» »

Formula 1 2021

Formula 1 2021

««
16 / 139
»»

skyform ::

Haha, kak tajming, lepo sva usklajena @Skyman in še uporabniško ime podobno. :))

Skyman ::

itak...ista rasa :)) Gledam prenos in evo videl nakoncu štartne naliv,sem takoj napisal dez

skyform ::

Škoda za dež po eni strani, dirka bo ziher bolj zanimiva napake itd ampak bi rad videl, da Perez zmaga, z soft prehiti Hamiltona na štartu in kontrolira dirko, sedaj pa nebo imel šans, Perez ni nikoli navdušil po dežju, še Stroll ga je hoblal po mokrem, tako da bo ga Max pojedel za malico.

Skyman ::

evo alonso ze nasedu.. a se resil

scythe ::

Prav je da je dež, tudi Hamilton lahk naredi napako pa odstopi. Taktika no delala svoje danes, mogoce se pa zjasni in je to to
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

skyform ::

Jaz sicer ne bi rad, da Hamilton nardi napako kaj še le odstopi, ker navijam zanj, ampak če bo Merc tako slab po dežu kot lani v Turčiji je pečen. Drugače pa sem si želel dirko po suhem, in da Perez zmaga, Hamilton drug in Max 3ji ali tudi obratno vseeno, da bi pač Perez imel več točk kot Max in letos prej dosegel zmago kot Max, rad bi videl kako bi Max reagiral, ziher bi bil besen in malce pod pritiskom, pa tudi kako bi se Redbull lotil tega bi bilo zanimivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Skyman ::

Lepa lec.. haha prehitel mazespina dons

skyform ::

Ups Leclerc, dobro se je rešil.

Bemti, Hamilton, wtf nisi popustil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Skyman ::

latifi... russel-a letos nadomesca?

Tilen88 ::

skyform je izjavil:

Jaz sicer ne bi rad, da Hamilton nardi napako kaj še le odstopi, ker navijam zanj, ampak če bo Merc tako slab po dežu kot lani v Turčiji je pečen. Drugače pa sem si želel dirko po suhem, in da Perez zmaga, Hamilton drug in Max 3ji ali tudi obratno vseeno, da bi pač Perez imel več točk kot Max in letos prej dosegel zmago kot Max, rad bi videl kako bi Max reagiral, ziher bi bil besen in malce pod pritiskom, pa tudi kako bi se Redbull lotil tega bi bilo zanimivo.


jaz pa ne maram Hamiltona pa tudi nočem da naredi napaka/odstopi,.. ima da se "tepejo" za prvo mesto :D

Skyman ::

Sumi danes prehitel mazespina...

BT52 ::

VES pa HAM ven zmaga NOR xD

LMAO malo dežja pa modeli vozijo reli po progi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

skyform ::

Mislim, d aje to lahka zmaga za Maxa.

BT52 ::

skyform je izjavil:

Mislim, d aje to lahka zmaga za Maxa.


V teoriji. Ja

Skyman ::

Dokler ne bo FIA spet posegla vmes..

scythe ::

By by Hamilton danes ? edin če bo kakšen fajni naliv še, pol ima kak procent šanse
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Tilen88 ::

Un twitch streamer pa kar dobro gre :p :D

skyform ::

Za to da ima poškodovan bolid se dobro drži, poglejte Bottasa. Mecr enostavno ni to kar je bil sploh po dežju, se je že lani v Turčiji vidlo.

BT52 ::

Daddys cash kar kreativen pri prehitevanjih lol

Tilen88 ::

Ah bottas v3.0 al kolk je že :(

BT52 ::

Bot: Intermendiate.exe not found

Max zgleda tak, kot da gre v trgovino po kruh LOL

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

Tilen88 ::

Ham prihaja nazaj, obeta se nam boj :o

skyform ::

Ah Hamiltona na boxih zajebali.

Wtf, neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Skyman ::

ham out..

Tilen88 ::

Ja ampak bo dohitel maxa pomoje

skyform ::

Fuuuuuuuuuuuuuuk!

Skyman ::

Omg kak crash

BT52 ::

BRAH

Tilen88 ::

Lec pa kar drugi lol

b3D_950 ::

kindergarten
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

skyform ::

Hamilton nebi smel prehhitevat russla za en krog izven idealne linije sploh v ovinku z sliksi, napaka raje počakat na nasledno ravnino po ovniki, boljše zgubiti 1-2sec kot 1 krog.

springfield ::

Hamilton naredi amatersko napako in takoj zatem rdeca, kaj lahko ima ta tip se vec srece?

connel ::

Idiot Russel lol

Skyman ::

springfield je izjavil:

Hamilton naredi amatersko napako in takoj zatem rdeca, kaj lahko ima ta tip se vec srece?


Sem vedu da bo neki spet,ker kadarkol ma 44 nesreco ma se vecjo sreco da se vrne

b3D_950 ::

sledi sprint dirka 30 krogov na polno.

https://twitter.com/Kokefin/status/1383...
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: b3D_950 ()

ripmork ::

Bottas je precej malo prostora pustil tam in šel v desno - Russel pa umikajoč z desno zadnjo gumo na travo, pa se je zgodilo...

Ham na devetem trenutno, sem mislil, da je več mest zgubil. Kar pestro tole danes :)

skyform ::

springfield je izjavil:

Hamilton naredi amatersko napako in takoj zatem rdeca, kaj lahko ima ta tip se vec srece?


Sploh ni bila amaterska napaka, a si videl kako so vozili ti pred njim, kot bedaki, noben se sploh ni brigal za prva dva, ki se borita za zmago, da mora vioznik na drugem mestu po mokrem prehitevati voznika, ki je en krog zadaj je prav bedasto, Russel se bi morla umakniti ampak je na silo htel Bottasa prehiteti potem pa je dobil svoje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Tilen88 ::

Da je šel ven ni bilo niti toliko amatersko,..amatersko je bilo, da je šaltal 1 prestovo namest rikverc pa zapeljal v steno :))

skyform ::

Mislim, da se je lepo rešil, mariskdo bi ugasnil bolid in končal dirko, drugače pa ste seveda vi tu experti, ki veste več kot vozniki, edino čudno je da nobeden od vas ni v F1 ali saj v F2 ali F3.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Tilen88 ::

Glede na vse se je dobro rešil ja. Drugače je max ravno toliko avtomobilov moral prehitet ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

springfield ::

skyform je izjavil:


Sploh ni bila amaterska napaka, a si videl kako so vozili ti pred njim, kot bedaki, noben se sploh ni brigal za prva dva, ki se borita za zmago, da mora vioznik na drugem mestu po mokrem prehitevati voznika, ki je en krog zadaj je prav bedasto, Russel se bi morla umakniti ampak je na silo htel Bottasa prehiteti potem pa je dobil svoje.

Seveda, GOAT ne more naredit amaterske napake. Sorry, takoj ko sem videl, da gre prehitevat, sem vedel, da gre ven. Pa sem laik, on pa pol bog. Preprosto je bilo bistveno prevec mokro za gladke gume. Fani bote pac dalje tiscali glavo v zemljo.

skyform ::

Tilen88 je izjavil:

Glede na vse se je dobro rešil ja. Drugače je max ravno toliko avtomobilov moral prehitet ;)


Seveda je ampak na drugem delus teze, saj to ni nek copy paste, vedno drugačna situacija, Russel se je v tistem trenutko, ko norc bolil z Bottasom, se je očitno hotel dokazati, da lahko prehiti Botasa v Williamsu, rezultat tega smo pa potem videli.

springfield je izjavil:

skyform je izjavil:


Sploh ni bila amaterska napaka, a si videl kako so vozili ti pred njim, kot bedaki, noben se sploh ni brigal za prva dva, ki se borita za zmago, da mora vioznik na drugem mestu po mokrem prehitevati voznika, ki je en krog zadaj je prav bedasto, Russel se bi morla umakniti ampak je na silo htel Bottasa prehiteti potem pa je dobil svoje.

Seveda, GOAT ne more naredit amaterske napake. Sorry, takoj ko sem videl, da gre prehitevat, sem vedel, da gre ven. Pa sem laik, on pa pol bog. Preprosto je bilo bistveno prevec mokro za gladke gume. Fani bote pac dalje tiscali glavo v zemljo.


Kot sme že nekaj krat tu napisal, zeme ni noben GOAT ali bog in sem sam napisal, da je naredil napako, da bi moral počakati na ravnino po tem ovinku, kar še ne pomeni, da je amatarska napaka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

springfield ::

Torej ce je nam laikom jasno, da se tak ne da, lahko sklepamo, da je bila amaterska napaka?

skyform ::

Velika razlika je, če ti sediš v bolidu, vse ta adrenalin itd ali pa na kavču za TVjem, ampak kot zgleda nekaterim to ni jasno.

springfield ::

On je placan 50m na leto, da so mu take stvari jasne ;)

connel ::

Pozno si to pogruntal lol, ne vem zakaj se sploh pregovarjaš, ccc.

BT52 ::

No to je amaterska napaka. :D Pač je lovil mad Maxa in se je videlo, da je tvegal vse. Mokri del stez in pač z hladnimi slicks ni šlo. Kaj hitro se lahko zgodi tudi Maxu.

krucymucy ::

Bottas/Russel, po moji oceni nosi Bottas vecji del krivde za nesreco.

Hamiltona sploh ne bom komentiral.

BT52 ::

krucymucy je izjavil:

Bottas/Russel, po moji oceni nosi Bottas vecji del krivde za nesreco.

Hamiltona sploh ne bom komentiral.


WTF. Ne.

Tilen88 ::

Se ne splača kregat, še veliko se lahko zgodi do konca dirke :) samo uživat ob gledanju
««
16 / 139
»»