» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
60 / 126
»»

GregiB ::

feryz je izjavil:

Misliš antijajizma?
Pred štirimi leti so ljudje pokazali, da nočejo, da sestavi koalicijo.
Vidi boga, vseeno mu je uspelo. Vsi vemo zakaj.
Verjetno bo tokrat spet enako. Začeli bodo drugi in se na koncu prodali.

Tokrat take akrobacije ne bodo potrebne… Zadnja Parcifalova anketa nakazuje, da pridejo v parlament tako Vodopivec, kot tudi Toninček in Pršutarka… Puklo ima pa itak ogromno prednost…. Ustavna koalicija, here we come!
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

floyd1 ::

Gledam soočanja na RTV SLO in ne morem verjet. Takega amaterizma nisem v zadnjih letih videl niti na lokalnih TV z dvema ali tremi redno zaposlenimi. To je neverjetno.

Kje za hudiča so dobili tega voditelja? Tip garant nima treh razredov osnovne šole, če pa se slučajno motim, pa to dobro skriva. Polovica besednjaka je eeeh, oooh, hmmm, mašil kakih 10x več kot pri vseh gostih skupaj. Prestrašen, nesuveren, neinformiran, v svoji totalni nevednosti pa še občasno aroganten do gostov. Ugibam... SDS kader?

tilen03 ::

floyd1 je izjavil:

Gledam soočanja na RTV SLO in ne morem verjet. Takega amaterizma nisem v zadnjih letih videl niti na lokalnih TV z dvema ali tremi redno zaposlenimi. To je neverjetno.

Kje za hudiča so dobili tega voditelja? Tip garant nima treh razredov osnovne šole, če pa se slučajno motim, pa to dobro skriva. Polovica besednjaka je eeeh, oooh, hmmm, mašil kakih 10x več kot pri vseh gostih skupaj. Prestrašen, nesuveren, neinformiran, v svoji totalni nevednosti pa še občasno aroganten do gostov. Ugibam... SDS kader?

Je tako. Del prenove

PacificBlue ::

Sds se nekaj kiti s tujim perjem:

https://www.rtvslo.si/slovenija/parlame...

Phantomeye ::

PacificBlue je izjavil:

Sds se nekaj kiti s tujim perjem:

https://www.rtvslo.si/slovenija/parlame...


Beseda SDS in gov.si sploh ne bi smela bit na istem papirju.

Vlada ni SDS in SDS ni vlada. So izvajalci oz. ena skupina izvajalcev, ki so bili izbrani, da vodijo podjetje.

cvalsr ::

Floyd, takoj mi je kliknilo na Igorja Pirkoviča. Sem uganil? Zanj nikoli ne vem, ali bo med jamranjem in stokanjem zaspal ali kar crknil. Je pa ortodoksen janšist, ja.

Gregor P ::

Ok zdaj ni treba pretiravat, vlada je predvsem SDS, sploh v tem mandatu; tudi sicer je ta kolektivni organ v rokah strank, ki so zmagale na volitvah - kar je nekaj povsem normalnega. Je že res, da bi teoretično lahko člani vlade bili tudi nečlani političnih strank (npr. v primeru tehnične vlade), ampak temu pač v praksi ni tako.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Phantomeye ::

Gregor P je izjavil:

Ok zdaj ni treba pretiravat, vlada je predvsem SDS, sploh v tem mandatu; tudi sicer je ta kolektivni organ v rokah strank, ki so zmagale na volitvah - kar je nekaj povsem normalnega. Je že res, da bi teoretično lahko člani vlade bili tudi nečlani političnih strank (npr. v primeru tehnične vlade), ampak temu pač v praksi ni tako.


Govorim o tem, da stvari, ki jih počnejo kot vlada, počnejo kot vlada in ne kot SDS. Meaning, lepljenje svojih farb in logotipov zraven projektov vlade je nehigienično.

Stvari, ki jih jaz v službi delam grejo med uporabnike kot produkt firme, kjer sem zaposlen in ne kot produkt mojih rok. Tako, da mojega imena ni zraven.

MrStein ::

feryz je izjavil:

Misliš antijajizma?
Pred štirimi leti so ljudje pokazali, da nočejo, da sestavi koalicijo.
Vidi boga, vseeno mu je uspelo. Vsi vemo zakaj.

Zato ker so ljudje take poslance izvolili.

Verjetno bo tokrat spet enako. Začeli bodo drugi in se na koncu prodali.

Seveda. Osel gre samo enkrat na led, obsedenci z jajotom pa vsakič znova.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Smrekar1 ::

PacificBlue je izjavil:

55-80 se nekaj kiti s tujim perjem:

https://www.rtvslo.si/slovenija/parlame...


To ni še nič.

https://necenzurirano.si/clanek/aktualn...

Dokazano uporabljajo državni denar za samopromocijo. Ustavno Sodišče je že razveljavilo en referendum zaradi nečesa zelo podobnega. V tej točki že obstaja način kako lahko rečemo, da volitve ne bodo demokratične, ker bodo favorizirale vladne stranke.

Osebno menim, da bi jim morali prepovedati kandidature na vseh letošnjih volitvah in jih oglobiti v desetkratniku porabljenega denarja (v preračunani protivrednosti po tržnih cenah). To je povsem proporcionalen odgovor glede na njihove zločine.

Buggy ::

Poslanci so bili izvoljeni kot predstavniki strank za katere so kandidirali, volivci pa smo se na volilnem listicu odlocali med strankami in ne strogo med poslanci, ki jih zastopajo. Volivci pricakujemo od izvoljenih poslancev strank, da sledijo programu, zavezam in obljubam, ki jih je ta stranka pred volitvami podala in ne izkoriscajo privilegija poslanca za lastne koristi ali politicno kupckanje pri zadevah za katere niso dobili nasega mandata.

Izdajalce svojih volivcev, kot opazamo sedaj potem caka:
-stranka razpade od znotraj, kot je to pri SMC in Desus
-koristoljubni in izdajalski poslanci tudi, ce so oportunisticno presedlali k drugim strankah na naslednjih volitvah ne dobijo glasov

Vcerajsna soocenja parlamentarnih strank pa so bila s stalisca vodenja in vsebine pogovora resnicno porazna, namigovanja in opazke voditelja pa skrajno neokusne. Me je pa tokrat pozitivno presenetila Pivceva iz ND (zal ji nic vec ne verjamem kar pove - povedala je pa nekaj stvari pametno). dr. Petric je v POS verjetno tudi se edini mozganski trust in lepilo, da se v POS med seboj ne skanibalizirajo - se pa slej kot prej bodo. Jelincic je sel tokrat (spet) v full retard populisticni mode in je njegovo oprijemanje stolcka in drzavnega seska ze groteskno, LMS-jev Prebil in ga. Kos iz GS zelo suvereno, argumentirano ter odlocno nic ne morem reci tudi cez Desusovega Potocnika.

Vsebinsko in voditeljsko ena najslabsih soocenj. Mlacno, posipanje politicnih puhljic brez pravih informacij, ki bi lahko komurkoli pomagale pri izbiri stranke in na trenutke kar tezko gledljivo.

-1 :))

Malidelničar ::

Buggy - a smo mi gledali isto soočenje ROFL/LOL?????? Ga. Kos živčna, agresivna, popolnoma nedostojanstvena za pozicijo za katero se poteguje. Po mojem so z njenim nastopom v GS veliko izgubili. Soočenje je bilo glede vodenja vseeno eno boljših glede na letošnji totalni polom soočenj na Rtvslo in 24ur zadnje čase. Dr. Petrič je bil vrhunski, verjetno se jim v PoS splača da ga nekaj več dajo še na kakšno soočenje, če bi res šlo, Pivčeva pa res izjemno dobra in se bo borila za vstop očitno do zadnjega dneva kampanije.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

link_up ::

Phantomeye je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Ok zdaj ni treba pretiravat, vlada je predvsem SDS, sploh v tem mandatu; tudi sicer je ta kolektivni organ v rokah strank, ki so zmagale na volitvah - kar je nekaj povsem normalnega. Je že res, da bi teoretično lahko člani vlade bili tudi nečlani političnih strank (npr. v primeru tehnične vlade), ampak temu pač v praksi ni tako.


Govorim o tem, da stvari, ki jih počnejo kot vlada, počnejo kot vlada in ne kot SDS. Meaning, lepljenje svojih farb in logotipov zraven projektov vlade je nehigienično.

Stvari, ki jih jaz v službi delam grejo med uporabnike kot produkt firme, kjer sem zaposlen in ne kot produkt mojih rok. Tako, da mojega imena ni zraven.


Torej je prava pot vladni CGP in podpis JJ spodaj?
Sicer pa nic druga kot hofer kranjska klobasa. Za vas izdelal SDS v RS.
In and Out

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: link_up ()

scipascapa ::

Včerajšnji voditelj bi moral dobiti takojšnjo izredno odpoved....je pa čisti SDS kader.

Buggy ::

@Malidelničar: gledala in poslusala sva ocitno isto zadevo, dojemala pac razlicno.

Nedostojanstvenost si videl v cem? V tem, da je ga. Kos morala popravljati zavajujoca dejstva in izhodisca bebastega voditelja? Da je opozorila na skodljivo samovoljo arestanta, slabo prakso z veleposlaniki ter na protiustavne odlocitve vodstva RTV?

Verjetno bi morala biti tiho se bolje, najbolje da smo tiho kar vsi, da lahko SDS nesposobnezi nemoteno preko zakonov uresnicijo svojo agendo k'nde :))

Malidelničar ::

Buggy: poglej minimalno dva huda zdrsa ga. Kosove sta odmevala med ljudmi: najprej popolnoma neprimeren politikantski vložek oz. izpad na začetku, ko je komentirala o vabilu/nevabilu nepralamentarni Golobovi stranki na volitve in palamudila o RTV-ju, kar je izpadlo povsem neresno. Drugič je sfalila ob komentiranju ravnanja v Kijevu ob t.i. odstranjevanju/neodstranjevanju zastave in je preveč hitro podala nepreverjeno oceno, ter po mojem mnenju popolnoma spolitizirala v bistvu težko diplomatsko/terensko situacijo. Torej človek za kandidaturo v njeni koži si takšnih velikih zdrsov ne bi smel privoščiti, absolutno pa ne takšno raven komuniciranja.

Glede na odzive na spletnih omrežjih ni naredila vtisa in je ljudi odbila. Z agresivnostjo ne bo dobila volivcev, ker dela tisto, kar očita drugim. Odlično potezo bi naredila, če bi z umirjenostjo uspela nagovoriti volivce, ki jih je Golob že odvrnil.

Velika zmagovalca sta bila dr. Petrič in Pivčeva.

Prebil v bistvu ni bil napačen, boljši od pričakovanega, DeSuS-ov tudi načeloma soliden, ampak ni prišel do izraza.

Izgubil je pri nekaterih Jelinčič, ampak on je po mojem namerno ciljal pro-ruske anti-vaxx glasove, ker v tem vidi možnost preboja v DZ za tiste 4%, to je njegova strategija.

Sicer pa so soočenja letos imam občutek slabše gledana, format je preveč isto kot včasih, malce več je tudi konkurence in ljudje izbirajo katero soočenje kdaj bodo gledali. V tokratni kampaniji soočenja absolutno nimajo takšnega vpliva kot 2011, 2014 in 2018.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

HitraSperma ::

Meni je bila top Kos-ova, razledana, artikulirana... Proti drugim je bila 2 razreda boljša
fgdsfjk

GregiB ::

Malidelničar je izjavil:

Izgubil je pri nekaterih Jelinčič, ampak on je po mojem namerno ciljal pro-ruske anti-vaxx glasove, ker v tem vidi možnost preboja v DZ za tiste 4%, to je njegova strategija.


Prepričan sem, da Jelinčič pri svojih 74 letih kuje strategijo, kako "glup narod" prepričati, da bo na koncu preštevanja imel več, kot 1% a manj kot parlamentarni prag glasov. Po mojem bi mu najbolj ustrezalo med 3% in 4%... 4 leta lepo prejema financiranje zunajparlamentarne stranke in ne rabi deli z nikomur... po 78 pa lahko počas.... neha...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Malidelničar ::

GregiB - ja veš kaj, imaš prav, tudi možno.
Čeprav kar se njegove "rečenice" tiče, tip ima prav, narod je "glup". Samo povedal je javno kar številni mislimo :))
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Gregor P ::

Phantomeye je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Ok zdaj ni treba pretiravat, vlada je predvsem SDS, sploh v tem mandatu; tudi sicer je ta kolektivni organ v rokah strank, ki so zmagale na volitvah - kar je nekaj povsem normalnega. Je že res, da bi teoretično lahko člani vlade bili tudi nečlani političnih strank (npr. v primeru tehnične vlade), ampak temu pač v praksi ni tako.


Govorim o tem, da stvari, ki jih počnejo kot vlada, počnejo kot vlada in ne kot SDS. Meaning, lepljenje svojih farb in logotipov zraven projektov vlade je nehigienično.

Stvari, ki jih jaz v službi delam grejo med uporabnike kot produkt firme, kjer sem zaposlen in ne kot produkt mojih rok. Tako, da mojega imena ni zraven.
... v tvoji službi pa zasluge potem nosi tvoj šef/direktor/lastnik, brez skrbi ne gre to v nič8-) ... žal ali ne, to počnejo vsi; tudi ker jim vsi ti "PR strategi" to močno svetujejo. SD si je npr. za Židana&co zamislil in tudi uzurpiral projekt glede dobre zdrave domače hrane ipd. - v ta namen so svoje čase imeli kar po 9 PR-ovcev na ministrstvu za kmetijstvo.

Skratka to je običajna praksa med vsemi; po drugi strani pa je tudi tanka meja, ker za nekaj so pa najbrž tudi politiki oz. vlada soodgovorna/krivi, da recimo kaj "porine" naprej. Vprašanje pa je potem, kako se lahko s tem do-/pristojno "pohvalijo"? Kaj je družbeno sprejemljivo?:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

tomlin ::

Ne, to je bil res neapetitlih, nesprejemljiv, nesramen napad Golobove Marte Kos!

Oddajo je rešil prof.dr. Ernest Petrič, ki je mirno, preudarno in njemu lastno modrostjo argumentirano "povozil" Marto Kos.

https://nova24tv.si/slovenija/politika/...

Edvard, se globoko strinjam.

Že dolgo nisem videl bolj arogantnega nastopa, kot je današnji nastop Marte Kos.
Jezno, vzvišeno in ... polno treme.
https://twitter.com/EdvardKadic/status/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomlin ()

jukoz ::

tomlin je izjavil:

Ne, to je bil res neapetitlih, nesprejemljiv, nesramen napad Golobove Marte Kos!

Oddajo je rešil prof.dr. Ernest Petrič, ki je mirno, preudarno in njemu lastno modrostjo argumentirano "povozil" Marto Kos.

https://nova24tv.si/slovenija/politika/...

Edvard, se globoko strinjam.

Že dolgo nisem videl bolj arogantnega nastopa, kot je današnji nastop Marte Kos.
Jezno, vzvišeno in ... polno treme.
https://twitter.com/EdvardKadic/status/...



Jah nič, hitro zakupiti na googlu oglase na keyword "marta kos" =)

"Pri kampanji Nove24TV gre po eni strani za poskus blatenja dobrega imena omenjenih strank, po drugi pa za preusmerjanje pozornosti na stranko SDS. Če namreč uporabnik v iskalnik vpiše Gibanje Svoboda, se visoko med zadetki (kako visoko, je odvisno od parametrov, ki jih lahko določi podjetje) pojavi oglas s povezavo do člankov Nove24TV, ki izrazito pristransko poročajo o omenjeni stranki. Med naslovi na pristajalni strani lahko zasledimo: Gibanje Svoboda je pravi golobnjak davkoplačevalskih pijavk, Kučanov kolesariat in Gibanje svoboda s podporo Jankovića – putinizacija, Poglejte si to oligarhovo stisko, ko ga povprašajo po dohodninski napovedi!, …"

https://n1info.si/volitve-2022/volilne-...


Aja, pa priden. Si ti isti uporabnik kot hypatia?

Truga ::

https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats...

vlada sds je pomorila 6500 ljudi

Phantomeye ::

link_up je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Ok zdaj ni treba pretiravat, vlada je predvsem SDS, sploh v tem mandatu; tudi sicer je ta kolektivni organ v rokah strank, ki so zmagale na volitvah - kar je nekaj povsem normalnega. Je že res, da bi teoretično lahko člani vlade bili tudi nečlani političnih strank (npr. v primeru tehnične vlade), ampak temu pač v praksi ni tako.


Govorim o tem, da stvari, ki jih počnejo kot vlada, počnejo kot vlada in ne kot SDS. Meaning, lepljenje svojih farb in logotipov zraven projektov vlade je nehigienično.

Stvari, ki jih jaz v službi delam grejo med uporabnike kot produkt firme, kjer sem zaposlen in ne kot produkt mojih rok. Tako, da mojega imena ni zraven.


Torej je prava pot vladni CGP in podpis JJ spodaj?
Sicer pa nic druga kot hofer kranjska klobasa. Za vas izdelal SDS v RS.


Mislim sej to tudi delajo, vsaka objava na gov.si ima njegovo faco gor. Ampak realno - niti to ne bi dal.

Gregor P je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Ok zdaj ni treba pretiravat, vlada je predvsem SDS, sploh v tem mandatu; tudi sicer je ta kolektivni organ v rokah strank, ki so zmagale na volitvah - kar je nekaj povsem normalnega. Je že res, da bi teoretično lahko člani vlade bili tudi nečlani političnih strank (npr. v primeru tehnične vlade), ampak temu pač v praksi ni tako.


Govorim o tem, da stvari, ki jih počnejo kot vlada, počnejo kot vlada in ne kot SDS. Meaning, lepljenje svojih farb in logotipov zraven projektov vlade je nehigienično.

Stvari, ki jih jaz v službi delam grejo med uporabnike kot produkt firme, kjer sem zaposlen in ne kot produkt mojih rok. Tako, da mojega imena ni zraven.
... v tvoji službi pa zasluge potem nosi tvoj šef/direktor/lastnik, brez skrbi ne gre to v nič8-) ... žal ali ne, to počnejo vsi; tudi ker jim vsi ti "PR strategi" to močno svetujejo. SD si je npr. za Židana&co zamislil in tudi uzurpiral projekt glede dobre zdrave domače hrane ipd. - v ta namen so svoje čase imeli kar po 9 PR-ovcev na ministrstvu za kmetijstvo.

Skratka to je običajna praksa med vsemi; po drugi strani pa je tudi tanka meja, ker za nekaj so pa najbrž tudi politiki oz. vlada soodgovorna/krivi, da recimo kaj "porine" naprej. Vprašanje pa je potem, kako se lahko s tem do-/pristojno "pohvalijo"? Kaj je družbeno sprejemljivo?:|


Mislim, itak. Ampak recimo ko grem na gmail, tam ni slike direktorja Googla in pod njo tekst "I made this for you". Jst mislim, da neke vrste regulacija mora bit na kak način lahko neka stranka PRomovira svojo vpetost / vpletenost. Ampak se strinjam, da je to precej kompleksna zadeva.

Zgodovina sprememb…

puginho ::

floyd1 je izjavil:

Gledam soočanja na RTV SLO in ne morem verjet. Takega amaterizma nisem v zadnjih letih videl niti na lokalnih TV z dvema ali tremi redno zaposlenimi. To je neverjetno.

Kje za hudiča so dobili tega voditelja? Tip garant nima treh razredov osnovne šole, če pa se slučajno motim, pa to dobro skriva. Polovica besednjaka je eeeh, oooh, hmmm, mašil kakih 10x več kot pri vseh gostih skupaj. Prestrašen, nesuveren, neinformiran, v svoji totalni nevednosti pa še občasno aroganten do gostov. Ugibam... SDS kader?


RTV Slo drvi v prepad, gledanost je že strmoglavila in naj bi bila njihova soočenja celo manj gledana kot madžarski planet tv. Sledi še usih prihodkov od reklam in lahko rečejo hvala lepa sds, da bi jih rešili bo potrebno dvigniti naročnino. Dejstvo je da sds fanatiki ne znajo voditi medijske hiše kova nora24 kaj šele hišo z par tisoč zaposlenimi. Blamaža na celi črti.

HitraSperma ::

SDS je kot magnet za nesposobne ljudi, karkoli se dotaknejo se začne degradacija. Hvalabogu jih je samo kakšnih 15%, tako da se zankrat (še) ne pozna preveč in še nismo #Zimbabwe. To je pa to, ko te vodi komonist, ki misli da je desničar.

8-)
fgdsfjk

GregiB ::

puginho je izjavil:

RTV Slo drvi v prepad, gledanost je že strmoglavila in naj bi bila njihova soočenja celo manj gledana kot madžarski planet tv. Sledi še usih prihodkov od reklam in lahko rečejo hvala lepa sds, da bi jih rešili bo potrebno dvigniti naročnino. Dejstvo je da sds fanatiki ne znajo voditi medijske hiše kova nora24 kaj šele hišo z par tisoč zaposlenimi. Blamaža na celi črti.


Ja, tak to je... SDS trmari, da so mediji v kremljih levičarjev in komunajzerjev... V imenu "nevtralizacije" MSM-jev vse povozijo z buldožerjem in postavijo svoje lutke. Posledično gledanost pade, torej publike za (po njihovo) "nevtralne" MSMje ni. Izgleda, da je folk kriv... ne MSMji...?!
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

floyd1 ::

cvalsr je izjavil:

Floyd, takoj mi je kliknilo na Igorja Pirkoviča. Sem uganil? Zanj nikoli ne vem, ali bo med jamranjem in stokanjem zaspal ali kar crknil. Je pa ortodoksen janšist, ja.

Jp, res je. Se ga ne spomnim kot voditelja (huuudo malo spremljam RTV SLO zadnja leta), ampak tudi med "pro SDS" voditelji bi se našlo nekaj bistveno boljših. Ker to včeraj pa res ni bilo za nikamor, kot bi v "prime time" dali popolnega novinca, nepoznavalca.

No - Marta Kos ga je raztrgala že na začetku, ko je povedala, da bi glede na odločitev sodišča moral direktor RTV nemudoma odstopiti...

Malidelničar ::

floyd1 - rofl kakšne gobe jeste vi in ga. Kos?!?! Očitno res živimo na dveh različnih planetih.
Folk je razpizden nad agresivnostjo in napadalnostjo Kosove kolikor jaz spremljam odmeve med ljudmi in so razočarani. Ker so pričakovali drugačen pristop. Jaz tudi. Če bi bila drugačna bi lahko bila nevarna. Mislim pa, da so se odločili, da bo kandidirala za predsednico države.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

floyd1 ::

Bolj mirna, kot je bila ona, ne vem, če je kdo lahko. Kakšen senilen starček mogoče.

Mene bolj zanima, kake gobe jedo janezkovi oboževalci...

PS: Če je za koga bila včeraj Marta divja, potem še ni nikoli gledal na TV kanglerja, vizjaka, hojsa, mahniča... To so pravi "fuzbal huligani", ne pa kosova.

MrStein ::

Mimogrede, bil je članek o plačah "prvakov" strank.

Hecno, plače sanjske, a niti kake vrtne ute si niso zrihtali. Vsi brez premoženja, brez prihrankov (razen enega ali dveh, ki imata nekje 5-10 tisoč EUR prihrankov).

Kahl si je vsaj poršeja kupil...


Resno, kam zagonijo ves ta denar? To ima ja folk s podpovprečno plačo več prihranjenega.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

FireSnake ::

redtech je izjavil:



Po ogledih sodeč za to ve manj kot 10% državljanov :)



Aaaaa, točno. Hvala za tole.
Se opravičujem za dezinformacijo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

MrStein ::

> Po ogledih sodeč za to ve manj kot 10% državljanov :)

Bilo je na TV, če se prav spomnim, tako da je kar veliko folka to videlo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

floyd1 ::

MrStein je izjavil:

Mimogrede, bil je članek o plačah "prvakov" strank.

Hecno, plače sanjske, a niti kake vrtne ute si niso zrihtali. Vsi brez premoženja, brez prihrankov (razen enega ali dveh, ki imata nekje 5-10 tisoč EUR prihrankov).

Kahl si je vsaj poršeja kupil...


Resno, kam zagonijo ves ta denar? To ima ja folk s podpovprečno plačo več prihranjenega.

Saj vem, da je bilo vprašanje bolj retorično, a bom vseeno odgovoril. Vse je prepisano na ženo, otroke, brate, sestre, ostalo sorodstvo... Mi, ki smo si v življenju nekaj ustvarili in imamo to tudi "črno na belem", pa bomo od premoženja na koncu še fajn (glupe?) davke plačevali. No, jih v bistvu že.

MrStein ::

Pravi novinar bi se v to malo zavrtal.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

floyd1 ::

Saj so že večkrat. MB šerif ni nikoli pojasnil ženinih nakazil, zdaj pa še veselo toži.

GregiB ::

floyd1 je izjavil:

Saj so že večkrat. MB šerif ni nikoli pojasnil ženinih nakazil, zdaj pa še veselo toži.


Glavnemu šerifu še hodi svakinja položnice plačevat?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

floyd1 ::

Ja, vprašanje.

Zanima me tudi, če je že kaj pametnega nastalo na tisti znameniti parceli v Trenti, ki so jo tako radodarno odkupili od janezka. Tipično pranje denarja.

Buggy ::

Ja so zelo kreativni teli nasi ljubljencki :D

Mogoce je pa spet cas za kaksen knjizni bestseller izpod peresa nasega arestanta, zokiju pa tudi pocasi ze otrok zmanjkuje >:D

Hypathia ::

Šleper je krenil na pot, za volanom pa carici Mateja in Aleksandra https://twitter.com/NasaDezela/status/1...

S pol hudiča so tele ženske iz Naše dežele, znajo stvari vzeti v svoje roke, za razliko od raznih Nikic, Tej .... ki sam jamr gonijo 24/7.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

feryz ::

Truga je izjavil:

https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats...
vlada sds je pomorila 6500 ljudi
Prav imaš.
Če si lastijo zasluge za vsako zamenjano sekret školjko v vrtcu, naj si ponosno pripišejo tudi to.
In dejansko si v tem primeru bližje resnici, kot pri njihovih nebulozah tipa SDS smo zgradili nov vrtec tam in tam.

floyd1 ::

Buggy je izjavil:

Ja so zelo kreativni teli nasi ljubljencki :D

Mogoce je pa spet cas za kaksen knjizni bestseller izpod peresa nasega arestanta, zokiju pa tudi pocasi ze otrok zmanjkuje >:D

Ja, zoki je ista kategorija kot janezek. Lopov je lopov, pa če je rdeč, ali črno prefarban rdečko.

Hypathia ::

floyd1 je izjavil:



No - Marta Kos ga je raztrgala že na začetku, ko je povedala, da bi glede na odločitev sodišča moral direktor RTV nemudoma odstopiti...

Od kdaj je pa članica neparlamentarne stranke pristojna dajati ocene o odstopu direktorja RTV?
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Gregor P ::

Hypathia je izjavil:

Šleper je krenil na pot, za volanom pa carici Mateja in Aleksandra https://twitter.com/NasaDezela/status/1...

S pol hudiča so tele ženske iz Naše dežele, znajo stvari vzeti v svoje roke, za razliko od raznih Nikic, Tej .... ki sam jamr gonijo 24/7.

Zanimivo, nisem vedel, da sta bili prej tudi šoferki tovornjakov z ustreznim vozniškim dovoljenjem seveda>:D

... v kar sicer malo dvomim glede na to, da sta ga pustila kar sredi krožišča:))

Nekomu se je to zdela najbrž pametna ideja ... zbiranje kazni namreč :P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

zavajon ::

Hypathia je izjavil:

floyd1 je izjavil:



No - Marta Kos ga je raztrgala že na začetku, ko je povedala, da bi glede na odločitev sodišča moral direktor RTV nemudoma odstopiti...

Od kdaj je pa članica neparlamentarne stranke pristojna dajati ocene o odstopu direktorja RTV?

Ja, za take ocene so pristojne le članice parlamentarnih strank. Pa še to ne vseh... :))

Hypathia je izjavil:

Šleper je krenil na pot, za volanom pa carici Mateja in Aleksandra https://twitter.com/NasaDezela/status/1...

S pol hudiča so tele ženske iz Naše dežele, znajo stvari vzeti v svoje roke, za razliko od raznih Nikic, Tej .... ki sam jamr gonijo 24/7.

A obe skupaj za volanom? Mora pa ta kamion imeti kar širok voznikov sedež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zavajon ()

ginekk ::

floyd1 je izjavil:

Gledam soočanja na RTV SLO in ne morem verjet. Takega amaterizma nisem v zadnjih letih videl niti na lokalnih TV z dvema ali tremi redno zaposlenimi. To je neverjetno.

Kje za hudiča so dobili tega voditelja? Tip garant nima treh razredov osnovne šole, če pa se slučajno motim, pa to dobro skriva. Polovica besednjaka je eeeh, oooh, hmmm, mašil kakih 10x več kot pri vseh gostih skupaj. Prestrašen, nesuveren, neinformiran, v svoji totalni nevednosti pa še občasno aroganten do gostov. Ugibam... SDS kader?


Pač ja, Pirkovič, SDS kader, ki skrbi za uravnoteženje na RTV. Ko je recimo Jelinčič v ne prav zbranem jeziku pizdil nad ilegalnimi migranti, ni bilo niti besede komentarja.

Mimogrede a je kdo videl tisti včerajšnji tvit od Janše. Men je mindblown sramota, da premier take strelja javno:
https://twitter.com/JJansaSDS/status/15...

Gregor P ::

... nisem videl, a sem videl zdaj in ...8-O
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Hypathia ::

ginekk je izjavil:


Pač ja, Pirkovič, SDS kader, ki skrbi za uravnoteženje na RTV. Ko je recimo Jelinčič v ne prav zbranem jeziku pizdil nad ilegalnimi migranti, ni bilo niti besede komentarja.

Ko Kulci in Holob pizdijo čez to vlado in jo obkladajo s fašisti, avtokrati in podobnimi lažmi, tudi ni nobene reakcije s strani "neodvisnih" novinarjev, kvečjemu zraven prikimavajo.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Malidelničar ::

Naša dežela res borbajo na polno, sem presenečen. Ne glede na rezultat si za predvolilni "fajt" zaslužijo čisto 10-ko. Res kot underdogi v igri bodo do konca. Po mojem bo ta stranka ne glede na vse ostala na sceni. Pivčeva ima jajca, več kot Dobovšek, ki je obupal, pocepetal in prodal liberalno Dobro Državo levici.

Ne vem če opažate, zdaj poteka huda bitka med LMŠ in SAB, imam filing da si kradejo volivce po terenu. SAB jih Naši deželi ne more več ukrasti.
Bemtiš pred 2 tednoma sem bil 120% prepričan, da bo LMŠ izpadel in se bo SAB izvlekla (zaradi agresivne in zgodnje plakatne kampanije), potem sem bil prejšnji teden 150% prepričan, da bo SAB izpadla in se bo LMŠ izvlekel, sedaj pa ne vem več .... Oboji se smukajo močno predvsem v ljubljanskem koncu, tu iščejo rezerve. Šarec je trmast, po mojem je Bratuškova živčna.

Strinjam se z vami zgoraj, da je verjetno z včerajšnjim soočenjem Jelinčič zabil zadnje žeblje v krsto DOMA, tako da tu je zadeva odločena. En wild guess: Bi lahko Jelinčič napadel tudi antivaxx volivce Resni.ce, ki se po enih sondažah presenetljivo drži v igri? Mnenje?
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

https://siol.net/novice/slovenija/rtvs-...

Hmmmm, niti začeli še niso, pa že kažejo koliko so vredni.
Še sreča.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si
««
60 / 126
»»