» »

sony ericsson P 800...

sony ericsson P 800...

lovro1a ::

zanima me če je to kul telefon. mam ga priložnost dobit za 20 jurjev in nevem če ga nej kupim. vem da ima nešteto funkcij, sam bolj me zanima, če ga kdo kle ima in lohk iz prve roke pove kako se kej obnese.
pr fotru u službi so dobil eno ponudbo, da kupjo telefone pocen, če podaljšajo naročnino za 18 mescov (ni obična mobitelova akcija, ampak prou od avtoakustike). ker fotr novga telefona ne rab, lohk jest izkoristm ugodnost,ker nujnorabim nov telefon. na spisku je zrlo veliko telefonov, med drugim:
sony ericsson: p800.........20k
t610..........10k
t630.........25k
z600.........30k
samsung: sgh-x400...............10k

siemens: mc60.....20k
a60......40k
nokia 3510i.........10k
5100..........38k
6600..........40k
6230...........60k

zanima me kaj se najbl splača kupit. na razpolago je še polno mobitelov za jurja, vendar sem zmer mel take ta pocen in bi zdej mel neki bolšga.

thx za nasvete

Caligula ::

Ja, P800 se splaca za 20 jurjev. niti ne sprasuj vec. Samo vzami.
Drugace se ti pa tudi 610 za 10 jurjev splaca,

GregiB ::

Tole, kar opisuješ ni nobena posebna akcija avtoakustike ampak ponudba, ki jo daje Mobitel pravnim osebam... Če želiš mobi, ki je kar najbliže palmtopu, je to ta prava stvar... Če pa uporabljaš telefon samo za telefoniranje, pa odsvetujem. Je namreč precej velik, pa na pogled precej "fragile". Tudi tipke na 800-tki niso aktivne, ampak gre v bistvu za prenos pritiskanja na ekran. Če hočeš gizmota mal za ven metat pred prijatelji, pol je vreden 20K, če pa vlačiš telefon pretežno po žepih... hmmm, pa razmisli...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Keyser Soze ::

Jaz ti dam 30 jurjev, pa mi prinesi P800. In imaš za ta denar zmeren dlančnik z kar dobro povezljivostjo in možnostjo telefoniranja.

Je pa res, da je na trgu že P910 in da je tale P800 že rahlo grd, tako na prvi pogled. PA tudi precej zajeten je. Imam Nokio 7650 in ti lahko rečem, da kar močno razmišljam o enem majhnem in lahkem telefonu. Z veliiiikim displajem.:D

Caligula ::

Da ponovim. Za 20 jurjev se FUL SPLACA!
Ze prodas ga lahko za 50 najmanj.

lovro1a ::

gregi b, nisem prepričan no, sam na mobitelovi strani ponujajo pravnim osebam samo ene 5 telefonov na izbiro. pri akciji o kateri govorim, jih je pa čez 20. sam večina jih je za okol jurja (drugač so okol 10k pri mobitelu) in jih nisem naštevu. pa še 2 panasonica vem da sta po 60k >>preveč keša- in nekaj siemensov...
dons grem p800 v živo pogledat, da vidm kok je res fragilen in kok je dejansko velik. pol bom pa vidu....kaj pa t610..a ga kdo ima? ase obnese?

Caligula ::

Ma lej clovek-vzami P800. Pa ga lahko prodas za vec kot bos potem placal za novega T630.
Stekas? Kakorkoli obrnes, se ti P800 najbolj splaca. Novega lahko prodas tudi za kakih 60 jurjev.

T630 je cenejsi pa itak se bolj splaca T610 kupit pol (ne na Mobitelu ampak na Bolhi), ker gre v glavnem za kozmeticne spremembe.

Skratka ne razmisljaj vec. Vzami P800.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kakšne mobilne telefone uporabljate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14810447 (6433) zolja
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512785 (8954) Azrael
»

kateri mobitel kupiti?

Oddelek: Mobilne tehnologije
304081 (3684) NemecRok
»

Kateri mobitel kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
242821 (2513) jero_no1
»

ker mobitel kupt!?

Oddelek: Kaj kupiti
231957 (1567) Dr_M

Več podobnih tem