» »

Formula 1 2021

Formula 1 2021

««
24 / 139
»»

billy ::

1.16 lani časi v FP1, letos pa 1.18

PrimozR ::

billy je izjavil:

Škoda sicer, da šele sedaj, ker kot zgleda bo lojza spet prvak in potem postal ultimativen numeru uno.

Delo razvoja in članov, ki so pobegnili k Red Bullu, je v glavnem že zaključeno, popravljajo finese. Pri Red Bullu imajo z novimi pravili možnost postaviti povsem nov koncept in postaviti novo zgodbo o uspehu.

Postavi se v Hamiltonove čevlje, ko je od McLarna pobegnil k Mercedesu.

scythe ::

Mislim da imajo vsi možnost za uspeh z novimi pravili. Kaj če ne uspe Redbullu? Po kerim bo Helmut pluval? Prej je pluval po Renaultu, Hondi...itd. Zanimiv FP2 dans, Ferrari se neki prebuja?
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Tilen88 ::

A ima kdo podatke o gumah iz FP2 ker mi ni uspelo pogledat treninga. hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

DamijanD ::

Na začetku vem, da so večinoma imeli medium. Mi je pa všeč, da je Alpine naredil tak korak naprej. Pa tudi Fonzi se je približan Oconu (idealni krog po sektorjih je bil celo hitrejši).

Alexius Heristalski ::

Tilen88 je izjavil:

A ima kdo podatke o gumah iz FP2 ker mi ni uspelo pogledat treninga. hvala.

Verstappen medium, ostali soft.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Tilen88 ::

Pol leclerc dobro samo vsi vemo kolk MB špara

Gambino ::

Opa Hamilton dosegel stoti PP, kapo dol. In še enkrat pokazal, da je najboljši takrat, ko je potrebno.

PrimozR ::

Gambino je izjavil:

Opa Hamilton dosegel stoti PP, kapo dol. In še enkrat pokazal, da je najboljši takrat, ko je potrebno.

Gambino pa spet pokazal, da se oglasi samo takrat, ko je Hamilton spredaj.

Tilen88 ::

PrimozR je izjavil:

Gambino je izjavil:

Opa Hamilton dosegel stoti PP, kapo dol. In še enkrat pokazal, da je najboljši takrat, ko je potrebno.

Gambino pa spet pokazal, da se oglasi samo takrat, ko je Hamilton spredaj.


Res je ko ni #1 se skriva v luknji

VaeVictis ::

Hamiltonovi rekordi (postal nek uporabnik na Redditu v r/formula1):

o He has 97 wins, only 4 constructors have more in Ferrari, McLaren, Mercedes and Williams.

o He has 100 poles, only 5 constructors have more in Ferrari, McLaren, Williams, Mercedes and Lotus.

o He has 7 WDCs, only 3 constructors have more in Ferrari, McLaren and Mercedes. He's also currently tied with Williams.
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

Ben Dover ::

Mazespin oviral Landa, +3 grid place penalty. Namesto 20 bo štartal iz 20 mesta. lol :))

BT52 ::

Bolj je smešno da je v Petek že v prvem krogu naredil spinnalo LOL

Tilen88 ::

Ben Dover ::

Maxine HOT. RIC Iin RAI zgledata kot tranny, lol.

skyform ::

To so v bistvu vsi trannyji tak, da če ti je tu kdo hot. :))

Ben Dover ::

Dobro no v faco mislim. ;(( :))

Grega3 ::

Grozno kam je napredovala formula.... Enega prehitevanja ne vidiš več zaradi boljšega voznika... Ma prou sranje... Kot da bi szi automatikom dirkal proti apn 6... Še dobro da je wrc... Da lahko tisti navdušenci dirkanja vsaj občutimo kaj je tapravo dirkanje.

DamijanD ::

Včeraj sem sličajno tole gledal - prehitevanja kolikor hočeš: twingo cup - zmagal naš 15 letnik :-)

PrimozR ::

Grega3 je izjavil:

Grozno kam je napredovala formula.... Enega prehitevanja ne vidiš več zaradi boljšega voznika... Ma prou sranje... Kot da bi szi automatikom dirkal proti apn 6... Še dobro da je wrc... Da lahko tisti navdušenci dirkanja vsaj občutimo kaj je tapravo dirkanje.

Čak... A prav razumem to? Jamraš, da ni prehitevanj in kot alternativo daš _WRC_?!?!

globoko grlo ::

Ej folk, a na TV3 ni več prenosov? Kako bom zdej po južni zaspal ob nežnem brnenju?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Skyman ::

Fak kaj vi jeste? en se ga je napil po dolgem casu pa sanja o wrc prehitevanjih,drugi sprasuje o tv3 prenosih f1...

Neke kaplje padajo trenutno.. je 57% vlaznost

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

globoko grlo ::

Fak ej si ti koristn enoceličar!

Lansklet sem začel gledat ene 3 prenose, pa pr vseh treh gladko zadremal, letos me še manj zanima. Je pa vredu, kot sem že omenil, za popoldanski dremež. Pa kolkr se spomnim, je blo to na TV3. Zdej pa ni. Drugje pa ne najdem.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Skyman ::

Malo si poglej prejsne strani,drugace ni vec na TV3 ampak sportklub da bom koristen enocelicar,napram tebi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Tilen88 ::

Skyman je izjavil:

Fak kaj vi jeste? en se ga je napil po dolgem casu pa sanja o wrc prehitevanjih,drugi sprasuje o tv3 prenosih f1...

Neke kaplje padajo trenutno.. je 57% vlaznost


Ja zna kaj dežja popestriti dirko

Skyman ::

ja tam okoli 14.15 sem gledal prenos na sky je lando rekel da pada dez,tudi komentatorja sta omenenila neke oblake ter prš nekje.

Tilen88 ::

Če se kaj ne zogodi na štartu/prvem ovinku bodo prvi trije končali dirko na istem mestu. HAM VER BOT

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

Skyman ::

mogoce drugo leto haha

Tilen88 ::

:D zdej pa je vse odvisno od postankov in taktike, mislim da kaj več prehitevanj ne bomo videli

ajde BOT bo šeč mimo LEC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

BT52 ::

Mick super

Ne vem kaj vi jeste. LOl kot da prvič gledate formulo. LOL

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

Tilen88 ::

RB si pa sam sebi uničuje dirke

BT52 ::

Mercedes riskira pozicijo na stezi za boljši stint in računajo, da bo spet Max uničo gume. Lahko 5head odločitev ali bedaki.

Tilen88 ::

Ja oni že več vejo kot mi :) hehe

skyform ::

Merc so taki butli, Ham bi bil prvi, če bi šli en krog po Ver na boxe, kaki kreteni, to ne morš verjet, na tej stezi je track position king!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

BT52 ::

Ferrari tudi lepo pragmatično nadzoruje Mclarna zadaj. Oba dirkalnika. 3 mesto v konstruktorjih je napeto.

Mater ma Honda lep zvok. Ta ERSK boost je lep. Plus MGUH na koncu ravnine. Nice

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

Tilen88 ::

Ferrari bo imel se mi zdi uspešno sezono po lanskoletni polomiji

ps: max in ham pa spet razred zase

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

skyform ::

Merc so taki bedak ej, jaz ne razumem tega Vowlesa tale dela take napake da groza, če imaš možnost prvi priti ven iz boxov zgrabiš to priložnost, sedaj bi lahko bili že 5sec pred Verstappnom ampak ne oni raje vozijo v dirti air in si gume uničujejo, to bo Ver zmagal in prav tak, Mercu prv privoščim, da ne zmagajo, ker take debilne napake delat, v Barci je track position king, kak jim ni to jasno po toliko let izkušenj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Tilen88 ::

Mogoče so pri mercedesu 100% da imajo boljši paket in lahko proti koncu dirke prehitije maxa

BT52 ::

Tilen88 je izjavil:

Mogoče so pri mercedesu 100% da imajo boljši paket in lahko proti koncu dirke prehitije maxa


jup Pa pravim vam, da se igrajo z konkurenco pa nočete verjet.

skyform ::

Pa če imaš boljši paket tudi ne nardiš take debilne napake, kje je logika? Če imajo boljši paket in možnost priti prvi izven boxov zakaj ne to zgrabiti, pomeni, da se bodo Maxu odpeljali, wtf res, ni logike!

Evo poglej še enkrat na boxe, kaj so nardili, hahah, fukiči, evo ti pravim, da so Merc največji idioti kar se tiče strategije, jaz še takih bedakov nisem videl. Tale James Vowles je najslabši strategist vseh časov, kar sem videl od njega zadnja leta je porazno, prav komično!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Tilen88 ::

Mislim meni je vseeno kaj naredijo prvi dve ekipi ker ne neavijam za njih hehe, je pa zaniumivo kaj počnejo ja

BT52 ::

Mercedesu je brez veze in se delajo norca iz konkurence. Da vidimo, če bodo na koncu rdeči, kot poparjeni raki.

skyform ::

Ja veš da jim je vseeno, veš kaki denar se tu obrača, enostavno imajo debilnega strategista, zakaj nebi prišel prvi ven iz boxov, če imaš možnost in voziš delta čase lepo na izi kaki 2sec pred Verstappnom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Tilen88 ::

Mislim da bo HAM z lahkoto zmagal glede na to kako hitro se bliža maxu

BT52 ::

Mater tole je Ferrari zdaj grozno zafukal z Saizem.

EDIT nevermind. Sem misli, da imajo boljšo trakcijo v zadnjem delu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

Skyman ::

A sta se z norisom pozdravla heeh...

Leclercu bi znesl teh 13s pred perezom do konca mislim

BT52 ::

Bottas je tak butl

RIP sedež Welcome Russel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

Skyman ::

A ni russel prevelik za mecko :)):D

BT52 ::

Zakaj bi bil butl, če da Merc Hamiltonu brezveze dodatn stop, a si Ham zasluži, da Bottas konča pred Hamiltonu, če mu dajo brezveze en stop več, wtf ej mate eni čudne, Bottas ni bil kos Hamiltonu celo dirko zakaj bi ga zaustavljal, če mu nima za burek, ti bi kot šef moštva enako zahteval iin če te voznik nebi ubogal bi ziher popizdil.


Wut? 3 je bil opozorjen, da naj ne ovira in tip ovira. LOL Pa se ve, da mu Toto "grozi" z Russelom po okriljem.

Skyman je izjavil:

A ni russel prevelik za mecko :)):D


:D Hamilton zaekrat ne zgleda, da je Vettel, ki je padel v formi. Bi bilo pa zanimivo. Malce neprijetno za BLM.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

skyform ::

Aja sem mislil, da si rekel da je Bottas butl, ker se je umaknil, ker je ubogal, malo je zaustavil ja ampak jebeš te 0.5sec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()
««
24 / 139
»»