» »

Kode za popust

Kode za popust

Temo vidijo: vsi
««
124 / 129
»»

mythic ::

Promocijska koda za Unicredit? Ima kdo?

slonato2004 ::

Povabite prijatelja na A1 in oba bosta prejela 30% popusta na mesecno narocnino za 2 leti brez vezave. Ko prijatelj z vaso kodo MGMV1LHRMP sklene novo narocnisko razmerje na enem izmed mobilnih paketov A1, oba prejmeta popust. Vec na web.a1.si/pripelji-prijatelja. Ugodnost velja do 31.3.2023. A1

Luka50 ::

A1 koda MGMVMJD9A2
Znizajte si mesecno narocnino kar za 2 leti brez vezave. Ko vas prijatelj s kodo MGMVMJD9A2 sklene novo narocnisko razmerje na enem izmed mobilnih paketov A1, obema podarimo 30% popusta na mesecno narocnino. Delite kodo in izkoristite ponudbo do 31.3.2023. Vec na web.a1.si/pripelji-prijatelja. A1

povzek ::

Na BESTSECRET imajo ta teden dodatne "Valentinove" popuste. Tako lahko oblačila in dodatke priznanih blagovnih znamk kupujete še ceneje - popusti vse do -80%. Imam še nekaj povabil za registracijo. Vam pa z aktivacijo računa prek tega povabila avtomatsko pridapa "SILVER" status ter bon za 10% popust na celoten nakup!
Link za registracijo: BESTSECRET REGISTRACIJA
Oziroma koda, če jo želite vtipkati ročno: V95-ZBQ-UBY

Uživajte v nakupovanju

v8v8 ::

Naročnina A1 -30% za dve leti s kodo: MGMCDP3719

Povabite prijatelja na A1 in oba bosta prejela 30% popusta na mesecno narocnino za 2 leti brez vezave. Ko prijatelj z vaso kodo MGMCDP3719 sklene novo narocnisko razmerje na enem izmed mobilnih paketov A1, oba prejmeta popust. Vec na web.a1.si/pripelji-prijatelja. Ugodnost velja do 31.3.2023. A1

Marjan7 ::

Naročnina A1 -30% za dve leti s kodo: MGMMBNDPNF

30% popusta na mesecno narocnino za 2 leti brez vezave. Vnesite MGMMBNDPNF ob novem narocniskem razmerju na enem izmed mobilnih paketov A1. Ugodnost velja do 31.3.2023. Popust se lahko uporabi samo 1x.

delavec44 ::

Si ne bi za ta A1 odprli ločeno temo? Verjetno celo že obstaja.

Alter8Ego8 ::

izbrisano

Ma mogoče kdo kodo za mimovrste za večji nakup?

Zgodovina sprememb…

Alter8Ego8 ::

Ma mogoče kdo kako kodo za popust za mimovrste? Kupujem TV.

bedarija ::

če kdo ve iz prve roke. ti merkator in špar kupončki, ki so vsake toliko časa, 25% na en izdelek. ali veljajo tudi za izdelke iz oddelka tehnike?

bastadu ::

Da.

archer90 ::

Akcija se pocasi zakljucuje.

Paket Oranzni Diamant HBO - 29,99€ na mesec za 2 leti (1000/200 Mbit/s, shema XL HD, HBO MAX, casovni zamik, mobilni Oranzni Maxi - 500GB)

Ce se koga zanima, naj pise privat.
Pogoja sta: nov narocnik in T-2 prikljucek.

delavec44 ::

bedarija je izjavil:

če kdo ve iz prve roke. ti merkator in špar kupončki, ki so vsake toliko časa, 25% na en izdelek. ali veljajo tudi za izdelke iz oddelka tehnike?


Ne pa tudi v Mercator tehniki. Tam imaš srečo že če dobiš 10%.

schurda ::

Je kakšna koda za enaa?

Mogoče tudi za flik?
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

Ascendor ::

Kakšna koda za mimovrste?

Ajnat77 ::

Je kakšna aktivna koda za about you?

Tomaz33 ::

Ima kdo kakšno za nakup kroksov? za crocs.eu
ali kako drugo trgovino
tnx

flameir ::

A1 30% za dve leti

MGM9F2T4RV

Pa še bonus nakažem za en plato perčka tistmu, k jo uporabi. ;)

jimmb0 ::

A1 popust 30% za oba ob sklenitvi novega narocniskega razmerja za 2 leti . koda: MGMUH99BRP

LP

alenjo639 ::

A1 popust 30% za 2 leti za oba, ob sklenitvi novega naročniškega razmerja. Koda je: MGMUUAA6PS
Lp

Luka50 ::

Koda za A1 MGMVMJD9A2

Znizajte si mesecno narocnino kar za 2 leti brez vezave. Ko vas prijatelj s kodo MGMVMJD9A2 sklene novo narocnisko razmerje na enem izmed mobilnih paketov A1, obema podarimo 30% popusta na mesecno narocnino. Delite kodo in izkoristite ponudbo do 31.3.2023. Vec na web.a1.si/pripelji-prijatelja. A1

povzek ::

Če koga zanima ugodno nakupovanje oblačil pri BESTSECRET imam na voljo nekaj "povabil" za registracijo.
Vam pa z aktivacijo računa prek tega povabila avtomatsko pridapa "SILVER" status ter bon za 10% popust.
Link za registracijo: BESTSECRET REGISTRACIJA
Oziroma koda, če jo želite vtipkati ročno: V95-ZBQ-UBY

Uživajte v nakupovanju

bastadu ::

Kakšna aktivna koda za posljipaket.si?

-JM- ::

flameir je izjavil:

A1 30% za dve leti

MGM9F2T4RV

Pa še bonus nakažem za en plato perčka tistmu, k jo uporabi. ;)


Sem jo uporabil, v kratkem dobiš obvestilo od A1, če še nisi...

mstoji1 ::

Če bi si še kdo rad znižal naročnino, pa ob tem seveda tudi meni :)

Znizajte si mesecno narocnino kar za 2 leti brez vezave. Ko vas prijatelj s kodo MGMB9FKT76 sklene novo narocnisko razmerje na enem izmed mobilnih paketov A1, obema podarimo 30% popusta na mesecno narocnino. Delite kodo in izkoristite ponudbo do 31.3.2023. Vec na web.a1.si/pripelji-prijatelja. A1
Visca el Barca!!!

Ascendor ::

Enako z moje strani, znižana naročnina za 30% za 2 leti brez vezave za A1:
MGM6C2BPJF

lisjak ::

Še moja koda (A1 -30% na naročnino, veljavna do 31.3.2023)
MGMVMV8K8F

__Devil__ ::

Še moja A1 koda, če bo kdo vzel naročnino pri A1 za 30% popusta za 2 leti naj uporabi to kodo: MGMJ86ESTR

Velja do konca meseca =)

Ostalo ::

Za nove uporabnike INTERACTIVE BROKERS, Refer a Friend link za bonus v vrednosti 1% sredstev.

shark99 ::

Spet imam dva prosta vabila za Gold Member na BestSecret.

Best Secret vabilo: https://invite.bestsecret.com/V57-LPQ-X...

celje ::

a ce si gold member, potem vsak (ki se prikljuci preko tebe) avtomaticno dobi ta status?

to je nekaj novega?

potem:

jaz sem diamond member (lahko dam ss) moja "invite" koda:

V3N-AF2-ZAZ

pa ni sile, jih imam samo 116 :))

povzek ::

celje, če si "gold member" dobijo od tebe povabilo in to je to. Od "diamond" memberja pa dobijo povabljeni avtomatsko "silver" status in pa 10% popusta pri nakupu v roku enega tedna...
Imajo pa ta vikend dodatna znižanja na določene izdelke.
Če kdo želi, lahko tudi od mene prejme "silver" status in s tem dodatnih 10% popusta na že znižane izdelke.
BESTSECRET REGISTRACIJA

chiiiii ::

Na instagramu je en profil, ki redno objavlja kode popustov: https://instagram.com/dajmipopust

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chiiiii ()

Mihimali ::

KUPON5 - Koda za popust pri Notesniki.si

povzek ::

Na BESTSECRET imajo danes dodaten 10% popust na že znižane izdelke za ženske.
BESTSECRET REGISTRACIJA
Oziroma invite koda: V95-ZBQ-UBY
Dobite pa z registracijo s to kodo še avtomatsko silver status in 10% popust pri nakupu (poleg 10% za ženske izdelke, ki velja samo danes).

MoNeferpitou ::

Koda za 20€ popusta na razer.com pri nakupu nad 100€ : KJD2-EZTT-6ALK-PDKK-YD63

meternich ::

Ima kdo kakšno promo kodo za VOYO.lp

Ribicija ::

Še moja za gold status.

Ali pa tako VE8-XTZ-2VY

Tadej10 ::

A1koda za 30% popust novim narčnikom, če kdo rabi: MGMNH621L2

PINki ::

Imam enkratno kodo za -15% za merkur. Za par desetakov jo dam naprej, ker je ne bom uporabil. Če se kupi kaj za večji denar npr 1000€ je s popustom -150€, jaz vzamem 30-50€ recimo. Če koga zanima, ZS.
Za male vrednosti je brezveze se iti to.
Lp

povzek ::

@PINki: Lepo od tebe, da prodajaš kodo za 15% popusta za 30 - 50eur, sploh glede na to, da ima trenutno Merkur akcijo 12% popusta na spletni nakup...

PINki ::

Ne spremljam njihovih akcij/ponudb, to sem dobil kodo dobrošlice. Ne vem niti ali prime za spletni nakup, morda samo fizični. Ni pa časovno omejena kot je ta spletna verjetno... no ja trenutno se "ne splača" ocitno

DePalmo ::

povzek je izjavil:

@PINki: Lepo od tebe, da prodajaš kodo za 15% popusta za 30 - 50eur, sploh glede na to, da ima trenutno Merkur akcijo 12% popusta na spletni nakup...

Kje in kako? Sem pogledal spletno stran in imajo nekatere kode in ne za vse nakupe.

archer90 ::

Sem bil zadnjic v Merkurju, pa sem kupoval izdelek za 500€. Sem vprasal prodajalca na oddelku za belo tehniko, ce se da kaj popusta zrihtat. Pa je odprl predal in mi dal listek z 10% popustom na izdelek po zelji. Tako da skoda kupovat popust tukaj, ce se lahko zmenis kar v trgovini.

el nino9 ::

še ena A1 koda za 30% popust (novim narčnikom) če kdo rabi: MGMN8FHK63

povzek ::

DePalmo je izjavil:

povzek je izjavil:

@PINki: Lepo od tebe, da prodajaš kodo za 15% popusta za 30 - 50eur, sploh glede na to, da ima trenutno Merkur akcijo 12% popusta na spletni nakup...

Kje in kako? Sem pogledal spletno stran in imajo nekatere kode in ne za vse nakupe.


Žal si zamudil tokratno akcijo. Je pa res, da imajo zadnje čase kar pogosto ta 12% znižanja. Če se ne motim, je bila ta sedaj že drugič, če ne celo tretjič letos...

x_Di ::

Pozdrav,

ima kdo kodo za popust na mesecno narocnino BOB (nov narocnik)?

Kodo bi uporabila v aprilu.

Na voljo na ZS, ce se najde kdo ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: x_Di ()

gasilec12 ::

Bim Bam osvežilci, dišave, pametne steklenice
Koda OTVORITEV za 19% popust na vse izdelke

Odlicno.si semena, oreščki, suho sadje
Koda VEGUHEC za 15% popust na vse izdelke

A1
Znizajte si mesecno narocnino kar za 2 leti brez vezave. Ko vas prijatelj s kodo MGMTNB4UK5 sklene novo narocnisko razmerje na enem izmed mobilnih paketov A1, obema podarimo 30% popusta na mesecno narocnino. Delite kodo in izkoristite ponudbo do 31.3.2023. Vec na web.a1.si/pripelji-prijatelja. A1

klarca123 ::

A1
Znizajte si mesecno narocnino kar za 2 leti brez vezave. Ko vas prijatelj s kodo MGM7HKDBDM sklene novo narocnisko razmerje na enem izmed mobilnih paketov A1, obema podarimo 30% popusta na mesecno narocnino. Delite kodo in izkoristite ponudbo do 31.3.2023. Vec na web.a1.si/pripelji-prijatelja. A1

povzek ::

Na BESTSECRET imajo od danes pa do nedelje posebna znižanja s še nižjimi cenami.
BESTSECRET REGISTRACIJA
Oziroma invite koda: V95-ZBQ-UBY
Dobite pa z registracijo s to kodo še avtomatsko silver status in 10% popust pri nakupu, ki pa velja tudi pri nakupu že tako znižanih izdelkov.
««
124 / 129
»»