» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
83 / 126
»»

cvalsr ::

Iz firbca sem šel skozi anketo.
Čudno, večina strank je 2/3 do 3/4 usklajena z mojim mnenjem - kako vraga potem jaz nisem zadovoljen skoraj z ničemer, kar počnejo?
Je v anketi kak 'hrošč'?

tomlin ::

Nek zanimiv "golobov" komentar iz neta:D8-):

"KPK nad Goloba" je ena glupa igra za neumne volivce. Stavim plačo pa še regres, da nepravilnosti ne bojo ugotovili, pa čeprav vsi vemo, da je pridobil (ne zaslužil) enormno količino denarja. Izpis plače 400 pa nekaj jurjev je pokazal, noče pa pokazati vseh prilivov, kar je razvisno iz davčne napovedi. Le ta je verjetno zelo zanimiva.

tomlin ::

Pa kater stric iz črnega ozadja se je spomnil tega gen-i -ja.

Levica ::

Še zadnja anketa pred volitvami - https://poll-maker.com/poll4296860xa2b1...
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

tomlin ::

a to sprašuje ta levica, ah no :))



Levica je izjavil:

Še zadnja anketa pred volitvami - https://poll-maker.com/poll4296860xa2b1...


ampak bana je v desnici beri Freuda:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomlin ()

Hypathia ::

V starem režimu so profesorji s FDV-ja pošiljali svoje študente v cerkve k mašam, da so špijonirali kaj ljudstvu govore duhovniki, danes te udbaške zadolžitve delegira "civilna družba", ki ima sicer polna usta svobode in človekovih pravic. Če pride na oblast SvoboDA bo očitno treba biti previden kaj govoriš, še en razlog več, zakaj jim moramo na volitvah pokazati sredinec.

Tea Jarc iz Sindikata Mladi plus je povedala, da je kampanja v zadnjem tednu zelo intenzivna. "Mi si želimo predvsem, da je poštena in v skladu z zakonom. Opazili pa smo, da si nekateri iz vladajoče koalicije prisvajajo zasluge za izvedene projekte tudi na občinskih ravneh, kar je terjalo celo odzive županov in županij. Prav tako se v namene promocije določene stranke izrablja vladne profile na družbenih omrežjih, volivke in volivce pa k določeni volilni izbiri nagovarjajo tudi v cerkvah," je dejala in ob tem opozorila, da mora biti cerkev ločena od države ter napovedala, da bodo to nedeljo imeli opazovalce v cerkvah.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

enemon ::

Hypathia je izjavil:

V starem režimu so profesorji s FDV-ja pošiljali svoje študente v cerkve k mašam, da so špijonirali kaj ljudstvu govore duhovniki, danes te udbaške zadolžitve delegira "civilna družba", ki ima sicer polna usta svobode in človekovih pravic. Če pride na oblast SvoboDA bo očitno treba biti previden kaj govoriš, še en razlog več, zakaj jim moramo na volitvah pokazati sredinec.

Tea Jarc iz Sindikata Mladi plus je povedala, da je kampanja v zadnjem tednu zelo intenzivna. "Mi si želimo predvsem, da je poštena in v skladu z zakonom. Opazili pa smo, da si nekateri iz vladajoče koalicije prisvajajo zasluge za izvedene projekte tudi na občinskih ravneh, kar je terjalo celo odzive županov in županij. Prav tako se v namene promocije določene stranke izrablja vladne profile na družbenih omrežjih, volivke in volivce pa k določeni volilni izbiri nagovarjajo tudi v cerkvah," je dejala in ob tem opozorila, da mora biti cerkev ločena od države ter napovedala, da bodo to nedeljo imeli opazovalce v cerkvah.


Vsaka čast, če jim uspe prenesti eno uro farškega nakladanja.

dope1337 ::

Hypathia je izjavil:

V starem režimu so profesorji s FDV-ja pošiljali svoje študente v cerkve k mašam, da so špijonirali kaj ljudstvu govore duhovniki, danes te udbaške zadolžitve delegira "civilna družba", ki ima sicer polna usta svobode in človekovih pravic. Če pride na oblast SvoboDA bo očitno treba biti previden kaj govoriš, še en razlog več, zakaj jim moramo na volitvah pokazati sredinec.

Tea Jarc iz Sindikata Mladi plus je povedala, da je kampanja v zadnjem tednu zelo intenzivna. "Mi si želimo predvsem, da je poštena in v skladu z zakonom. Opazili pa smo, da si nekateri iz vladajoče koalicije prisvajajo zasluge za izvedene projekte tudi na občinskih ravneh, kar je terjalo celo odzive županov in županij. Prav tako se v namene promocije določene stranke izrablja vladne profile na družbenih omrežjih, volivke in volivce pa k določeni volilni izbiri nagovarjajo tudi v cerkvah," je dejala in ob tem opozorila, da mora biti cerkev ločena od države ter napovedala, da bodo to nedeljo imeli opazovalce v cerkvah.


Tvoja največja skrb med citiranim besedilom je dejstvo, da zna neka obskurna sindikalna organizacija brez večje veljave v prostrani slovenski deželi priti na par cerkvenih zborov v nedeljo in napisati kakšen članek na to temo, ki ga tako ali drugače ne bo prebralo več kot 10 ljudi?
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Hypathia ::

Tea ni nobena obskurnica ampak politična aktivistka, ki ima večji dostop do medijev kot marsikateri politik. In v cerkev ne bo šla, da bi pisala članke, ampak ovajala duhovnike zaradi domnevnega kršenja volilnega molka, ker je tolk butasta, da ne ve, da se ta nanaša samo na osebe povezane s kampanjo. Poanta, ki si jo spregledal, pa je, da je ta oh in sploh "civilna družba", o kateri nabijajo vsi od Goloba do MSM, skupina hinavcev, ki zase terjajo svobodo in človekove pravice, drugim bi jo pa omejevali.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

endelin ::

Lepo msm dalje naprej. Vsa medijska drhal se ukvarja z NSI, medtem ko romunska posla pometejo pod preprogo. V taki medijski krajini bi še opica lahko bila mandatar če te mediji tako podpirajo.

Isti mediji kot v Rusiji za neprave;) popolno ignoriranje

Totalno nefer boj saj so kriteriji za ene in druge kot dan in noč.

Kje je pa sedaj raziskovanje romunskih in drugih poslov? Se enim verjame na besedo lol.

In tile so še jokali v Evropi kako se jim godi krivica haha. Nerealno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Gregor P ::

Najbolj hecno je, ko Golob glavno mesto države članice EU imenuje "neko zakotno mesto v Romuniji"8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

endelin ::

Če ne bi šlo za favorita medijev, bi sedaj poptevejeve novinarke že poročale v živo iz Bukarešte.:))

Pač mediji lovijo namišljene in kurje tatove pred volitvami. Pravi kriminal zamolčijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Hypathia ::

Gregor P je izjavil:

Najbolj hecno je, ko Golob glavno mesto države članice EU imenuje "neko zakotno mesto v Romuniji"8-)

No, glede tega bi bila pa jaz bolj skeptična. Meni tudi piše na bančnem izpisku Ljubljana, čeprav sem račun odprla v nekem "zakotnem mestu" v Sloveniji.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Gregor P ::

Na tistem potrdilu romunske banke prav piše točen naslov specifične bančne enote. V Bukarešti pa je ta banka itak na več lokacijah; centrala pa je na drugem naslovu (v tem istem mestu).

Ampak ok lahko je le to potrdilo o zaprtju računa izdala ta bančna enota, račun pa je Golob odprl v nekem drugem mestu - za katero pa še vedno ne vem, zakaj naj bi bilo zakotno?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Hypathia ::

No, to se mi zdi pa manj verjetno. Račun je treba zapreti v enoti kjer si ga odprl, vsaj v Sloveniji je tako.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

kuall ::

un ruski pezde taksist jefim se že veseli, kako bodo zmagali njegovi rusovili. za bruhat.

tomlin ::

Ma pazi, taksisti so carji ulice, ne se hecat, ... kdo bo pa mene vozil na urgenco, če me zagrabi heksnšus8-O

kuall je izjavil:

un ruski pezde taksist jefim se že veseli, kako bodo zmagali njegovi rusovili. za bruhat.

endelin ::

Nekaj je hudo zanimivo. Ste opazili, da se v ostalih medijih zadnje čase dobesedno pojavi vsaka zgodbica, ki jo objavijo 300k davčni dolžniki v blogu necenzurirano in katere novinarko je mastno plačeval Golob?>:D proplus je ratal samo še prepisovalec zgodbic iz necenzurirano. Ma teh zgodbic ma tudi blog Požar ogromno pa se nič ne objavi. Pri nas je MSM res zlizan. En drugega citirajo. Vsak nasprotni pogled je strogo cenzuriran.

Zanimivo, da so glavni promotorji sesuvanja NSI in Pivčeve tisti, ki so mastno kasirali direktno s strani politične konkurence - in to z drzavnim denarjem.

Bolj prozorni bi bili težko. To ni pošten boj.sl

Sedaj pa računajte, kje bi bil recimo kdo drug, če bi ga vsak dan, dan za dnem nabijali. A to smo v Rusiji?

Je to je zagotovo naloga za kriminaliste da se razišče denarne tokove

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

endelin ::

Na proplus so tako ogabni, da so dali skupinsko sliko od Nsi na naslovnico od članka z Kžk. Ogabe putlerske. Goebbels novinarstvo. Tudi na naslovki je že cel dan.
Cilj je jasno: čimbolj omejiti Nsi, morda spraviti izven parlamenta. Volilna propaganda pa dela isto kot stroj za Putina v Rusiji. V čem je razlika?

Kako kaj romunska posla in kraja identitete haha?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

endelin ::

Zakaj se ignorira sprenedava se romunska posla Goloba, ki so ene 100x hujša kot nek obisk hotela o katerem bomo poslušali cel teden. Konec koncev gre lahko za bodočega mandatarja in prav je, da se razčisti. Ali smo že v režimu tipa Putin v Rusiji? Ker tam se tudi ignorira kriminal in za krinko tolče po raznih Navalnih...

Slovenija = Rusija ni razlike glede dogajanja v medijih

Niti dvomim ne, da bo novi mandatar začel s trdo roko. Proplus bo neuradni PR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

tilen03 ::

Saj je mogoce, da zupniki in cerkev promovirajo NSi in SDS tudi kadar je volilni molk. Naj se preveri, kaj pa so oni vec.

Toninu pa medtem spet raste nosek, ko laze glede afere na Gorenjskem. Aja, eh pozabil je placati racun. Cakaj ne, ni pozabil, izsiljevanje je! Se bo moral pokesati v nedeljo za vse te lazi...

Malidelničar ::

endelin: MSM delajo konkretne svinjarije in so se vsaj polovici naroda totalno zagabili. Saj dejstvo je, da vseeno RTV in PoP nimata več dometa kot še 10 let nazaj. To jih po eni strani jezi, zao bi radi "prepovedovali" druge medije. Ampak to ignoriranje Golobovih romunskih mučk je res preko vseh meja dostojnosti ....

In potem imajo novinarji nacionalke na posvetu s KUL-ci jajca da naglas razglabljajo kako bi RTV prispevek povečali in ga vezali vsakemu odraslemu članu gospodinjstva na plačo od katere bi se avtomatsko trgal. Res, to človk ne more verjet.

dope1337: Jarčeva pa brez veze, no comment, je samo razkurila nasprotni politični tabor in zmotivirala sicer lene konservativne volivce iz manjših krajev, da se zdaj vsi pridrajsajo na volišča. Pa morda bo tokrat kakšen župnik pri pridigi celo kaj rekel: zadnjih 30 let nikoli nisem slišal ama nič. Torej po mojem efekt ravno kontra. Torej bolje bi bilo, če bi bila tiho.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

tilen03 ::

Nah, zupniki bodo sedaj trepetali ;) Saj itak sami vedo, da je strah mocno orozje.

Po 24. aprilu pa bo koncno RTV poslihtan. Saj lahko vsi vidimo, kako ga je SDS uspela zrusiti v pol mandata, kaj pa bi se bilo, ce bi nadaljevala z vladanjem. Harmonika, Jezus in Jansa

Telbanc ::

https://www.rtvslo.si/slovenija/tonin-p...

"Tonin pojasnjuje ozadje Podgorškove afere z računom: Podgoršek je žrtev izsiljevanja družbe KŽK"

Jaz sem tud "žrtev izsiljevanja" vsak mesec, ko mi elektro dostavi račun za elektriko. :))

Dobr je tole lih pred volitvami, sem že povedal, da bo NSI izpadla. "z božjo pomočjo. ":))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Miki N ::

To s temi aferami - na obeh straneh - je spet ena taka precenjena karta. Ja valda zdaj bo nekdo rekel "Jajota ORGANSKO ne prenašam, ampak zdaj, ko sem zvedel za golobje romunske rabote ga pa bo! Evo ti ga na Golop!". Right.

Pa ne da taki primeri ne obstajajo samo to je spet enak taka nizka karta na aktero se ogromno stavi učinek pa je relativno majhen.

Telbanc ::

tilen03 je izjavil:

Saj je mogoce, da zupniki in cerkev promovirajo NSi in SDS tudi kadar je volilni molk. Naj se preveri, kaj pa so oni vec.

Toninu pa medtem spet raste nosek, ko laze glede afere na Gorenjskem. Aja, eh pozabil je placati racun. Cakaj ne, ni pozabil, izsiljevanje je! Se bo moral pokesati v nedeljo za vse te lazi...



Sploh je dobr, k se Tonin oglaša, čim več se naj oglaša ta teden, sploh pojasnila so oh in sploh.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Miki N ::

Tonin mi deluje kot nekdo, ki na tekmi predvsem podaja isostar pravim "igračem".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

feryz ::

Fak, kakšen stud. Dobijo ga pri korupciji, dobijo ga pri lažeh, blesav mamin sine pa laže o nekih "žrtvah izsiljevanja"!?
Pizda (se opravičujem izrazu), ta gnoj res nima dna. Ne glede na barvo ali smer, da ne bo pomote. Tokrat je gnoj pač črno desne barve.

Buggy ::

Se vecji stud so njihovi forumski apologeti oz. placi troli, ki potem take rabote relativizirajo z nekimi kobajagi odkritji pri konkurenci, raznih iskalcev resnice tipa Pozar ali pa zadev, ki jih po vsej verjetnosti producirajo v lastni kleti ;((

za kozlat!

Miki N ::

Pa saj to vam probam povedati - to z aferami je neskončen krožni drk, ki v končni fazi ne vodi nikamor. Afere bodo zdaj itak imeli vsi, ker hej kdo bi si mislil - v politiki so rabote! [začudena Pikaču faca]

Še najbolje je če glasujete kar po instinktu. "Kdo ti gre/ne gre na bruhanje" koncept. Razen jasno, če niste že totalen programiran NPC, ki dela vse po programu, dokler mu ne "prefleširajo firmware" mediji z novo krizo, afero karkoli. Potem pa veselo izpolnjevanje anket in testov želim! :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Raptor F16 ::

Hypathia je izjavil:

No, to se mi zdi pa manj verjetno. Račun je treba zapreti v enoti kjer si ga odprl, vsaj v Sloveniji je tako.



Say what ?

Komitent banke lahko vse storitve upravlja pri katerikoli poslovalnici.

Buggy je izjavil:

Se vecji stud so njihovi forumski apologeti oz. placi troli, ki potem take rabote relativizirajo z nekimi kobajagi odkritji pri konkurenci, raznih iskalcev resnice tipa Pozar ali pa zadev, ki jih po vsej verjetnosti producirajo v lastni kleti ;((

za kozlat!


Whataboutizem
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Raptor F16 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

No, to se mi zdi pa manj verjetno. Račun je treba zapreti v enoti kjer si ga odprl, vsaj v Sloveniji je tako.



Say what ?

Komitent banke lahko vse storitve upravlja pri katerikoli poslovalnici.


Razen, če rabiš točno določeno "sestrično" v poslovalnici. :))

feryz ::

A ne zastopite, da se brez policije in sodišč tega gnoja ne bomo rešili? Nikdar in nikoli.
Zakaj smo pa sprejeli neke zakone proti korupciji in podobno? Če bi ga zdajle pospravili v preiskovalnega in kasneje malo vrgli v tapravo čuzo, bi hitro naredili red.
Tako pa naslednik ministrice naredi, brez sramu in strahu, popolnoma enak drek kot predhodnica. In naslednji bo naredil isto. Ker se da brez problemov.

svecka ::

to pa je zato, ker volite ene in iste obraze že 20 let. Golob ni nov obraz, je samo podtaknjenec. Kva a vi mislite da bo on šel iz POL MILJONA !!! plače na leto na borih 40 tisoč. Krepko se motite. On gre v politiko, samo da si zrihta dober položaj in plačo, potem pa takoj odstopna izjava.

Prionc teme, bruhica,.šivilja, ene in iste opice, ki imajo povsod svoje lovke. Volite tiste, ki nimajo niti 1 politične povezave. Samo vi ste pač bedaki in volite ene in iste, oziroma po principu, samo da je "naš", četudi je njihov pedofil, vaš je pa posiljevalec, ker kao manjše zlo. OVCE!

Nikoli NE BO NIKDAR DRUGAČE, ker volite ene in iste. Samo vaš IQ je prenizek da bi razumel politično hobotnico in politične povezave v vseh spektrih Slovenije in kako jo uspešno zatreti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

scipascapa ::

SVECKA: kaj potem ti predlagaš, da ni podtaknjenec in ni isti obraz 20 let+?

Miki N ::

Vsi smo mi isti obraz. Določeni so to dojeli nekateri še sanjajo o lepšem svetu.

Malidelničar ::

svecka: Ja folk pač naseda nekim pravljicam o "brezmadežnih" novih politikih in kako so vsi stari nesposobni in ne vem kaj še vse. Aja, vsi so "isti" al kako gre tista. :))
Dr. Igor Lukšič na Faktorju odlično razlaga, da ti v politiki moraš imeti dolgoprogaše in stranke s strukturo in kadrovsko globino za furat državo. Ne morejo neki mlečnozobci, ki uletijo noter, furat zadev.
In pri brezmadežnih pač takšne romunske zadeve gredo lažje skozi.

Še v tujini ne nasedajo vedno novim. Mogoče je edini podobno shizofreni primer kot SLO v Evropi dejansko Italija. Kjer so od leta 1945 zamenjali koliko, 50 vlad? Eno na leto in pol? Ampak to ni model, ki bi mu morala Slovenija slediti in ki bi za razvoj države prinesel karkoli dobrega.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

jest10 ::

Hypathia je izjavil:

Račun je treba zapreti v enoti kjer si ga odprl, vsaj v Sloveniji je tako.

No to ne drži

svecka ::

scipascapa je izjavil:

SVECKA: kaj potem ti predlagaš, da ni podtaknjenec in ni isti obraz 20 let+?


sam sem se veselil Nestrankarska ljudska lista gibanja Zdrava družba, kjer sem upal, da je to končno ena skupina posameznikov z zdravo pametjo dejansko nepolitičnimi osebami, ki so uspešni v življenju.

Vendar je celoten politični sistem narejen tako, da nam ni pomoči, le anarhija in pobitje vseh v parlamentu nas lahko reši.

pegasus ::

Berem, da se nekaj onegavijo na DVK in da zato še nimamo glasovnic v tujini. Ve kdo kaj več o tem? Kdaj jih lahko pričakujemo?

Vajenc ::

pegasus je izjavil:

Berem, da se nekaj onegavijo na DVK in da zato še nimamo glasovnic v tujini. Ve kdo kaj več o tem? Kdaj jih lahko pričakujemo?

Tisti iz Rusije, Belorusije in Ukrajine nikoli.

Po volitvah bo nekdo spet imel ciničen nasmeh in izgovor za poraz ;((
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

Buggy ::

scipascapa je izjavil:

SVECKA: kaj potem ti predlagaš, da ni podtaknjenec in ni isti obraz 20 let+?


Ce nimas izoblikovanega mnenja glede trenutnih politikov se fokusiraj na okoljsko problematiko in voli pravo stranko zelenih...torej Vesno

Tatankas ::

Mojih najboljše naloženih 20EUR za letne naročnine gre k Požarju.


Lepo ga je razmontiral.
https://pozareport.si/post/633650/romun...

- Golob je za časnik Delo, ki se zdaj tudi dokončno in nedvoumno vzpostavi kot neuradno glasilo Roberta Goloba in stranke Gibanje Svoboda, 17. aprila povedal, da je bil bančni račun v Romuniji (ki naj bi, tako, spomnimo, razlaga Golob, odprt na podlagi kraje njegove identitete) odprt leta 2018, no, dva dni kasneje, za RTV Slovenija, pa Golob pove, da je bil račun odprt že leto prej - 2017?!


- Včeraj popoldne pa Golob za Delo pove, da mu avstrijska Raiffeisen Bank v Romuniji, ki jo Golob pred dnevi kar javno obtoži, da je sodelovala (?!) pri odprtju računa ob kraji identitete, noče pokazati bančne dokumentacije, povezane z odprtjem tega računa, a hkrati za Delo pokaže neki bančni izpisek s tega računa, ki naj bi dokazoval, da na njem ni bilo denarja.


- In Golob več čas tudi debelo laže, da je mu je bila identiteta ukradena, citiramo Goloba, "v nekem zakotnem mestu v Romuniji"?! Toda predloženi bančni izpisek, ki ga Golob pokaže časniku Delo, dokazuje, da ne gre za nobeno zakotno mesto v Romuniji, ampak za center romunske prestolnice Bukarešta (Calea Mosilor 72), ki je za nameček, hja, kakšno neverjetno naključje ...zgolj tri minute vožnje z avtomobilom oddaljeno od sedeža hčerinske družbe GEN-I (v Romuniji), na Strada Remus, številka 1 do 3?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tatankas ()

Miki N ::

No se vam zdaj počasi sveti, zakaj je tako težko doseči te famozne Neodločene? Niti ne, ker so neodločeni ampak, ker je problem SISTEMSKI. Nekdo ki mu gre na bruhanje VSE skupaj gleda na to čisto drugače kot nek programiran strankarski vojščak, ki preprosto ne razume zakaj nekateri ne vidijo vse te čudovite izbire, ki je menda na voljo. Še enkrat, volite po instinktu - informirali se itak ne boste, ker informacije večinoma izvirajo iz "firmware update sajtov". Zato pa voljenje oseb (ki jih organsko saj za silo prenašate) sploh ni tako slaba strategija, programi so za NPCje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

link_up ::

Verjetno bi bilo, za vse neotesance tukaj, pravilno, da se naucijo spostljivih besed. Gnoj, kura, tlacenko, in podobni vas prikazujejo v izjemno negativni luci. Postanete predmet posmeha. Mar res ne opazite tega? Ali je debata na dovolj visokem nivoju? O cem naj bi se z vami clovek v resnici pogovarjal?

Saj poznate tisto: ideas, events, people...
In and Out

pirat ::

Dober dan, še vedno panika na levi?

Ne skrbite, verjetno boste dobili lasatega mandatarja... Morda mu tudi uspe sestaviti vlado, a ne ne nujno s KUL-om:D

Miki N ::

Pleško ali Lasko - to je zdaj vprašanje! :))

Raptor F16 ::

feryz je izjavil:

A ne zastopite, da se brez policije in sodišč tega gnoja ne bomo rešili? Nikdar in nikoli.
Zakaj smo pa sprejeli neke zakone proti korupciji in podobno? Če bi ga zdajle pospravili v preiskovalnega in kasneje malo vrgli v tapravo čuzo, bi hitro naredili red.
Tako pa naslednik ministrice naredi, brez sramu in strahu, popolnoma enak drek kot predhodnica. In naslednji bo naredil isto. Ker se da brez problemov.


Zakone so si pred 20 leti zase napisali. Zadeve zastarajo, lahko se izmikajo vročanju pošte,...
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Miki N ::

Predlagam Slotech volilni slogan:

Pojdite volit - še kar nujno.

Buggy ::

Dober dan, še vedno panika na levi?


Dober dan, na levi sredini je cutiti polno zanosa, saj se koncno kaze moznost, da se za vedno resimo avtokrata in da drzava koncno zadiha s polnimi pljuci....politica korona se koncuje :))


Je pa paniko res opaziti pri skrajnih desnicarjih, doloceni vidim da ste tudi ze sli cez vse faze zalosti in se ze sprijaznili :P

««
83 / 126
»»