» »

PC-dom cenik

PC-dom cenik

destiny ::

A ma kdo mogoče najnovejši cenik od PC-dom?
Če ma kdo a mi ga lahko pošlje na destiny@volja.net
Hvala!

cbelica ::

destiny ::

Viele danke! :))

Grey ::

Bah...sm mislu da so cene tok super...pol pa na konc vidm CENE NE VSEBUJEJO DDV...sm si mislu PEJTE NEKAM...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

Dr_M ::

no ja, res je glupo to, da ddv ni vstet, pise pa zravn lepo, da ddv ni vstet.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

K0K0 ::

Grey sej na vrhu cenika lepo piše da so vse cene v ceniku brez ddv! Tko da ne vem o kakšni nevednosti kupcev ti govoriš? Če so nepismeni to ni zavajanje.

Ziga Dolhar ::

Kako ti sploh koristi cena brez DDVja?

...
https://dolhar.si/

fusionSPY ::

Manj zgleda :P !

cosmos ::

Na to brez DDV "nategvancijo" sem jaz tud že enkrat padu, ker mi je po mailu poslal cenik za proce brez da bi napisu "brez DDV" in je šele v drugem mailu pojasnil zadevo.
Mislim da je popolna neumnost danes pisat cene brez DDV in čeprav na začetku pritegne, na koncu, ko veš kakšna je cena, doseže prav nasproten učinek od željenega.

BTW sem mu pa že dvakrat poslal mail kdo je proizvajalec teh 6800 grafičnih, koliko je garancije in kje jo lahko uveljavljam, kar mislim, da je glede na cene, ki niso neverjetno ugodne, povsem razumno vprašanje. V prvo sem dobil le cenik, v drugo pa še brez odgovora.
Tako da IMO bi lahko zadevo mal bolj resno zastavil, ker je jasno da nihče ne bo šel kr kupit grafo za 100k sit, ne da bi vedel katera je in koliko garancije ma, sam zato ker je 5 jurjev cenejša kot v trgovini :\

billy ::

Vseeno je dosti ceneje kot v trgovini. Kar sestavite si en računalnik, ki ga najdete v lokalni štacuni. šele tisti ko so v kakšnih akcijah se dajo primerjati s takšnimi cenami. Drugače pa...če si kak s.p. ali imaš firmo, potem veš zakaj te zanimajo cene brez DDV ;)

cosmos ::

Zato pa obstajajo dvojni ceniki, in če nekdo sprašuje da bi mel eno grafo, en proc en whatever ne rabi dobit cenika brez DDV

ni ravno da je tko težko narediti +20% račun v excelu in po-save-at dva file-a ;)

i.e. pisat cene za končnega uporabnika brez DDV je danes nateg in zato tega praktično nobena štarcuna več ne dela

Saj ne rečem da me ne vem kako mot, hočem samo povedat, da v končni fazi poslat tak cenik končnemu kupcu, fizični osebi če hočeš :), nima nobenga smisla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cosmos ()

cole-22 ::

Na to brez DDV "nategvancijo" sem jaz tud že enkrat padu, ker mi je po mailu poslal cenik za proce brez da bi napisu "brez DDV" in je šele v drugem mailu pojasnil zadevo.
Mislim da je popolna neumnost danes pisat cene brez DDV in čeprav na začetku pritegne, na koncu, ko veš kakšna je cena, doseže prav nasproten učinek od željenega.

BTW sem mu pa že dvakrat poslal mail kdo je proizvajalec teh 6800 grafičnih, koliko je garancije in kje jo lahko uveljavljam, kar mislim, da je glede na cene, ki niso neverjetno ugodne, povsem razumno vprašanje. V prvo sem dobil le cenik, v drugo pa še brez odgovora.
Tako da IMO bi lahko zadevo mal bolj resno zastavil, ker je jasno da nihče ne bo šel kr kupit grafo za 100k sit, ne da bi vedel katera je in koliko garancije ma, sam zato ker je 5 jurjev cenejša kot v trgovini


Ja ko sem jaz kupoval novo grafo sem poslal 6 mailov in v vsakem sem isto napisal kakšna firma je, koliko garancije ima in kje se jo da unovčiti...Vsakič sem dobil nazaj mail "JA IMAMO NA ZALOGI + CENIK" WTF8-O sj se heca un model k odgovarja na maile...

Tomaz ::

A ma kdo se kak drug telefon od PC-DOMa, na 038396060 se samo fax oglasa?

Tomaz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predračun in DDV

Oddelek: Loža
246463 (3957) Malajlo
»

Katero grafično za moj računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
291974 (1585) Racko

Nova rac.trgovina

Oddelek: Kaj kupiti
322231 (1152) kuglvinkl
»

Laično vprašanje glede DDV...

Oddelek: Loža
153314 (3035) SkIDiver
»

radeon 9800se ali 9600xt 256mb

Oddelek: Kaj kupiti
121855 (1555) OZZY

Več podobnih tem