649) AlienRR

Pozna kdo ta film?

Oddelek: Sedem umetnosti
146007 (4816) STASI

Več podobnih tem