» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
6 / 126
»»

feryz ::

Če ne bo hudo zaj..., se je za bati, da bo dobil preveč glasov.
To bi bila pa tragedija.

mtosev ::

TheBlueOne je izjavil:

Imam obcutek, da vecina isce Drnovska v drugi osebi. Trenutno se mi zdi, da zna biti, da bo naslednji poizkus Golob.

Jaz Drnovška ne iščem. Najbližji D je zame bil Cerar.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Hypathia ::

Golob je kot omikron, iznenada se je pojavil, glede na rast v anketah Ninamedie, bo kmalu na 100%, čez kakšno leto bo pa ostal nanj samo grenak spomin.

Je pa sedaj povsem očitno, da bo prav on murgelski Spitzenkandidat, zato ga na poptv že na veliko bildajo in mu dajejo nesorazmerno veliko prostora, sploh glede na to, da pravzaprav ni še nič naredil. Medtem ko ima Zorčič izgleda abonma pri Gobčevi, no, on je vsaj povedal kako naj bi se nova stranka imenovala - LIDE, ki pa ji nekako ne obetajo svetle prihodnosti, razen če bo na svoje lidanice uspela ujeti Goloba.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

HitraSperma ::

Kult se boji Goloba 8-)
fgdsfjk

spegli ::

Sekta

kotanyi ::

Hypathia je izjavil:

Je pa sedaj povsem očitno, da bo prav on murgelski Spitzenkandidat, zato ga na poptv že na veliko bildajo in mu dajejo nesorazmerno veliko prostora, sploh glede na to, da pravzaprav ni še nič naredil.


No, to, ali je on mainstream antikomunajzlasti kandidat, bomo videli šele potem ko se bo NoraTV nanj spravila s polnimi topovi.

Bohve koliko vašega Janezka peče dejstvo, da je leta 2018 zajebal potencialno partnerstvo s Šarcem. Da spomnimo, Šarec je kot župan zelo obširno sodeloval z NSi, ob vstopu na državni oder pa se je želel prodat predvsem kot desnosredinska opcija, bolj pripravljena sodelovati z NSi kot pa z npr. SD&Levico. Kar spomnimo se kritik na račun Cerarjeve vlade.

A ko so enkrat preoblečeni komunajzli na čelu z NoraTV v njem zaznali grožnjo ter se z vsemi topovi spravili nanj, so ga gladko odrinili na "levo". Ko je brezjajčna "povezovalna" NSi odklonila vlado z njim, je bila stvar dokončno odločena.

Pri Golobu se vsaj že takoj ve, da Janezka ne bo pekla tazadnja, ker pravzaprav nima kaj zajebat - ta že ne bo šel v vlado z njimi, volilcev jim pa tudi ne bo kradel.

V tej luči je Golob za vaše kameleone pravzaprav strašno udobna opcija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

MasterTade ::

Hypathia je izjavil:

Golob je kot omikron, iznenada se je pojavil, glede na rast v anketah Ninamedie, bo kmalu na 100%, čez kakšno leto bo pa ostal nanj samo grenak spomin.

Je pa sedaj povsem očitno, da bo prav on murgelski Spitzenkandidat, zato ga na poptv že na veliko bildajo in mu dajejo nesorazmerno veliko prostora, sploh glede na to, da pravzaprav ni še nič naredil. Medtem ko ima Zorčič izgleda abonma pri Gobčevi, no, on je vsaj povedal kako naj bi se nova stranka imenovala - LIDE, ki pa ji nekako ne obetajo svetle prihodnosti, razen če bo na svoje lidanice uspela ujeti Goloba.


Kako prozorno...
Mors omnia aequat

fikus_ ::

Jim zmanjkuje domišljije.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Voss ::

Golob jim diha za ovratnik, pa sedaj strah in trepet v kleti :))

jotunn2 ::

Ok naceloma se to o Golobu celo strinjam.... zafrustriran psihopat z ego problemom, ki je zameril da so ga odstavili iz dobro placane sluzbe kao njegove firme, ceprav realno nikjer ne pise, da je njegovo mesto kakorkoli dozivljenjsko potrjeno.
Bolj kot to, mi pa ni jasno to kar sem ravnokar prebral na 24ur... njegova MOREBITNA stranka, bi bila druga na volitvah. So ljudje resno toliko ubrisani da bi volili za Goloba zgolj ker je pac kaj pa vem... Golob. Brez enega samega stavka o programu, sploh se ni jasno ali bo sploh kandidiral, ampak ljudje bi ga danes izvolili. Nobenemu se ne sanja kaj on je in kaj bi delal, ampak evo moj glas. WTF?? In potem se cudimo da imamo kar imamo... stranko, ki ne premore niti toliko, da bi imela stranki primerno ime... ja sorry Stranka Mira Cerarja, Stranka Alenke Bratusek, Stranka Marjana Sarca... pa ljubi bog saj nismo na volitvah za predsednika 3c razreda v osnovni soli! Ampak kot kaze je to realnost slovenske politike in slovenskega debila, ki hodi na volitve... Pa da ne bo pomote.... stranka kultnega voditelja pravih slovenceljev ni nic boljsa.

kotanyi ::

jotunn2 je izjavil:

...stranka kultnega voditelja pravih slovenceljev ni nic boljsa.


Novi obraziTM niso vzrok uspešnosti preoblečenega komunajzla, ampak njegova posledica. Kažejo pač na željo ljudi da bi dobili nekakšno normalno sredinsko ali pa morda celo desnosredisnko opcijo, kar pa se ne more zgodit dokler SDS popolnoma vsako opcijo, ki jo dojema kot grožnjo, odrine na levo. "Levih" strank pa so ljudje večinoma že siti. Tako kot SDS so tudi leve stranke omejene na svoj del volilnega telesa.

Cilj SDS-a tako ni furanje desne politike, to je zgolj zgodbica za bedake. Njihov cilj je, da zasedejo in kontrolirajo "desni" del političnega prostora in da vsako morebitno grožnjo nevtralizirajo in porinejo na levo, kjer jim ne bo kradla glasov ter spreminjala statusa quo.

Oni so tisti, ki garantirajo da nam že 50+30 let vladajo komunajzli. Ali so to nekdanji, preoblečeni, ali pa namišljeni, je pravzaprav vseeno. Pod mizo si na koncu kot pravi komunajzli - potalajo pogačo med seboj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

fikus_ ::

SDS brez IJJ tudi ne bi bila to, kar je.

Težava SLO strankarskega prostora je veliko strank v stilu muh enodnevnic. Stranka se pred volitvami pojavi z znanim obrazom na čelu, potem pa če uspe, so 4 leta v parlamentu, če ne uspejo, jih več ni. Stranke, ki so kazale, imele potencial, vsebino, pa pogosto ugrabijo politički, ki to stranko potem zafurajo, že videno. Npr. naslednja je na vrsti NSi.

Zato bi moral biti prag za vstop v parlament 8-10% glasov, tedaj se bi znali politiki povezovat in potem tudi bolj držat skupaj. Tudi prag financiranja strank bi morali dvignit iz 1% na 5% doseženih glasov.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

jotunn2 ::

Novi obrazi so posledica kretenov, ki jih volijo. Kot sem napisal, ce je verjeti anketi, bi cca. 30% volilcev slo volit nekoga, ki se niti se ni odlocil ali sploh gre na volitve, kaj sele da bi imel besedico programa. Se strinjam, da ljudje zelijo nekaj drugega, kot to kar je danes, ampak volit nekoga, ki je ves togoten, ker so ga spravili iz dobro placane sluzbe, pa tudi ne vem, ce je pot do "nekaj novega". Isto velja za debilnega prejsnega PV, ki po vseh trenutnih rosadah v (drzavno kontroliranem) gospodarstvu pribije "ko bomo prisli na oblast, bomo takoj zamenjali vse". A bejz in to naj bi bilo potem full boljse kot pa obstojece?
O SDS je pa skoda izgubljati besed.... to ni stranka temvec religija omejencev, ki ne glede na vse, volijo svojega boga.

MasterTade ::

in kaj bi ti zdaj volil?
Mors omnia aequat

fikus_ ::

Saj zato se je težko odločit, za koga bi volil, kdo bo naredil manj "škode".
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

jotunn2 ::

@MasterTade tisto kar do sedaj... nikogar. Svoj cas bom izkoristil za kaj bolj pametnega, kot iti na volitve in volit te bedake. Ja ja vem, ni drzavotvorno pa kaj vem kaj se vse, ampak dokler bo opcija en idiot ali drug idiot, pac ne bom volil nikogar.

kotanyi ::

jotunn2 je izjavil:

@MasterTade tisto kar do sedaj... nikogar. Svoj cas bom izkoristil za kaj bolj pametnega, kot iti na volitve in volit te bedake. Ja ja vem, ni drzavotvorno pa kaj vem kaj se vse, ampak dokler bo opcija en idiot ali drug idiot, pac ne bom volil nikogar.


Dobro poglej naokoli, ker morda le ni vsakdo idiot, pa čeprav te bodo z vseh strani želeli prepričat točno to. Predvsem "desni" so v tem zelo uspešni.

jotunn2 ::

Ajd Kotanyi povej eno stranko ki je drugacna... pa ne taksne, ki ima ob cesti plakate "Za avtoceste brez omejitev" in "Slovensko zastavo v vsak solski razred". Btw... cisto za info, kateri kreteni stojijo za temi plakati? Oba sta isti design, tako da sta predvidevam od istih, ampak oba sta brez imen ali cesarkoli. Verjamem pa da je glede na barve precej desna

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jotunn2 ()

kotanyi ::

jotunn2 je izjavil:

Ajd Kotanyi povej eno stranko ki je drugacna... pa ne taksne, ki ima ob cesti plakate "Za avtoceste brez omejitev" in "Slovensko zastavo v vsak solski razred". Btw... cisto za info, kateri kreteni stojijo za temi plakati? Oba sta isti design, tako da sta predvidevam od istih, ampak oba sta brez imen ali cesarkoli. Verjamem pa da je glede na barve precej desna


Nič takšnega ne bom govoril. Lahko bi sicer spet izpostavil prednosti in slabosti nekaterih opcij, pa povedal zakaj so kakšne opcije praktično neizvoljive, ampak od tega ne bo nobenega haska ker gre pod črto vseeno zgolj za nabijanje enega anoimneža na forumu.

Lahko ti zgolj predlagam, da si npr. do naslednjih volitev sam malce bolj pozoren do izjav in dejanj različnih opcij in si na podlagi tega ustvariš mnenje če je kdo vreden tvojega glasu. Ne se pa na prvo žogo pustit prepričat biased komentarjem in medijem, ker imajo bolj ali manj vsi jasno agendo - ohranit status quo ter neprepričane odvrniti od obiska volišč.

jotunn2 ::

Saj zares se strinjam s tem in hkrati tudi s tem, da ima ravno stranke, ki so religija in imajo verne podanike, ki gredo na volisce ne glede na vse, najvecjo korist. Ampak glede na to, da nisem star ravno 18 let, ni da bi zgolj slepo sledil parim komentarjem kaj pa vem recimo na FB. Na zalost sem dovolj star, da imam volilno pravico ze par desetletij, pa na zalost v tem casu pri nas nisem zasledil ene same stranke, za katero bi rekel, da je vredna mojega glasu. Za povrhu, pa sem imel kar nekaj priloznosti biti dovolj zraven, da sem videl kako stvari potekajo v zakulisju, potem ko ugasnejo kamere in luci. In ko enkrat vidis to, vidis da je vse skupaj zgolj blef za blesavo rajo, ki misli, da z obkrozenjem enega imena naredi ne vem kaksno spremembo.

luli ::

Jaz pa sem navdušen nad tem, da se Golob izkaže. Spomnimo se samo Jankovića, pa Cmerarja, pa Dončića slovenske politike. Vse so nam lahko predstavljali, kot vrhinske strokovnjake, dokler jim ni bilo potrebno odpreti gobca. Potem pa smo dobili skoraj ujetega zajca, kako se delajo krofi in podobno. Škoda, da se to ni zgodilo v ZDA. Ta Šarec je tako usekan, da bi zlahko opravil z debilizmi Busha, Trumpa in Bidena (bideja).

Zdaj čakam na Goloba. Mislim, da je potrebno počakati prva soočenja. Človek bo imel čez 4 leta manj ugleda kot danes Šarec.

kotanyi ::

luli je izjavil:

Jaz pa sem navdušen nad tem, da se Golob izkaže. Spomnimo se samo Jankovića, pa Cmerarja, pa Dončića slovenske politike. Vse so nam lahko predstavljali, kot vrhinske strokovnjake, dokler jim ni bilo potrebno odpreti gobca. Potem pa smo dobili skoraj ujetega zajca, kako se delajo krofi in podobno. Škoda, da se to ni zgodilo v ZDA. Ta Šarec je tako usekan, da bi zlahko opravil z debilizmi Busha, Trumpa in Bidena (bideja).

Zdaj čakam na Goloba. Mislim, da je potrebno počakati prva soočenja. Človek bo imel čez 4 leta manj ugleda kot danes Šarec.


Hudiča, kdo bi si mislil da obstajajo volilci ki kritično presojajo izjave in dejanja politikov, ane? In jih potem celo - ne volijo več. Nepredstavljivo, a?

Medtem vaš vodja postkomunističnega kulta in njegovi revčki lahko izjavijo in naredijo praktično karkoli, pa jim ovčice mirno ploskate. Od "mene se ne da lobirat" prek zalizovanj s tajkuni pa do preverjanj hrvaških mejnih organov, če izpostavimo samo par cvetk tega leta.

V bistvu ste še najbolj podobni kakim USSR opranoglavcem, ki so še leta 1988 vsem dokazom navkljub sveto verjeli v superiornost komunizma.

MrStein ::

jotunn2 je izjavil:

Ampak kot kaze je to realnost slovenske politike in slovenskega debila, ki hodi na volitve...

Čestitke za to ugotovitev. :)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

pirat ::

Za večino stvari, katere tekom svojega življenja naredi človek, se običajno najde neko logično pojasnilo. Ne da bi se strinjal z dejanjem, ampak običajno obstaja neka 'notranja' logika oz. razlog, zakaj se posameznik v določeni situaciji odloči tako kot pač se in se ga da vsaj razumeti.
Razen oditi na volitve in oddati glas za Šarca. Tu pa ni nobene logike in nobenega razloga, zakaj bi človek to naredil...

Hypathia ::

V bistvu je tudi to povsem logično, saj je splošno znano, da imajo na volilno odločitev večji vpliv emocije kot razum.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

TESKAn ::

To vemo, zato pa dobi sds svoje procente.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Hypathia ::

Tako kot anti SDS.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Telbanc ::

Hypathia je izjavil:

V bistvu je tudi to povsem logično, saj je splošno znano, da imajo na volilno odločitev večji vpliv emocije kot razum.


Zato je bil Jajo zmerej u parlamentu, ko Pahor.

Pokojna stara mama, je za Pahorja dejala nekoč, da je še najbolj da bo predsednik, ja sej ne zna nič druzga delat, kako bo pa živu. Pa še najmanj škode bo naredu...In ga je šla volit. Jajo se je tud ljudem smilu, pa kaj so o njem in familiji govorili in je folk šel in je obkrožu za Jajota, ker je "res revež." No jajo se je tist cajt lepo pustu prevažat po morju....

Sam zaj je jajo vzel slavo Dartwarderju, in težko ga bo volu drug ko res zagrizen SDS sovec. No pustmo se presenetit aprila. :D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

MrStein ::

Ti si letos spremenil mnenje o jajotu? Kako pa? Zakaj? S čim te je presenetil?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Telbanc ::

MrStein je izjavil:

Ti si letos spremenil mnenje o jajotu? Kako pa? Zakaj? S čim te je presenetil?


Ja sem ga spremenil. Jajo je šel v mojo zono interesa in tle sem jaz prvi. Začel mi je delat škodo, z svojim PC in plačljivim testiranjem, in sem takoj reagiral. Pač nisem človek, ki bi žru drek, za svoje politično prepričanje.

Če strnem zadevo, svinjsko se mi zdi, da pogojuješ nekomu eksistenco z cepljenjem in se sprenevedaš da je to prostovoljno, (tud če gre za JS, ki Jajota pregovorno ne voli in je tle verjetno tud ta minimalna koleterala vključena v seštevek), poleg tega une slikice na jahti, no.....to je bla druga pika na i.

Zaj recimo, da EU uvede obvezno cepljenje, to našim ne bo lep izgovor. Saj če se spomnimo, v Nurnbergu so vsi nacisti govorili da so le izpolnjevali ukaze.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Gregor P ::

Sem tudi sam opazil, da se kar nekaj anticepilcev na najde več v SDS po ta novem>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

StarMafijec ::

Gregor P je izjavil:

Sem tudi sam opazil, da se kar nekaj anticepilcev na najde več v SDS po ta novem>:D

Večina anticepilcev je desničarjev ali vsaj latentnih desničarjev. Videno tako v tujini kot pri nas. V ZDA republikanci, v Avstriji svobodnjaki, pri nas SDS in Resnica. Prepričan sem, da če bo bila SDS v opoziciji, stranka Resnica ne bi bila potrebna.

Telbanc ::

StarMafijec je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Sem tudi sam opazil, da se kar nekaj anticepilcev na najde več v SDS po ta novem>:D

Večina anticepilcev je desničarjev ali vsaj latentnih desničarjev. Videno tako v tujini kot pri nas. V ZDA republikanci, v Avstriji svobodnjaki, pri nas SDS in Resnica. Prepričan sem, da če bo bila SDS v opoziciji, stranka Resnica ne bi bila potrebna.


Niti niso to samo latentni desničarji. Ampak normalni ljudje, ki mislijo z svojo glavo.

Medtem ko pri nas napovedujejo obvezno cepljenje.......so drugje že spregli konje.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/vod...

""OMIKRON nije ista bolest koju smo imali prije godinu dana, a visoke stope smrtnosti od covida u Ujedinjenom Kraljevstvu su stvar prošlosti", rekao je u razgovoru za BBC vodeći britanski imunolog John Bell.""

Torej še dobre tri mesece in pol je treba zdržat, da se zamenja ta garnitura, pred volitvami pa bo potrebno pazljivo spremljat, kaj bojo bodoči politiki predstavili na sosočenjih. Tud o cepljenju.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Angana_sema ::

"Volitve". Ne me smejat.

So sploh kdaj volitve spremenile kaj bistvenega ?
Edine spremembe se dogajajo, ko se spremeni bistveno "zunanja pomoč" in "inženiring" voljenih strani.

Volitve so samo mindfuck - shema za pranje zadnje garniture generičnih fac in rotacijo z "novo".

nirburu ::

StarMafijec je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Sem tudi sam opazil, da se kar nekaj anticepilcev na najde več v SDS po ta novem>:D

Večina anticepilcev je desničarjev ali vsaj latentnih desničarjev. Videno tako v tujini kot pri nas. V ZDA republikanci, v Avstriji svobodnjaki, pri nas SDS in Resnica. Prepričan sem, da če bo bila SDS v opoziciji, stranka Resnica ne bi bila potrebna.


Latentnih desničarjev?
Najbrž heil hitlerajo skriti v omarah.

SDS anticepilci? ooook, najbrž nisi spremljal novice zadnje leto.

Telbanc ::

Angana_sema je izjavil:

"Volitve". Ne me smejat.

So sploh kdaj volitve spremenile kaj bistvenega ?
Edine spremembe se dogajajo, ko se spremeni bistveno "zunanja pomoč" in "inženiring" voljenih strani.

Volitve so samo mindfuck - shema za pranje zadnje garniture generičnih fac in rotacijo z "novo".


Volitve so spremenile zgodovino Slovenije, ko je na oblast prišel Demos in izpeljal tisto, kar prepereli komunajzli sigurno ne bi.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Gogo ::

Kaj pa zelena Vesna?
https://www.delo.si/novice/slovenija/ka...
Ustanovitelja se mi dopadeta? Bomo videli kdo vse se po prikazal v tej stranki?
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

Miki N ::

Ok, glede Vesne ... po eni strani hipiji-čudaki, po drugi strani pa mislim, da edina stranka, ki se je zavzela odločno proti zajezitvi Save nizvodno za tisto prgišče megavatov ... kar bi sem morali čisto vsi v tej jebeni državi pa se iz nekega razloga ne.

Gregor P ::

Jah se ne, ker ti hočeš voziti EV-je>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

svecka ::

Problem stranke Vesna je inštitut 8 marec, ki je znan po sovjih extremnih feminističnih teženj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

karafeka ::

A je katera stranka za anarhijo?

ripmork ::

Verjetno bom spet dal glas izven-parlamentarni stranki.
Predvidevam, da bi stranke izven parlamenta na splošno dobivale precej večjo podporo, če ne bi (vsi) mediji z anketami, raziskavami in napovedmi ves čas manipulirali pričakovanj. Ker ko napoči volilni dan, se gre več ali manj večina taktiziranje z glasovi in tudi zato več ali manj iste nesposobne face gledamo v politiki že dolgo.

Da bo SĐS ohranil svojih 20% teflonskih vernikov je popolnoma jasno in pričakovano. Kot mi je jasno, da bo Mesec s svojim govorjenjem prepričal marsikoga. Dva pola pač.
Bolj me čudi, da SD, Bratuškova, ipd... še kar ohranjajo zaupanje ljudi in so relativno visoko na lestvicah. Od kje zaboga?

Kakorkoli se obrača, edina rešitev je v novih obrazih. Pa čeprav jih bo treba večkrat zamenjat.

sbawe64 ::

Katera stranka podpira ukinitev vseh ronca ukrepov, da vem koga voliti (vseeno, če so levi/desni, rdeči/rumeni) ?
Tile v parlamentu niso.
Tako da iščem dalje.


Btw, kdaj bo za funkcijo poslanca, ministra, premierja potrebno pridobiti zdravstveno spričevalo, da oseba ni psihopat, sociopat, verski blaznež in tako dalje ?
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Vball ::

sbawe64 je izjavil:

Katera stranka podpira ukinitev vseh ronca ukrepov, da vem koga voliti (vseeno, če so levi/desni, rdeči/rumeni) ?
Tile v parlamentu niso.
Tako da iščem dalje.

zaenkrat vem samo za Resni.ca
kdo drug ve še za koga ki je proti?

mtosev ::

Kolk se 20% volilne podpore prenese v parlamentarne sedeže? Približno 25 poslancev nekje?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

scipascapa ::

Vse drugo je najboljše, kot NE iti na volitve. Nižja uddeležba = več % za SDS.

PEJTE volit pa magar neveljavno glasovnico.

kow ::

Na zalost so v Sloveniji samo 3 resne politične stranke: SDS, NSi, SD. Potencialno bi se lahko pridružila Levica, samo bo morala zrasti še vsaj 3x-5x.
Potrebovali bi še liberalno stranko.

No, resnici na ljubo tudi SDS ni resna stranka. Če Janšo infarkt, stranka v nekaj mesecih/letih razpade.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Miki N ::

sbawe64 je izjavil:

Katera stranka podpira ukinitev vseh ronca ukrepov, da vem koga voliti (vseeno, če so levi/desni, rdeči/rumeni) ?



Težava je, da je večina ljudi že volila na cepišču - zato se pa tudi tako avtistično spremlja famozni "procent precepljenosti" višji je, več se da uvesti. Vsaka izvoljena stranka bo pogledala rezultat teh "volitev" dodala mogoče kak bombonček in jebala ovčad dalje.



scipascapa je izjavil:

Vse drugo je najboljše, kot NE iti na volitve. Nižja uddeležba = več % za SDS.

PEJTE volit pa magar neveljavno glasovnico.


Pa saj ni treba neveljavne, če te ne zanimajo prikoritne stranke. lahko Vesno ali Pirate - itak ne bodo prišli do korita.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

mtosev ::

kow je izjavil:

Na zalost so v Sloveniji samo 3 resne politične stranke: SDS, NSi, SD. Potencialno bi se lahko pridružila Levica, samo bo morala zrasti še vsaj 3x-5x.
Potrebovali bi še liberalno stranko.

No, resnici na ljubo tudi SDS ni resna stranka. Če Janšo infarkt, stranka v nekaj mesecih/letih razpade.

Ne vem meni sta tudi LMŠ in SAB resni stranki. Me pa zanima kaj bo Zorčič naredil. Nova stranka ali se bo komu pridružil.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

nirburu ::

MSMmediji že močno propagandirajo SD kot prevzemnico štafete na volitvah.
Skratka, če ne bomo riti dvignili, bomo dobili SDS Light. Globalistom prodano stranko in potekalo bo vse kot do sedaj z malo lepšim PR.
««
6 / 126
»»