» »

"Sablona" za easy stran

"Sablona" za easy stran

overman ::

Pozdravljeni!

Ker se mi je nabralo ze nekaj zanimivih stvari, bi jih rad objavil se na internetu-na svoji internetni strani. Imam Adsl, tako da bi bila stvar na siolovem strezniku. Zanima me ce bi lahko kje dobil kaksno ze dokoncao stran (obliko), ki bi jo potem prilagodil po svoji meri (spremenil linke, vstavil vsebino, etc). Najbolj bi mi ustrezalo, ce bi bila narejena v FrontPage, saj poznam neke osnove tega programa. Prosim ne mi predlagat, da naj zacnem cisto od zacetka, saj za to zal nimam casa. Zamislil pa sem si nekaj v stilu tele strani (mislim samo osnova-razporeditev povezav, vsebine...) .

Lep pozdrav ter hvala za pomoc
  • spremenilo: overman ()

tomaz321 ::

Kaj pa če bi probal s kakšnim drugim programom, ki že ima "šablone" not?

Npr. xara wbebstyle 4.0, Namo,...

dëych ::

Nardiš s tabelam. Torej ena tabela, pa dva stolpca. Levi stolpec ponucaš za meni (npr 150pix), ostalo kar ti ostane pa za vsebino. Celotno tabelo pa nardiš široko tm nekje 750pix. Najbolj simpl. :)) To maš dela za max. 10sec.

Več časa ti bo vzelo če boš šel neko stran popravljat, kot pa če jo sam nardiš. K tole kar hočeš ti imet je zlo na easy. Sicer odvisn kolk si obseden z oblikovanjem..:D

Drugače pa za predloge:
http://www.freewebtemplates.com/
oziroma
google

Lp:)

overman ::

Hvala za odgovore. Sem preizkusil Xara Webstyle trial in to je tisto "tapravo" zame :D Polna verzija se ze pretaka na moj racunalnik>:D

Lep pozdrav

PS: kako pa potem stvar spravim na streznik? Kje dobim svoj internetni naslov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: overman ()

overman ::

Ups, pravkar sem opazil, da uporaba domene pri siolu ni brezplacna:'( A mi laho svetujete brezplacno domeno z cim manj oglasi (nocem, da bi potem moja stran naenrat bliskala, skakala,...).

lp;)

Iskraman ::

overlord_tm ::

Ups, pravkar sem opazil, da uporaba domene pri siolu ni brezplacna:'( A mi laho svetujete brezplacno domeno z cim manj oglasi (nocem, da bi potem moja stran naenrat bliskala, skakala,...).


Hočš domeno al plac?

Za plac je že bil link, za domeno pa tukaj!

overman ::

No spet jaz. Stran je ze skoraj koncana, uporabil pa sem Namo Webeditor, saj se je xara pozneje pokazala za dokaj okoren program. Imam 10 Mb prostora pri siolu. Zanima me kako zdaj to spravit na njihov streznik? Kateri program naj uporabim? Mi lahko prosim opisete postopek? Hvala za odgovore ter lep pozdrav:)

overlord_tm ::

FileZilla (google)

postopek je preprost

  1. Odpreš FZ

  2. Daš nov server

  3. Vneseš podatke za server (ftp: freeweb.siol.net pomoje, potem tvoj user pa pass za adsl

  4. Pol se pa sam konektaš - delo kot z explorerjem




btw: to se da tud z IEjem sam je namenski program bl priročen :D

v ie sam utipkaš to adreso pa podatke not daš ko se ti oknčk odpre
ftp://freeweb.siol.net

overman ::

Se enkrat hvala za odgovore in tukaj je rezultat: http://freeweb.siol.net/aljaz515 . Imam pa se ne problem. Ce kliknete na katero sliko v albumu, javi napako:'( Mi lahko poveste kaj je narobe? Kako naj to popravim?


Lep pozdrav,
aljaz

PS: komentarji prosim :)

overlord_tm ::

A slike si vse uploadu? a je struktura map enaka kot na računalniku (če tm dela)?

Drgač maš pa iste hobije k jest :D ... bicikl+avijončki+računalniki=superduper:)

dej link na modelarje.com >:D

overman ::

Hm, zgleda da tisti album wizard pri namotu nekaj zajebe... No zdaj sem dal to vsake slike link, pa se modelarje sem med povezave dodal:D Komentarji ter predlogi dobrodosli:)

lp,
aljaz

PS-overlord_tm: no potem pa se enkrat nekje na kokti dobiva pa kaksno receva;)

leinad ::

Matr, da si se slikal v seksi pozi.:D

overman ::

Narava pac ni skoparila pri meni, dani >:D

leinad ::

You're my sex bomb, sex bomb...:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

siolov freeweb

Oddelek: Omrežja in internet
232813 (1752) lexios
»

Brezplačno gostovanje domene

Oddelek: Izdelava spletišč
51638 (1603) ibenko
»

.si domena

Oddelek: Omrežja in internet
91915 (1617) reber
»

freeweb.siol.net

Oddelek: Omrežja in internet
73048 (2934) frenk
»

http://freeweb.siol.net/$username$

Oddelek: Omrežja in internet
122995 (2669) UrMaN

Več podobnih tem