» »

cfg. sistema

cfg. sistema

Enzo77 ::

Kok se vam zdi tale cfg. sistema:

MACASE KA-K80 ATX 300W MIDI
ABIT KT7E ATA100 ATX
AMD DURON 800
TT VOLCANO II
256MB PC133 7ns CAS2 DIMM SDRAM
IBM IC35 40GB 7200 ATA100
FDD 3,5' 1,44MB
SAMSUNG 19 900NF TCO99
LOGITECH MOUSMAN WHEEL OEM PS2
ASUS P-IN100-ST PCI ISDN
ETH.16BIT NE2000 COMBO PCI

tnx
With a license to gib :)

pramarko ::

Fino, samo monitor je bolj sepav... Kako mas pa kaj graficno?

frudi ::

pramarko - monitor bolj šepav? kaj misliš da majo vsi dnar za nokie in podobne... 900NF je fajn monitor, dober kompromis med zmogljivostjo in ceno.
drugače pa, konfiguracija je v redu; primerno uravnotežena, napiši še edino, kaj za eno grafično si si nagledal...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

bastadu ::

pramarko: Zakaj je monitor šepav? To je ja eden izmed boljših 19" in še veliko cenejši od nekaterih enako dobrih... Povej tvoj razlog, če ne pa ni treba takih komentarjev pisat in zavajati ljudi!

Tomi ::

Monitor je čisto dober..
sicer pa tudi Nokia ali pa karkoli drugega ni nujno dobrega... Vem za eno zelo tresavo 19" nokio..
Edino glede napajalnika, nekaterim je baje crkoval.. Sicer pa se no verjetno kdo od tistih našel, da ti bo iz prve roke povedal.
metrodusa.blogspot.com

JLP ::

Ja jest mam probleme s tem 300W Macase napajalnikom. Mi z nim tvok kr nekej šmi pa tud napake pr grafik se pojavlajo. Probov 2 grafe, 2 zvočne, 2 plate pa isto. Tko da more bit napajalnik
Aja pa BTW, prej sm mel 250W macaseja k je delov normalno sam mi je en dan kr tko odpovedov.
Live long and prosper!

Enzo77 ::

graf: ne vem kaj kupt. kaj svetujete? enega od Mx400?
With a license to gib :)

blank3_ ::

Men edin ni jasno zakaj ljudje kupujete durone 800 ?!
Mater plunes se par 10 jurjev pa mas enga spodobnega TBja...
Zelo sem zaposlen. Potreboval bi brezčasje... Vsaj za nekaj časa.

Quake ::

frudi: ce bi rad govoril o odlicnosti monitorjev in trdis, da je doticni Samsungov model eden izmed boljsih 19 palcnezev, potem se monitorja IIYAMA Visionmaster PRO 450 19" sigurno nisi preizkusil >:D

frudi ::

Quake, ne vem, kako si ti iz mojega posta uspel razbrat, da naj bi ta samsung bil eden najboljših monitorjev.
ampak verjetno je vsak izgovor dober, da človek hvali svojo robo...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

bastadu ::

Vglavnem pramarkov komentar "Fino, samo monitor je bolj sepav..." je bil čisto mimo...

Enzo77 ::

tole se pride zraven:PIONEER DVD106S 16X/40X IDE .....Edino ena komponenta mi se manjka in to je tipkovnica. Torej katera?:)
With a license to gib :)

Binji ::

Eh to, to pa res tamanjsi problem po moje:D. Najdi si eno, da ti bojo roke fajn gor pasale, in da je kvalitetna na otip, pa jo kupi.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Tomi ::

Potem pa, če ne bo predraga, kupi še 3 modre 5mm diode, in jih daj notri.. Efekt je zelo lep ( sicer gre tudi samo z eno za Num lock, ker Capsa in Scrolla ponavadi ne uporabljaš veliko.. )
Cherryeve so dosti v redu, pa še poceni so..
metrodusa.blogspot.com

frudi ::

glede tipkovnice je tak: najboljše, da greš po trgovinah, vzameš vsako tipkovnico v roke in malo pomlatiš po njej. če se ti občutek pri tipkanju dopade in tipkovnica še dovolj lepo zgleda, jo pač kupiš.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Quake ::

frudi: TISOCKRAT OPROSTI!!!

Moj post je bil namenjem bastadu....

Enzo77 ::

Microsoft internet! ok?
With a license to gib :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen računalnik imate pa vi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18716163 (8202) Vlad Tepeš
»

now computer - very soon!

Oddelek: Kaj kupiti
191856 (1530) Daishi
»

pomoc pri nakupu

Oddelek: Kaj kupiti
51176 (1063) ABX
»

ok izbira?

Oddelek: Kaj kupiti
91006 (880) Tomi
»

spet ena konfiguracija za 500.000 SIT

Oddelek: Kaj kupiti
301886 (1429) StarY

Več podobnih tem