» »

Iščem naslov filma

Iščem naslov filma

««
36 / 42
»»

PunkDude ::

Podoben je Wrong Turn 4: Bloody Beginnings.

Čeprav Wrong Turn ni found footage kot se imenuje način snemanja filmov, ki ga opisuješ. Mogoče ga najdeš tu.

Found footage (film technique) @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PunkDude ()

echo ::

Jaz sem gledal Grave encounters pred parimi leti in ima isti scenarij

MCjure ::

Zdravo zanima me naslov nekega filma o zombijih

ena skupina fantje pa dekleta gredo z avtodomom na potovanje in ko spijo jih zombiji napadejo

oo7 ::

MCjure je izjavil:

Zdravo zanima me naslov nekega filma o zombijih

ena skupina fantje pa dekleta gredo z avtodomom na potovanje in ko spijo jih zombiji napadejo



Starejši ali novejši film ?

OttoParts ::

MCjure je izjavil:

Zdravo zanima me naslov nekega filma o zombijih

ena skupina fantje pa dekleta gredo z avtodomom na potovanje in ko spijo jih zombiji napadejo

Mogoče Diary of the dead :


IMDB:
http://www.imdb.com/title/tt0848557/

A110 ::

Iscem baslov filma. Dogaja se v casu raziskovanja amerike in se gre o kot nekem tekmovanju kdo bo prvi prisel do druge strani (obale) zda. Mislim da je komedija konca pa se da potem recejo zakaj nebi sli se pes v evropo

oo7 ::

A110 je izjavil:

Iscem baslov filma. Dogaja se v casu raziskovanja amerike in se gre o kot nekem tekmovanju kdo bo prvi prisel do druge strani (obale) zda. Mislim da je komedija konca pa se da potem recejo zakaj nebi sli se pes v evropo



Mogoče Almost Heroes ?


A110 ::

Ja. Hvala

simnov ::

Morda ve kdo naslov filma "Kako je naslov filma ko je nek slikar imel zaprte otroke in so iz svojih las morali izdelovati čopiče ko je pa slikar narisal neko hišo so otroci lahko šli v to hišo na sliki"

D3m0r4l1z3d ::

Nimam pojma, ga pa ne bi gledal :-/
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

OttoParts ::

simnov je izjavil:

Morda ve kdo naslov filma "Kako je naslov filma ko je nek slikar imel zaprte otroke in so iz svojih las morali izdelovati čopiče ko je pa slikar narisal neko hišo so otroci lahko šli v to hišo na sliki"


Mogoče tale The Peanut Butter Solution:
Youtube trailer (je tudi cel film gori):


Nek učitelj z šole ugrabi otroke, da iz njihovih las dela magične čopiče. Ampak to se mi zdi, da je bolj proti koncu filma.

simnov ::

Pa je ta film ja hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: simnov ()

D3m0r4l1z3d ::

Ko smo že pri morbidnih, kateri film je tisti, v katerem morilec (ne vem ali je sploh človek) zbira odsekane dlani? V enem prizoru žrtve ujame, tako da delovni stroj prekriža pot avtu.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

OttoParts ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Ko smo že pri morbidnih, kateri film je tisti, v katerem morilec (ne vem ali je sploh človek) zbira odsekane dlani? V enem prizoru žrtve ujame, tako da delovni stroj prekriža pot avtu.

Se spomniš še kaj morbidnosti?

Vazelin ::

ja almost heroes - vem da sem si ga sposodil vsaj 2x na vhs:D

D3m0r4l1z3d ::

OttoParts je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Ko smo že pri morbidnih, kateri film je tisti, v katerem morilec (ne vem ali je sploh človek) zbira odsekane dlani? V enem prizoru žrtve ujame, tako da delovni stroj prekriža pot avtu.

Se spomniš še kaj morbidnosti?

Mislim, da v črni obleki hodi okoli s špičasto črno kapico, spominja na smrt
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

OttoParts ::

Nimam pojma....
Novejši, starejši film; A, B, Žnj (straight to video) produkcija?

Zgodovina sprememb…

luksorzi ::

luksorzi je izjavil:

luksorzi je izjavil:

Film je starejši, dogaja se v hiši v zda (neka puščava). Mislim, da je mož oropal banko ali pa pošto in se skril doma pred policijo. Denar pa skrijejo v gredo z rožami. Žena in njena prijateljica ubijeta njenega moža in še enga ramdom, ta žena pa ubije tudi to prijateljico in emega policaja, tako da zgleda, kot da so se pobili med sabo. Vzame denar in pobegne z drugim policajem, nisem pa ziher če tudi njega ubije. Je pa pobijanje zelo nazorno, vključuje tudi rezanje in mletje trupel ... Pozna kdo?

Spet iščem ta film. Že dve uri visim na imdb :S :D

Iščem tegale :)
(eno truplo so zažgali v kadi se mi zdi)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: luksorzi ()

Bye ::

Anyone?

Bye je izjavil:

Prosim za pomoč! Dolgo sem iskal na imdb, žal neuspešno...

Gre za francoski (TV) film, posnet po resničnih dogodkih. Letnica je - kolikor se spomnim - med 1995 in 2000. Privlačna svetlolasa ženska, 25-35 let, vsak dan potuje v službo z vlakom. Na delovnem mestu jo njen šef maltretira; sprva z nedolžnim flirtanjem, nakar proti koncu vse skupaj preraste v direktno nadlegovanje in grožnje z izgubo službe, če ne bo z njim spala.
Ko pride domov, fantu nič ne pove, čeprav je z živci na koncu. Ko naposled spregovori, ji fant ne verjame oz. misli, da pretirava in celo postane ljubosumen, češ, saj ga verjetno sama izziva.
Konca se ne spomnim točno. Sluzasti šef vozi zelen jeep grand cherokee. Blondinka ga menda prijavi policiji in ga aretirajo.

matobeli ::

Iščem naslov mladinske/otroške serije, starosti cca 25let, slovenskega izvora, ali pa vsaj sinhronizirana. Vse kar se spomnem je da se je vedno začela igrano z enim gospodom (verjetno pravljičarjem) srednjih let, črna obleka in cilinder, zjutraj pride v gostilno na teraso na kavo ter začne pripovedovati o nečem. Če se prav spomnem je bila ena izmed zgodb o nekih palčkih/škratih.

Bi kdo kaj vedel o tem?

CrazyFrog ::

Za te tri filme me zanima, če se bo komu kaj posvetilo.

1. Film bi mogoče lahko bil z začetka 90-ih, verjetno ameriški. V filmu je bil neke vrste kiborg, nekaj podobnega terminatorju. Spomnim se samo prizora proti koncu filma, ko je ta kiborg z rokami povezal pretrgan električni vodnik, tako da je elektrika stekla skozi njega. S tem je žrtvoval sebe, da je rešil nekoga drugega.

2. Film je verjetno iz 80-ih in zelo verjetno ameriški. Skupina ali pa samo en posameznik, se odpravi iskat nek sef, ki je verjetno padel s kakšnega letala na verjetno sovražnikovo ozemlje. Mislim, da je bil sef bele barve. Gre za kakšne marince ali pa komandose. V glavnem, glavni lik ima na roki tatu, ki deluje kot ključ za odprtje tega sefa. Če se prav spomnim, bi v primeru, da on umre, tatu izginil.
Nisem sicer 100% da je del tega filma, ampak s tem filmom povezujem še črnca, ki je s pivom hladil minigun.

3. Gre za neko zadevo s konca 80-tih ali začetka 90-tih. Ne vem s katere države bi bila. V spominu imam, da naj bi šlo za serijo, ampak obstaja možnost, da gre za film. Na rtv so včasih filme, ki so bili primerni za otroke, radi rezali na več delov (Čisto pravi gusar).
Spomnim se, da je bila v ospredju skupina otrok. Bil pa je tudi nek zlobnež, ki se ga kar dobro spomnim, ampak ne vidim obraza. Tip je bil verjetno v 50-ih, mislim, da je imel vsaj rahlo sive lase in vozil je kombi. Najbolj pa se ga spomnim po tem, da je skoraj ves čas nosil takšno stvar, šilt ali vizir, ne vem kako se reče po slovensko.
Tudi tukaj se spomnim samo enega prizora, ko je ta zlobnež ugrabil enega od otrok, deklico, ki je imela močno dioptrijo. Da ne bi videla kam jo pelje, ji je vzel očala, tako da je videla vse megleno. Je pa poslušala vse zvoke, da bi si zapomnila mimo česa jo pelje.

Zgodovina sprememb…

harmony ::

Iscem film, kjer je cas vladar sveta. Ni denarja v taksni obliki, ki ga poznamo, temvec imajo v rokah vgrajene senzorje in s tem placujejo vse kar se lahko placa, ko zmanjka casa umres...

Folk se bori za svoj cas, medtem pa bogatasi uzivajo v "neskoncnem" casu in zivijo svoje zivljenje v izi.

garamond ::

harmony je izjavil:

Iscem film, kjer je cas vladar sveta. Ni denarja v taksni obliki, ki ga poznamo, temvec imajo v rokah vgrajene senzorje in s tem placujejo vse kar se lahko placa, ko zmanjka casa umres...

Folk se bori za svoj cas, medtem pa bogatasi uzivajo v "neskoncnem" casu in zivijo svoje zivljenje v izi.
In Time (2011) IMDb
A parody of extremism is impossible to differentiate from sincere extremism.

Gogyto ::

CrazyFrog je izjavil:



3. Gre za neko zadevo s konca 80-tih ali začetka 90-tih. Ne vem s katere države bi bila. V spominu imam, da naj bi šlo za serijo, ampak obstaja možnost, da gre za film. Na rtv so včasih filme, ki so bili primerni za otroke, radi rezali na več delov (Čisto pravi gusar).
Spomnim se, da je bila v ospredju skupina otrok. Bil pa je tudi nek zlobnež, ki se ga kar dobro spomnim, ampak ne vidim obraza. Tip je bil verjetno v 50-ih, mislim, da je imel vsaj rahlo sive lase in vozil je kombi. Najbolj pa se ga spomnim po tem, da je skoraj ves čas nosil takšno stvar, šilt ali vizir, ne vem kako se reče po slovensko.
Tudi tukaj se spomnim samo enega prizora, ko je ta zlobnež ugrabil enega od otrok, deklico, ki je imela močno dioptrijo. Da ne bi videla kam jo pelje, ji je vzel očala, tako da je videla vse megleno. Je pa poslušala vse zvoke, da bi si zapomnila mimo česa jo pelje.



Tole je bila danska otroška serija. Deklico je ugrabil možak, ki je delal na pošti in preko službe odkril nekaj v zvezi z deklico.. Se mi zdi, da je šlo za rop banke in denar so potem skrili...

Gogyto ::

EDIT, našel

Guldregn, Zlati dež

https://www.imdb.com/title/tt0093127/

CrazyFrog ::

To je to! Serija je iz leta 1986 iz nje pa so leta 1988 naredili krajši film, ampak pri nas so predvajali serijo.
Na youtubu sem pogledal nekaj malega odlomkov in vsi ti odlomki so mi znani, kot da bi stvar gledal včeraj.

In to je tip s šiltom, ki se ga spomnim.


Hvala!

SmeskoSnezak ::

Iscem film oz. naslov filma, kjer dirkajo s formulami, se mi zdi in ima pesem od Chemical Brothers Out of Control v par scenah, kjer se fanta podita po mestu. Lahk kdo pomaga?
@ Pusti soncu v srce... @

PunkDude ::

SmeskoSnezak ::

Sem to ze gledal, pa ni filma na wikiju, vem pa da je bil hud film. Plus, ce bi blo tak ajnfoh, ne bi tu gor priso vprasat.
@ Pusti soncu v srce... @

D3m0r4l1z3d ::

Formule ali ne?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

bajsibajsi ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Iscem film oz. naslov filma, kjer dirkajo s formulami, se mi zdi in ima pesem od Chemical Brothers Out of Control v par scenah, kjer se fanta podita po mestu. Lahk kdo pomaga?


https://www.imdb.com/title/tt0132245/?r...

SmeskoSnezak ::

bajsibajsi je izjavil:

SmeskoSnezak je izjavil:

Iscem film oz. naslov filma, kjer dirkajo s formulami, se mi zdi in ima pesem od Chemical Brothers Out of Control v par scenah, kjer se fanta podita po mestu. Lahk kdo pomaga?


https://www.imdb.com/title/tt0132245/?r...

Ooo, super. Hvala ti. Pozabo ze da Sly spilal.
@ Pusti soncu v srce... @

D3m0r4l1z3d ::

Da Slya ppzabil, si pa res sam bežno pogledal film za 5 min vse skupaj.

SmeskoSnezak je izjavil:

Sem to ze gledal, pa ni filma na wikiju, vem pa da je bil hud film. Plus, ce bi blo tak ajnfoh, ne bi tu gor priso vprasat.

Zanimivo, da ni, mogoče prestar ali pa ni te muzike v Driven, ker 10 let mlajši Limitless pa je omenjen.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

ziga1990 ::

Fantje iščem starejši barvni film v katerem se gre da v Nasi ali nekaterem drugem podjetju razvijejo androida ki bo sam delal v vesolju a ta se zaljubi ali neki drugega v neko delovko katera ga vzame domov.

Spomnim se samo ene scene v kateri ji ta android pošilja raznorazna darila med katerim je tudi avto is se ona in njena cimra/sestra sprašujeta od kje mu denar.

ali kdo ve naslov?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

stjan ::

mogoče Making Mr. Right (1987) ?

https://www.imdb.com/title/tt0093477/

david77 ::

Dober dan
Iscem naslov filma vem samo da bi se naj dogajalo v virginiji kjer je serijski morilec prisil 7rok na eno truplo
Doma pa je imel v hisi trupla in ostanke
Lp

CrazyFrog ::

CrazyFrog je izjavil:


1. Film bi mogoče lahko bil z začetka 90-ih, verjetno ameriški. V filmu je bil neke vrste kiborg, nekaj podobnega terminatorju. Spomnim se samo prizora proti koncu filma, ko je ta kiborg z rokami povezal pretrgan električni vodnik, tako da je elektrika stekla skozi njega. S tem je žrtvoval sebe, da je rešil nekoga drugega.

2. Film je verjetno iz 80-ih in zelo verjetno ameriški. Skupina ali pa samo en posameznik, se odpravi iskat nek sef, ki je verjetno padel s kakšnega letala na verjetno sovražnikovo ozemlje. Mislim, da je bil sef bele barve. Gre za kakšne marince ali pa komandose. V glavnem, glavni lik ima na roki tatu, ki deluje kot ključ za odprtje tega sefa. Če se prav spomnim, bi v primeru, da on umre, tatu izginil.
Nisem sicer 100% da je del tega filma, ampak s tem filmom povezujem še črnca, ki je s pivom hladil minigun.

Spraševal sem tudi po tujih forumih in nihče se ne spomni teh dveh filmov. Zato sem malo pobrskal, če obstaja kakšen arhiv TV sporedov in našel Gorenjski Glas, ki ima arhiv starih časopisov v katerih je tudi TV spored. Mislil sem, da mi bo vzelo veliko časa, ampak glede na to, da nihče ne pozna teh filmov, nisem imel zbire, če sem ju hotel najti. Sem pa imel srečo. Odločil sem se, da začnem z letnikom 1993 in oba filma sem našel v tem letniku.

1. Prvi je Cy Warrior (1989). Na hitro sem šel skozi film in prizor, ki se ga spomnim, je s konca filma. Nič od preostalega dela filma mi ni ostalo v glavi.

2. Drugi je In Gold We Trust (1990). Sef, ki sem ga imel v glavi, je Nasina kapsula. Celoten film je na YouTubu ampak je sinhroniziran v Tajščino. Tukaj lahko vidite sef. Tukaj pa, kako je uporabljen tatu za odpiranje tega sefa.

Vazelin ::

Se kdo spomni filma (sigurno že ene 15 let star ali več), kjer en hoče ukrast avto enega bogataša (mislim da je bil porše 911), le ta pa ima avto opremljen z enim hudim varnostnim mehanizmom, da ostaneš v avtu ujet. Tak kul triler, če se prav spomnim. Kdo ve naslov? :D

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Se kdo spomni filma (sigurno že ene 15 let star ali več), kjer en hoče ukrast avto enega bogataša (mislim da je bil porše 911), le ta pa ima avto opremljen z enim hudim varnostnim mehanizmom, da ostaneš v avtu ujet. Tak kul triler, če se prav spomnim. Kdo ve naslov? :D



Mogoče Captured z leta 1998 - https://www.imdb.com/title/tt0130530/

Vazelin ::

Mislim da bo ta ja:D thx

leiito ::

CrazyFrog je izjavil:

CrazyFrog je izjavil:


1. Film bi mogoče lahko bil z začetka 90-ih, verjetno ameriški. V filmu je bil neke vrste kiborg, nekaj podobnega terminatorju. Spomnim se samo prizora proti koncu filma, ko je ta kiborg z rokami povezal pretrgan električni vodnik, tako da je elektrika stekla skozi njega. S tem je žrtvoval sebe, da je rešil nekoga drugega.

2. Film je verjetno iz 80-ih in zelo verjetno ameriški. Skupina ali pa samo en posameznik, se odpravi iskat nek sef, ki je verjetno padel s kakšnega letala na verjetno sovražnikovo ozemlje. Mislim, da je bil sef bele barve. Gre za kakšne marince ali pa komandose. V glavnem, glavni lik ima na roki tatu, ki deluje kot ključ za odprtje tega sefa. Če se prav spomnim, bi v primeru, da on umre, tatu izginil.
Nisem sicer 100% da je del tega filma, ampak s tem filmom povezujem še črnca, ki je s pivom hladil minigun.

Spraševal sem tudi po tujih forumih in nihče se ne spomni teh dveh filmov. Zato sem malo pobrskal, če obstaja kakšen arhiv TV sporedov in našel Gorenjski Glas, ki ima arhiv starih časopisov v katerih je tudi TV spored. Mislil sem, da mi bo vzelo veliko časa, ampak glede na to, da nihče ne pozna teh filmov, nisem imel zbire, če sem ju hotel najti. Sem pa imel srečo. Odločil sem se, da začnem z letnikom 1993 in oba filma sem našel v tem letniku.

1. Prvi je Cy Warrior (1989). Na hitro sem šel skozi film in prizor, ki se ga spomnim, je s konca filma. Nič od preostalega dela filma mi ni ostalo v glavi.

2. Drugi je In Gold We Trust (1990). Sef, ki sem ga imel v glavi, je Nasina kapsula. Celoten film je na YouTubu ampak je sinhroniziran v Tajščino. Tukaj lahko vidite sef. Tukaj pa, kako je uporabljen tatu za odpiranje tega sefa.


Kje sploh najdeš take filme? In a to gledaš, ker si tak fan žanra, ali za komedično vrednost, ker gre pač za obrtniško tako slabe filme.

Pa ne da bi bil snob, zame je ori filmu daleč najbolj pomembno, da te pritegne, nobena simbolika ali umetniška vrednost ne odtehta slabe zgodbe, ampak če je tehnično mizerija, že slaba igra npr., je težko gledat.

imagodei ::

leiito je izjavil:

Kje sploh najdeš take filme? In a to gledaš, ker si tak fan žanra, ali za komedično vrednost, ker gre pač za obrtniško tako slabe filme.

Pa ne da bi bil snob, zame je ori filmu daleč najbolj pomembno, da te pritegne, nobena simbolika ali umetniška vrednost ne odtehta slabe zgodbe, ampak če je tehnično mizerija, že slaba igra npr., je težko gledat.

Verjetno gre za nostalgijo. Vsaj pri meni je tako. Sem že parkrat iskal filme, ki so verjetno po vseh kriterijih zanič, ampak ker sem jih gledal v otroštvu in so se mi vtisnili v spomin, bi jih z veseljem pogledal še kdaj...
- Hoc est qui sumus -

mednejed ::

Pozdravljeni!

Rabil bi pomoč!
Pred kratkim sem na strani Beasts of War zasledil naslednjo sliko (nek painting competition, kjer je ta figura poimenovana X'hydral)
in
se zelo zelo zeeeeeeloooo bežno spomnil na risanko/risano serijo/risani-animirani film,
kjer je morala biti neka zelo podobna (glava) pošast/demon/(ne vem?).
Mislim, da je v risanki bila bolj rdeča in
(kolikor se bežno spomnim) gigantska ter je živela/bivala/se skrivala v vulkanu (?)...
Mislim, da so k njej prihajali negativci (mogoče celo pozitivci (?) in pokazalo je samo stopalo od te pošasti oz. eventuelno glavo, ko se je sklonila k prišleku...

Mogoče, da je to bilo samo v določeni sceni ali samo določenem delu ali pa je bilo vedno prisotno v vsakem delu,
resnično se kaj več kot to ne spomnim.

IMA KDO KAKŠNO IDEJO ?!?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mednejed ()

mednejed ::

To je moralo biti narejeno nekje v 80.-ih ali 90.-ih (morda celo prej ali pozneje).
Iščem po internetu že nekaj časa, ampak ne najdem nič konkretnega...

Sem pa skoraj zagotovo prepričan, da to NI Godzilla: The Series (1998).

CrazyFrog ::

leiito je izjavil:

Kje sploh najdeš take filme? In a to gledaš, ker si tak fan žanra, ali za komedično vrednost, ker gre pač za obrtniško tako slabe filme.

Pa ne da bi bil snob, zame je ori filmu daleč najbolj pomembno, da te pritegne, nobena simbolika ali umetniška vrednost ne odtehta slabe zgodbe, ampak če je tehnično mizerija, že slaba igra npr., je težko gledat.
Filme sem gledal kot otrok. Pri 4-5 tv programih niti ni bilo izbire. Videorekorderja prav tako nismo imeli. Gledal sem kar je pač bilo po tv. Takrat so se mi ti filmi zdeli "kul". Slabe igre še opazil nisem, ali pač, tako podzavestno, in mi zato niso ostali v spominu, razen določenih prizorov. Danes bi se težko spravil gledat tak film v celoti, zato sem šel samo na hitro skozi, ker je igra res obupna. Sem pa vseeno vesel, ko mi uspe najti filme, katerih prizori so mi ostali v spominu in mi zdaj ni treba več razmišljati "kateri film je to bil".

OttoParts ::

mednejed je izjavil:

Pozdravljeni!

Rabil bi pomoč!
Pred kratkim sem na strani Beasts of War zasledil naslednjo sliko (nek painting competition, kjer je ta figura poimenovana X'hydral)
in
se zelo zelo zeeeeeeloooo bežno spomnil na risanko/risano serijo/risani-animirani film,
kjer je morala biti neka zelo podobna (glava) pošast/demon/(ne vem?).
Mislim, da je v risanki bila bolj rdeča in
(kolikor se bežno spomnim) gigantska ter je živela/bivala/se skrivala v vulkanu (?)...
Mislim, da so k njej prihajali negativci (mogoče celo pozitivci (?) in pokazalo je samo stopalo od te pošasti oz. eventuelno glavo, ko se je sklonila k prišleku...

Mogoče, da je to bilo samo v določeni sceni ali samo določenem delu ali pa je bilo vedno prisotno v vsakem delu,
resnično se kaj več kot to ne spomnim.

IMA KDO KAKŠNO IDEJO ?!?

To je zelo maloverjetno ampak ali so to "Inhumanoids": ?

simnov ::

Gre za en starejši film , ko so enega živega zazidali v avto se mi zdi , ko je šel en gor po stopnicah se je na steni prikazal en obraz duh...

mednejed ::

@ OttoParts

Ojla!

Hvala za pomoč, ampak vsaj kolikor vidim v tem intru, mislim da ni to...
Imam en tak občutek, da je morala biti ta risanka/film/whatever
nekoliko bolj temačna (atmosfera);
npr. Mighty Max je bil (recimo) bolj temačen kot (v primerjavi) z npr. Silverhawks...

Vem, da je (še pred nekaj leti?) obstaja ena slovenska stran, nekaj kot slo-cartoon or something, ampak tega več ne najdem...
Pozna mogoče kakšen tuji portal z risankami, da bi tam brskal in iskal ??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mednejed ()

OttoParts ::

Mogoče ta link:
https://www.slocartoon.net/

mednejed ::

@OttoParts
Torej Otto, hvala, hkrati pa po tem linku res izpadem butast... :P
Verjemi, ampak sem iskal, pa ne vem, kako sem spregledal tole...

Ok, kaj pa kaj tujega, poznaš mogoče? Da tam zastavim vprašanje.
««
36 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naslov filma izpred 20-25 leti (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5314850 (13537) STASI
»

ugani film (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

Oddelek: Sedem umetnosti
4035183847 (61622) Hansb
»

Grozljivke (tiste ta najhujše) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6532065 (26645) AlienRR

Pozna kdo ta film?

Oddelek: Sedem umetnosti
146006 (4815) STASI

Več podobnih tem