» »

Povrnitev izbrisane telefonske na GSM aparatu

Povrnitev izbrisane telefonske na GSM aparatu

freejack ::

Pozdrav,
zanima me, če je možno povrniti telefonsko številko, izbrisano iz imenika? Namreč, imam Z1010 in pred mesecem ali dvema sem izbrisal eno telefonsko iz imenika (recimo da je ime ABC, telefonska pa 123). Ko sem danes vtipkal to telefonsko (123), mi je ob povezovanju izpisalo ime (da kliče ABC).
Torej, če sem kontakt izbrisal iz telefonskega imenika, od kod je potem telefonsko 123 povezalo z imenom ABC? Če so te informacije še spravljene nekje, ali je potem možno celo povrniti izbrisano telefonsko številko?

Ziga Dolhar ::

Imenik na kartici, imenik v telefonu ... možno, da si jo zbrisal le iz enega, v drugem pa je ostala?
https://dolhar.si/

freejack ::

Hmm, verjetno je to najbolj logična razlaga. Bi potem z copy from sim samo uvozil kontakte na telefon ali bi s tem zamenjal obstoječi imenik na telefonu?

PersonaRudis ::

Heh, to pa res ni fajn.0:) Jaz sem si enkrat narobe zapisal telefonsko ene punce...:D V bistvu sem eno številko izpustil, tako da ni bilo 0XY 123 456 ampak 0XY 124 567. Težava je bla da pojma nisem mel te kero sem izpustil. :| Je pa potem ona poklicala čez zakaj je nisem poklical. -> Upaj da punca pokliče nazaj.>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SMS NATEG HalloKupon Vinjeta -50% (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15630293 (20371) darkolord
»

Klic na x stevilko -> javi se oseba y

Oddelek: Mobilne tehnologije
182257 (1408) TheBlueOne
»

Viber ali Skype

Oddelek: Omrežja in internet
154647 (2902) Lonsarg
»

SMS problem

Oddelek: Mobilne tehnologije
212612 (2078) Jerry000
»

T-2 telefonija krši zasebnost uporabnikov ?! In pravni vidik ?

Oddelek: Omrežja in internet
426773 (5377) ales85

Več podobnih tem