» »

Pravila uporabe slo-tech foruma

TheHijacker ::

Sem prebral... Upam, da se jih bodo vsi držali....[:]

twosocks ::

Sicer ne vem, ampak: tale postavka mi "zaenkrat" hodi napoto:

Ne odpirajte novih tem v kratkem intervalu od zadnje podobne teme. Kazen...


Kot prvo, kaj je kratke interval, kot drugo: probite nardit že tale iskalec, pa se bomo brez problema držali tudi tele postavke.

Drugače se mi pa zdi dober in pošten pravilnik...

Jeronimo ::

No pravila smo res dobili. Vendar zakaj se mi zdi, da si nevem koliko časa le niste vzeli za to, da bi jih pripravili.[:]

Reycis ::

Dobra imena... malo svezine u forumu

Tomi ::

Sedaj pa končno forum ne bo izgledal kot bojišče pri Star Wars ( malo pomislite, kaj to sploh je )...
Aja, izbris uporabniškega imena in vseh postov od kršitelja bi se moral slovnično glasiti izbris uporabniškega imena in vseh postov kršitelja, brez od..

satan ::

dobra imena za kazn: ovca in gnoj. da se bo vedl kam kdo paše>:D

dynamite ::

Namesto pravil raje izboljsajte forum. Ce pa jih ze tako obozujete, ne pretiravat z njimi. :D

andrej ::

mislim, da bi morali dodat se neka stvari - le primer slabega threada je tale.
1. prevec smily-ej naenkrat
2. prevec kricanja.
3. neupostevanje avtorskih pravic...

Primoz ::

Lahko bi prebral da smo strogo prepovedali iskanje in ponujanje nelegalne programske opreme........ kaj že to pomeni... res je da nismo uporabili M$ju tako ljubega pojma piratstvo vendar to ne pomeni, da stvar ni prepovedana... preberi se enkrat...

Hvala za predlog za prepoved kričanja... bom dodal

Tr0n ::

hhahah pravila za forum .. vi ste mi pravi papaki

Rott-von-weiler ::

eh kaj te jaz vem pravila kot pravila morjo bit saj pa se tak že po samem forumu vidi da gre za resno zadevo z razliko od tistega đokerjevega foruma:O

JeDo ::

Tron : se strinjam

PROSIM ZA NAZIVA OWCA IN GNOJ hehe, zato da se ne boste trudili mi jih kasneje dajat

bwahaha :=) Ma dejte no mal se norca delat s sami sebe, forum je OPEN TOPIC, če ne je brezveze da obstaja, pravila so za v zakone, pa še tam se jih ni treba držat :) zato fantje tan desno od entra je en lep knof ki sliši na ime delete, pa ga ene parkrat prtisnite in napišite vrstico :

PRAVIL NI!

lp JeDo

whatson ::

končno smo prešli iz nenapisanih pravil na napisana pravila... :D

darh ::

mislm... hehe.. pravila so zato da se krsijo... hihi...
sicer pa... ena so gut... druga ne... npr žaljenje drugih ras & verstev to ni gut... ok sicer pa .. mislm da se vela povedat nekej prod eni veri, seveda dobro zargumentirano.. hehe...

Sergio ::

sej to pol ni žaljenje.

Tjulenj ::

dons sm ze v parih postih odkril zadevo ki me vedno bolj moti... dajte v pravila da naj folk ne uporablja caps-locka... dretje ni kulturno obnasanje

Luigi ::

Takšnole navajanje pravil je brezpredmetno. Dejstvo je, da če pravila aobstajajo, se bodo kršila. In to kljub temu ali si to želite ali ne.
S kaznimi pa je enako kot v resničnem svetu. V pravilniku imate nekaj točk, ki bi jih bilo zelo težko dokazati (preveč subjektivni pojmi). Hkrati pa takšno omejevanje omejuje kreativnost vsebine.

Fantje predlagam vam naslednje: Tipkovnico v roke ter spisat nekaj novih vrstic kode, ki bo avtomatsko preprečevala očitne kršitve (tako do njih sploh ne bo prišlo). V forumu se vsakdo izkaže kot se zna. Ali ga zaradi tega obravnavamo kot heroja ali kot bedaka je na razsodbi vsakega posameznika.

darh ::

zdej pa začnite še ceurirat use pi**e in k***e, ki jih povemo...
kokr je reku ze Ice-T: Freedom of Speech... You have a right to remain silent

ne vem lih tocno kaj sm hotu zdej povedat.... hehe

andrej ::

Primoz: saj sem vido tisti del, jaz sem samo zelel opozorit na thread, ki je dober primer taksnih "krsitev".
Hja pravila. Najboljse bi seveda blo ce ne bi blo raznih teh pravil - oz bolj povedano, da ta pravila ne bi bila potrebna. Zal pa se je z razsiritvijo slo-tech-a razsirila tudi populacija. slo-tech obiskujejo ljudje, ki zelijo izmenjat racunalniske ideje, do ljudi, ki bi samo "nagajali" - namerno sem uporabil milejso besedo... Zal je tako. meni bi bilo mnogo ljubse ce bi se lahko vrnili kaksnih 6 - 8 mesecev nazaj, ko se ni bilo taksnih "problemov"...

ahac ::

I think you are taking this too far!