» »

Izogibanje vsega, kar je iz Rusije

Izogibanje vsega, kar je iz Rusije

Temo vidijo: vsi
««
94 / 114
»»

VladarP ::

TezkoDihanje je izjavil:

VladarP je izjavil:

Edina strateska surovina, ki jo ima Evropa dokaj veliko je les. Pa se to se izsekava in v kontejnerjih posilja na Kitajsko v predelavo...


... v tovarne v lasti Zahoda.



Lahko se tudi tako tolazis. Te pa lahko peljem na drazbo slovenskega lesa februarja, da vidis koliko kitajskih skavtov skace po drazbi in nabavlja les. Ce bo sploh drazba, ce ne bo slo vse v kurjavo tukaj :|
Akhmat sila

TezkoDihanje ::

VladarP je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

VladarP je izjavil:

Edina strateska surovina, ki jo ima Evropa dokaj veliko je les. Pa se to se izsekava in v kontejnerjih posilja na Kitajsko v predelavo...


... v tovarne v lasti Zahoda.



Lahko se tudi tako tolazis. Te pa lahko peljem na drazbo slovenskega lesa februarja, da vidis koliko kitajskih skavtov skace po drazbi in nabavlja les. Ce bo sploh drazba, ce ne bo slo vse v kurjavo tukaj :|


Tebi sploh niso jasne osnove. Niti te ne zanima, da velik del izvoza in BDPja teh držav sproducirajo TOVARNE V LASTI ZAHODA.

KAJ TO POMENI?? DA KITAJCI DELAJO ZA MALE PARE, DOBIČKI PA ODTEKAJO NA ZAHOD.

A ti je zdaj jasno? Al rabiš še kakšne razlage?

fur80 ::

mackilla je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

mackilla je izjavil:

VladarP je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

VladarP je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

VladarP je izjavil:

Srbija si kupuje cas s sedenjem na dveh stolih, dobro se zavedajo je da je zahod mrtva zgodba in samo cakajo na zmago Rusije nad nacisti in vzpostavitvi novega svetovnega reda po merilih vzhoda, ki je neminoven.


Zahod seveda ni mrtva zgodba. Ima daleč največ akumuliranega bogatstva in najmočnejšo vojsko.
Veliko večino investicij Srbija dobi od Zahoda, silno malo od Kitajske in Rusije.



No vidi se, da nimas pojma. Kitajci masovno gradijo po Srbiji.


Tovarne bedak, tovarne...



Mostove, proge, bloke. Zahod je samo odpiral obrate, kjer je Srbija sofinancirala delovna mesta beri Fiat.

A to jim kitajci gradijo đabe?


Itak, da ne loči med mednarodnimi razpisi in privatnimi investicijami. Bedak pač.

Tole si naj pogleda. Ko se bodo Srbi zasrali EU bodo postali še večja vukojebina.



S tem, da polovica Srbov dela po Evropi, če bo Vučić še pameten, jim bodo navili vize in jih nagnali domov, pa naj jim potem Vučić iz lastnega žepa plačuje socialno!

VladarP ::

Sile Ruske federacije so uspešno prečkale reko Severskij Donec in prevzele nadzor nad Bogordičnim, Prišibom in Sidorovom, ki se nahajajo severno od Slavjanska. Boj okoli gozda severno od Krasnopila je v teku.
Akhmat sila

TezkoDihanje ::

mackilla je izjavil:

Tole si naj pogleda. Ko se bodo Srbi zasrali EU bodo postali še večja vukojebina.



Aha, kaj že, Zahod mrtev!? ;( Drek od Vladarja nima pojma pet posto.

scythe ::

fur80 je izjavil:

mackilla je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

mackilla je izjavil:

VladarP je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

VladarP je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

VladarP je izjavil:

Srbija si kupuje cas s sedenjem na dveh stolih, dobro se zavedajo je da je zahod mrtva zgodba in samo cakajo na zmago Rusije nad nacisti in vzpostavitvi novega svetovnega reda po merilih vzhoda, ki je neminoven.


Zahod seveda ni mrtva zgodba. Ima daleč največ akumuliranega bogatstva in najmočnejšo vojsko.
Veliko večino investicij Srbija dobi od Zahoda, silno malo od Kitajske in Rusije.



No vidi se, da nimas pojma. Kitajci masovno gradijo po Srbiji.


Tovarne bedak, tovarne...



Mostove, proge, bloke. Zahod je samo odpiral obrate, kjer je Srbija sofinancirala delovna mesta beri Fiat.

A to jim kitajci gradijo đabe?


Itak, da ne loči med mednarodnimi razpisi in privatnimi investicijami. Bedak pač.

Tole si naj pogleda. Ko se bodo Srbi zasrali EU bodo postali še večja vukojebina.



S tem, da polovica Srbov dela po Evropi, če bo Vučić še pameten, jim bodo navili vize in jih nagnali domov, pa naj jim potem Vučić iz lastnega žepa plačuje socialno!


Srbi so si že malo zaj.... vstop v EU, diši jim EU denar, po drugi strani pa zagovarjajo Ruse. Oboje žal ne moreš imeti :D
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

VladarP ::

VladarP je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

VladarP je izjavil:

Edina strateska surovina, ki jo ima Evropa dokaj veliko je les. Pa se to se izsekava in v kontejnerjih posilja na Kitajsko v predelavo...


... v tovarne v lasti Zahoda.



Lahko se tudi tako tolazis. Te pa lahko peljem na drazbo slovenskega lesa februarja, da vidis koliko kitajskih skavtov skace po drazbi in nabavlja les. Ce bo sploh drazba, ce ne bo slo vse v kurjavo tukaj :|


Lej lahko se tudi tako tolazis. Sej gres lahko tudi v kaksno kockarnico v Gorici ce ti je Zagreb in Beograd predalec, da vidis kdo mece najvec na zivo ruleto. Kitajce boste moral zacet pocasi respektirat. Sam poznam Kitajca iz Stare Gorice, ki ima v Italiji v okolici Rima tovarno, kjer izdelujejo replike majic(Hugo Boss, Tommy Hilfiger), ki prekasajo turske replike.

scythe je izjavil:

fur80 je izjavil:

mackilla je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

mackilla je izjavil:

VladarP je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

VladarP je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

VladarP je izjavil:

Srbija si kupuje cas s sedenjem na dveh stolih, dobro se zavedajo je da je zahod mrtva zgodba in samo cakajo na zmago Rusije nad nacisti in vzpostavitvi novega svetovnega reda po merilih vzhoda, ki je neminoven.


Zahod seveda ni mrtva zgodba. Ima daleč največ akumuliranega bogatstva in najmočnejšo vojsko.
Veliko večino investicij Srbija dobi od Zahoda, silno malo od Kitajske in Rusije.



No vidi se, da nimas pojma. Kitajci masovno gradijo po Srbiji.


Tovarne bedak, tovarne...



Mostove, proge, bloke. Zahod je samo odpiral obrate, kjer je Srbija sofinancirala delovna mesta beri Fiat.

A to jim kitajci gradijo đabe?


Itak, da ne loči med mednarodnimi razpisi in privatnimi investicijami. Bedak pač.

Tole si naj pogleda. Ko se bodo Srbi zasrali EU bodo postali še večja vukojebina.



S tem, da polovica Srbov dela po Evropi, če bo Vučić še pameten, jim bodo navili vize in jih nagnali domov, pa naj jim potem Vučić iz lastnega žepa plačuje socialno!


Srbi so si že malo zaj.... vstop v EU, diši jim EU denar, po drugi strani pa zagovarjajo Ruse. Oboje žal ne moreš imeti :D



Srbe boli kurac za Evropo.
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

TezkoDihanje ::

VladarP je izjavil:

VladarP je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

VladarP je izjavil:

Edina strateska surovina, ki jo ima Evropa dokaj veliko je les. Pa se to se izsekava in v kontejnerjih posilja na Kitajsko v predelavo...


... v tovarne v lasti Zahoda.



Lahko se tudi tako tolazis. Te pa lahko peljem na drazbo slovenskega lesa februarja, da vidis koliko kitajskih skavtov skace po drazbi in nabavlja les. Ce bo sploh drazba, ce ne bo slo vse v kurjavo tukaj :|


Lej lahko se tudi tako tolazis. Sej gres lahko tudi v kaksno kockarnico v Gorici ce ti je Zagreb in Beograd predalec, da vidis kdo mece najvec na zivo ruleto. Kitajce boste moral zacet pocasi respektirat. Sam poznam Kitajca iz Stare Gorice, ki ima v Italiji v okolici Rima tovarno, kjer izdelujejo replike majic(Hugo Boss, Tommy Hilfiger), ki prekasajo turske replike.


Zakaj ima samo APPLE preko 200 miljard USD denarnih rezerv??
Zato, ker mu opremo sestavljajo kitajčki za male pare, dobički pa grejo ven iz Kitajske na račun Appla.

A bo zdaj ok? Zdaj razumeš, zakaj je Zahod daleč pred vsemi in še zdaleč ne mrtev.

VladarP je izjavil:


Srbe boli kurac za Evropo.


Ene Srbe boli za Srbijo in za Rusijo.

Zgodovina sprememb…

fur80 ::

VladarP je izjavil:

VladarP je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

VladarP je izjavil:

Edina strateska surovina, ki jo ima Evropa dokaj veliko je les. Pa se to se izsekava in v kontejnerjih posilja na Kitajsko v predelavo...


... v tovarne v lasti Zahoda.



Lahko se tudi tako tolazis. Te pa lahko peljem na drazbo slovenskega lesa februarja, da vidis koliko kitajskih skavtov skace po drazbi in nabavlja les. Ce bo sploh drazba, ce ne bo slo vse v kurjavo tukaj :|


Lej lahko se tudi tako tolazis. Sej gres lahko tudi v kaksno kockarnico v Gorici ce ti je Zagreb in Beograd predalec, da vidis kdo mece najvec na zivo ruleto. Kitajce boste moral zacet pocasi respektirat. Sam poznam Kitajca iz Stare Gorice, ki ima v Italiji v okolici Rima tovarno, kjer izdelujejo replike majic(Hugo Boss, Tommy Hilfiger), ki prekasajo turske replike.

scythe je izjavil:

fur80 je izjavil:

mackilla je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

mackilla je izjavil:

VladarP je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

VladarP je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

VladarP je izjavil:

Srbija si kupuje cas s sedenjem na dveh stolih, dobro se zavedajo je da je zahod mrtva zgodba in samo cakajo na zmago Rusije nad nacisti in vzpostavitvi novega svetovnega reda po merilih vzhoda, ki je neminoven.


Zahod seveda ni mrtva zgodba. Ima daleč največ akumuliranega bogatstva in najmočnejšo vojsko.
Veliko večino investicij Srbija dobi od Zahoda, silno malo od Kitajske in Rusije.



No vidi se, da nimas pojma. Kitajci masovno gradijo po Srbiji.


Tovarne bedak, tovarne...



Mostove, proge, bloke. Zahod je samo odpiral obrate, kjer je Srbija sofinancirala delovna mesta beri Fiat.

A to jim kitajci gradijo đabe?


Itak, da ne loči med mednarodnimi razpisi in privatnimi investicijami. Bedak pač.

Tole si naj pogleda. Ko se bodo Srbi zasrali EU bodo postali še večja vukojebina.



S tem, da polovica Srbov dela po Evropi, če bo Vučić še pameten, jim bodo navili vize in jih nagnali domov, pa naj jim potem Vučić iz lastnega žepa plačuje socialno!


Srbi so si že malo zaj.... vstop v EU, diši jim EU denar, po drugi strani pa zagovarjajo Ruse. Oboje žal ne moreš imeti :D



Srbe boli kurac za Evropo.


Tebi se prav vidi, da si omejen in da živiš samo na lastnem vrtu! Pojdi malo po smučiščih, po morju, po restavracijah, po kopališčih, po kafičih, tovarnah, pa poglej kdo tam dela? Večina mladi Srbi, ki doma nimajo prihodnosti! Pa jih povprašaj malo o Vučiću!

VladarP ::

Nevem za apple niti me ne zanimajo, jaz sem svojo druzino opremil z Xiaomi Poco X3 PRO. Kupim 3 vrhunske telefone na Kitajski platformi za manj kot 1000e, poleg tega ne placam tukaj marz, davkov niti nekih roparskih narocnin. Denar direktno iz Evrope v kitajsko ekonomijo/proizvodnjo, samo lani sem jaz pri njih kupil za 50k artiklov, pa se nekaj tezkih masin za obdelavo kovin so moji kolegi na Kitajskem kupili preko nasega podjetja 8-)
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

scythe ::

Romunija izvaja obalne vaje z M142 HIMARS.
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

VladarP ::

fur80 je izjavil:

VladarP je izjavil:

VladarP je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

VladarP je izjavil:

Edina strateska surovina, ki jo ima Evropa dokaj veliko je les. Pa se to se izsekava in v kontejnerjih posilja na Kitajsko v predelavo...


... v tovarne v lasti Zahoda.



Lahko se tudi tako tolazis. Te pa lahko peljem na drazbo slovenskega lesa februarja, da vidis koliko kitajskih skavtov skace po drazbi in nabavlja les. Ce bo sploh drazba, ce ne bo slo vse v kurjavo tukaj :|


Lej lahko se tudi tako tolazis. Sej gres lahko tudi v kaksno kockarnico v Gorici ce ti je Zagreb in Beograd predalec, da vidis kdo mece najvec na zivo ruleto. Kitajce boste moral zacet pocasi respektirat. Sam poznam Kitajca iz Stare Gorice, ki ima v Italiji v okolici Rima tovarno, kjer izdelujejo replike majic(Hugo Boss, Tommy Hilfiger), ki prekasajo turske replike.

scythe je izjavil:

fur80 je izjavil:

mackilla je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

mackilla je izjavil:

VladarP je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

VladarP je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

VladarP je izjavil:

Srbija si kupuje cas s sedenjem na dveh stolih, dobro se zavedajo je da je zahod mrtva zgodba in samo cakajo na zmago Rusije nad nacisti in vzpostavitvi novega svetovnega reda po merilih vzhoda, ki je neminoven.


Zahod seveda ni mrtva zgodba. Ima daleč največ akumuliranega bogatstva in najmočnejšo vojsko.
Veliko večino investicij Srbija dobi od Zahoda, silno malo od Kitajske in Rusije.



No vidi se, da nimas pojma. Kitajci masovno gradijo po Srbiji.


Tovarne bedak, tovarne...



Mostove, proge, bloke. Zahod je samo odpiral obrate, kjer je Srbija sofinancirala delovna mesta beri Fiat.

A to jim kitajci gradijo đabe?


Itak, da ne loči med mednarodnimi razpisi in privatnimi investicijami. Bedak pač.

Tole si naj pogleda. Ko se bodo Srbi zasrali EU bodo postali še večja vukojebina.



S tem, da polovica Srbov dela po Evropi, če bo Vučić še pameten, jim bodo navili vize in jih nagnali domov, pa naj jim potem Vučić iz lastnega žepa plačuje socialno!


Srbi so si že malo zaj.... vstop v EU, diši jim EU denar, po drugi strani pa zagovarjajo Ruse. Oboje žal ne moreš imeti :D



Srbe boli kurac za Evropo.


Tebi se prav vidi, da si omejen in da živiš samo na lastnem vrtu! Pojdi malo po smučiščih, po morju, po restavracijah, po kopališčih, po kafičih, tovarnah, pa poglej kdo tam dela? Večina mladi Srbi, ki doma nimajo prihodnosti! Pa jih povprašaj malo o Vučiću!



Smucam na Jahorini in Kopaoniku, me alpe in ta svabska navlaka ne zanimajo. Za pol manj denarja vec uzitkov v Republiki Srbski in Srbiji.
Akhmat sila

TezkoDihanje ::

VladarP je izjavil:

Nevem za apple niti me ne zanimajo, jaz sem svojo druzino opremil z Xiaomi Poco X3 PRO. Kupim 3 vrhunske telefone na Kitajski platformi za manj kot 1000e, poleg tega ne placam tukaj marz, davkov niti nekih roparskih narocnin. Denar direktno iz Evrope v kitajsko ekonomijo/proizvodnjo, samo lani sem jaz pri njih kupil za 50k artiklov, pa se nekaj tezkih masin za obdelavo kovin so moji kolegi na Kitajskem kupili preko nasega podjetja 8-)


Saj lahko prodajaš ti svoje zgodbice, ampak dobički se pa še vedno stekajo na Zahod.

TezkoDihanje je izjavil:

VladarP je izjavil:

Nevem za apple niti me ne zanimajo, jaz sem svojo druzino opremil z Xiaomi Poco X3 PRO. Kupim 3 vrhunske telefone na Kitajski platformi za manj kot 1000e, poleg tega ne placam tukaj marz, davkov niti nekih roparskih narocnin. Denar direktno iz Evrope v kitajsko ekonomijo/proizvodnjo, samo lani sem jaz pri njih kupil za 50k artiklov, pa se nekaj tezkih masin za obdelavo kovin so moji kolegi na Kitajskem kupili preko nasega podjetja 8-)


Saj lahko prodajaš ti svoje zgodbice, ampak dobički se pa še vedno stekajo na Zahod.


PS: Jaz osebno se poserjem na kitajsko robo.

Zgodovina sprememb…

VladarP ::

TezkoDihanje je izjavil:

VladarP je izjavil:

Nevem za apple niti me ne zanimajo, jaz sem svojo druzino opremil z Xiaomi Poco X3 PRO. Kupim 3 vrhunske telefone na Kitajski platformi za manj kot 1000e, poleg tega ne placam tukaj marz, davkov niti nekih roparskih narocnin. Denar direktno iz Evrope v kitajsko ekonomijo/proizvodnjo, samo lani sem jaz pri njih kupil za 50k artiklov, pa se nekaj tezkih masin za obdelavo kovin so moji kolegi na Kitajskem kupili preko nasega podjetja 8-)


Saj lahko prodajaš ti svoje zgodbice, ampak dobički se pa še vedno stekajo na Zahod.

TezkoDihanje je izjavil:

VladarP je izjavil:

Nevem za apple niti me ne zanimajo, jaz sem svojo druzino opremil z Xiaomi Poco X3 PRO. Kupim 3 vrhunske telefone na Kitajski platformi za manj kot 1000e, poleg tega ne placam tukaj marz, davkov niti nekih roparskih narocnin. Denar direktno iz Evrope v kitajsko ekonomijo/proizvodnjo, samo lani sem jaz pri njih kupil za 50k artiklov, pa se nekaj tezkih masin za obdelavo kovin so moji kolegi na Kitajskem kupili preko nasega podjetja 8-)


Saj lahko prodajaš ti svoje zgodbice, ampak dobički se pa še vedno stekajo na Zahod.


PS: Jaz osebno se poserjem na kitajsko robo.



No ja, potem pa odpres pokrov in pise Made in China na 80% izdelkih :))
Akhmat sila

mackilla ::

TezkoDihanje je izjavil:

mackilla je izjavil:

Tole si naj pogleda. Ko se bodo Srbi zasrali EU bodo postali še večja vukojebina.



Aha, kaj že, Zahod mrtev!? ;( Drek od Vladarja nima pojma pet posto.

Srbi se itak igrajo z ognjem. Prvo se navlečejo na kitajske kredite potem pa začnejo gristi EU roko,ki jih hrani. Če bo zadeva eskalirala in bodo fasali sankcij bodo videli kakšna prijatelja sta Rusija in Kitajska.

scythe ::

VladarP je izjavil:

Nevem za apple niti me ne zanimajo, jaz sem svojo druzino opremil z Xiaomi Poco X3 PRO. Kupim 3 vrhunske telefone na Kitajski platformi za manj kot 1000e, poleg tega ne placam tukaj marz, davkov niti nekih roparskih narocnin. Denar direktno iz Evrope v kitajsko ekonomijo/proizvodnjo, samo lani sem jaz pri njih kupil za 50k artiklov, pa se nekaj tetkih masin za obdelavo kovin so moji kolegei kupili preko nasega podjetja 8-)



A zdaj na Kitajsko? Prej 1-2 mesecov si baje drugam pošiljal, malo poglej svoje poste :D:D Lažeš ko pes . Če bi bil ti tak pameten, bi zdle sedel kje na otokih, užival ob pijači, jebal bi se ti za socialna omrežja in forume, poglej si malo Pečečnika, Logarja, Merlaka....itd.
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

VladarP ::

scythe je izjavil:

VladarP je izjavil:

Nevem za apple niti me ne zanimajo, jaz sem svojo druzino opremil z Xiaomi Poco X3 PRO. Kupim 3 vrhunske telefone na Kitajski platformi za manj kot 1000e, poleg tega ne placam tukaj marz, davkov niti nekih roparskih narocnin. Denar direktno iz Evrope v kitajsko ekonomijo/proizvodnjo, samo lani sem jaz pri njih kupil za 50k artiklov, pa se nekaj tetkih masin za obdelavo kovin so moji kolegei kupili preko nasega podjetja 8-)



A zdaj na Kitajsko? Prej 1-2 mesecov si baje drugam pošiljal, malo poglej svoje poste :D:D Lažeš ko pes . Če bi bil ti tak pameten, bi zdle sedel kje na otokih, užival ob pijači, jebal bi se ti za socialna omrežja in forume, poglej si malo Pečečnika, Logarja, Merlaka....itd.


Preberi se enkrat. Kupiti na Kitajskem in prodajati po zahodni Evropi.






Rusi danes dokocno ocistili luko Mariupol od nacisticnih min.
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

TezkoDihanje ::

VladarP je izjavil:

No ja, potem pa odpres pokrov in pise Made in China na 80% izdelkih :))


Kitajsko robo, ki je delana v tovarnah v lasti Zahoda, bedak.

UkrFTW! ::

Tile ruski propagandisti so precej neinteligentni. Ne moreš pričakovati, da bo pasel koze in še kaj razumel.
Putlerjeva glava je kot balon. Menda bo zdržala do jeseni, ko se začne deževje.

scythe ::

VladarP je izjavil:

scythe je izjavil:

VladarP je izjavil:

Nevem za apple niti me ne zanimajo, jaz sem svojo druzino opremil z Xiaomi Poco X3 PRO. Kupim 3 vrhunske telefone na Kitajski platformi za manj kot 1000e, poleg tega ne placam tukaj marz, davkov niti nekih roparskih narocnin. Denar direktno iz Evrope v kitajsko ekonomijo/proizvodnjo, samo lani sem jaz pri njih kupil za 50k artiklov, pa se nekaj tetkih masin za obdelavo kovin so moji kolegei kupili preko nasega podjetja 8-)



A zdaj na Kitajsko? Prej 1-2 mesecov si baje drugam pošiljal, malo poglej svoje poste :D:D Lažeš ko pes . Če bi bil ti tak pameten, bi zdle sedel kje na otokih, užival ob pijači, jebal bi se ti za socialna omrežja in forume, poglej si malo Pečečnika, Logarja, Merlaka....itd.


Preberi se enkrat. Kupiti na Kitajskem in prodajati po zahodni Evropi.






Rusi danes dokocno ocistili luko Mariupol od nacisticnih min.


Rusi čistijo mine, DJi pa njih :D Vidim da se splača kupit orginal DJI Mavic 3 iz Kitajske pa donirati UA, moram vprašati v naši firmi, če bi kakšno donacijo za UA naredili, ene 20-30 dronov bi lahko donirali v UA.

https://twitter.com/Blue_Sauron/status/...
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

VladarP ::

Na vprašanje, kdo obstreljuje Doneck.

Kachur Roman Vladimirovič, iz Sumyja, polkovnik, poveljnik 55. ločene topniške brigade oboroženih sil Ukrajine. Od leta 2014 do 2018 je poveljeval artileriji 81. letalsko-desantne brigade, ki je delovala v smeri Donetsk in je obstreljevala tudi Doneck (okrožja Petrovsky in Kijev).

Brigada je oborožena s tujo vojaško opremo, vključno s 155-mm samohodnimi puškami "Caesar" in vlečnimi havbicami M777, ki so bile v zadnjih tednih uporabljene za obstreljevanje Donecka. V zadnjih dneh je v stanovanjskih naseljih med drugim uporabljal strelivo z daljinsko varovalko.

FSB in GRU že delata na tem, da ga privedejo k roki pravice.


Akhmat sila

UkrFTW! ::

VladarP je izjavil:

FSB in GRU že delata na tem, da ga privedejo k roki pravice.

Nimajo dovolj prostora za vse ruske zločince. Sicer pa pragmatično gledano bodo ruski fašisti in naciji do jeseni itak sončnice! Skupaj s putlerjevo zeljato glavo!

scythe ::

Ukrajina vzpostavila dve poti za izvoz žita :D
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

UkrFTW! ::

Si predstavljaš, da je zeljata glava v pampers plenicah šef države!

VladarP ::

Danes je bil razstreljen zadnji most med Severodonetskom in Lisičanskom. Prek tega mostu so tekle zaloge Severnodoneške skupine oboroženih sil Ukrajine, ki jo zdaj napadajo zavezniške sile Ruske federacije in Donbasa.
Uničenje mostu onemogoča množično dobavo streliva, prenos vojaške opreme itd.
#FrontUkraine #Noverodonetsk #Lisichansk


"Ukrajinske železnice" so poročale o škodi zaradi raketnih napadov

"Ukrajinske železnice" so poročale o škodi, ki so jo utrpeli ruski napadi.

Poškodovanih je bilo 41 objektov, 50 mostov in 6300 kilometrov železniških prog.

Skupna škoda znaša 9 milijard dolarjev.
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

VladarP ::

Putin: Ruski narod je enoten, močan in nepremagljiv
"Skrb za ljudi, povezovanje različnih veroizpovedi in sfer življenja delajo ruski narod enoten, močan in nepremagljiv," je dejal ruski predsednik Vladimir Putin na slovesnosti podelitve herojev dela in dobitnikov državnih nagrad ob dnevu Rusije. - poroča RTS.
Akhmat sila

nirburu ::

Pac-Man je izjavil:

to

https://twitter.com/zoyashef/status/153...

Merkel: “I don’t blame myself."
Also Merkel: I knew Putin “wants to destroy the EU."
In summary: Merkel claims she knew Putin wanted to destroy EU — yet she oversaw increasing German dependency on Russian energy. But, she claims: "I was not naive."
https://www.politico.eu/article/merkel-...


in to, Kasparov

https://twitter.com/Kasparov63/status/1...

I wanted Merkel to finally speak up on the consequences of her catastrophic Russia policy, but now it seems like silence would be better. No apology, only insincere excuses. Yes, you bought time. You bought time for Putin. Merkel pushed Nord Stream 2 hard, legitimizing Putin's status, financing his repression and war machine, and exposing European leadership as putting human rights last.

As warned, doing business with Putin turned was not only amoral, but disastrous for German, European, and global security and the economy too. Doing the right thing would also have been the correct pragmatic, strategic decision. Instead, shame and failure.


No vidite. Vam normijem ni jasno zakaj je kontra vsej logiki, se Merklova vezala na Rusijo. Meni pa je kristalno jasno zakaj, glede na Agendo 2030.
Vojna v ukrajini je bila splanirana že kakih 10 let nazaj, skoraj identično kot zadnja plandemija. Praktično vse poti vodijo na isti cilj.

Ampak uživajte še naprej v naivnosti.

VladarP ::

S tem da to agendo bodo lahko peljali samo v Evropi. Vzhodni svet boli kurac za UN in njihove agende
Akhmat sila

LightBit ::

Oh "agende".

endelin ::

Eurofound, ena od agencij Evropske unije, je pred nekaj dnevi objavila izide javnomnenjske raziskave med drugim glede podpore prebivalcev članic EU ekonomskim sankcijam zoper Rusijo zaradi njene agresije na Ukrajino. V raziskavo, izvedeno aprila, je bilo zajetih več kot 40 tisoč ljudi.

Po raziskavi agencije Eurofound prek 70 odstotkov prebivalcev EU podpira sankcije zoper Rusijo. Ne le to, dve tretjini sta prepričani, da bi bilo treba sankcije še zaostriti.

To je to.

VladarP je izjavil:

Putin: Ruski narod je enoten, močan in nepremagljiv
"Skrb za ljudi, povezovanje različnih veroizpovedi in sfer življenja delajo ruski narod enoten, močan in nepremagljiv," je dejal ruski predsednik Vladimir Putin na slovesnosti podelitve herojev dela in dobitnikov državnih nagrad ob dnevu Rusije. - poroča RTS.

Beda od bede je življenje v rusiji. Cedalje bolj podobno času Petra Velikega:))
Potrebna bo denacifikacija rusije

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

TezkoDihanje ::

https://twitter.com/mhmck/status/153599...
Today, June 12, three improvised explosive devices were detonated on the Druzhba oil pipeline not far from the village of Gulevka (40 km from the UA-RU international border) in Bryansk region, Russian Federation.

endelin ::

"We're sure that our customers won't notice a difference between us,"

:)) kao ne bo razlike med ruskim in pravim mcdonaldsom

VladarP ::

Malo manj bi morali dajat na znacaju tem smetem eni in drugi. Ne morem reci hrana, ker pohano v 15 dni starem olju za mene ni hrana. Drzat se je treba integralnih zitaric, govedine kontrolirane proizvodnje in kozjega mleka. Da ne pozabim seveda sezonske zelenjave, ki jo bo cez 10 dni polno pri vsakem vrtickarju.
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

TezkoDihanje ::

https://twitter.com/nexta_tv/status/153...
Although #Putin claims there are no conscripts in #Ukraine, 19-year-old Danil Maloletkov was buried in #Tatarstan, #Russia.



--

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Izgleda kot veteran bi rekel putler

nirburu ::

LightBit je izjavil:

Oh "agende".


Elite sveta niso nikoli imele agend.
Nikoli, majkemi.

VladarP ::



Marca letos je dezertiral iz britanske vojske(ali pac poslan z namenom) Jordan Gatley in se prikljucil skupini placancev oz. nacisticni soldateski v Ukrajini. Te dni je bil denacificiran v okolici Severodonetska. Bolj kot to me skrbi, da je na fotografiji fotografiran z pusko Zastava M70 AB2, ki jim jih je poslala zdaj ze na smetisce zgodovine odvrzena vlada Janeza Pozebe.
Akhmat sila

WizzardOfOZ ::

Naša država je dala vse te puške na uničenje. Destinacija uničenja je bila Češka.
Potem so pa nekaj tega orožja našli v siriji, nekaj pa ga je prišlo, kot se vidi tukaj, tudi v ukrajino. Očitno čehi niso uničili, ampak prodali orožje naprej.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

endelin ::

Nato mora poslati F35 v UA. Konec vojne v dveh tednih

LightBit ::

nirburu je izjavil:

LightBit je izjavil:

Oh "agende".


Elite sveta niso nikoli imele agend.
Nikoli, majkemi.

Vsak ima svojo.

endelin je izjavil:

Nato mora poslati F35 v UA. Konec vojne v dveh tednih

Take izjave se lahko zelo slabo postarajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LightBit ()

VladarP ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Naša država je dala vse te puške na uničenje. Destinacija uničenja je bila Češka.
Potem so pa nekaj tega orožja našli v siriji, nekaj pa ga je prišlo, kot se vidi tukaj, tudi v ukrajino. Očitno čehi niso uničili, ampak prodali orožje naprej.



Ne jugo kalasnikovke je imela v rezervi SV in policija, jih niso dajali na "unicenje". Na unicenje so dajali zolje in ose, na koncu so se ta orozja pojavila v rokah ISISa na bližnjem vzhodu.

WizzardOfOZ ::

"Romunske" vem da so dali na uničenje, ker so bili po 1000 strelih cevi za odmet (verjento so že kupili take zanič). Pa tudi AB2 mislim da so dajal na odmet.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

VladarP ::

Tocno kaj so z nasim orozjem naredili ne bomo vedeli nikoli, kar je bolje za narod da ne ve. Ce pride do sranja itak, nimamo dovolj ne pusk ne streliva za formirat dve teritorialne brigade, kaj sele za neke bojne skupine :))
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

LeQuack ::

Quack !

fur80 ::

VladarP je izjavil:

Tocno kaj so z nasim orozjem naredili ne bomo vedeli nikoli, kar je bolje za narod da ne ve. Ce pride do sranja itak, nimamo dovolj ne pusk ne streliva za formirat dve teritorialne brigade, kaj sele za neke bojne skupine :))


Kam bi tebe dali, leto bi s prvim vlakom k Rusom, kjer te bi zaprli kot petokolonaši! :D

VladarP ::

"Ni podlage za pomilostitev"
Predsednik Ljudske republike Doneck (DNR) Denis Pušilin je dejal, da ni razlogov za pomilostitev dveh Britancev, ki sta bila prejšnji teden obsojena na smrt, ker sta se borila na strani Ukrajine kot tuji plačanci.
Akhmat sila

fur80 ::

VladarP je izjavil:

"Ni podlage za pomilostitev"
Predsednik Ljudske republike Doneck (DNR) Denis Pušilin je dejal, da ni razlogov za pomilostitev dveh Britancev, ki sta bila prejšnji teden obsojena na smrt, ker sta se borila na strani Ukrajine kot tuji plačanci.



V UK tega ne bodo mirno sprejeli! ;)

endelin ::

Se ne bi čudil če bo MI6 ugrabila katerega od putlerjevih otrok

LeQuack ::

endelin je izjavil:

Se ne bi čudil če bo MI6 ugrabila katerega od putlerjevih otrok

Elita so vsi buddies med sabo, ne bodo škodovali en drugemu. To kar na TVju vidiš pa je zaigrano za množice.
Quack !

l0g1t3ch ::

Lepe pozdrave iz dalmacije :)

BitcheZ.

Žal so ukrajina part IV zaklenili :/

LeQuack je izjavil:

endelin je izjavil:

Se ne bi čudil če bo MI6 ugrabila katerega od putlerjevih otrok

Elita so vsi buddies med sabo, ne bodo škodovali en drugemu. To kar na TVju vidiš pa je zaigrano za množice.


Potrjujem.

Vsi se zjutraj videvamo ko pripeljemo mulčad v reptilijanski vrtec ;)

Reptili > židi >> občina raja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()
««
94 / 114
»»