» »

Darilo za rojstni dan

Darilo za rojstni dan

°X-bajtek° ::

Povabljen sem na rojstni dan od prijatelja ki je star 7 let in je še tako otročji da igra igro prehistorik 1. Prosim navedite mi kakšen link da si lahko download-am igro Prehistorik 1, in mu ju podarim. ;)

|CyGNUS-x ::

Bittorrent, ed2k, emule....


Drugač pa že čujem ključe v daljavi...
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

ddeben ::

Eh, vsi ste mahjen na warez! To igro se lahko BREZPLAČNO downloada na tem naslovu.;((
Jao ljudje bozji...

Tist kar si pa ti predlagal |CyGNUS-x je pa res warez. Tko za info.:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ddeben ()

Matek ::

Brezplačno se lahko downloada, vseeno pa s tem kršiš zakon. A samo zato ker je igra stara, ni več avtorskih pravic?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

ddeben ::

SO, ampak zdej mi se povej se nekaj. Nektere firme so ze propadle ki so naredle te igre. Se vedno krsis avtorske pravice?

Keri firmi se pa se "fučka" za vec kot 15let staro igro? Razen ce ugotovijo de resn dobicek v tem in jo zacnejo spet prodajat?

No vsak ma svoje misljenje...:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ddeben ()

°X-bajtek° ::

Hvala ti, ddeben.0:)

Matek ::

ddeben

JA!

Beatli so tudi že razpadli, pa se njihovih CDjev ne sme kopirati.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

|CyGNUS-x ::

@ddeben:

Zdaj sm se pa moral res nasmejat. Doom3 tud lahk dajo na ST pa rečejo, da je free kar bi blo čist normalno, vendar vseeno bi bil warez*

Razumeš?
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

ddeben ::

Ne gre se tukaj za novejse igre kot so doom 3 in hl2 ipd. Priznam de mas prov s tem - igra se ni zuni. Te igre pa dosegajo starost ze 30let?! Kter bo pa sel iskat zaloznika (ce ni ze propadu) in ga vprasal ce lahk dol potegne doloceno igro.

°X-bajtek° ::

Bi se strinju z ddebenom, ali sploh prodajajo še tako staro igro? Če je download warez, potem ti ostanejo le še prazne roke al nakup. Choose.

Zgodovina sprememb…

JamesBond ::

Hmm, ne vem kdo je otročji, en 7-letni fantek, ki igra Prehistorik (ki je btw. zakon, jaz sem jo igral še v osnovni šoli pri tehniki:D ), al ti ki maš sedemletnega prijatelja?>:D

Pa ne zameri:D

P.S. pa saj je ne rabi, če jo že igra, ali pač?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JamesBond ()

freejack ::

Jao miško; te igre so označene "abandoned".

Ko je igra že tolk stara in/ali od nje ni dobička, jo nekateri avtorji dajo v razpolago vsem, zastonj. Ti jo lahko dolsnameš, podariš; pa tudi vmešavanje v izvorno kodo verjetno ne bi pomenilo kršenje avtorskih pravic.

Po domače povedano; mi smo naredili igro, zdej vam jo podarjamo; delajte z njo kar želite, za nas je to preteklost. (v tem smislu)

Sicer pa, kaj ko bi mu podaril rusko verzijo HL2? :D Itaq ne bo opazil razlike. :D

°X-bajtek° ::

James Bond: DOS-preteklost, mogoče ne samo za mene.

JamesBond ::

Kaj si mislo s tem?! 8-O
Res mi ne potegne....

°X-bajtek° ::

James Bond: ko si opisoval da si jo igral tudi ti sem ti kratko in jedernato odgovoril. Ne igram igre ki so v dosu, torej: MS-DOS je zame preteklost.

JamesBond ::

@X-bajtek: pa saj nisem rekel, da bi jo moral ti igrati, pravim samo, da ni nič narobe, če to počne kdo drug. Pa da neboš mislo, da jaz te poste kje v dosu pišem, to sem igral ene 8 let nazaj:D

T0RN4D0 ::

Folk, mamo tud slovensko strna za DL starih iger. mislim da je dave.slo-igre.net

:)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dos igre

Oddelek: Igre
236197 (2392) opeter

Iščem staro igro pa ne vem imena

Oddelek: Igre
434488 (1806) ahac
»

Igre prejšnjega tisočletja - jih še igrate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
606995 (5024) blaz1233
»

Stare Igre - katera je tista ki vam pospeši nostalgično srce (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15112683 (9957) SavoKovac
»

Iščem stare igre - točno po naslovih (razen ene)

Oddelek: Igre
201578 (1288) karafeka

Več podobnih tem