» »

Obvestilo

LittleDevil ::

In kakšna dela bodo potekala....?:\

LP

S-Master ::

huuudoooo 8-O 8-O 8-O



:\
traktor ti matr jebal !!

T0RN4D0 ::

Smrk smrk... me bo v sanjah skrbelo za serverje :D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Ziga Dolhar ::

Respect.

Ko bi se slovenske javne službe odpravile opravljat pomembna dela ob takih urah ... al pa recimo vozniki LPPja stavkat ... >:D
https://dolhar.si/

CaqKa ::

jaz mam občutek da smo ob takih urah študenti s tehničnega področja najbolj produktivni :)

KoMar- ::

Bi rekel. Zdele že 2 uri prevajam Google kot nor hehe:D

Vso srečo, Slo-techovci, upam da me bo jutri slo-tech.com pričakal s svežimi novicami :)

Dr_M ::

jaz mam občutek da smo ob takih urah študenti s tehničnega področja najbolj produktivni

ne, najbl pametni ;)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

hruske ::

jz sm ob taki uri najbolj zejn... :\

Rumko ::

zeja me muci :D

j/k ob takih urah ce je kej za delat sm se najbolj budn :))

MesniBurek ::

Še 7min in bo konc z slo-techom:'( :'(

Chupa ::

:'( neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:'( :'(

Microsoft ::

5,...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Microsoft ::

4,...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Microsoft ::

3,...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

d0rK ::

Konc! Yay, abstinencne krize je konc :D.

Gapi ::

Končno!!!!
No person is rich enough,to buy back his past.

VASkO ::

HOOAH! Vzemte si pavzo fantje. Si jo zaslužite!

WarMaker ::

Mater ej.... se čudim, kako smo lahko preživeli :D

teac ::

Get a life freaks...:P

mrTwelveTrees ::

kok časa pa so prah iz serverja brisal ? jaoooo... 5 ur ? :D
al je pa hrčku zmanjkalo hrane...;(

hruske ::

men postanje novih tem po novem ne dela. se komu?

bradek ::

ditto

Gandalfar ::

Po novem lahko samo l33t ljudje odpirajo nove teme :D


(sej bomo zrihtal..)

CaqKa ::

kakšen mir na forumu :) skoraj nič ni treba moderirat :)

hruske ::

"ej, gandalfar, a mi odpres eno temo..."

>:D :D :P

fictionel ::

kwa pa ste unicl spet na serverju?

caqka: ti lenoba, ti! >:D

AtaStrumf ::

Ampak tale Slo-Tech je pa res v k... zadnje čase. Poleg očitnega manjka novic, člankov, zanemarjanja anket, pretiranega brisanja postov na forumu... mi gre precej na jetra navada, da lepo ignorirajo vprašanja o tem kakšna dela potekajo na strežniku, kot da je to neka jaka skrivnost in mi smrtniki ne smemo izvedeti za to :(. Če mene vprašaš so ponoči lepo nabijal kak špil on-line pod pretvezo vzdrževalnih del. Vem da ste samo prostovoljci, ampak če mislite bit na takem nivoju ste zame dobri le še za male oglase.

WarMaker ::

@AtaStrumf... ŽE ki tako znaš..zakaj ne predlagaš ti kakšno anketo? MIslim, da v tolkih leti (slo-techa) so že tolko anket postavli, da je že zmanjkalo vprašanj :P

Glede foruma -nevemo no.. meni mi vedno vsi odgovorijo... tako, da se ne sekiram...

Glede informacij, kaj se dogaja itd. lahko pa bi res malo več napisali, kaj je narobe in kaj se dogaja... (sej ne, da ki me moti... ma vseeno) :D

LittleDevil ::

Treba bi ga bilo naresti malo bolj preglednega, ne pa da vsak ko ima kakšen problem ustvari novo temo. Treba bi bilo več člankov, zadnje čase se malo počasi odpira, moderatorji ne obnavljajo več lestvic (3dmark...itd)....

LP

njok ::

Kaj noben ni opazu kako pljune search? :)

sinko999 ::

njok bodi tiho, če ga bo uporabljalo preveč ljudi ga bodo spet izklopili >:D
Ni? ni ve?no !

AtaStrumf ::

Predlagal sem že cel kup idej za anketo in ravno včeraj eno, do sedaj pa so uporabili samo en predlog. Glih v tem je fora. Razumem če folk nima časa, ampak da pa imajo ignorantski odnos to me pa moti.

Poldi112 ::

Mogoce se jim pa tvoje ideje ne dopadejo. Kaj si pa svetoval?
Btw, nobene moje ideje se niso upostevali, ce ji je zdaj kaj lazje. Je pa res da mislim da skoraj nobene nisem dal :P

Gandalfar ::

AtaStrumf: na leto se da uporabiti 52 anket. Iz kupa 300-tih pac izbere alien-w sebi najljubse.

Kar se tice samega dela na strezniku to pomeni, da je primoz izvajal transformacije in optimizacije baze in skript tako, da sama stran deluje hitreje. In tudi deluje. Vec so pa ze tehnicne podrobnosti, ki imajo smisel samo, ce poznas interno delovanje s-tja.

alien-w ::

Gandalfar: v bistvu ne najljubše, temveč uporabne! Ne boste verjeli koliko neumnosti in bedastih anket dobim vsak dan! Meni osebno je že popolnoma zmanjkalo idej in žal moram tako čakati na uporabne predloge, ki pa jih kar ni in ni.

Poldi112 ::

Recimo najljubsi letni cas ?

Jst ::

Žal stran še vedno deluje slabo - iz stališča uporabnika. Za ta komentar sem moral čakati 10 min, večkrat sem moral pritisniti refresh.

Ampak to ni namen tega komentarja.

Meni se dozdeva, da st teče na mysql. In mysql ponuja clusterje. Sam sem delal z mysqlom samo bežno in opustil delo zaradi pomanjkanja subselektov (čeprav sedaj to podpiral - takrat je bilo to time criticall).

A imate v načrtu postavitev clusterjev? Če boste to storili, dajte uporabnikom vedeti o rezultatih, ker mene osebno res zanima!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|