» »

Izogibanje vsega, kar je iz Rusije

Izogibanje vsega, kar je iz Rusije

Temo vidijo: vsi
««
23 / 114
»»

Poldi112 ::

Sosedje že sanjajo federacijo, da ne bo naslednjič težav, ko bodo "suverene" države skrbeli lastni interesi:

Prime Minister Mario Draghi of Italy this week said that the war in Ukraine had laid bare some of the limitations of the European Union, telling the European Parliament that "pragmatic federalism" was necessary in key areas like the economy and defense, and that "a united foreign policy" would make the bloc more effective.

https://www.nytimes.com/live/2022/05/04...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

tomlin ::

Včasih se telesno slabotna ženska spremeni v medvedko, ki je sposobna neverjetne moči za obrambo domovine Evrope!

"Predlagamo prepoved ruske nafte. To bo popolna prepoved uvoza vse ruske nafte, bodisi po morju ali po cevovodih,

bodisi surove ali rafinirane. Poskrbeli bomo za da bo postopno opuščanje ruske nafte opravljeno na način, ki nam

in našim partnerjem omogoča, da zagotovimo alternativne poti oskrbe in čim bolj zmanjšamo vpliv na svetovne

trge, zato bomo v šestih mesecih opustili dobavo ruske surove nafte in rafiniranih proizvodov do določeno ob

koncu leta."


https://de.euronews.com/2022/05/04/sech...

l0g1t3ch ::



Sicer pa bo letošnja parada precej švoh :))

Russia - 3412, of which: destroyed: 1855, damaged: 63, abandoned: 266, captured: 1228


Tanks (605, of which destroyed: 315, damaged: 19, abandoned: 49, captured: 222)


Benz pumpa s tečnim vodstvom se zapira. Skrajni čas.

tomlin je izjavil:

Včasih se telesno slabotna ženska spremeni v medvedko, ki je sposobna neverjetne moči za obrambo domovine Evrope!

"Predlagamo prepoved ruske nafte. To bo popolna prepoved uvoza vse ruske nafte, bodisi po morju ali po cevovodih,

bodisi surove ali rafinirane. Poskrbeli bomo za da bo postopno opuščanje ruske nafte opravljeno na način, ki nam

in našim partnerjem omogoča, da zagotovimo alternativne poti oskrbe in čim bolj zmanjšamo vpliv na svetovne

trge, zato bomo v šestih mesecih opustili dobavo ruske surove nafte in rafiniranih proizvodov do določeno ob

koncu leta."


https://de.euronews.com/2022/05/04/sech...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

D3m ::

tomlin je izjavil:

Včasih se telesno slabotna ženska spremeni v medvedko, ki je sposobna neverjetne moči za obrambo domovine Evrope!

"Predlagamo prepoved ruske nafte. To bo popolna prepoved uvoza vse ruske nafte, bodisi po morju ali po cevovodih,

bodisi surove ali rafinirane. Poskrbeli bomo za da bo postopno opuščanje ruske nafte opravljeno na način, ki nam

in našim partnerjem omogoča, da zagotovimo alternativne poti oskrbe in čim bolj zmanjšamo vpliv na svetovne

trge, zato bomo v šestih mesecih opustili dobavo ruske surove nafte in rafiniranih proizvodov do določeno ob

koncu leta."


https://de.euronews.com/2022/05/04/sech...



Težko.
|HP EliteBook|R5 6650U|

l0g1t3ch ::

Kjer je volja tam je pot.

Rade volje hodim peš, samo da Rusija crkne!

D3m ::

l0g1t3ch je izjavil:

Kjer je volja tam je pot.

Rade volje hodim peš, samo da Rusija crkne!


Ne nakladaj.
|HP EliteBook|R5 6650U|

l0g1t3ch ::



D3m je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Kjer je volja tam je pot.

Rade volje hodim peš, samo da Rusija crkne!


Ne nakladaj.


Poldi112 me je radikaliziral! Tako da povsem resno!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

PrimoZ_ ::

LOL

Poldi112 je na ST to, kar je Lavrov zadnje dni za žide :))

En in drug se sila trudi, rezultati pa ravno kontra :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

tomlin ::

Ni niti deset let, ko smo sanjali, da je proti dekadentnemu izprijenemu zahodu, Putinova Rusija relativno močan

faktor miru in stabilnosti v Svetu. Hvalili so se s 5000 pozidanih in prenovljenih cerkva, kot obrambo pred vsemi

nihilizmi Zahoda: teorija spola, liberalizem, brezbožnost, abortus, evtanazija etc. Danes pa vidimo, da je bilo

to zgolj "naše nežno iskanje nove poti iz neznank Sveta" napram satanski krvoločnosti Rusov.

Ruska brutalnost, ki je identična nacističnim zločinom, bo pretresala še mnoge rodove, naše zanamce

D3m ::

Se bere, kot iz filma.

xD
|HP EliteBook|R5 6650U|

PrimoZ_ ::



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

V-i-p ::

l0g1t3ch je izjavil:

Kjer je volja tam je pot.

Rade volje hodim peš, samo da Rusija crkne!

Kar izvoli, drugi (eni) pa ne bomo.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

BBB ::

Koliko je resnice v tem? Prosim za konstruktivna mnenja in ocene.

Yohan del Sud ::

Pogledal. Moja konstruktivna ocena: bulšit. Zakaj. Ker če človek v svojo enačbo uvrsti premalo n-jev, je samo še en standarden tup/prodan/trol pametnjakovič. Žal. Konkretno, ta človek pravi, da se bo Evropa hitro zlomila brez ruskih rud in energentov. Možno. Malo verjetno.
www.strancar.com

Zgodovina sprememb…

dexterboy ::

Na dolgi rok se Rusija res lahko zlomi, če ne bo nihče od njih kupoval energentov in surovin. Ampak še veliko hitreje bo pa pobralo Evropo, če nam bo Rusija zaprla svoje pipce. Da ostaneš brez ogrevanja, je dovolj en teden, pa imamo štalo, Rusija se pa enem tednu ne zlomi tako hitro... folk pozablja na časovno konstanto; KOLIKO časa je potrebno, da se "nekaj" zlomi. Rusov ne bo zeblo in imeli bodo kaj dati v usta. Kaj pa mi? Ali kdo od Bruseljskih degenov in debilov sploh pomisli, koliko je strošek prevoza sadja in zelenjave iz Španije v Avstrijo? Bodo plačali prevozniku preprosto tako, da bodo natisnili novi denar?
Whatever you do, just Don't Look Up !!!
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

A. Smith ::

Če si upajo odpovedati se ruski nafti, morajo imeti zadaj načrte, kako jo dobaviti od drugod.

Nekaj naftovodov poleg ruskih še vodi v EU, je pa res, da so bolj skromni. Mogoče v kombinaciji s tankerji. Če nimajo načrtov zadaj, potem se bomo prostovoljno pahnili v revščino.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

D3m ::

Včeraj govoril s poslovno stranko iz Nizozemske.

Pravi, da imajo kar pestro.

Podražitve okrog 100% in,kar je njaslabše potrošnja je padla oz. trošijo samo za nujne stvari.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Vanadium ::

BBB je izjavil:

Koliko je resnice v tem? Prosim za konstruktivna mnenja in ocene.


Američani bi rekli: thats right on point. Dejansko če bo šlo to tako naprej, bo še zelo zanimivo, računaj še to da se šenkava orožje Ukrajini (bolj kot ne s pretečenim rokom) ampak vseeno ga je potrebno nadomestit kar stane, daje se denarna pomoč ter na sploh se meče na polno denarja njim za katerega se sploh ne ve kam gre, kupujemo surovine po višjih cenah kot bi jih sicer kar spet stane, tako, da lepo plačujemo 2x.

Je pa res, da bo samo čas povedal kaj bo in kako bo... sej veste po bitki je najlažje biti general...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vanadium ()

gozdar1 ::

Poldi112 je izjavil:

Sosedje že sanjajo federacijo, da ne bo naslednjič težav, ko bodo "suverene" države skrbeli lastni interesi:

Prime Minister Mario Draghi of Italy this week said that the war in Ukraine had laid bare some of the limitations of the European Union, telling the European Parliament that "pragmatic federalism" was necessary in key areas like the economy and defense, and that "a united foreign policy" would make the bloc more effective.

https://www.nytimes.com/live/2022/05/04...


Že kakih 20 let prepozno trenutno je eu ujetnik, nacionalnih interesov. Ne moreš bit v eu samo , ko ti paše ostalo pa solirat.

dronyx ::

Nekateri očitno še vedno ne razumete, da smo v ekonomski vojni in v vojni so vedno žrtve. Bo pa po moje kljub vsemu prej pobralo rusijo, kot pa EU, ker bo prej treščila ob tla.

TezkoDihanje ::

l0g1t3ch ::

D3m ::

BBB je izjavil:

Koliko je resnice v tem? Prosim za konstruktivna mnenja in ocene.


Nekaj resnice je.

Ampak je poleg vsega pozabil na pritisk migracije in na južne EU države, ki rade trošijo, kot šparajo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

cias ::

Švica napovedala izpade in omejitve elektrike, Indija ne bo več izvažala hrane... dobro so nas naši politični umi.

Akira_ ::

Poldi112 je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

@fur80

Simpatično. In irelevantno.


In kdo si ti, da boš presojal, kaj je irelevantno?? Saj sploh nič ne veš, kaj se dogaja na fronti.


Vem sicer ne, je pa daleč najbolj verjetno, da rusi sistematično "mehčajo" obrambne pozicije in posledično radirajo nacije.


Pa si le odvrgel svojo masko kvazi intelektualca in se pokazal kaj v resnici si. Onaniraš na pobijanje ljudi, kar opravičuješ s tem, da jih okličeš za nacije.

Sicer pa glede Nacijev v Rusiji:


In Wagner grupa je samo skavtsko društvo ?

D3m ::

Saj za ruse delajo enako.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Unchancy ::

dexterboy je izjavil:

Na dolgi rok se Rusija res lahko zlomi, če ne bo nihče od njih kupoval energentov in surovin. Ampak še veliko hitreje bo pa pobralo Evropo, če nam bo Rusija zaprla svoje pipce. Da ostaneš brez ogrevanja, je dovolj en teden, pa imamo štalo, Rusija se pa enem tednu ne zlomi tako hitro... folk pozablja na časovno konstanto; KOLIKO časa je potrebno, da se "nekaj" zlomi. Rusov ne bo zeblo in imeli bodo kaj dati v usta. Kaj pa mi? Ali kdo od Bruseljskih degenov in debilov sploh pomisli, koliko je strošek prevoza sadja in zelenjave iz Španije v Avstrijo? Bodo plačali prevozniku preprosto tako, da bodo natisnili novi denar?
Whatever you do, just Don't Look Up !!!

Točno ti se obnašaš kot iz tega filma. Na eni strani imaš poblaznelega diktatorja, ki na silo širi svoj imperij, kar bi slej ko prej doseglo tudi nas, ti pa cincaš in jamraš, da bi zaradi tega, ker se ga hoče ustaviti v Ukrajini, da ne bi prišel do nas in sesul tudi naše države, lahko šle cene gor.
A je vse v redu s tabo? Vprašaj ljudi v Buči, kaj bi imeli raje, da grejo cene energentov in hrane gor in se ruska vojska ustavi v Rusiji ali da so jim Rusi razsuli mesto in pobili prebivalce.

cias je izjavil:

Švica napovedala izpade in omejitve elektrike, Indija ne bo več izvažala hrane... dobro so nas naši politični umi.

Točno, da je Putin nevarni megaloman, ki ogroža cel svet, je bilo že dolgo jasno, ampak smo brez pameti nadaljevali svojo odvisnost od njihovih energentov itd.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Akira_ ::

D3m je izjavil:

Včeraj govoril s poslovno stranko iz Nizozemske.

Pravi, da imajo kar pestro.

Podražitve okrog 100% in,kar je njaslabše potrošnja je padla oz. trošijo samo za nujne stvari.


Včeraj si napisl tu, da živiš v EU in da boš še naprej živel v EU.

Ves čas pa objavljaš za EU negativne novice, širiš FUD oz. po domače rečeno onaniraš na vsako informacijo, ki je slaba za nas. Meni to zgleda da te vleče v neko samodestruktivnot, si žile tudi režeš ?

Res ne razumem te logike, mi lahko pomagaš razumet ?

D3m ::

Aaaaa še en , ki je videl kako rusi v Buči streljajo po svojih.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Akira_ ::

Je to odgovor meni ?

Za bučo odo že povedali UN če je kaj na tem, saj je kup preiskovalcev tam.

D3m ::

Ne za en post prej.

Če te moti vsebina kaj sem se pogovarjal s stranko lahko ignoriraš.
|HP EliteBook|R5 6650U|

TezkoDihanje ::

Akira_ je izjavil:


Včeraj si napisl tu, da živiš v EU in da boš še naprej živel v EU.
Ves čas pa objavljaš za EU negativne novice, širiš FUD oz. po domače rečeno onaniraš na vsako informacijo, ki je slaba za nas. Meni to zgleda da te vleče v neko samodestruktivnot, si žile tudi režeš ?
Res ne razumem te logike, mi lahko pomagaš razumet ?


To je prav posebna lastnost srbske monglodoidne matice v Sloveniji. Ker nikakor ne morejo doumeti, da Rusija Srbijo samo izkorišča za dosego svojih ciljev. V resnici, Srbi od Rusije nikoli ničesar niso imeli.

Zgodovina sprememb…

gozdar1 ::

TezkoDihanje je izjavil:

Akira_ je izjavil:


Včeraj si napisl tu, da živiš v EU in da boš še naprej živel v EU.
Ves čas pa objavljaš za EU negativne novice, širiš FUD oz. po domače rečeno onaniraš na vsako informacijo, ki je slaba za nas. Meni to zgleda da te vleče v neko samodestruktivnot, si žile tudi režeš ?
Res ne razumem te logike, mi lahko pomagaš razumet ?


To je prav posebna lastnost srbske monglodoidne matice v Sloveniji. Ker nikakor ne morejo doumeti, da Rusija Srbijo samo izkorišča za dosego svojih ciljev. V resnici, Srbi od Rusije nikoli ničesar niso imeli.


Ne samo v sloveniji, dovolj je iti na kak srbski forum. Rusija gor rusija dol, pa kako je treba sesuti zlabni zahod...na koncu pa zveš da živi nekje na zahodu.

D3m ::

Če smo bolj specifični živim v Sloveniji, ki je del zveze "enakopravnih" držav EU na evropskem kontinentu. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Akira_ ::

D3m je izjavil:

Ne za en post prej.

Če te moti vsebina kaj sem se pogovarjal s stranko lahko ignoriraš.


Ne moti me, kaj se ti pogovarjaš s stranko.
Opazila pa sem vzorec, da objavljaš zgolj in samo informacije slabe za nas kot EU in takoj pišeš neke dvome, če kdo objavi karkoli za nas pozitivnega.

Če to ni širjenje FUDa, oz. direktno navijanje da nas Rusija potolče, potem pa tudi ne vem kaj je.

Imaš vso pravico to delat, samo rada bi razumela kako ti to koristi, če pa praviš da živiš in boš živel še naprej v EU.

D3m ::

In kaj je pozitivnega?

Sicer me ne poznate glede na vaš čas prijave ampak sem zelo pozitivna oseba, ki jo trenutni TREND kamor se vleče zelo moti.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Akira_ ::

D3m je izjavil:

In kaj je pozitivnega?


V vojni nič.

Ampak izogibaš še ključnemu vprašanju, zakaj te tako veseli da gre nam slabo in se veseliš da rusija sesuje UA ?

yansek ::

Ni prvič, da slišim takšno napoved in kako naj bi se utegnila deliti Ukrajina, vprašanje pa kaj prinese prihodnost.


D3m ::

Akira_ je izjavil:

D3m je izjavil:

In kaj je pozitivnega?


V vojni nič.

Ampak izogibaš še ključnemu vprašanju, zakaj te tako veseli da gre nam slabo in se veseliš da rusija sesuje UA ?


A še pesimista ne smem biti??
|HP EliteBook|R5 6650U|

Akira_ ::

D3m je izjavil:

Akira_ je izjavil:

D3m je izjavil:

In kaj je pozitivnega?


V vojni nič.

Ampak izogibaš še ključnemu vprašanju, zakaj te tako veseli da gre nam slabo in se veseliš da rusija sesuje UA ?


A še pesimista ne smem biti??


Seveda si lahko.
Ampak moje dojemanje tvojih objav je, da se prav veseliš tega.

D3m ::

Ja in ne. Zato pa sem malo pesimističen.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Unchancy ::

D3m je izjavil:

Ja in ne. Zato pa sem malo pesimističen.

Ah, večni notranji boj med Dr. Jekyllom in Mr. Hydeom. Pri tebi se mi zdi da Hyde zmaguje.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

D3m ::

Lahko je tudi Venom.

Daj, da ti odrobim glavo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Pac-Man ::

l0g1t3ch je izjavil:



Sem moral it preverjat, ker je bulšit detektor začel piskat.

V grobem točno, je pa že 3 leta staro. Kar ne vem, če je boljše ali slabše.

https://www.timesofisrael.com/israel-sl...

https://zavtra.ru/blogs/glaz_ev_raskol

Sergey Glazyev @ Wikipedia
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

D3m ::

Imajo očitno pestro zgodovino. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Unchancy ::

D3m je izjavil:

Lahko je tudi Venom.

Daj, da ti odrobim glavo.

Saj veš, da si tole narobe napisal?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

D3m ::

Unchancy je izjavil:

D3m je izjavil:

Lahko je tudi Venom.

Daj, da ti odrobim glavo.

Saj veš, da si tole narobe napisal?


Kako?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mr.B ::

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Unchancy ::

D3m je izjavil:

Unchancy je izjavil:

D3m je izjavil:

Lahko je tudi Venom.

Daj, da ti odrobim glavo.

Saj veš, da si tole narobe napisal?


Kako?

Napiše se oddrobiti.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()
««
23 / 114
»»