» »

Nova anketa

Jeebs ::

NE NE NE! Politika nima nč za iskat pr računalništvu! Kr nej se o tistih političnih pizdah pogovarjajo drgje! Pa ker način je zdej to, da to dvoje skup mešate? Rabte Aspirin al pa dva?! PROTI*1000!;(

whatson ::

politika ni za ljudi... poneumlja ljudi :D>:D

Tomi ::

Ne, ker je Loža ( vsaj po moje ) dovolj dobra tema za politiko, ki je niti ni tako veliko..
Saj nekoč so tudi na Jokerju hoteli imeti oddelek Ljubezenske težave ( vsi, ki se jih spomnite, umrle so pri 19 ali 20. delu ), pa ni bilo nič..
Tako da se, mislim da, ne splača..

MaverickT ::

Samo tega ne! pliz ker jo mam doma dost. Ta strani se kregajo zarad tega pa vse je zarad nje v k... Zarad nje lahko Slo-tech razpade! Moj nasvet kr sem sin politika.

Mate ::

Sej rezultati ankete dost povejo :P

Sergio ::

OK, OK, sej ne bomo no... ampak trenutna inspiracija pa je bla... pa smo bli primorani uprašat. ;)

Elemen_T ::

Ta tema bi samo spodbila kvaliteto vašega foruma. Pol bi jo vsi mešal zraven računalništva, pa dost ljudi, rednih obiskovalcev bi se skregalo zaradi t.i političnih nasprotij >:D

kirc ::

Tole je pa že preveč. Mislim, da bi se samo prepirali in ne počeli nič koristnega. Sem ODLOČNO PROTI !!!

OZZY ::

Ne. sem odločno proti. Tako ali tako lahko o politiki razpravljamo v loži. Da pa bi imeli posebno temo tpolitika pa absolutno ne. To je le računalniška stran in to sem ne spada. Ne, ne in ne.

sleby ::

Mislm da je sergio edini politika_lover kle .. politika sux cist ..

Jeebs ::

Te komentarji so dober dokaz, da se na Slo-Techu zbiramo normalni in razsodni ljudje ne pa računalniški freaki...:D Če bomo še tle začel s politko, pol bo šla ta država res v ku**ac!;(( Sej nč ne nardijo za razvoj računalništva in informatike! Sploh pa, jst še nism ugotovil v čem je sploh fora politike! >:D