» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
86 / 126
»»

zimurg ::

Miki N je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Miki N je izjavil:

Joj no pizda ste pravorečni zdaj. Prave fine Metke! Kot da v EU ni zakotnih mest in držav. Ena od njih smo sami LOL. :))

... je še huje, to je bil sedaj pravi mednarodni incident, hud diplomatski spor, ni da ni :D


Ja saj - zdaj branite podobo in pomen Romunije... ko je pa Nodi svoje bajke od tam pripovedoval ste jo pa večinoma zmerjali z vukojebino, tudi Bukarešto, hinavci. Nič boljši niste od vaših sendvičarjev, katere programe študirate. ;(


https://www.facebook.com/1409696916/vid...
Sinclair ZX Spectrum, Zilog Z80A, 48kB, kasetofon, TV-OUT, Sinclair-Basic

Hypathia ::

Pošta je demantirala natolcevanja levakov o namernem zavlačevanju pošiljanja volilnega materiala. https://www.rtvslo.si/slovenija/parlame...

Več kot očitno je zaplet nastal na strani Državne volilne komisije, ki jo že leta vodi Dušan Vučko, LDS kader tako kot Holob, ki je očitno "pozabil" pogledati na koledar, zdaj se pa na pošto izgovarja ker ne dela na praznike, nesposobnež.

Direktor državne volilne komisije Dušan Vučko je na vprašanje, ali so bile glasovnice v tujino letos res poslane štiri dni pozneje kot navadno, potrdil, da so bile tokrat res poslane pozneje: "Državna volilna komisija in Cetis, ki je zunanji izvajalec in glasovnice pakira po uradni dolžnosti za 106.000 volivcev v tujini, smo časovno na isti liniji kot za predčasne volitve 2018. Ampak težava je nastala na strani pošte, saj je odpadel en dan - ponedeljek."
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

wcpapir ::

Hah JJ vidi da ne gre pa je Vinkota poslal v boj, da se volitve prelozijo.

Hypathija tvoj glas k SDS sem ze iznicil-vrgel na Resnico.

Ganon ::

V volilnem tednu minister ponudi svoj odstop. Poglejte nas, kako odgovorne in načelne ljudi imamo v stranki! Kako prozorna predstava za tepčke.

mtosev ::

Hojs je odstopil že več kot pred letom dni pa je še vedno minister. Car :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Miki N ::

Ganon je izjavil:

V volilnem tednu minister ponudi svoj odstop. Poglejte nas, kako odgovorne in načelne ljudi imamo v stranki! Kako prozorna predstava za tepčke.


Po mojem gre za klasično "lopov-džentelmen" foro: že res, da krademo, a POŠTENO! ;)

tilen03 ::

Miki N je izjavil:

Ganon je izjavil:

V volilnem tednu minister ponudi svoj odstop. Poglejte nas, kako odgovorne in načelne ljudi imamo v stranki! Kako prozorna predstava za tepčke.


Po mojem gre za klasično "lopov-džentelmen" foro: že res, da krademo, a POŠTENO! ;)

NSi misli, da lahko zdaj s tem pokaže, da je legitimna stranka. No, saj bodo volitve pokazale... med 3,6 in 4,3%. Naslednji teden se začenja zgodovinski preobrat Slovenije

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

Telbanc ::

Hypathia je izjavil:

tilen03 je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/l...

Težko je na vladni strani, težko.

Iz Inštituta 8. marec sporočajo, da so volitve nekaj veselega in lepega.

Sure, Jane, zato bodo pa špijonirali po cerkvah, da župniki ne bi nagovarjali ljudi, da gredo po maši naredit nekaj veselega in lepega, lol. Čedalj bolj se mi gravža ta lažniva, priviligirana punčara.

Kar se "neodvisnih" novinarjev na popu tiče, si pa o Golubeskovih rabotah očitno upajo poročati zgolj v obliki opozarjanja na "fejk njuz".


Meni pa se gravžajo tisti, ki se vozijo z jahtami dobaviteljev v zdravstvu. 8-)
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

floyd1 ::

Šef vlade, ki je kradel tako, da se je vsaj splačalo krasti, pa se lahko le smeji. Nekaj 100k € orožja tu, 100k € parcela tam... Pivčeva, zdaj še Podgoršek pa za ušivih nekaj 100€ novinarjem v zobe. Amaterja.

Telbanc ::

tilen03 je izjavil:

Miki N je izjavil:

Ganon je izjavil:

V volilnem tednu minister ponudi svoj odstop. Poglejte nas, kako odgovorne in načelne ljudi imamo v stranki! Kako prozorna predstava za tepčke.


Po mojem gre za klasično "lopov-džentelmen" foro: že res, da krademo, a POŠTENO! ;)

NSi misli, da lahko zdaj s tem pokaže, da je legitimna stranka. No, saj bodo volitve pokazale... med 3,6 in 4,3%. Naslednji teden se začenja zgodovinski preobrat Slovenije


No, če je bog, bo Ostržek v opoziciji. :))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

tilen03 ::

Telbanc je izjavil:

No, če je bog, bo Ostržek v opoziciji. :))

Mora nekako poplačati za svoje grehe... začenši na Zemlji >:D

Golob se je zavezal, da s trenutno koalicijo ne bo sestavljal vlade... Če bo to obljubo pretrgal, bodo predčasne volitve. Desna sredina pa nima šans, da bi sestavila vlado. V tem vesolju ne. Mogoče v tistem, kjer je glavni simptom in dolgotrajna posledica covida izguba spomina...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

Gregor P ::

Ne razumem logike, zakaj bi SDS miniral samega sebe pri pošti v tujino? Mar ni večina glasov iz tam njim v prid?:|

Razen če se gremo teorijo zarote, da je JJ miniral kar se minirat da, da bi volitve zgledale neveljavne, ali pa da so pač nesposobni:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

ripmork ::

Količina prepričevanja, kot jo dobivam s strani SD-ja zadnje dni je že humorna; vsak dan drugačen pamflet v kaslcu, pred dnevi celo 2x v istem dnevu (ker sem že zjutraj spraznil nabiralnik). Danes pa že lična rdeča kuverta direkt od Tanje. Kar mal ganljivo :))

endelin ::

https://www.24ur.com/novice/volitve/pre...
:)) kar sem govoril že nekaj dni. Mediji delajo vse in res prav vse, da Lmš pride v parlament. To se kaže v inflaciji novic za Lmš. Hkrati pa čimbolj omejujejo Nsi, da morda celo ne prestopi praga. Verjetno bodo furali do volilnega molka un hotelski račun.

Fair tekma!

Poptv lahko spravi verjetno še opico v parlament.

Demokracija po leftardsko

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

endelin ::

Me zanima kako bi levi jokali, ce bi jim kdo Mladino spremenil v Reporter.;) Sedaj so še Reporter pod lastništvom odlazka spremenili v skrajno levo revijo. Samo se udrihanje cez vse kar ni levo od sredine. To je ta madžarska/ruska medijska krajina haha. Samo v nasprotno smer od katere jokajo v delomrznih kvazi inštitutih

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Hypathia ::

A da Nika je pa Šarca podprla? A ni ona kao nestrankarska civilna družba, ki bi sam rada, da bi šli ljudje na volitve ker je lepo in veselo?

Po drugi strani pa čist fajn, da gre tudi Nika na volitve, da vidimo koliko težka je in kakšna je v resnici njena podpora.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

endelin ::

Bog ne daj, da mi levi vzamejo en sam samcat zaslužen EUR in preusmerijo k nevladnim organizacijam iz Metelkove in drugje. Brez skrbi, temu fašizmu se bomo sčasoma uprli.

Bo treba spremljati promet dolocenih SPjev kako se bodo mastili kot prašiči - nagrada za navijaštvo sigurno pride. Jenull si je zaslužil penzijo :D tudi Potrč je bil zagotovo financiran s stran nekoga - se je videlo v zadnjem intervjuju. Samo še znesek ni jasen. Potrč je govno.

Bog ne daj da mi vzamejo en EUR. Ce mislijo da bodo nevladne organizacije vodile Slovenijo se motijo. Sami neki elitneži lol.

To je to. Lep pozdrav do volitev :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

zimurg ::

endelin je izjavil:

Bog ne daj, da mi levi vzamejo en sam samcat zaslužen EUR in preusmerijo k nevladnim organizacijam iz Metelkove in drugje. Brez skrbi, temu fašizmu se bomo sčasoma uprli.


Prav maš! NGOjem vzet ves denar!

...samo ne vem kdo ti bo gasil v tvoji zarovtani vasi, ker ne vem če je tist evro k jim daš za koledar dost za vodo. Pa kdo bo župnikom penzijo plačeval ... Mogoče verniki sami? Lej jst sem za!
Sinclair ZX Spectrum, Zilog Z80A, 48kB, kasetofon, TV-OUT, Sinclair-Basic

Hypathia ::

TOP odgovor župnika na napovedi o špijuniranju v cerkvah, lol.

Branko Cestnik:Za trenutek naj odloži zlato žlico znana lj. komsomolka. Sem župnik in jo vabim na poostren nadzor cerkve. Ampak odpiram ob 6:30.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

fikus_ ::

Enim pokvari dan ijj, ko jim ga kdo omeni, drugim pa Golob.
Kaže, da bo nadpovprečna volilna udeležba.

Da malo pošpikam janšiste, vaš veliki ijj le porinil Goloba v politiko, da imate po komu za pljuvati. Nekaj dni še, potem boste pa imeli nekaj dni prosto, da zadihate, nato pa iz opozicije pljuvanje po novi vladi.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

tilen03 ::

fikus_ je izjavil:

Enim pokvari dan ijj, ko jim ga kdo omeni, drugim pa Golob.

To ni res. Vecini Slovencev pokvari dan, ko se omeni IJJ. Ko Golob, sploh ne. Zaenkrat. Ankete priljubljenosti so nedvoumne

recmajkemi ::

Je katera od strank napovedala povrnitev DDV-ja na predkrizno stopnjo oz. celo manj?
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Hypathia ::

fikus_ je izjavil:

Enim pokvari dan ijj, ko jim ga kdo omeni, drugim pa Golob.
Kaže, da bo nadpovprečna volilna udeležba.

Da malo pošpikam janšiste, vaš veliki ijj le porinil Goloba v politiko, da imate po komu za pljuvati. Nekaj dni še, potem boste pa imeli nekaj dni prosto, da zadihate, nato pa iz opozicije pljuvanje po novi vladi.

No, vi boste pa eno leto fraj, potem boste pa lahko spet pljuvali po desni vladi.

Blefer Golubescu priznava, da policiji ni prijavil kraje identitete. https://www.rtvslo.si/slovenija/robert-...

Torej že vseskozi laže o računih v tujini.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

tilen03 ::

Ne, pa ne. Vi pa lazete ja, o milijonih na njem.

tomlin ::

RTVSLO SOOČENJE PARLAMENTARNIH STRANK 20.4.2022
Neprimerno me je kot ekonomista najbolj prepričal Marko Balažic, ki je rekel bobu bob. Cvikl in Mesec sta precej podobno vsak po svoje krilila z relativnimi in absolutnimi številkami vseh mogočih finančno ekonomskih kategorij. S tem da sem za Meseca prepričan, da nima pojma, za Cvikla pa vem, da namenoma zavaja. Skratka gospodarsko, ekonomsko stanje je izjemno dobro po vseh kazalnikih od izjemne gospodarske rasti do najvišje stopnje zaposlenosti. Zato povejmo na glas TA VLADA DELA DOBRO! in pomembno je samo eno vprašanje kako podaljšati njen izjemen trend razvoja za naslednja štiri leta.

Telbanc ::

Hypathia je izjavil:

A da Nika je pa Šarca podprla? A ni ona kao nestrankarska civilna družba, ki bi sam rada, da bi šli ljudje na volitve ker je lepo in veselo?

Po drugi strani pa čist fajn, da gre tudi Nika na volitve, da vidimo koliko težka je in kakšna je v resnici njena podpora.


Si vidla udeležba na predčasnih trikrat večja kot ponavadi.

Ti pravim da je NSI le še slab spomin, Jajo pa bo po volitvah mali Jajček. :))

tomlin je izjavil:

RTVSLO SOOČENJE PARLAMENTARNIH STRANK 20.4.2022
Neprimerno me je kot ekonomista najbolj prepričal Marko Balažic, ki je rekel bobu bob. Cvikl in Mesec sta precej podobno vsak po svoje krilila z relativnimi in absolutnimi številkami vseh mogočih finančno ekonomskih kategorij. S tem da sem za Meseca prepričan, da nima pojma, za Cvikla pa vem, da namenoma zavaja. Skratka gospodarsko, ekonomsko stanje je izjemno dobro po vseh kazalnikih od izjemne gospodarske rasti do najvišje stopnje zaposlenosti. Zato povejmo na glas TA VLADA DELA DOBRO! in pomembno je samo eno vprašanje kako podaljšati njen izjemen trend razvoja za naslednja štiri leta.


Če ne veš, ti lah jaz napišem, ta izjemen trend lahko seveda nadaljejemo, sam prej je treba najt enga ki nam bo posodu novih 10 milijard evrov. :D

Ti si mi res en ekonomist....LOL. Ko bo treba živet od tistega, kar se ustvari, pol bo problem, sploh ker gremo bojda še z ruske nafte.....
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

111111111111 ::

Evo, komunizem v vsem svojem sijaju. Vzpostavitev nove UDBE takoj po volitvah, če zmagajo levaki. :D

https://siol.net/novice/slovenija/tea-j...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Telbanc ::

Hypathia je izjavil:

TOP odgovor župnika na napovedi o špijuniranju v cerkvah, lol.

Branko Cestnik:Za trenutek naj odloži zlato žlico znana lj. komsomolka. Sem župnik in jo vabim na poostren nadzor cerkve. Ampak odpiram ob 6:30.


Bog pomagej, kdo u nedeljo vstane ob 6. :))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

pirat ::

Hej levica, nekam panični mi delujete, no. Saj bo, sam razumeti morate, da vaša Nikica fura kar drag lifestyle takole med Ljubljano in New Yorkom in morate to tudi finančno podpirati. Če ne ste fašisti, da veste!

tilen03 ::

111111111111 je izjavil:

Evo, komunizem v vsem svojem sijaju. Vzpostavitev nove UDBE takoj po volitvah, če zmagajo levaki. :D

https://siol.net/novice/slovenija/tea-j...

Siol sel full nova24. Never go full nova24

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

tomlin ::

Telbanc, vprašanje je bilo retorično. Vsi zelo dobro vemo, kako nadaljevati trend: EDINO S TO ALI TEJ PODOBNO VLADO. Če nimaš pojma, kako bi konstruktivno nasprotoval, raje nehaj še ti kriliti z nekimi 10 mlrd., s sendviči in podobnim.

Telbanc je izjavil:

Hypathia je izjavil:

A da Nika je pa Šarca podprla? A ni ona kao nestrankarska civilna družba, ki bi sam rada, da bi šli ljudje na volitve ker je lepo in veselo?

Po drugi strani pa čist fajn, da gre tudi Nika na volitve, da vidimo koliko težka je in kakšna je v resnici njena podpora.


Si vidla udeležba na predčasnih trikrat večja kot ponavadi.

Ti pravim da je NSI le še slab spomin, Jajo pa bo po volitvah mali Jajček. :))

tomlin je izjavil:

RTVSLO SOOČENJE PARLAMENTARNIH STRANK 20.4.2022
Neprimerno me je kot ekonomista najbolj prepričal Marko Balažic, ki je rekel bobu bob. Cvikl in Mesec sta precej podobno vsak po svoje krilila z relativnimi in absolutnimi številkami vseh mogočih finančno ekonomskih kategorij. S tem da sem za Meseca prepričan, da nima pojma, za Cvikla pa vem, da namenoma zavaja. Skratka gospodarsko, ekonomsko stanje je izjemno dobro po vseh kazalnikih od izjemne gospodarske rasti do najvišje stopnje zaposlenosti. Zato povejmo na glas TA VLADA DELA DOBRO! in pomembno je samo eno vprašanje kako podaljšati njen izjemen trend razvoja za naslednja štiri leta.


Če ne veš, ti lah jaz napišem, ta izjemen trend lahko seveda nadaljejemo, sam prej je treba najt enga ki nam bo posodu novih 10 milijard evrov. :D

Ti si mi res en ekonomist....LOL. Ko bo treba živet od tistega, kar se ustvari, pol bo problem, sploh ker gremo bojda še z ruske nafte.....

link_up ::

se kar vedno smetite in jaz bedak se kar berem...
In and Out

MrStein ::

recmajkemi je izjavil:

Je katera od strank napovedala povrnitev DDV-ja na predkrizno stopnjo oz. celo manj?

Začasno dvignjen DDV? Težka bo...
------------------------------

Še ena primerjava programov, tokrat glede mobilnosti:

https://www.amzs.si/novice/aktualne-inf...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

floyd1 ::

pirat je izjavil:

Hej levica, nekam panični mi delujete, no. Saj bo, sam razumeti morate...

Kot izjaviš prvič... pač izjaviš. Ko čez pol ure zatežiš z istim stavkom drugič... Pomislim na demenco ali kak tik. Tretjič, četrtič, petič... pomislim na to silno kletno inteligenco, ki ji jaz nisem več dorasel. Hvala bogu.

Potem pa se spomnim na mahniča in vse njegove silne izjave, zavem se, da je tako stresanje idiotizmov v tisti stranki pač vrlina, in vse dobi svoj smisel.

Skratka - nekateri razumemo, ti žal ne boš nikoli.

tilen03 ::

link_up je izjavil:

se kar vedno smetite in jaz bedak se kar berem...

Ta tema je podobna turskim nadaljevankam... Samo ideja, da bi jo gledal se ti zdi bedasta, zacetek komaj prezvecis, potem pa kar noter pades

HotBurek ::

recmajkemi je izjavil:

Je katera od strank napovedala povrnitev DDV-ja na predkrizno stopnjo oz. celo manj?

Brščič (DOM): Znižati je treba progresivnost dohodninske lestvice in odpravimo "začasno" zvišanje davka na dodano vrednost iz leta 2013.

Vir: https://www.rtvslo.si/slovenija/parlame...
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

harvey ::

recmajkemi je izjavil:

Je katera od strank napovedala povrnitev DDV-ja na predkrizno stopnjo oz. celo manj?

Zaenkrat nobena resna, sicer pa je fokus v tej kampaniji samo za zadnjo 1/2 mandata. Malo refleksije na celoten 4 letni mandat ne škodilo s kakšno primerjavo.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

nagobčnik ::

111111111111 je izjavil:

Evo, komunizem v vsem svojem sijaju. Vzpostavitev nove UDBE takoj po volitvah, če zmagajo levaki. :D

https://siol.net/novice/slovenija/tea-j...


Uf, ja, vsakršna analiza in opazovanje delovanja verske organizacije, ki se obilno financira iz proračuna in sama prireja dokaj javne dogodke, je zločin najhujše vrste in kršenje človekovih pravic. Če bi davčni vidik vzeli pod drobnogled, bi pa to itak bil bogocid.

pirat ::

floyd1 je izjavil:

pirat je izjavil:

Hej levica, nekam panični mi delujete, no. Saj bo, sam razumeti morate...

Kot izjaviš prvič... pač izjaviš. Ko čez pol ure zatežiš z istim stavkom drugič... Pomislim na demenco ali kak tik. Tretjič, četrtič, petič... pomislim na to silno kletno inteligenco, ki ji jaz nisem več dorasel. Hvala bogu.

Potem pa se spomnim na mahniča in vse njegove silne izjave, zavem se, da je tako stresanje idiotizmov v tisti stranki pač vrlina, in vse dobi svoj smisel.

Skratka - nekateri razumemo, ti žal ne boš nikoli.

Veliko besed, nič povedano.
Levo pač :))

floyd1 ::

Vsake pol ure povedat isti stavek, pa je seveda zelo modro. Te je mahnič naučil stavek za ta teden?

Desani "intelektualec" pač.

mirator ::

https://www.24ur.com/novice/volitve/pol...
Pa, da ne naštevamo potvorbe zgodovine itd.

floyd1 ::

mirator je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/volitve/pol...
Pa, da ne naštevamo potvorbe zgodovine itd.

SDS rada reže, včasih potem kaj pomeša in narobe skupaj zlepi. Brez kasnejšega opravičila prizadetim. Huligansko pač.

TheBlueOne ::

mirator je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/volitve/pol...
Pa, da ne naštevamo potvorbe zgodovine itd.


Bodo SDS troli povedali, da dobivajo informacije od slovenskih komunajzerskih virov, ceprav so znani po natancnem porocanju.

Vitamia ::

pirat je izjavil:

Hej levica, nekam panični mi delujete, no. Saj bo, sam razumeti morate, da vaša Nikica fura kar drag lifestyle takole med Ljubljano in New Yorkom in morate to tudi finančno podpirati. Če ne ste fašisti, da veste!

Seveda je tebi, značilno, ker ne podpira tvojih nebuloz, ušlo, da "Nikica" to dela s štipendijo Obamove fundacije. Pa da jo je dobila, kot edina iz Evrope je pa za tebe že bogokletno, mar ne.

Vitamia ::

Hypathia je izjavil:

Pošta je demantirala natolcevanja levakov o namernem zavlačevanju pošiljanja volilnega materiala. https://www.rtvslo.si/slovenija/parlame...

Več kot očitno je zaplet nastal na strani Državne volilne komisije, ki jo že leta vodi Dušan Vučko, LDS kader tako kot Holob, ki je očitno "pozabil" pogledati na koledar, zdaj se pa na pošto izgovarja ker ne dela na praznike, nesposobnež.

Direktor državne volilne komisije Dušan Vučko je na vprašanje, ali so bile glasovnice v tujino letos res poslane štiri dni pozneje kot navadno, potrdil, da so bile tokrat res poslane pozneje: "Državna volilna komisija in Cetis, ki je zunanji izvajalec in glasovnice pakira po uradni dolžnosti za 106.000 volivcev v tujini, smo časovno na isti liniji kot za predčasne volitve 2018. Ampak težava je nastala na strani pošte, saj je odpadel en dan - ponedeljek."


Samo naivni pričakujejo, da bo lopov priznal, da je kradel. Poglej primere tvojega delodajalca. Kaj vse si izmisli, da mu ni treba na sodišču dokazati svoje nedolžnosti.
Hm. Mogoče pa to počne, ker ni nedolžen. Kdo bi vedel.

Vitamia ::

nagobčnik je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Evo, komunizem v vsem svojem sijaju. Vzpostavitev nove UDBE takoj po volitvah, če zmagajo levaki. :D

https://siol.net/novice/slovenija/tea-j...


Uf, ja, vsakršna analiza in opazovanje delovanja verske organizacije, ki se obilno financira iz proračuna in sama prireja dokaj javne dogodke, je zločin najhujše vrste in kršenje človekovih pravic. Če bi davčni vidik vzeli pod drobnogled, bi pa to itak bil bogocid.


To je še skromen odliv. Poglej tega
https://erar.si/prejemnik/13707787/#tra...
Pa poišči še vse ki se začnejo z Zavod sv. .... Kdo bi si mislil koliko nevladnih organizacij obstoja. Res je potrebno temeljito pregledati kje vse se potroši z davki nabrani denar.

111111111111 ::

nagobčnik je izjavil:

Uf, ja, vsakršna analiza in opazovanje delovanja verske organizacije, ki se obilno financira iz proračuna in sama prireja dokaj javne dogodke, je zločin najhujše vrste in kršenje človekovih pravic. Če bi davčni vidik vzeli pod drobnogled, bi pa to itak bil bogocid.

Z davčniki nimam problema kar naj jih pregledajo. Ne more pa se neki inštitut, ki se tudi sam financira iz javnih sredstev pošiljati civiliste vohunit za civilisti? Se vzpostavlja ponovni sistem UDBE?

Bodo poslali tudi v mošeje, pa k Jehovim pričam? naj bodo dosledni. Bolj se mi zdi da gre za medijsko pozornost in šikaniranje in umazano igro pred volitvami.

Vitamia je izjavil:

Seveda je tebi, značilno, ker ne podpira tvojih nebuloz, ušlo, da "Nikica" to dela s štipendijo Obamove fundacije. Pa da jo je dobila, kot edina iz Evrope je pa za tebe že bogokletno, mar ne.

Res dobro porabljen denar Obamove fundacije. :) Moram pa priznati da sem pristranski, ker mi je ženska res antipatična v obraz. V živo je še nisem imel priložnost spoznati.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Miha49 ::

Če sem prav razumel zdaj nekvalificiran SDS človek imenovan na funkcijo pošte kjer nima pogojev za delo ampak so ga vseeno imenovali govori da je vse prav naredel.

Zraven nekvalificiran SDS človek v DVK govori da je neka delavka na DVK zajebala in da oni bodo to raziskali.

Zraven nekvalificiran SDS človek ki je slučajno predsednik vlade govori kako se bodo borili do zaprtve volišč.

Zrelo za veleizdajo in strelski vod.

Miha49 je izjavil:

Če sem prav razumel zdaj nekvalificiran SDS človek imenovan na funkcijo pošte kjer nima pogojev za delo ampak so ga vseeno imenovali govori da je vse prav naredel.

Zraven nekvalificiran SDS človek v DVK govori da je neka delavka na DVK zajebala in da oni bodo to raziskali.

Zraven nekvalificiran SDS človek ki je slučajno predsednik vlade govori kako se bodo borili do zaprtve volišč.

Zrelo za veleizdajo in strelski vod.


Ni čudno da desnakarji se obešajo na to kako od ene študentke obraz zgleda pa kako so župniki užaljeni ker ne bodo več uživali v zastonj denarju vseh anticerkvenih ljudi v Sloveniji.

Upam, da mirovni inštitut dobi pravico, da nadzoruje policijo in lahko odpušča vsakega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miha49 ()

feryz ::

Prav si razumel.
Nisi pa naštel še gomilo ostalih nekvalificiranih SDS opic, ki so delujejo v tej verigi.
Še tukaj po forumu se jih valja par.

Kako je kaj Vili? Še diha?
Mi imamo za v nedeljo naštimane budilke. Da ne zaspimo ali pozabimo. Menda nam ne bo tega zjebal.
Cela familija bo šla. Razen mulca, ki mu manjka mesec ali dva. Iščemo vse možnosti, da bi ga uturili skozi zadnja vrata. Ampak ne bo šlo.

Smrekar1 ::

primoz4p je izjavil:


"Po besedah ddr. Jakliča se vse bolj kaže, da izganjanje verskih stališč iz javne debate osiromaši javni diskurz oziroma ga napravi nepristnega. Na vprašanje, ali se lahko škof ali duhovnik javno opredeli za določeno stranko, pa odgovarja: »Če se ne bi smel, bi to pravzaprav pomenilo, da tak človek ne bi mogel izražati svojih političnih prepričanj. S tem je oropan svoje identitete kot človek in član politične skupnosti. Take prepovedi v Ustavi ni. Samo to, da si član neke cerkvene hierarhije, ne pomeni, da se moraš odreči izražanju svetovnonazorskih, političnih ali kakih drugih stališč. Z vidika Ustave absolutno ne.«"


Po besedah ustavnega sodnika, ki je želel prepovedati Levico in SD ...

Na tej točki izgubi kredibilnost.
««
86 / 126
»»