» »

Opravičilo

R0K ::

Jaz nisme opazil obene napake razen tega, da je kdaj kaksna tema malo izginila, za malo casa.8-O

Morpheus ::

Ja, pa ni pisal kdo je avtor patake fore. No biggy.:D

Han ::

Aha, tole si neverjetno slabo sprogramiral. Še eno tako, pa te bomo razglasil za Zobato Owco TM. :D

Primoz ::

Ne morete... sem edini ki to lahko naredi...
bwahaha

Johnzy ::

Ne razumeš, Primož. Han bi sam rad postal zobata ovca, ne vem, zakaj mu ne ustrežete, saj vam je že celo na email poslal takšno prošnjo, če se ne motim...

lordgreg ::

no primož.. jaz se na tvojemmestu ne bi hvalil da si edini.. erm.. sam mislim, da imaš konkurenco na celi črti. morda bom kdaj potreboval kakšno pomoč??.. kaj vem.. mimogrede, tale stran uporablja sql, postgre ali mysql ali kaj podobnega?

Thomas ::

Niko ne sme da bije Primoza! >:D

Yohan del Sud ::

php, css in (verjetno) mySQL, če malo ugibam... Da? :8)

Han ::

Johnzy, izgleda, da še nimajo pripravljene dovolj dobre slike owce, pa se izmikajo... Aja, pa menda je šefe tako sprogramiral owce, da se jih ne da deaktivirat. [:]

Primoz ::

Možnost je vedno... Samo če je volja... Ker pa se meni ne ljubi non-stop ljudi razglašat za owce... in jim potem ukinjat teh nazivov.... sem v pravila napisal da lahko zaprosite le za naziv GnojaTM in je le ta NEPOVRATEN.

Webmojster ::

whatson ::

ppl.. vi bi sam neki kritiziral... :D naredu pa nebi nihče nič.. :D

Jeebs ::

Kar se mene tiče so tele strani kar naj bi jih obnovil še ful v kurchu. :=( Ali pa se motim in so za to krivi moji WinME ANG? Ker se mi zdi, da me mal preveč j*** v glavo vse skup. Mislm, včasih morm prtisnt kr dostkrat 'Refresh' da mi pokaže tist kar hočm, ker drgač dobim kr eno solato. Ma kdo podoben problem?:|

Jeebs ::

A ja, še neki čaprav glih ne spada na tale del foruma. A se to sam men zdi al WinME res 'še' niso dorasli svojmu namenu?0:)

SpiDEr8 ::

Sam de nimam jest težav s windovsi :D:D

slycer ::

Heh še dobr da mate mene!:P

Tomi ::

Hm, meni je pa dostikrat ni niti malo tezko poiskati F5, samo da sploh pridem na internet :D

BigFoot ::

Jeba1>>> dej si gor en normalen OS ala Win2000

R0K ::

ej, ni cudn, da kdaj kaj ne dela, ko mas winse. microfsoft sux, ampak drucga dobrga pa ni, skoda.:D;(;((