» »

Program, ki ustvari katalog podatkov HDD

Program, ki ustvari katalog podatkov HDD

ping ::

Poleg hard diska v PC-ju imam še 3 dodatne HDD-je, ki jih vstavljam v rack. Na njih je malo morje podatkov in ko kaj potrebujem nikoli ne vem na katerem od njih iskat.Tisti, ki imate sami rack veste kako je nerodno vsakič PC ugasnit, da vstaviš v rack drugi disk.
Rabil bi torej program, ki naredi vsebino diska (imena map in datotek) v txt ali podobni obliki - nekakšen virtualni explorer.
Večkrat sem že googlal pa izgleda nisem uporabil pravih izrazov, da bi prišel do imena programa (oz. več njih)
Nekaj podobnega sem pred leti že videl pri nekem tipu, ki je imel takšen program za CD-je: Tip je imel sigurno 500 CD-jev in preko tega progija je točno videl na katerem cd-ju je stvar, ki jo išče. Žal si imena tega programa nisem zapomnil.
Če kdo torej ve ime programa naj mi ga prosim sporoči - nabavil si ga bom sam, seveda po legalni poti:D

maxy ::

Probaj s programom "where is it"

ping ::

Ja sm poguglal in to bo verjetno pravi program. Se že dlja... Hvala za nasvet!

moj_nick ::

Vzameš nek Linux LiveCD, odpreš konzolo, mountaš disk npr. mkdir /mnt/disk1 && mount /dev/hdc1 /mnt/disk1 && cd /mnt/disk1, potem pa find > datoteka.txt, če želiš vse fajle in du -h > datoteka.txt, če želiš samo vse direktorije. Fajl datoteka.txt se bo potem nahajal v /mnt/disk1/datoteka.txt
110111001001010001010000

ping ::

Sem že preveril - WhereIsIt je točno to kar sem iskal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za avtomatizacijo

Oddelek: Programska oprema
11907 (634) He-Man
»

DOS print windows XP

Oddelek: Operacijski sistemi
111845 (1672) gumby
»

[JAVA] branje iz datoteke

Oddelek: Programiranje
242374 (2009) Bela01
»

atributi slik v TXT

Oddelek: Programska oprema
51194 (1081) ender
»

izpis dolocenih vrstic datoteke v unix-u

Oddelek: Operacijski sistemi
12872 (767) Gandalfar

Več podobnih tem