» »

Ukrajina Part IV

Ukrajina Part IV

««
116 / 123
»»

mackilla ::

sds je izjavil:



l0g1t3ch je izjavil:

VladarP je izjavil:

Kam bo drugam paradajz turist iz Slovenije šel kot na Hrvaško obalo.


Samo fovs si, ker črno morje ni tako lepo kot Dalmacija, se posebej otoki.


Lol, to pa ti mislis :)) :)) :)) Nekaj strani nazaj sem vam povedal, da vec potujte, da ne boste s svojim skromnim znanjem klatili neumnosti. Vukojebeni zapeckarji.

A si pozabil na katerem računu si?

sds ::

mackilla je izjavil:

sds je izjavil:



l0g1t3ch je izjavil:

VladarP je izjavil:

Kam bo drugam paradajz turist iz Slovenije šel kot na Hrvaško obalo.


Samo fovs si, ker črno morje ni tako lepo kot Dalmacija, se posebej otoki.


Lol, to pa ti mislis :)) :)) :)) Nekaj strani nazaj sem vam povedal, da vec potujte, da ne boste s svojim skromnim znanjem klatili neumnosti. Vukojebeni zapeckarji.

A si pozabil na katerem računu si?


Ja, na svojem. Za razliko ostalih tule, ki ste na maminem.
I have no mouth, and I must scream

l0g1t3ch ::

Revež.

Bil sem v večih državah, kot jih ti sploh znaš pokazat na zemljevidu.

Tist virtue signaling si pa v rit vtakn.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

sds ::

l0g1t3ch je izjavil:

Bil sem v večih državah, kot jih ti sploh znaš pokazat na zemljevidu.


Si bil ja, kazal s prstom po zemljevidu, tacas, ko si zjebano samozavest pobiral.

Pac, s svojimi izjavami samega sebe v drek tlacis, pac mali kletni bojevnik, ki je prisel do Dalmacije. Ki je najlepsi kraj na zemlji, saj drugega ne pozna. Tipicen slovencelj.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: marjanmb ()

Geho ::

So dobili nazaj denacifikacijo in demilitarizacijo...
rašist dead
Upam, da bo lepo gnojil zemljico.

l0g1t3ch ::

sds je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Bil sem v večih državah, kot jih ti sploh znaš pokazat na zemljevidu.


Si bil ja, kazal s prstom po zemljevidu, tacas, ko si zjebano samozavest pobiral.

Pac, s svojimi izjavami samega sebe v drek tlacis, pac mali kletni bojevnik, ki je prisel do Dalmacije. Ki je najlepsi kraj na zemlji, saj drugega ne pozna. Tipicen slovencelj.


Lol bedak en.

Povsem objektivno gledano je dalmacija zelo lepa. Samo ti si en bedak, ki z viška gleda na hrvate in misliš da si kaj vč, če greš v turčijo/tunizijo/egipt. Kao eksotika.
V resnici pa si samo sardela v nekem ograjenem resortu.

sds ::

https://fair.org/home/what-you-should-r...

l0g1t3ch je izjavil:

sds je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Bil sem v večih državah, kot jih ti sploh znaš pokazat na zemljevidu.


Si bil ja, kazal s prstom po zemljevidu, tacas, ko si zjebano samozavest pobiral.

Pac, s svojimi izjavami samega sebe v drek tlacis, pac mali kletni bojevnik, ki je prisel do Dalmacije. Ki je najlepsi kraj na zemlji, saj drugega ne pozna. Tipicen slovencelj.


Lol bedak en.

Povsem objektivno gledano je dalmacija zelo lepa. Samo ti si en bedak, ki z viška gleda na hrvate in misliš da si kaj vč, če greš v turčijo/tunizijo/egipt. Kao eksotika.
V resnici pa si samo sardela v nekem ograjenem resortu.


Opisujes svoje dojemanje sveta. In pravzaprav tudi moje dojemanje tebe. Se kar ujema.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

UkrFTW! ::

Rusi so še vedno enako nesposobni, kot so bili v WW2. Brez Amerike bi sedaj bili za Uralom.

https://www.yahoo.com/news/severodonets...

Akira_ ::

99% sem, da je SDS alter ego našega dragega Invictusa. Vedno poln samega sebe in vedno najpametnejši :))

V resnici ga je pa babnica pustila, ker je mela poln kufer njegova pametovanja in nič ni blo z njegovim mlahavim tičem. Sedaj pa e ves mulast :D

sds ::

UkrFTW! je izjavil:

Rusi so še vedno enako nesposobni, kot so bili v WW2. Brez Amerike bi sedaj bili za Uralom.

https://www.yahoo.com/news/severodonets...


No, zaradi amerike pa bodo sedaj bili Ukrajinci pod zemljo. 6 feet.:

https://fair.org/home/what-you-should-r...

Akira_ je izjavil:

99% sem, da je SDS alter ego našega dragega Invictusa. Vedno poln samega sebe in vedno najpametnejši :))

V resnici ga je pa babnica pustila, ker je mela poln kufer njegova pametovanja in nič ni blo z njegovim mlahavim tičem. Sedaj pa e ves mulast :D


Socustvujem z njim, hkrati pa tule res ni tezko biti najpametnejsi. Kopica naivcev, brez lastnih mozganov, nerazgledana, shizofrena, z nizko samozavestjo in za zraven se rahlo butasti... kaj ces lepsega.

Tole, ne bi mogel bolje prikazati:
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

UkrFTW! ::

sds je izjavil:

UkrFTW! je izjavil:

Rusi so še vedno enako nesposobni, kot so bili v WW2. Brez Amerike bi sedaj bili za Uralom.

https://www.yahoo.com/news/severodonets...


No, zaradi amerike pa bodo sedaj bili Ukrajinci pod zemljo. 6 feet.:

https://fair.org/home/what-you-should-r...

V bistvu zaradi rusije. Rusija napada.
Skratka zaradi Amerike so fašisti rusi tostran Urala, nekateri pa se vozijo tudi v jahtah, ostali pa se jajcajo brez kanalizacije in wc školjk. Kot v WW2, ko so žarnice kradli in mislili, da jim bodo v vukojebini svetile.

sds ::

UkrFTW! je izjavil:

sds je izjavil:

UkrFTW! je izjavil:

Rusi so še vedno enako nesposobni, kot so bili v WW2. Brez Amerike bi sedaj bili za Uralom.

https://www.yahoo.com/news/severodonets...


No, zaradi amerike pa bodo sedaj bili Ukrajinci pod zemljo. 6 feet.:

https://fair.org/home/what-you-should-r...

V bistvu zaradi rusije. Rusija napada.
Skratka zaradi Amerike so fašisti rusi tostran Urala, nekateri pa se vozijo tudi v jahtah, ostali pa se jajcajo brez kanalizacije in wc školjk. Kot v WW2, ko so žarnice kradli in mislili, da jim bodo v vukojebini svetile.


Preberi si najprej. Aja tocno, ti ne znas brati. Si pa video poglej:

I have no mouth, and I must scream

UkrFTW! ::

sds je izjavil:

No, zaradi amerike pa bodo sedaj bili Ukrajinci pod zemljo. 6 feet.:
Precej rusov bo sončnic.

sds ::

UkrFTW! je izjavil:

sds je izjavil:

No, zaradi amerike pa bodo sedaj bili Ukrajinci pod zemljo. 6 feet.:
Precej rusov bo sončnic.


Mhm, pa ukrajincev tudi zaradi amerike.

Res si poglej video, tako se ujema s tvojo dikcijo, da je prav zabavno:

I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: marjanmb ()

UkrFTW! ::

sds je izjavil:

Si pa video poglej:

Zgodovina in sedanji dogodki so dokaj jasni brez fanatikov v videiih..
1. Rusija napada.
2. Zaradi USA so fašisti rusi tostran Urala, kar je slabo.
3. Fašisti rusi v svojih vukojebinah nimajo kanalizacije in wc-školj ter pasjih ut. Za Uralom jih ne bi rabili.

sds je izjavil:

Mhm, pa ukrajincev tudi zaradi amerike.

Precej rusov bo sončnic zaradi rusije.
Krivi so menda USA, ker so v WW2 pomagali nacistom rusom, sicer bi bili rusi sedaj za Uralom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: UkrFTW! ()

l0g1t3ch ::

Lol

SDS je najdu nov YT video ki ga bo sedaj lepil v vsak post in nam pridigal :D

Akira_ je izjavil:

99% sem, da je SDS alter ego našega dragega Invictusa. Vedno poln samega sebe in vedno najpametnejši :))

V resnici ga je pa babnica pustila, ker je mela poln kufer njegova pametovanja in nič ni blo z njegovim mlahavim tičem. Sedaj pa e ves mulast :D


Sedaj ko si rekla, res zveni precej podobno.
Pa seveda je nov račun, ker je reva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

sds ::

UkrFTW! je izjavil:

sds je izjavil:

Si pa video poglej:

Zgodovina in sedanji dogodki so dokaj jasni brez fanatikov v videiih..
1. Rusija napada.
2. Zaradi USA so fašisti rusi tostran Urala, kar je slabo.
3. Fašisti rusi v svojih vukojebinah nimajo kanalizacije in wc-školj ter pasjih ut. Za Uralom jih ne bi rabili.


No tisti video lepo prikazuje kretene tvojega kova, ki svojo nizko samozavest flikas z lepljenjem nad vse "moderno" in "pravo" (tm).

Link ti pa se razlozi, da ni cisto tako, sem ti se stricka nasel, ki ti bo razlozil na tvoj otroski nacin:

I have no mouth, and I must scream

UkrFTW! ::

Čakam povzetek SDS-a, kaj je v videu, ker se mi ga res ne da gledati. Kaj naj bi ta video pokazal?

sds ::

UkrFTW! je izjavil:

Čakam povzetek SDS-a, kaj je v videu, ker se mi ga res ne da gledati. Kaj naj bi ta video pokazal?

Tebe. Mislim, da je notri ves bullshit, ki si ga tule napisal. Prav 1:1.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

UkrFTW! ::

sds je izjavil:

No tisti video lepo prikazuje kretene tvojega kova, ki svojo nizko samozavest flikas z lepljenjem nad vse "moderno" in "pravo" (tm).

Jp, moja samozavest je švoh, zato se tako kot Ukrajinci sam sebe napadam.

Rusija onkraj Urala!! FTW!!

sds je izjavil:

UkrFTW! je izjavil:

Čakam povzetek SDS-a, kaj je v videu, ker se mi ga res ne da gledati. Kaj naj bi ta video pokazal?

Tebe. Mislim, da je notri ves bullshit, ki si ga tule napisal. Prav 1:1.

Ruski video torej. Ruska propaganda sama sebe prehiteva.

sds je izjavil:

UkrFTW! je izjavil:

Čakam povzetek SDS-a, kaj je v videu, ker se mi ga res ne da gledati. Kaj naj bi ta video pokazal?

Tebe. Mislim, da je notri ves bullshit, ki si ga tule napisal. Prav 1:1.

Za to, da oceniš, da je bulšit, bi moral biti delno inteligenten. Po videih, ki jih lepiš, očitno nisi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: UkrFTW! ()

sds ::

UkrFTW! je izjavil:

sds je izjavil:

No tisti video lepo prikazuje kretene tvojega kova, ki svojo nizko samozavest flikas z lepljenjem nad vse "moderno" in "pravo" (tm).

Jp, moja samozavest je švoh, zato se tako kot Ukrajinci sam sebe napadam.

Rusija onkraj Urala!! FTW!!

sds je izjavil:

UkrFTW! je izjavil:

Čakam povzetek SDS-a, kaj je v videu, ker se mi ga res ne da gledati. Kaj naj bi ta video pokazal?

Tebe. Mislim, da je notri ves bullshit, ki si ga tule napisal. Prav 1:1.

Ruski video torej. Ruska propaganda sama sebe prehiteva.

sds je izjavil:

UkrFTW! je izjavil:

Čakam povzetek SDS-a, kaj je v videu, ker se mi ga res ne da gledati. Kaj naj bi ta video pokazal?

Tebe. Mislim, da je notri ves bullshit, ki si ga tule napisal. Prav 1:1.

Za to, da oceniš, da je bulšit, bi moral biti delno inteligenten. Po videih, ki jih lepiš, očitno nisi.


Ne princeska. Zahodni video. Pac samo niso vsi zahodnjaki tako neumni kot si ti in ostali redneckovsi trailer trash.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

FrRoSt ::

UkrFTW! je izjavil:

Rusi so še vedno enako nesposobni, kot so bili v WW2. Brez Amerike bi sedaj bili za Uralom.

https://www.yahoo.com/news/severodonets...


:)):)):)):)):))

SEVEDA!!! :))

Menda jih bodo tja sedaj potisnili ukrajinci in zeleni, z ameriško pomočjo in natom!?? ;)

Moskva bo pa nova ukrajinska pokrajina!?? :)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

UkrFTW! ::

sds je izjavil:

Ne princeska. Ameriski. Pac samo niso vsi tako neumni kot si ti.

Ne skrbi, precej amerikancev, ki lepi čudne videe, ni znanih po inteligenci. Precej tistih, ki jih gleda, tudi ne. Sploh tistih, ki se delajo, da kaj razumejo.

Jebeni rusi vlečejo keramične wc-je v svojo vukojebino! 1000 let se jim bodo vrane smejale!!

FrRoSt je izjavil:

Moskva bo pa nova ukrajinska pokrajina!?? :)

Kaj ni že?
Verjetno so bolj počasni po pameti, ampak do leta 2500 bodo že doumeli. Še kače bodo in biološko orožje netopirji in ptice selivke, ki letijo na vzhod, bodo. Pa SDS isto. 2500.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: UkrFTW! ()

mackilla ::

l0g1t3ch je izjavil:

Lol

SDS je najdu nov YT video ki ga bo sedaj lepil v vsak post in nam pridigal :D

Akira_ je izjavil:

99% sem, da je SDS alter ego našega dragega Invictusa. Vedno poln samega sebe in vedno najpametnejši :))

V resnici ga je pa babnica pustila, ker je mela poln kufer njegova pametovanja in nič ni blo z njegovim mlahavim tičem. Sedaj pa e ves mulast :D


Sedaj ko si rekla, res zveni precej podobno.
Pa seveda je nov račun, ker je reva.

Dobri stari -vx- on je lepil neko študijo na temo support current thing:D Zdaj je najdel še posnetek,da lahko utruja:D

l0g1t3ch ::

Ja vem da je -vx- in vmes je imel še par drugih nickov.

Ampak vse to so alter egoti, narejeni od začetka vojne v UA.
Sam stil pisanja pa res zelo sovpada z Invictusom.

Ne bi bil presenečen da je zadaj isti pacient.

sds ::

UkrFTW! je izjavil:

sds je izjavil:

Ne princeska. Ameriski. Pac samo niso vsi tako neumni kot si ti.

Ne skrbi, precej amerikancev, ki lepi čudne videe, ni znanih po inteligenci. Precej tistih, ki jih gleda, tudi ne. Sploh tistih, ki se delajo, da kaj razumejo.

Jebeni rusi vlečejo keramične wc-je v svojo vukojebino! 1000 let se jim bodo vrane smejale!!


Ampak vseeno izpadejo bolj inteligentni kot ti. Ali sizofrenika zgoraj.

I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: marjanmb ()

UkrFTW! ::

sds je izjavil:

Ampak vseeno izpadejo bolj inteligentni kot ti. Ali sizofrenika zgoraj.
To pa težko. Glej samo sliko. Podoben je zagriženemu SDS-ovcu in izgleda kot pajaco, ki poskuša manipulirati s podatki. Poskuša, zna itak ne. Glede na to, da imaš zelo nizke standarde, si itak irelevanten pri ocenjevanju.
Pa še kakšnega pajaca prilepi.
Rusom bo treba omeniti, da v wc-jih ni wc račke, in da jim keramični wc-ji ne koristijo brez kanalizacije.

V glavnem, Ukrajinci so jih pošteno nabili. In še jih bodo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: UkrFTW! ()

sds ::

UkrFTW! je izjavil:

sds je izjavil:

Ampak vseeno izpadejo bolj inteligentni kot ti. Ali sizofrenika zgoraj.
To pa težko. Glej samo sliko. Podoben je zagriženemu SDS-ovcu in izgleda kot pajaco, ki poskuša manipulirati s podatki. Poskuša, zna itak ne. Glede na to, da imaš zelo nizke standarde, si itak irelevanten pri ocenjevanju.
Pa še kakšnega pajaca prilepi.
Rusom bo treba omeniti, da v wc-jih ni wc račke, in da jim keramični wc-ji ne koristijo brez kanalizacije.

V glavnem, Ukrajinci so jih pošteno nabili. In še jih bodo.


Kot sem ti povedal, tak pajac si ti. Obnasanje, nakladanje, cancel kultura... zadel te je (in ostale proukrajinske bebce) v nulo. Izgleda, da niti izvirni niste ampak letite iz xeroxa kot poceni fotokopije.

In dvomim, da doma zmores kaj vec osebne lastnine (mamica tukaj ne steje) kot wc na "strbunk". Verjetno niti za lopato nimas.

Le poglej si. Ti bo koristilo, malo introspektive rabis.


I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

tikitoki ::

sds je izjavil:

UkrFTW! je izjavil:

sds je izjavil:

Ampak vseeno izpadejo bolj inteligentni kot ti. Ali sizofrenika zgoraj.
To pa težko. Glej samo sliko. Podoben je zagriženemu SDS-ovcu in izgleda kot pajaco, ki poskuša manipulirati s podatki. Poskuša, zna itak ne. Glede na to, da imaš zelo nizke standarde, si itak irelevanten pri ocenjevanju.
Pa še kakšnega pajaca prilepi.
Rusom bo treba omeniti, da v wc-jih ni wc račke, in da jim keramični wc-ji ne koristijo brez kanalizacije.

V glavnem, Ukrajinci so jih pošteno nabili. In še jih bodo.


Kot sem ti povedal, tak pajac si ti. Obnasanje, nakladanje, cancel kultura... zadel te je (in ostale proukrajinske bebce) v nulo. Izgleda, da niti izvirni niste ampak letite iz xeroxa kot poceni fotokopije.

In dvomim, da doma zmores kaj vec osebne lastnine (mamica tukaj ne steje) kot wc na "strbunk". Verjetno niti za lopato nimas.

Le poglej si. Ti bo koristilo, malo introspektive rabis.




Vem, da si bolj neumne sorte. Bom napisal ensotavno. Rusija je agresor. Njihova dejanja so neopravicljiva. CE tega nisi sposoben dojeti, prosim pojdi na fronto, da se tvoji geni odstranijo iz populacije.

sds ::

tikitoki je izjavil:

sds je izjavil:

UkrFTW! je izjavil:

sds je izjavil:

Ampak vseeno izpadejo bolj inteligentni kot ti. Ali sizofrenika zgoraj.
To pa težko. Glej samo sliko. Podoben je zagriženemu SDS-ovcu in izgleda kot pajaco, ki poskuša manipulirati s podatki. Poskuša, zna itak ne. Glede na to, da imaš zelo nizke standarde, si itak irelevanten pri ocenjevanju.
Pa še kakšnega pajaca prilepi.
Rusom bo treba omeniti, da v wc-jih ni wc račke, in da jim keramični wc-ji ne koristijo brez kanalizacije.

V glavnem, Ukrajinci so jih pošteno nabili. In še jih bodo.


Kot sem ti povedal, tak pajac si ti. Obnasanje, nakladanje, cancel kultura... zadel te je (in ostale proukrajinske bebce) v nulo. Izgleda, da niti izvirni niste ampak letite iz xeroxa kot poceni fotokopije.

In dvomim, da doma zmores kaj vec osebne lastnine (mamica tukaj ne steje) kot wc na "strbunk". Verjetno niti za lopato nimas.

Le poglej si. Ti bo koristilo, malo introspektive rabis.




Vem, da si bolj neumne sorte. Bom napisal ensotavno. Rusija je agresor. Njihova dejanja so neopravicljiva. CE tega nisi sposoben dojeti, prosim pojdi na fronto, da se tvoji geni odstranijo iz populacije.


Najdi se v tem videu, si tam :)) :)) :)) :)) Kako je zalostno, ce si nepomemben vkletnik, ki je vsem vseeno zate in tvoje mnenje. Je treba najti nekaj """pomembnega""", da se kot driska nalepis na to in se ti zdi, da si nekaj, kar nato branis kot svoj lastni ego. In ko z ostalimi inceli kricis parole, se pocutis del vsaj necesa.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

l0g1t3ch ::

SDS je odkril YT :D

Veselimo se in radujmo se :D

sds ::

l0g1t3ch je izjavil:

SDS je odkril YT :D

Veselimo se in radujmo se :D


Seveda, ce pa ne znate brati in vas glava boli po vec kot nekaj vrsticah. Je treba najti nekaj kar razumete. Prilagoditi temo zagovednezem.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

UkrFTW! ::

SDS, z gledanjem youtuba ti inteligenca pada, ne rase.

sds je izjavil:

Je treba najti nekaj kar razumete.
Začni s pravljicami. Ups, si že. Ni ti pomoči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: UkrFTW! ()

sds ::

UkrFTW! je izjavil:

SDS, z gledanjem youtuba ti inteligenca pada, ne rase.

Tebi nima kam zrasti. Je sla ze zdavnaj v negativo, tako, da lahko gledas.
I have no mouth, and I must scream

UkrFTW! ::

sds je izjavil:

UkrFTW! je izjavil:

SDS, z gledanjem youtuba ti inteligenca pada, ne rase.

Tebi nima kam zrasti. Je sla ze zdavnaj v negativo, tako, da lahko gledas.

Samo to zmoreš? Kot nesposobna ruska propaganda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: UkrFTW! ()

sds ::

Tega ti tudi priporocam :)

I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: marjanmb ()

UkrFTW! ::

sds je izjavil:

Tega ti tudi priporocam :)


Izbiraš po debilih na sliki, ki so ti podobni?

sds ::

UkrFTW! je izjavil:

sds je izjavil:

Tega ti tudi priporocam :)


Izbiraš po debilih na sliki, ki so ti podobni?


Ne, ti jih kopiras. Dejansko lahko najdes tule vse kar blebetas:


Tvoja fotokopija je :)) Ne premores niti toliko lastnega jaza, da bi se obnasal kaj drugace. Pac reklamni pamflet. In niti ne v barvah, tista slaba fotokopija od fotokopije, ki se jo ze malo tezko bere.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: marjanmb ()

VladarP ::

Rusija prekinja sporazume z Japonsko o ribolovu - Ministrstvo za zunanje zadeve Rusije.

Sporazum je japonskim ribičem omogočil, da obdelujejo južne Kurilske otoke v skladu z rusko kvoto.

Suspendiran je bil zaradi dejstva, da Tokio ni hotel plačati za njegova ribolovna mesta.

Izvajanje dogovora je začasno prekinjeno, dokler Japonci ne izpolnijo vseh plačil po kvotah, so dodali na resorju.

t.me/buntcg


Pravilno jebeš suši in sašimi pa tuna je za en kurac riba

Zunanja ministrica DNR Natalija Nikonorova trdi, da se bo nacistično obstreljevanje Donecka v bližnji prihodnosti ustavilo, ker "obstaja ustrezen vojaški načrt, osvoboditev" republike "je že blizu".
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

D3m ::

Russia has now formally stated that in any future negotiations with Kiev, the status of Kherson and Zaporozhye will not be up for discussion. Ukraine squandered its opportunities to discuss these in Istanbul in March. Now Moscow considers them settled issues.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Stikalo ::

D3m je izjavil:

Russia has now formally stated that in any future negotiations with Kiev, the status of Kherson and Zaporozhye will not be up for discussion. Ukraine squandered its opportunities to discuss these in Istanbul in March. Now Moscow considers them settled issues.


HAHAHAA - rusi

VladarP ::

D3m je izjavil:

Russia has now formally stated that in any future negotiations with Kiev, the status of Kherson and Zaporozhye will not be up for discussion. Ukraine squandered its opportunities to discuss these in Istanbul in March. Now Moscow considers them settled issues.



Pravilno.
Akhmat sila

l0g1t3ch ::

D3m je izjavil:

Russia has now formally stated that in any future negotiations with Kiev, the status of Kherson and Zaporozhye will not be up for discussion. Ukraine squandered its opportunities to discuss these in Istanbul in March. Now Moscow considers them settled issues.


LOL.
Sej so jih že pred tem zasedli in močno dvomim da bi jih takrat spusili iz rok.

Pvsem brezvezna in irelavantna izjava.

Stikalo ::

l0g1t3ch je izjavil:

D3m je izjavil:

Russia has now formally stated that in any future negotiations with Kiev, the status of Kherson and Zaporozhye will not be up for discussion. Ukraine squandered its opportunities to discuss these in Istanbul in March. Now Moscow considers them settled issues.


LOL.
Sej so jih že pred tem zasedli in močno dvomim da bi jih takrat spusili iz rok.

Pvsem brezvezna in irelavantna izjava.


itak vsak normalen človek ve, da kar rus reče ni vredno nič. Pomojem je še vučić vesel, da ni dobil lažnivca doma na predrpačnik. Pomojem je Vučičć kar sam poklical naj za lažnivce zaprejo zračni promet :D pa ga je na fin način odpikal.

D3m ::

l0g1t3ch je izjavil:

D3m je izjavil:

Russia has now formally stated that in any future negotiations with Kiev, the status of Kherson and Zaporozhye will not be up for discussion. Ukraine squandered its opportunities to discuss these in Istanbul in March. Now Moscow considers them settled issues.


LOL.
Sej so jih že pred tem zasedli in močno dvomim da bi jih takrat spusili iz rok.

Pvsem brezvezna in irelavantna izjava.


Verjetno zato, ker imajo kopenski stik s Krimom in Donbassom.

Vprašanje kaj naprej? Harkov ali Zaporožje?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Stikalo ::

D3m je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

D3m je izjavil:

Russia has now formally stated that in any future negotiations with Kiev, the status of Kherson and Zaporozhye will not be up for discussion. Ukraine squandered its opportunities to discuss these in Istanbul in March. Now Moscow considers them settled issues.


LOL.
Sej so jih že pred tem zasedli in močno dvomim da bi jih takrat spusili iz rok.

Pvsem brezvezna in irelavantna izjava.


Verjetno zato, ker imajo kopenski stik s Krimom in Donbassom.

Vprašanje kaj naprej? Harkov ali Zaporožje?


rusi se bodo še malo matrali, potem jim bo pa zmanjkalo bedakov za na fronto.

D3m ::

Misliš?

Jaz bi rekel še Harkov in Zaporožje potem pa pogajanja.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: marjanmb ()

AkhmatSila ::

sds je izjavil:

UkrFTW! je izjavil:

sds je izjavil:

No, zaradi amerike pa bodo sedaj bili Ukrajinci pod zemljo. 6 feet.:
Precej rusov bo sončnic.


Mhm, pa ukrajincev tudi zaradi amerike.

Res si poglej video, tako se ujema s tvojo dikcijo, da je prav zabavno:


Jaz sedaj nosim masko, ker ni več obvezno prej je pa nisem.
Delam obratno kot mi MSM pravijo. Nisem ovca.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: marjanmb ()

Lonsarg ::

Mislim da je povsem jasno da srednjerocno (10 let) bo meja tocno tam kjer jo bo dolocila vojska moc. Pogajanja o meji bodo sele po vec letih miru in po menjavi vlad v obeh drzavah (Ukrajina in Rusija).

Stikalo ::

D3m je izjavil:

Misliš?

Jaz bi rekel še Harkov in Zaporožje potem pa pogajanja.



saj vidiš, da pogajanja niso v igri. Rusi morajo najprej nekaj zasesti oz zmagati, da se potem lahko kaj pogajajo. Ampak zgleda da rusi enostavno nimajo materiala, za katerega bi se ukrajinci pogajali. Zbezali jih bodo ven.
««
116 / 123
»»