» »

Penzijacoini (alti, ki imajo potencial x10, x100, x1000)

Penzijacoini (alti, ki imajo potencial x10, x100, x1000)

enemon ::

Ta tema je namenjena dajanju namigov za altcoine, ki bi lahko dosegli večkratnik svoje začetne vrednosti. Omejena naj bo zgolj na coine z ocenjenim velikim večkratnikom, za vse ostalo naj bo obstoječa splošna tema.

A110 ::

Mogoče malo prepozno za nasvet, ampak sam sem par tednov nazaj kupil sandbox. Trenutno je na skoraj x10 nabavne cene. Po glavi se tolčem zakaj nisem kupil več kot za samo par 10e. Če čebula nebi imela če...

Anney ::

Mogoče malce moteča tema, ker lahko ti jih zdaj naštejem 10, pa bom pri vseh letel mimo, ali pa 3 ''slučajno'' trofil, s tem pa dajal upanje potencialnim ''manjvednim'' kupcem, ki bodo moje besede vzeli za naložbene in svete nasvete in kasneje obžalovali, ter grajali zakaj se to govori, če ni res. Tukaj bi tako dejal, marsikaj se tvitne v temi o kriptu, zdaj pa, če zagrabiš ali ne pa sam veš. Vedno pa zase kupuješ, torej naštudiraj potencial in hopsaj po lastnih željah in likvidnosti.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

vanilija ::

Tema, ki nakazuje, da smo v zadnjih tednih/mesecih balona. Kakšen evro pretvorite tudi iz kripta v osovraženi dolar ali evro. Na koncu vam bo prišlo prav :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

kamiKaZaA ::

To odspodaj napisano je izključno moje mnenje, brez kakšne strokovne podlage. Sem amater na področju kripta. Ali pa še to ne.

SKY

Jaz sem kupil Skycoin, ker v njem vidim potencial, da bo od ATL do ATH naredil vsaj x1000. ATL je bil $0,20. Trenutno je na $2,40 oz. x12 od ATL. ATH je bil $50. Torej jaz računam, mislim, upam, držim pesti, molim, da bo SKY enkrat prebil $200 (torej bo naredil x1000 od $0,20 ATL). In to upanje imam, za ta cikel, kateri bo trajal po moji oceni do največ decembra 2021. Ampak, kak BTC raste, se zna zgoditi kakšen mesec prej ta novi pok balona.

Dopuščam tudi možnost, da sem naredil slabo odločitev s tem, ko sem šel v SKY in da ne bo niti prejšnjega ATH ($50) dosegel v tem ciklu. Je zelo rizična naložba s potencialom, ker je trenutno marketcap SKY-a "le" 50 milijonov. In pri takšnih rizičnih naložbah je več možnosti, da ne uspe, kot pa da uspe. Če pa uspe, pa so profiti vesoljski.

Torej vsak sam tvega in nobenega ne prepričujem v nakup tega kovanca. Če kovanec ne bo uspel, bom pozabil na vse skupaj in še naprej normalno živel. Ta vložek s par tisočaki pa enostavno pozabil. Torej nisem šel v krito all-in, ampak le s tem kar sem pripravljen izgubiti. Zato pa sem tudi izbral zelo tvegano naložbo, da če rata, obogatim, obstaja pa večja možnost, da bom vse izgubil.

IL_DIAVOLO ::

Presale.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

ViperR ::

Predlagam naslov teme degen gambling, da ne bodo ljudje tega prevec resno jemali.

Uizi ::

Grem po kredit.

kamiKaZaA ::

Uizi je izjavil:

Grem po kredit.

Tebi osebno priporočam OneCoin. Proklet koronski paničar. In politični plačanec...

Uizi ::

Hvala za priporočilo. In dober veznik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

Telbanc ::

A110 je izjavil:

Mogoče malo prepozno za nasvet, ampak sam sem par tednov nazaj kupil sandbox. Trenutno je na skoraj x10 nabavne cene. Po glavi se tolčem zakaj nisem kupil več kot za samo par 10e. Če čebula nebi imela če...


Pa to je super. Kupiš za par centov po komadu in prodaš za 1000x več čez dva meseca. To me mal spominja na uno, ko je mislim da je bil Ostržek, sadil kovance v zemljo, da je pol zraslo majhno drevesce na katerem so bili kovanci. Sam usadiš in zrase.

Prihaja indija koromandija, svet u katerem kmal noben ne bo več reven, ker bomo vsi kriptomilijonarji. Sam me mal skrbi, kdo bo pol sploh še delal.....
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

kamiKaZaA ::

Telbanc je izjavil:

A110 je izjavil:

Mogoče malo prepozno za nasvet, ampak sam sem par tednov nazaj kupil sandbox. Trenutno je na skoraj x10 nabavne cene. Po glavi se tolčem zakaj nisem kupil več kot za samo par 10e. Če čebula nebi imela če...


Pa to je super. Kupiš za par centov po komadu in prodaš za 1000x več čez dva meseca. To me mal spominja na uno, ko je mislim da je bil Ostržek, sadil kovance v zemljo, da je pol zraslo majhno drevesce na katerem so bili kovanci. Sam usadiš in zrase.

Prihaja indija koromandija, svet u katerem kmal noben ne bo več reven, ker bomo vsi kriptomilijonarji. Sam me mal skrbi, kdo bo pol sploh še delal.....

Ostalih 90%+ ljudi kateri niso v kriptu. Ti bodo delali še naprej. Ker v kriptu je manj kot 10% ljudi in ne bo nobene katastrofe, če v današnjem svetu dodatno obogati par procentov ljudi. Velika večina ne bo in bo še naprej hodila v službe. Nič bat, da bi preveč ljudi obogatelo.

Uizi ::

Bogati bodo še bogatejši, nekaj jih bo pobralo drobtinice, večina pa v minus. Welcome to the jungle.

kamiKaZaA ::

Uizi je izjavil:

Bogati bodo še bogatejši, nekaj jih bo pobralo drobtinice, večina pa v minus. Welcome to the jungle.

Živa resnica in tvoj prvi komentar pri meni, da se strinjam v celoti z njim.

IL_DIAVOLO ::

Milijonarji zelo redki, edino taki ki so ze zdaj bogati. Poznam take, ki v enem dipu vrzejo not par jurjev.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

showsover ::

Pravite, da je dobro dati najstniskemu podmladku kakšnega jurja ali dva, da se nauči kriptotradeat in če ima dovolj sreče, da nekaj doseže, da se mu da priložnost? Če denar zaruzi, pač zaruzi?

kamiKaZaA ::

Kot je rekel Milan Kučan:

"Nocoj so dovoljene sanje,


jutri je nov dan."


8-)

vanilija ::

showsover je izjavil:

Pravite, da je dobro dati najstniskemu podmladku kakšnega jurja ali dva, da se nauči kriptotradeat in če ima dovolj sreče, da nekaj doseže, da se mu da priložnost? Če denar zaruzi, pač zaruzi?


Sedaj si pozen. Se pa definitivno splaca, takrat ko vsi govorijo o propadu, prebrat kaj na temo kriptovalut, kaj se kej dogaja, kaksni projekti so kan aktualni, kaksne probleme resujejo/zelijo resit in tako dalje. Takrat potem vidis, da ni vse samo nek nateg in kazino kot je sedaj, ampak da je v kriptu tudi kar nekaj projektov z izjemnim potencialom.

droopyboll ::

Dodobra ste zasmetili in naredili nit neuporabno v rekordnem času.

DeeJay ::

Don't f with me.

enemon ::

DeeJay je izjavil:



Se kaj ve, kdaj bo tole na BSCpadu?

DeeJay ::

Ne še
Don't f with me.

enemon ::

Je kdo kaj raziskoval SafeMoon? Na pancakeswapu je...

Mato989 ::

kera butasta tema... izvolite gemblat :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vice ::

Mato989 je izjavil:

kera butasta tema... izvolite gemblat :)


Žal butasto temo naredijo komentarji.

enemon ::

Mato989 je izjavil:

kera butasta tema... izvolite gemblat :)


Tudi NEBL je bil gamble, ali pa KCS? :D

Mato989 ::

ja samo ko smo v neblu gemblali pa KCS, nismo meli tak degen marketa kot zdaj :)

Ali si se takrat igral s palačinkami? Septembra 2017 je bil market milina proti tej hordi ponorelih IFO, IPO, karkoli pač je the next #
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

enemon ::

Mato989 je izjavil:

ja samo ko smo v neblu gemblali pa KCS, nismo meli tak degen marketa kot zdaj :)

Ali si se takrat igral s palačinkami? Septembra 2017 je bil market milina proti tej hordi ponorelih IFO, IPO, karkoli pač je the next #


To se strinjam, ampak go with the flow. :D Takrat je bila ogromna rast na vseh altcoinih, zdaj pa redki delajo x50, x100 itd., zato je treba brskati globlje v shitcoine. :D

Andraz1988 ::

FUSE, TAPMYDATA, ... Za Rune sem tudi govoril ko je še bil na 0.09$ pa so ga vsi ozmerjali z shitcoinom :) Tak da notri dat denar ki ga lahko izgubiš, pa čakat...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Staking in longterm investment

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
494676 (1628) jimyboy

Več podobnih tem