» »

layout - da ali ne

layout - da ali ne

CCD ::

Hm. Spravil sem se na izdelavo spletne strani o comp. modifikacijah in sem zaenkrat na hitro naredil samo osnovo. Zanima me, kaj mislite o barvnih kombinacijah, postavitvi frameov in predvsem, če se splača na tem graditi ali naj vse skupaj zabrišem v koš. Zanima me tudi, koliko časa se to vam kaj nalaga.

Hvala in lp

p.s. avtorji slikic slo-tech, zzz-online in mobisux naj mi prosim oprostijo za kopiranje njihovega dela.

Aja, še link: http://www2.gimb.org/~mahnisam/
  • spremenilo: CCD ()

Tomi ::

Če imaš voljo in čas, zakaj pa ne. Saj strani ni nikoli preveč..
Sicer boš pa videl po obisku, ali se izplača ali ne..
Pa še ena stvar glede druge strani. Ne delajo šumniki...
Prva stran je pa v redu..
metrodusa.blogspot.com

Lunik ::

No ja. Izgled ni slab, ampak ni nič posebnega. Jaz nebi delal z frejmi (sicer boš imel več dela), ampak brez njih.
Če hočeš, ti lahko pol ko bojo počitnice naredim dizajn :D.
Od mareta pejđ je pa bolj tak. uporablja tisti times new roman (ki ga sovražim), pa tisti čudni smeškoti so, ki sploh ne pašejo v menu.
Predvsem se pa oba poskušajta znebiti zgornjega frejma, ki je samo v napoto, ali pa ga zmanjšajta na minimalno tako velikost kot je pri tebi. Pri maretu je občutno prevelik.
Aja, pa še to. pohvalno, da stran dela lepo tudi v Mozilli:)

Freak ::

poglejte še mojo stran tukaj
J3st: upošteval bom tvoje nasvete, ker je tudi meni tako malo čudn, smeškoti so pa gor sam poskusno!

CCD ::

Freak: Malo čudn, ja, hm. Neko podobnost opažam.
Tomi: Tista stran brez šumnikov je od Freaka
J3sT: Zakaj bi se znebil frameov, če jih rabim za povezave in kazalo. Flasha ne mislim čisto nič tlačiti noter, ker mora biti stvar uporabna, koj ko je pa Flash notr pa zadeva to pogosto izgubi, ker ga je ponavad toooo much. Zgornji frame mislim še malo obogatit s slikcami iz Fireworksov, sam da najdem cajt.
Glede Mozille, ti moram povedat da edino zato lepo dela, ker je narjeno z Dreamweaverjem in ne s kakim Microsoft jajcem, pa zato ke ni nobene hude kode not.:D
Neki sem razmišlju, da bi delu z databazami s Cold Fusion pa ne vem, če naš server podpira. Al pa JSP al ASP?

Freak ::

omas: kaj je čudn? Sej bom tiste smeškote zamenju ob prvi prilki, poleg tega pa bom v zgornji frame dodal še števec obiskov, še kej!
Pa še to tista rdečo rjava barva je ful čudna, pa tist prazn frame je tud kr neki!Zgleda tko kt word s slikcami in povezavami ob stran!

Lara-K ::

frejmi so cist v redu ce so dobr postavljeni. Kva pa zmeri vsi dajate sam tisto arial ce pisavo, k da drugih sploh nimate... Ce stran se urejas, pol upam sam da ne bos naredu prevec kicasto. Za zdej je se kr neki sam namest rdece dej raj ksno drugo barvo zravn modre, al pa vse v rdecem nared, al pa vse v modrem, sam z drugimi odtenki barv.:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

Lunik ::

ne, ne, ne! Jest nimam nč proti frejmom, samo morajo biti, tako kot pravi Lara dobro postavljeni. meni grejo pri frejmih predvsem na jetra drsniki.
Nič nisem govoril o flashu (although i love it :8):D), stran se da zelo lepo nardit z navadnimi slikcami (jest ponavad narišem celo stran v Paint Shop Pro-ju al pa photoshopu pa jo razrežem na posamezne slikce) - in zgleda carsko.

Freak: zakva maš narejene tiste povezave v flashu? Brezveze! naredi navadno povezavo, pa samo vstaviš tole:
<style type="text/css">
<!--
A:link{text-decoration:underline; color:#FFE401}
A:visited{text-decoration:underline; color:#FFE401}
A:active{text-decoration:underline; color:#FFE401}
A:hover{text-decoration: none; color:#FFE401}
-->


pod color pač napišeš barvo katerokoli. decoration pa izbereš črto al pa ne.
Aja, pa še to: pr omasu tista rdeča pa plava ful lepo skup pašeta.

Freak ::

j3st, a ti to misš resno glede rdeče? Poglejte si malo spremenjeno stran

Lunik ::

ja. rdeča pa plava sta carska kombinacija. mogoče bi ta rdeča morala met malo več, al pa malo manj plave...

CCD ::

Frikcev web page je nazaj!
Še lepši, pa še bolj skopiran.

Dej, Freak, če nimaš domišljije ne it delat webpageov. Že celoten frameset je od mene skopiran zdej si pa še slikce na ist način retušerov. Probi dokazat, da znaš kaj več kot Control+C in Control+V.

Freak ::

omas slikce si pobral na slo techu tako kot jaz pa to ti povem, da nimaš nobene pravice kakšnih pripomb dajat, ker dobro veš, kaj sem ti povedal o mojih načrtih. Ko si videl, da sem postavil stran o modifikacijah si se takoj ti vsilu in začel delat svojo, 2 tedna kasneje kot jaz, zato prosim ne govori, kdo je izumil tist ctrl c, ctrlv!;((

CCD ::

Dej Frkec razjasni si stvari!
Tiste tvoje slikice so bile isto renderirane v plavi barvi, a si farbenblind da tega ne vidiš?
Stran o hardveru in modifikacijah sem pa jaz hotel narediti prej, kot si ti slišal za besedo modifikacija. Kr en modderski newbie si k bi rad mel webpage pa še števca ne znaš gor dat. Whatever...

Freak ::

dej omas prosm te ne bluzi! Jaz sm čist sam pršu na to idejo. A mislš da ti vrjamem da si jo hotu prej postavt, zakaj mi pa nisi povedu, šele ko sem jzt sačel govorit o modifikaciji in o tem da bom postavu stran si pa ti uskoču in kopiral mojo idejo! :\

Lunik ::

EJ EJ!!!;((
ČE se mislta kregat, se dejta po mejlu, tlele bomo pa govorl, če omasov pejđ zgleda dobr al ne. zdej je še mal bolš kot je bil, pomoje...

Freak ::

ok jst se ne bom več, sam naj me neha zajebavat da jst kopiram! Vidu sm, da je mal popravljal v pozitivno smer!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prikaz strani na različni resoluciji-Joomla

Oddelek: Izdelava spletišč
151808 (1536) kr?en
»

Ocena? Kako bi dodal podstrani?

Oddelek: Pomoč in nasveti
6826 (691) shadeX
»

link barve

Oddelek: Izdelava spletišč
5493 (407) XzupanX
»

CSS background-image in IE6?

Oddelek: Izdelava spletišč
132923 (2789) Road Runner
»

text link

Oddelek: Izdelava spletišč
71418 (1250) Road Runner

Več podobnih tem