» »

Ukrajina Part IV

Ukrajina Part IV

««
112 / 123
»»

l0g1t3ch ::

VladarP je izjavil:

Naša vojska iz letalskih sil posebnih sil je ustvarila kanal NE.CAXAP, kjer iz linije frotna prikazujejo, kaj ostane od oboroženih sil Ukrajine in nacionalnih bataljonov po bojih

Ekskluzivno brez oglasov, neumnih ponaredkov in propagande, oddaja 24/7

Podprite naše fante - https://t.me/+GiiIz0vKUA4xNmUy


Scaramouche3 je izjavil:

Tukaj bo zmagovalec Rusija in Amerika/EU, samo naši navijači tukaj ki navijajo za eno ali drugo stran ne vidijo da je Ukrajina gazela za katero se tepeta krokodil in lev v savani!



Evropa ne bo zmagovalec, Evropa je prebeljen grob.


Pa še kar si v Evropi.

To pove vse o tebi in sicer da si samo nakladac :D

Smejemo se ti v faco :D

VladarP ::

Akhmat sila

l0g1t3ch ::

mackilla je izjavil:

VladarP je izjavil:

V NACISTIČNIH DRŽAVAH AMERIKE RAZGLAŠENA IZREDNA SITUACIJA/STANJE NAŠI MEDIJI ŠE NISO NIČ OBJAVILI, TOK O TEM KOK MAMO SPOSOBNE MEDIJE :)) ELEKTRIKA SAMO IZGOROVI, IZREDNO STANJE POMENI VLADANJE Z ODLOKI, DAM JAJCA STRAN DA BO IZREDNO STANJE DO KONCA JUNIJA PO CELOTNI EVROPI

Tole glede jajc te bom spomnil. Upam,da boš držal besedo,če jih seveda sploh imaš.


Bookmarked.

Bom našel fajn top in rejnat nož za jajca rezat :D

VladarP ::



Boj proti draginji: 'vsi bomo morali ugrizniti v to kislo jabolko'
Ljubljana, 06.06.2022, 19:38 | Posodobljeno pred eno uro

Živilski in naftni trgovci ter distributerji in proizvajalci električne energije naj bi uradna povabila na pogovore z vladno skupino prejeli v naslednjih dneh. Pogovore večinoma pozdravljajo, svoje vloge pri iskanju rešitev za blaženje učinkov draginje pa še ne želijo opredeliti. Konkretneje so se odzvali le sindikati, ki vladi predlagajo uskladitev minimalne plače in popravek uredbe, ki ureja višino povračil stroškov v zvezi z delom.


Sankcije delujejo
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

koyotee ::

Ja, nimamo vsi za šotor v Sesljanu.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

l0g1t3ch ::

VladarP mi polepša vsak dan.
Vsak dan posebej me nasmeji :D

Najboljši st user ever :D

Kdo ve a je v živo tud tak špasn :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

AvtoR ::

Unchancy je izjavil:

Putinovi bebčki navijajo za jedrsko vojno:

Putin's Stooges: He May Nuke Us All but We Are Ready to Die

Just when you thought Russian airwaves could not get any more bizarre, Putin's puppets have now surrendered to the idea of nuclear apocalypse, because at least they'll "go to heaven."


A v ruski religiji je tudi v igri številka 70 za samorazfuk?


Kako bi jim človek razložil, da ne bodo šli v nebesa ampak v pekel?

koyotee ::

AvtoR je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Putinovi bebčki navijajo za jedrsko vojno:

Putin's Stooges: He May Nuke Us All but We Are Ready to Die

Just when you thought Russian airwaves could not get any more bizarre, Putin's puppets have now surrendered to the idea of nuclear apocalypse, because at least they'll "go to heaven."


A v ruski religiji je tudi v igri številka 70 za samorazfuk?


Kako bi jim človek razložil, da ne bodo šli v nebesa ampak v pekel?


V peklu so že sedaj, in glede na to, da na slabšene morejo iti, so to za njih nebesa, tam imajo vsaj školjke!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Truga ::

sam ta vojna je pa res top prikaz nesposobnosti na vseh mogocih straneh

ze 2. al 3. dan ukrajinci obstreljujejo donetsk, rusi pa se vedno niso nic naredili glede tega ceprav kontrolirajo prakticno ves teritorij tam okol lol

meanwhile, ukrajinci z novo artilerijo ki so jo dobili od zahoda bombardirajo civilno tarco brez kakrsnegakoli strateskega pomena, medtem ko zgubljajo vojno lmao

Griffin R500 ::

Scaramouche3 je izjavil:

Se pravi, furaš levo nazistično propagando.
Tole je eden izmed tvojih Ukrajinskih vojakov. Nikjer nisem zasledil, da bi demoliral kakšen ruski tank.

Ne razumem kje vidiš da podpiram eno ali drugo stran?
Govorim samo o tem da ko smo imeli debato o tem ali je Ukrajina bolje oskrbljena kot Afganistan, sem pač rekel da je velika pomoč Ukrajincem dala uspeh na bojišču,ki jo očitno Afganistanci niso dobili...

Sam kažeš smer iz kje črpaš info katerim zaupaš.

Malo realnosti zaužij in nehaj travo kadit.

https://www.bitchute.com/video/vlf5VCTt...
https://www.bitchute.com/video/K6o3GnXVHbIg/

Zgodovina sprememb…

Griffin R500 ::

https://www.bitchute.com/video/K6o3GnXVHbIg/

endelin ::

Truga je kombinacija Zhukova in Mansteina. Najboljsi vseh časov

UkrFTW! ::

VladarP je izjavil:

Če bi spoštovali Minsk2 bi danes živeli v miru
Rusi ne spoštujejo ničesar, ruski fašisti lažejo, takoj kot odprejo usta. Podobno kot tisti primitivci, ki imajo ves čas neke akbarje v ustih.

mackilla ::

Griffin R500 je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

Se pravi, furaš levo nazistično propagando.
Tole je eden izmed tvojih Ukrajinskih vojakov. Nikjer nisem zasledil, da bi demoliral kakšen ruski tank.

Ne razumem kje vidiš da podpiram eno ali drugo stran?
Govorim samo o tem da ko smo imeli debato o tem ali je Ukrajina bolje oskrbljena kot Afganistan, sem pač rekel da je velika pomoč Ukrajincem dala uspeh na bojišču,ki jo očitno Afganistanci niso dobili...

Sam kažeš smer iz kje črpaš info katerim zaupaš.

Malo realnosti zaužij in nehaj travo kadit.

https://www.bitchute.com/video/vlf5VCTt...

In kaj bi naj zdaj to dokazovalo? Maš slik mrtvih rusov in skurjenih tankov,da glava peče. Prilepiš neke mrtvih Ukrajincev v jarku in to bi naj bil dokaz,da Rusi niso izgubili goro opreme. Ti rabiš malo stika z realnostjo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

VladarP ::

Arestovič: Ruska vojska bo zavzela Svyatogorsk, Slavjansk pa bo oblegan čez teden dni.

"Obleganje Slavjanska se že približuje. Naše čete severno od Severskega Doneca bodo bodisi poražene bodisi se bodo umaknile na južno obalo," je v oddaji Feigin TV dejal Arestovič.

Limanski skupini oboroženih sil Ruske federacije bo najverjetneje uspelo zavzeti Svyatogorsk. In iz Izyuma gre ofenziva na Barvenkovo, da bi od tam presekala cesto do Slavjanska.

Koncentracija sil omogoča Rusom, da Slavjansk v enem tednu zavzamejo v operativno obkroženje, je dodal Arestovič.

NE.SLADKOR



Vejo vse, a ne morejo nič proti mlinu, ki izdeluje ragu omako :))
Akhmat sila

l0g1t3ch ::

Imaš prav, Rusi vedo da ne morejo nič :D

VladarP ::

Sergej Lavrov: Mi in Srbi ne bomo dovolili oživitve nacizma.

t.me/buntcg
Akhmat sila

mackilla ::

VladarP je izjavil:

Sergej Lavrov: Mi in Srbi ne bomo dovolili oživitve nacizma.

t.me/buntcg

Rusi in Srbi si lastijo ekskluzivo,da so nasledniki nacistov. Nikomur ne bodo pustili,da bi jim prevzel Hitlerjevo zapuščino.
Akhmat sila.

VladarP ::

Kotel prihaja: ruska vojska se pomika proti avtocesti Artyomovsk-Lysichansk, katere zajetje blokira skupino APU v regiji Lugansk, - Arestovič

"Tam napredujejo. Ne moremo jih ustaviti. Pomikajo se počasi, a se premikajo. In obstaja velika verjetnost, da ga bodo presekali," je v Feygin Live povedal predstavnik Zelenskega.

Arestovič je poudaril: situacija je grozeča in bi se lahko končala v kotlu. "Če bo klobuk zdaj zaprt, bo to drugi Mariupol."

Po njegovih besedah je polovica ruskih vojakov, ki delujejo v Ukrajini, skoncentrirana od Izjuma do Popasne - približno 35-40 tisoč.
t.me/RVvoenkor


Ragu omaka,mleti, praženi in začinjeni nacisti
Akhmat sila

koyotee ::

Bogi no, ceu lajf same konzerve ješ.
Pejt na en stejk(pa ne kozji).
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

scythe ::

VladarP je izjavil:

Kotel prihaja: ruska vojska se pomika proti avtocesti Artyomovsk-Lysichansk, katere zajetje blokira skupino APU v regiji Lugansk, - Arestovič

"Tam napredujejo. Ne moremo jih ustaviti. Pomikajo se počasi, a se premikajo. In obstaja velika verjetnost, da ga bodo presekali," je v Feygin Live povedal predstavnik Zelenskega.

Arestovič je poudaril: situacija je grozeča in bi se lahko končala v kotlu. "Če bo klobuk zdaj zaprt, bo to drugi Mariupol."

Po njegovih besedah je polovica ruskih vojakov, ki delujejo v Ukrajini, skoncentrirana od Izjuma do Popasne - približno 35-40 tisoč.
t.me/RVvoenkor


Ragu omaka,mleti, praženi in začinjeni nacisti



Da se bo vedlo, kdo piše tole:))

Prostovoljci, prostovoljci in vojni dopisniki ruske pomladi (rusvesna.su) delujejo v bojnih formacijah čet v Donbasu, Ukrajini in Siriji
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

VladarP ::

Medtem ko vlada z najnovejšimi aduti zavira rast cen goriv nad 15 kun za liter, so nas nekatere trgovske verige v ponedeljek opozarjale, da resnična nevarnost hrvaškemu trgu in potrošnikom grozi iz nasprotne smeri, torej zaradi težje oskrbe. pričakovani blokadi uvoza ruske nafte.

- Na trgu se že soočamo s pomanjkanjem dizla in bencina. Zaradi embarga EU na rusko nafto se obetajo dodatne motnje v oskrbi in dodatni pritiski na maloprodajne cene - so nam v Petrolu povedali ob vladni uredbi o znižanju trošarin in marž za gorivo, ki bo začela veljati v sredo.


Sankcije delujejo :))
Akhmat sila

D3m ::

Kaj je sedaj z ukrajinci v Severodonetsku?

Jim je pošla sapa. xD
|HP EliteBook|R5 6650U|

VladarP ::

U Severodonjecku prilikom povlačenja VSU u jednoj od napuštenih prostorija pronađena su dokumenta od vozila KIA Sorento na ime Darijuša Majčržaka, poljskog pukovnika NATO, prorektora na Poljskoj vojnoj akademiji za ratne veštine.
Jedno vreme službovao je u 11.tenkovskoj diviziji i kao instruktor u Iraku u okviru pete rotacije Poljskog kontingenta.
Njegova sudbina nakon bega je nepoznata....
Akhmat sila

l0g1t3ch ::

D3m je izjavil:

Kaj je sedaj z ukrajinci v Severodonetsku?

Jim je pošla sapa. xD


A niso Rusi tega zavzel že en teden nazaj?

O kakih ukrajinci ti blodis?

sbawe64 ::

D3m
https://www.rtvslo.si/komentar/14358751

Ukr zmagujejo, a so hkrati v "ofenzivi" na Lisičansk.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

VladarP ::

D3m je izjavil:

Kaj je sedaj z ukrajinci v Severodonetsku?

Jim je pošla sapa. xD



Jutranji pise, da so Rusi napredovali dok nije dosla ukrajinska legija stranaca :)) mitomanija z to kvazilegijo
Akhmat sila

l0g1t3ch ::

Vsi zmagujemo :)

Danes smo vsi zmagovalci!

Kozja sila!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

mackilla ::

VladarP je izjavil:

D3m je izjavil:

Kaj je sedaj z ukrajinci v Severodonetsku?

Jim je pošla sapa. xD



Jutranji pise, da so Rusi napredovali dok nije dosla ukrajinska legija stranaca :)) mitomanija z to kvazilegijo

Tako kot so Srbi zmagovali dokler niso prišli Turki na Kosovo polje.
Akhmat sila.

l0g1t3ch ::

Srbi so zmagovali.
Dokler ni prišla nevihta :D

TezkoDihanje ::

https://twitter.com/nexta_tv/status/153...
Don-Don Kadyrov called Putin the "Supreme Shittycommander"
"I will intercede the Supreme Shittycommander for an amnesty for you don... We will defeat not only Ukraine don, we will defeat NATO don. We will also punish NATO allies."

VladarP ::



V Severodonetsku ubit pripadnik Francoske tujske legije, ki se je v Ukrajini boril na strani nacisticne tujske legije. Sicer Brazilec.
Akhmat sila

TezkoDihanje ::

Lysichansk je cca 70-150m višje od Severodonetska in ima super pregled nad tem mestom.

Zelo lep "kill box"


D3m ::

l0g1t3ch je izjavil:

D3m je izjavil:

Kaj je sedaj z ukrajinci v Severodonetsku?

Jim je pošla sapa. xD


A niso Rusi tega zavzel že en teden nazaj?

O kakih ukrajinci ti blodis?


Dunno.
|HP EliteBook|R5 6650U|

TezkoDihanje ::

TezkoDihanje je izjavil:

https://twitter.com/nexta_tv/status/153...
Don-Don Kadyrov called Putin the "Supreme Shittycommander"
"I will intercede the Supreme Shittycommander for an amnesty for you don... We will defeat not only Ukraine don, we will defeat NATO don. We will also punish NATO allies."


Preveč pocrkanih Kadirovcev, pa je mau jezen.

PS: Čečenov je sam okol miljon in pol.

VladarP ::

TezkoDihanje je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

https://twitter.com/nexta_tv/status/153...
Don-Don Kadyrov called Putin the "Supreme Shittycommander"
"I will intercede the Supreme Shittycommander for an amnesty for you don... We will defeat not only Ukraine don, we will defeat NATO don. We will also punish NATO allies."


Preveč pocrkanih Kadirovcev, pa je mau jezen.

PS: Čečenov je sam okol miljon in pol.



Sam sebe repliciras, si pozabil preklopiti na drugi profil ameriski placanec?
Akhmat sila

D3m ::

TezkoDihanje je izjavil:

Lysichansk je cca 70-150m višje od Severodonetska in ima super pregled nad tem mestom.

Zelo lep "kill box"




Pisal si oz. drugi so pisali, da je Severodonetsk nazaj v rokah ukrajincev.

Sedaj pa ta šok....vse skupaj en PR bullshit.
|HP EliteBook|R5 6650U|

TezkoDihanje ::

D3m je izjavil:

Pisal si oz. drugi so pisali, da je Severodonetsk nazaj v rokah ukrajincev.
Sedaj pa ta šok....vse skupaj en PR bullshit.


Kakšen šok pa točno? Povedano že 1000x, da v tej fazi vojne fokus na uničevanju čim več opreme ter ljudstva.
Žurka bo, ko pride dovolj tujega težkega orožja.

fur80 ::

VladarP je izjavil:

Zelensky je (pol meseca pozneje!) Uradno priznal, da se je okoli 2500 ukrajinskih vojakov iz Azovstala predalo ruskim oboroženim silam.

Manipulacija z evakuacijo ni več verodostojna.


Počasi ali sigurno boš podpisal kapitulacijo ali te bodo tvoji obesili na Majdanu


Na Maidanu sem si jaz par let nazaj na šihtu polomil roko, veš kdo me je rešil! Ukrajinski vojak, ki mi je prevajal iz ruščine ali ukrajinščine v angleščino, da smo našli bolnico, kjer so mi nastavili roko! Tako, da človek malo respekta, do teh ljudi tam imam, ti si pa lahko samo kozo pelješ, kjer te zagrela! :D

D3m ::

Misliš opreme ter vojakov. :)

Ker ljudstvo bombardira ukrajina.
|HP EliteBook|R5 6650U|

VladarP ::

@tezkopihanje je napovedoval abramse in samomorilske drone pa nic od tega. Amerikanci so jasno povedal, da zmagat ne morejo in da jim je cilj cim bolj izcrpat Rusijo.
Akhmat sila

TezkoDihanje ::

D3m je izjavil:

Misliš opreme ter vojakov. :)

Ker ljudstvo bombardira ukrajina.


Ukrajina seveda ne bombardira ljudstva, to počne ruska vojska. Še vnaprej so sporočili, da naj se umaknejo iz ulic, ki jih bodo usekali v Donetsku.

D3m ::

fur80 je izjavil:

VladarP je izjavil:

Zelensky je (pol meseca pozneje!) Uradno priznal, da se je okoli 2500 ukrajinskih vojakov iz Azovstala predalo ruskim oboroženim silam.

Manipulacija z evakuacijo ni več verodostojna.


Počasi ali sigurno boš podpisal kapitulacijo ali te bodo tvoji obesili na Majdanu


Na Maidanu sem si jaz par let nazaj na šihtu polomil roko, veš kdo me je rešil! Ukrajinski vojak, ki mi je prevajal iz ruščine ali ukrajinščine v angleščino, da smo našli bolnico, kjer so mi nastavili roko! Tako, da človek malo respekta, do teh ljudi tam imam, ti si pa lahko samo kozo pelješ, kjer te zagrela! :D


Se bere kot Black-OPs
|HP EliteBook|R5 6650U|

fur80 ::

D3m je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Lysichansk je cca 70-150m višje od Severodonetska in ima super pregled nad tem mestom.

Zelo lep "kill box"




Pisal si oz. drugi so pisali, da je Severodonetsk nazaj v rokah ukrajincev.

Sedaj pa ta šok....vse skupaj en PR bullshit.


Ukrajinci so se taktično umaknili in spustili Ruse na polja smrti, kot se temu reče, če si ti omejen potem lepo prosim izvoli! Lahko Ukrajinci tam iz brega radirajo tudi 5X na teden, če je treba, Rusov in bedakov je dovolj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

D3m ::

TezkoDihanje je izjavil:

D3m je izjavil:

Misliš opreme ter vojakov. :)

Ker ljudstvo bombardira ukrajina.


Ukrajina seveda ne bombardira ljudstva, to počne ruska vojska. Še vnaprej so sporočili, da naj se umaknejo iz ulic, ki jih bodo usekali v Donetsku.


Aja....pol so imele granate piltke v sebi, kjer so jih opozarjali. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

l0g1t3ch ::

D3m je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

D3m je izjavil:

Kaj je sedaj z ukrajinci v Severodonetsku?

Jim je pošla sapa. xD


A niso Rusi tega zavzel že en teden nazaj?

O kakih ukrajinci ti blodis?


Dunno.


Sicer pa kdor čaka dočaka ane. Pocakmo še malo, pa bo tud Moskva priplula v Sevastopol :D

D3m ::

fur80 je izjavil:

D3m je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Lysichansk je cca 70-150m višje od Severodonetska in ima super pregled nad tem mestom.

Zelo lep "kill box"




Pisal si oz. drugi so pisali, da je Severodonetsk nazaj v rokah ukrajincev.

Sedaj pa ta šok....vse skupaj en PR bullshit.


Ukrajinci so se taktično umaknili in spustili Ruse na polja smrti, kot se temu reče, če si ti omejen potem lepo prosim izvoli! Lahko Ukrajinci tam iz brega radirajo tudi 5X na teden, če je treba, Rusov in bedakov je dovolj!


Saj Popasna je bila tudi visoko pa jim ni nič pomagalo. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

TezkoDihanje ::

VladarP je izjavil:

@tezkopihanje je napovedoval abramse in samomorilske drone pa nic od tega. Amerikanci so jasno povedal, da zmagat ne morejo in da jim je cilj cim bolj izcrpat Rusijo.


Oh wow, za abramse bo še dovolj časa, samomorisli droni pa so v Ukrajini.
Ukrajina seveda BO zmagala. Kako pa misliš, da bo zmagala Rusija. S čim?? S T62, ki jih pošiljajo na prvo linijo??

D3m ::

l0g1t3ch je izjavil:

D3m je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

D3m je izjavil:

Kaj je sedaj z ukrajinci v Severodonetsku?

Jim je pošla sapa. xD


A niso Rusi tega zavzel že en teden nazaj?

O kakih ukrajinci ti blodis?


Dunno.


Sicer pa kdor čaka dočaka ane. Pocakmo še malo, pa bo tud Moskva priplula v Sevastopol :D


Te držim za besedo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

fur80 ::

D3m je izjavil:

fur80 je izjavil:

VladarP je izjavil:

Zelensky je (pol meseca pozneje!) Uradno priznal, da se je okoli 2500 ukrajinskih vojakov iz Azovstala predalo ruskim oboroženim silam.

Manipulacija z evakuacijo ni več verodostojna.


Počasi ali sigurno boš podpisal kapitulacijo ali te bodo tvoji obesili na Majdanu


Na Maidanu sem si jaz par let nazaj na šihtu polomil roko, veš kdo me je rešil! Ukrajinski vojak, ki mi je prevajal iz ruščine ali ukrajinščine v angleščino, da smo našli bolnico, kjer so mi nastavili roko! Tako, da človek malo respekta, do teh ljudi tam imam, ti si pa lahko samo kozo pelješ, kjer te zagrela! :D


Se bere kot Black-OPs


Bere se kot lepa dnevnica za delo na terenu in nič drugega! :D
««
112 / 123
»»