» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
90 / 126
»»

floyd1 ::

Mi lahko kdo pove kdaj se fun stuff

Poglej moje objave in ure. Mislim, da se je začela ob 20.00, tako da si prevrti kako uro in 10 minut naprej (jelinčičev zmagec še mora biti v studiu). Pol se začne šov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: floyd1 ()

Phantomeye ::

jb_j je izjavil:

mtosev je izjavil:

Nisem gledal soočenje. Mi lahko kdo pove kdaj se fun stuff začne, da se malo nasmejim?


ma ene 15min pred koncem,
skoraj vse leve stranke so sledile Jelinčiču..........
(takšni pač so, RADI SLEDIJO JELINČIČU)


A je Jelinčič poletel v parlament ali odletel iz njega? Nisem dober vidu.

jb_j ::

Phantomeye je izjavil:

jb_j je izjavil:

mtosev je izjavil:

Nisem gledal soočenje. Mi lahko kdo pove kdaj se fun stuff začne, da se malo nasmejim?


ma ene 15min pred koncem,
skoraj vse leve stranke so sledile Jelinčiču..........
(takšni pač so, RADI SLEDIJO JELINČIČU)


A je Jelinčič poletel v parlament ali odletel iz njega? Nisem dober vidu.


odletel !!!!!

pa mnogo mu je mu sledilo !!!!

svecka ::

111111111111 je izjavil:

Ganon je izjavil:

Tako sramotno slabemu vodenju že dolgo nisem bil priča. Verjetno ni potrebno posebej poudariti, da gre za SDS-ov kader. Si predstavljate, da bi bili v tem trenutku šele na polovici mandata? Zmrazi me.

Ker jih itak niso sposobni spravit iz oblasti. :D Te lahko mrazi. Če bi bil Šarči na oblasti bi že metal puške po koruzah. :D

Telbanc je izjavil:

Jajo bo sral še naprej u sekretu. Ankete kjer dobi Jajo 30% so navaden klerikalni blef.

Volišča bojo preplavili mladi in antivakserji, udeležba bo 75% , tko da ga bomo uturili tejle vladi.

NAjboljša burleska pa bi bila da do stevanovič večino. :D Po moje bi celoten program baziral, na neuporabi vsega. Preklical vsa zdravila, zdravnike odpustil in bi vzpostavil vaške vrače. :D


Jaz nisem antivaxer, ampka bom glasoval za RESNICA (Stevanovič) samo zaradi enega razloga...ker on je kot Trump...štalo bo naredil levim in desnim in vse zmešal, ko bo on sma hotel pobasati denar zase in se bodo vsi borili med sabo in pobijal..najbolje bo, pa da bo cela štala in noben no bo vedel več kdo komu lahko kaj, preden bo odstavljen in poslednično bo manj korupcije in več afer, preiskav, itd.

Stevanovič je rešitev za Slovenijo, da uniči koruptivne politike in njihove povezave v gospodarstvu in javni upravi. Ko ne bo ne levih in ne desnih na oblasti, ampak eni tretji, takrat lahko šele začnemo na novo postavljati novo Slovenijo.

klemenSLO ::

Po eni strani sem crkaval od smeha, po drugi strani je pa kar hudo, ko vidiš kakšni mandeljci so gor.
Prvo mora biti eno osnovni nivo debate, nekateri ga žal niso sposobni.
Voditelj... fail. TO bi moral presekat.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

floyd1 ::

ampka bom glasoval za RESNICA

Resni.ca in pošten.je nista še nikoli prišla v parlament.8-) Ne z leve, ne z desne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: floyd1 ()

jb_j ::

80% LEVIH strank je izstopilo iz soočenja,
da so sledili Zmagu Jelinčiču.....

floyd1 ::

A so ostali na nogah...

jb_j ::

klemenSLO je izjavil:

Po eni strani sem crkaval od smeha, po drugi strani je pa kar hudo, ko vidiš kakšni mandeljci so gor.
Prvo mora biti eno osnovni nivo debate, nekateri ga žal niso sposobni.
Voditelj... fail. TO bi moral presekat.


NI VODITELJ FAIL...........
ON JE PUSTIL VSEM BESEDE...........

POLITIKI, SO PA POKAZALI KAKŠNI SO !!!!!!!!

ČE NI ODDAJA NA POPTV,
JIH OZNAČUJEJO VSE DA NISO NEODVISNI NOVINARJI !!!!!!!!!

floyd1 je izjavil:

A so ostali na nogah...


SO,

AMPAK SO SAMO SLEDILI JELINČIČU !!!!!!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

floyd1 ::

Enim bi bilo res treba caps ven pobrat s tastature. Sicer pa kakršna oblika, takšna vsebina :|

jb_j ::

floyd1 je izjavil:

Enim bi bilo res treba caps ven pobrat s tastature. Sicer pa kakršna oblika, takšna vsebina :|


vsebino bolezni ste si pa pošteno razdelili med seboj.....

meh če je caps, sem potem neumen....

ne delim pa hude bolezni med ljudi, in hudih neumnosti, ki so se storile.......

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

klemenSLO ::

MEne je Golob razočaral. Malce se je smejal... ponavaljal da bomo plesali...da bomo svobodni ... ko da bi mal ganđe pokadu prej.
Na koncu pa par klasičnih floskul da bomo poskrbeli za to in to into. Kar bi lahko rekel vsak.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Zgodovina sprememb…

enemon ::

Fak, mene še zdaj boli trebuh od smejanja. :)) Je pa res, da tudi od šoka, kljub temu da je bil voditelj Pirkovič, česa tako na hard nisem pričakoval. Nobene teme, strukture oddaje, praktično nobenega vodenja. Pirkovič se je celo cenkal z gosti, ki so trdili, da niso dobili dovolj časa, da jim bo podaljšal oddajo. :))

Ni panike, če bi bilo kaj takega na Nova24, ampak RTV pa je s tem dosegel novo dno.

klemenSLO je izjavil:

MEne je Golob razočaral. Malce se je smejal... ponavaljal da bomo plesali... ko da bi mal ganđe pokadu prej.
Na koncu pa par klasičnih floskul da bomo poskrbeli za to in to into. Kar bi lahko rekel vsak.


Ob taki vladi ne rabiš dosti, da pokažeš, da si boljši. :D

Aja pa Gale je Počivalšku rekel revše. :)) Saj pa je model res vseskozi zlogoval, kot da se je ravno naučil govorit LOL.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

jb_j ::

enemon je izjavil:

Fak, mene še zdaj boli trebuh od smejanja. :)) Je pa res, da tudi od šoka, kljub temu da je bil voditelj Pirkovič, česa tako na hard nisem pričakoval. Nobene teme, strukture oddaje, praktično nobenega vodenja. Pirkovič se je celo cenkal z gosti, ki so trdili, da niso dobili dovolj časa, da jim bo podaljšal oddajo. :))

Ni panike, če bi bilo kaj takega na Nova24, ampak RTV pa je s tem dosegel novo dno.

klemenSLO je izjavil:

MEne je Golob razočaral. Malce se je smejal... ponavaljal da bomo plesali... ko da bi mal ganđe pokadu prej.
Na koncu pa par klasičnih floskul da bomo poskrbeli za to in to into. Kar bi lahko rekel vsak.


Ob taki vladi ne rabiš dosti, da pokažeš, da si boljši. :D

Aja pa Gale je Počivalšku rekel revše. :)) Saj pa je model res vseskozi zlogoval, kot da se je ravno naučil govorit LOL.


keć je v temu, da je oddajo organizirala neodvisna novinarska ekipa

vsi iz Leve strani pa pravijo, da je to odddajo organizirala Janševa vlada,
oz. da je bilo tako, ker je neodvisnim novinarjem, vladajoča vlada rekla tako..........

enemon ::

Pa svetovna je bila, ko je ostal samo še Gale in desnica in je Gale rekel, da bi bilo škoda iti zdaj, ko ima same skorumpirance na kupu. :))

jb_j ::

jb_j je izjavil:

enemon je izjavil:

Fak, mene še zdaj boli trebuh od smejanja. :)) Je pa res, da tudi od šoka, kljub temu da je bil voditelj Pirkovič, česa tako na hard nisem pričakoval. Nobene teme, strukture oddaje, praktično nobenega vodenja. Pirkovič se je celo cenkal z gosti, ki so trdili, da niso dobili dovolj časa, da jim bo podaljšal oddajo. :))

Ni panike, če bi bilo kaj takega na Nova24, ampak RTV pa je s tem dosegel novo dno.

klemenSLO je izjavil:

MEne je Golob razočaral. Malce se je smejal... ponavaljal da bomo plesali... ko da bi mal ganđe pokadu prej.
Na koncu pa par klasičnih floskul da bomo poskrbeli za to in to into. Kar bi lahko rekel vsak.


Ob taki vladi ne rabiš dosti, da pokažeš, da si boljši. :D

Aja pa Gale je Počivalšku rekel revše. :)) Saj pa je model res vseskozi zlogoval, kot da se je ravno naučil govorit LOL.


keć je v temu, da je oddajo organizirala neodvisna novinarska ekipa

vsi iz Leve strani pa pravijo, da je to odddajo organizirala Janševa vlada,
oz. da je bilo tako, ker je neodvisnim novinarjem, vladajoča vlada rekla tako..........



vse novinarje na poligraf potem..........

sej poligraf ne stane toliko denarja........

wcpapir ::

svecka je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Ganon je izjavil:

Tako sramotno slabemu vodenju že dolgo nisem bil priča. Verjetno ni potrebno posebej poudariti, da gre za SDS-ov kader. Si predstavljate, da bi bili v tem trenutku šele na polovici mandata? Zmrazi me.

Ker jih itak niso sposobni spravit iz oblasti. :D Te lahko mrazi. Če bi bil Šarči na oblasti bi že metal puške po koruzah. :D

Telbanc je izjavil:

Jajo bo sral še naprej u sekretu. Ankete kjer dobi Jajo 30% so navaden klerikalni blef.

Volišča bojo preplavili mladi in antivakserji, udeležba bo 75% , tko da ga bomo uturili tejle vladi.

NAjboljša burleska pa bi bila da do stevanovič večino. :D Po moje bi celoten program baziral, na neuporabi vsega. Preklical vsa zdravila, zdravnike odpustil in bi vzpostavil vaške vrače. :D


Jaz nisem antivaxer, ampka bom glasoval za RESNICA (Stevanovič) samo zaradi enega razloga...ker on je kot Trump...štalo bo naredil levim in desnim in vse zmešal, ko bo on sma hotel pobasati denar zase in se bodo vsi borili med sabo in pobijal..najbolje bo, pa da bo cela štala in noben no bo vedel več kdo komu lahko kaj, preden bo odstavljen in poslednično bo manj korupcije in več afer, preiskav, itd.

Stevanovič je rešitev za Slovenijo, da uniči koruptivne politike in njihove povezave v gospodarstvu in javni upravi. Ko ne bo ne levih in ne desnih na oblasti, ampak eni tretji, takrat lahko šele začnemo na novo postavljati novo Slovenijo.

Jaz sem ze, sploh nisem bral programa in nic, vidim da gre v najbolj pravo smer ce oni pridejo v parlament, ker bo zanimivo gledat vse skupaj.

V CE so trgali na predcasnih.

Kurzweil ::

Vsebine na soočenjih na RTVju ni bilo... komedije precej... voditelj katastrofa... JJ pa ne loči niti italijanske in madžarske zastave... jaz imam občutek, da je danes največ pridobil Gale!

Telbanc ::

enemon je izjavil:

Pa svetovna je bila, ko je ostal samo še Gale in desnica in je Gale rekel, da bi bilo škoda iti zdaj, ko ima same skorumpirance na kupu. :))


Tale Gale, je treba priznat, da obvlada. :)):))

Sam dam kapo dol. Svaka čast.


Drgač takoj ko se formira nov parlament, je treba sprejet zakon, ki bo nalagal obvezno testiranje na snegec tehle u parlamentu.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

enemon ::

Kurzweil je izjavil:

Vsebine na soočenjih na RTVju ni bilo... komedije precej... voditelj katastrofa... JJ pa ne loči niti italijanske in madžarske zastave... jaz imam občutek, da je danes največ pridobil Gale!


Se strinjam, Gale je pridobil največ danes.

Sicer pa takole po dveh letih vsakodnevnega kovida in Ukrajine dobimo takole v dveh urah padec Jelinčiča čez stopnico, Goloba, ki se reži voditelju v faco in pravi, da vsi plešejo, Jelinčiča, ki kaže sredinca, Galeta, ki se dere na Počivalška, da je poosebljena laž na dveh nogah in revše, Goloba, ki Janšo obtožuje, da ga henga z vodjo šiptarjev v Sloveniji... Če to ni neprecenljivo, potem ne vem, kaj je. :)) Hvala, RTV. :D

Phantomeye ::

jb_j je izjavil:

klemenSLO je izjavil:

Po eni strani sem crkaval od smeha, po drugi strani je pa kar hudo, ko vidiš kakšni mandeljci so gor.
Prvo mora biti eno osnovni nivo debate, nekateri ga žal niso sposobni.
Voditelj... fail. TO bi moral presekat.


NI VODITELJ FAIL...........
ON JE PUSTIL VSEM BESEDE...........

POLITIKI, SO PA POKAZALI KAKŠNI SO !!!!!!!!

ČE NI ODDAJA NA POPTV,
JIH OZNAČUJEJO VSE DA NISO NEODVISNI NOVINARJI !!!!!!!!!

floyd1 je izjavil:

A so ostali na nogah...


SO,

AMPAK SO SAMO SLEDILI JELINČIČU !!!!!!!!!


Dej še enkrat povej

enemon ::

Mi je pa osebno ful žal, da Galetova stranka očitno ne bo prišla v parlament. Bi si zaslužil.

hator ::

Nekaj je treba priznati. Soočenje je bilo odraz realnega stanja v družbi....:D

Utk ::

Gale je pridobil največ danes.

No, morda je Gale kaj pridobil, ampak danes so največ pridobili tisti, ki jih tam ni bilo.
Holob pa...je bil samo danes na "kovid razkužilu" ali je stalno tak?

ripmork ::

Zgagotu je karma zagodla za tisti sredinec Galetu :))
Kdor zvrha gleda, štengo spregleda (prav lepo so stoli zaropotali) 8-)

enemon je izjavil:

Mi je pa osebno ful žal, da Galetova stranka očitno ne bo prišla v parlament. Bi si zaslužil.

Ma Gale sam se mi zdi res človek na mestu. Ni glih izkušen v nastopanju, čeprav jim je pa dans res dobro v faco povedal, kaj takega sem dolgo čakal. Bi ga mogoče celo podprl (sploh kot nekdanji volilec DD), če ne bi na skupno listo zvlekli Zlatkota pa dvojne doze Violet (Bulc, Tomič). Ta kombinacija s šamani in antivaxxerji je res neprebavljiva.

Utk ::

hator je izjavil:

Nekaj je treba priznati. Soočenje je bilo odraz realnega stanja v družbi....:D

In na RTV-ju. Kdor se danes ne strinja z Janšo, da treba RTV razpustit, je pa res bedak.

harvey ::

mtosev je izjavil:

Nisem gledal soočenje. Mi lahko kdo pove kdaj se fun stuff začne, da se malo nasmejim?

Povzetek na tik toku tule


https://www.tiktok.com/@reasoniscalling...
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Mare2 ::

ripmork je izjavil:

Zgagotu je karma zagodla za tisti sredinec Galetu :))
Kdor zvrha gleda, štengo spregleda (prav lepo so stoli zaropotali) 8-)

enemon je izjavil:

Mi je pa osebno ful žal, da Galetova stranka očitno ne bo prišla v parlament. Bi si zaslužil.

Ma Gale sam se mi zdi res človek na mestu. Ni glih izkušen v nastopanju, čeprav jim je pa dans res dobro v faco povedal, kaj takega sem dolgo čakal. Bi ga mogoče celo podprl (sploh kot nekdanji volilec DD), če ne bi na skupno listo zvlekli Zlatkota pa dvojne doze Violet (Bulc, Tomič). Ta kombinacija s šamani in antivaxxerji je res neprebavljiva.


Gale res se bori za plemenito stvar. Ampak edino proti korupciji je pa premalo, da bi dobol več glasov.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

nagobčnik ::

Ravno gledam posnetek, matr se je Gale s ketne strgal takoj od začetka že, so mi skor oči ven padle. Nekaj so mu morali v pijačo podtaknit za pogum, verjetno ga je še Violeta Tomić malo pokoučala glede nastopanja, rezultat fenomenalen, hahaha. Jelinčiča takoj zavist premagala, da je v studiu en bolj agresiven od njega, tega revež ni vajen. :))

jernejl ::

Danes očitno nismo vsi gledali istega Galeta.
Ta, ki sem ga jaz gledal, je čas, ki bi ga lahko izkoristil za predstavitev svojega programa, raje izkoristil za žaljenje političnih nasprotnikov.
Populisti so najbrž s takim nastopom zadovoljni, meni je šlo pa na bruhanje. Seveda, Gale ni bil edini.

"Pohvale" si zasluži tudi voditelj, ki je oddajo vodil tako, da je bila vsebinsko bogata in da so volivci dobili odgovore na vprašanja, ki so ključna za prihodnost slovenskega naroda (kdo pleše, kdo je na drogah, kdo ima bančni račun v tujini, kdo se je slikal z albancem, kdo je revše ipd). :))

Plus bi dal pa Jelinčiču; ne zaradi tega, ker bi povedal kaj pametnega, ampak zato, ker je prvi ugotovil, kam pes taco moli in odšel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

nagobčnik ::

jernejl je izjavil:

kdo se je slikal z albancem


Malo več kot to je že:

SmolWhale ::

kdo je Albanec? Kaj se dogaja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

feryz ::

Na zgornji sliki maš dva.
Če že ne po naturi, pa po mentaliteti.

GregiB ::

Torej... RTVSLO izdal izjavo za javnost v kateri za včerajšno šalamastiko od soočenja krivi goste (in njih nabiranje političnih točk)... joj, bruke, majkemi...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

jest10 ::

Utk je izjavil:

hator je izjavil:

Nekaj je treba priznati. Soočenje je bilo odraz realnega stanja v družbi....:D

In na RTV-ju. Kdor se danes ne strinja z Janšo, da treba RTV razpustit, je pa res bedak.

Podtakneš sebi ljub kader, ki je nesposoben voditi oddajo in potem bi razpuščal RTV?

Miki N ::

A ima kdo seznam top trenutkov? Težko gledam take stvari v celoti. :))

Buggy ::

Vceraj na RTV1 je bilo sam ...WTF??!! :O

Ko ze mislis, da si videl poden od novinarskega vodenja na Planet TV, kjer v tandemu dva desnesucna voditelja porabita vec casa za izrazanje svojih mnenj kot vprasani ter se ukvarjajo z vprasanji nevredni celo rumenega tiska je tole vceraj na RTV! postavilo nove mejnike v debilizmu :|

Pustimo ob strani Pirkovicevo politicno pristranskost, "vodenje" je bilo v sramoto stroki kot taki in ce upostevajo novinarske standarde je bila to upam da njegovo zadnje pojavljanje pred kamero....vsaj na oddajah takega formata. Odgovorni uredniki za ta fiasko bi morali biti pa se dodatno sankcionirani, ker pri tako pomembni oddaji operirati tako navijasko, nevsebinsko in neorganizirano se na nacionalki ne gres!

Gale je snel rokavice in prisel na svoj racun ter konkretno zaprl usta vsem tem mazacem, sploh bebastemu Pocivalsku, ki je kar pozabil mahat z rokami in ponavljat "...mi gre_mo na_prej in re_su_jemo zi_vljenja"
Pokavrjen arestant se je ujel spet v lastno zanko s temi kobajagi crnogorskimi posli...neprecenljicvo :))
Skratka zvedeli nismo nicesar vceraj, razen polivanja gnojnice ter sajenja rozic.

Oddaja je dejansko bila odraz druzbe, ko prevec ambiciozni in politicno nastavljeni posamezniki niso zreli pozicije, ki jo zasedajo in dela, ki ga opravljajo.

Upam da nam je bila to lekcija. Ta cirkus smo zal videli, je pa takih nesposobnih nastavljenih aberveznikov na vecino kljucnih polozajev v drzavi...zdej si pa lahko samo predstavljate kaj bi nas cakalo, ce bi temu tako ostalo.

gremo volit pol pa plesat >:D

TheBlueOne ::

Jaz tude gledam, od kdaj je nivo RTV novinarjev toliko slabsi? Prav uganjujem, da je to SDS nastavljenec?

Miki N ::

No samo Golob je pa verjetno profitiral, ker je bil preprosto fizično distanciran od ravsa. Zdi se nepomembno, ampak če poznate masovno psihologijo ni važno, kako se ločiš, samo da se. Politika je neke vrste marketing, samo da vam ne prodajajo robe ampak kar VAS same. Resno, politika je tekma za licenco do prodaje vaše riti (v to spadajo prihodki, stvari ki se jim idrekate v skupno dobro, vse). Saj zato je pa toliko bednih for in nategovanja.

S tega stališča je bila ta oddaja ODLIČNA, ker - podzavestno - signilizira normijem nekaj kar je že ves čas prisotno, samo se ne zavedajo dovolj - težava je "sistemske narave". VEČ takih oddaj, da folk začne tuhtati malo splošneje.

Mimogrede... je z Zmagom vse ok? Me skrbi ker mi je tak meme in mislim, da ni najboljšega zdravja zadnja leta.

Lonsarg ::

Zmago rabi tista 2% da bo imel za dom za ostarele :)

nagobčnik ::

GregiB je izjavil:

Torej... RTVSLO izdal izjavo za javnost v kateri za včerajšno šalamastiko od soočenja krivi goste (in njih nabiranje političnih točk)... joj, bruke, majkemi...


To men deluje, kot da je Pirkovič (ki je urednik MMC) to sam pisal. Pirkovič obžaluje, da je Pirkovič bil deležen napadov kljub odličnemu vodenju oddaje. Mogoče bi lahko še kakšno nagrado za fenomenalno vodenje oddaje sam sebi podelil preko društva ZNP, s katerim definitivno nima nič.

Miki N ::

Mogoče pa lahko Pirkovič postane naš nov Jerry Springer? Čeprav un je imel stvari pod kontrolo, svojega simpatičnega varkota pa tudi "povzetki" na koncu niso bili slabi.

Zdaj boste rekli "ja ampak uno je bilo vse zrežirano". JA SAJ, Pirko, režija, priprave, scenarij - si že kdaj slišal za te zadeve?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

pirat ::

Dobro jutro volilcem novonastale koalicije Odhajajočih! Danes kolesarjenje v podporo voditeljem, ki sicer obljubljajo da bi rešili državo, zdravstvo, javni dolg, migracije in upokojence hkrati, a jih je v beg poslal že nekoliko priletni RTV uslužbenec?

Miki N ::

Gusar, ti si pa vsako jutro bolj plešast .. na koncu te ne bomo mogli več ločiti od Jajota niti vizualno. :8)

EDIT: Kaj pa če Gusar JE Jajo?! [dramatična glasba]

:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

pirat ::

Ja, Šarcu moram priznati, da je konsistenten. Ko malo zagusti - se obrne in gre. Simpl, a ne? Pol pa voli to, no .....

nagobčnik ::

Miki N je izjavil:

Mogoče pa lahko Pirkovič postane naš nov Jerry Springer? Čeprav un je imel stvari pod kontrolo, svojega simpatičnega varkota pa tudi "povzetki" na koncu niso bili slabi.

Zdaj boste rekli "ja ampak uno je bilo vse zrežirano". JA SAJ, Pirko, režija, priprave, scenarij - si že kdaj slišal za te zadeve?


Pirko bi moral imet format oddaje, v kateri bi bil sam v studiju, okoli 10 praznih mest za kandidate. Potem bi vprašal prvega nekaj, potem bi sam šel do tiste mizice in si odgvoril na vprašanje. Potem šel nazaj na voditeljsko mesto in se zahvalil sam sebi. To bi se mi zdelo primerno za njegov karakter. Pa še napadal ga ne bi nihče, on bi vodil kulturni dialog sam s sabo.

pirat ::

Fantje, meni je vseeno, volite po vesti, izogibajte se Odhajajočih in SDS, pa bo!

Hypathia ::

Še en kviz: Katera je vaša sanjska stranka? https://quizoom.com/quiz/e03b0f89-5ad8-...

Precej neumna vprašanja, zato vas zna rezultat presenetiti, meni je pokazalo SD.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

DarkSite ::

Hypathia je izjavil:

Še en kviz: Katera je vaša sanjska stranka? https://quizoom.com/quiz/e03b0f89-5ad8-...

Precej neumna vprašanja, zato vas zna rezultat presenetiti, meni je pokazalo SD.


Z inspectorjem html poglej codo se predno zacnes resevati ti pise defualt SD rezultat. Pomeni le, da je sestavljalec ankete preferiral SD in jo dal na default mesto. Kaksna je pa logika v ozadju pa ne vem.

feryz ::

Pri polovici vprašanj ali celo več, ni odgovora, ki bi mi ustrezal.
Torej je jasno, da gre za provociranje. Kot je napisal DarkSite.
Meni vrže Goloba.
««
90 / 126
»»