» »

Vlada 2020 - ????

Vlada 2020 - ????

Temo vidijo: vsi
««
385 / 466
»»

b3D_950 ::

Posameznik ali osebe iz skupnega gospodinjstva lahko prehajajo med občinami znotraj statistične regije, kjer imajo prebivališče, za namen izvajanja individualnih športnih aktivnosti ali gibanja v naravnem okolju izven naselij, pri čemer morajo upoštevati priporočila NIJZ.

https://www.gov.si/novice/2020-12-24-od...
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

WizzardOfOZ ::

jest10 je izjavil:

Slopek je izjavil:

jest10 je izjavil:

Btw, Hojs zgleda ne ve, kje je meja njegove občine in regije

Saj je dovoljeno, če greš na rekreacijo.


Čez občinsko mejo ja. Ne pa čez več občin in v drugo regijo.

Ker pol dejansko nimamo omejitve gibanja in lahko kdorkoli gre kamorkoli. Pol Slovenija na sprehod v Piran, druga polovica na Pokljuko


Na bled si verjetno mislil. Na pokljuko večina pozimi ne hodi, ker ni gob. Pa preveč je snega. (v petek ga je bilo čez meter).
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

GregiB ::

jest10 je izjavil:

Btw, Hojs zgleda ne ve, kje je meja njegove občine in regije


Včeraj še morilec, danes domoljub. Lep dokaz, kaj si vladniki mislijo o ukrepih... Ne se jih držat, ker so dobri in delujejo... držite se jih, ker se jih morate tolikončasa, kot se (nam) zdi primerno...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

sunshine403 ::

jest10 je izjavil:

Btw, Hojs zgleda ne ve, kje je meja njegove občine in regije

No ravno zaradi takih stvari nimam niti najmanjse slabe vesti ko ze od vsega zacetka hodim naokoli. Edino delovne naloge za vsakodnevno smucanje mi gre pocasi ze na kurac pisat. Ampak kot kaze niso vec potrebni, kajne hojs?

Slopek ::

Saj nam bo p.r.Hipatij vse lepo razložil, ker mi tega ne razumemo. Ne vem, kje se danes obira? Se je maša zavlekla?

Hypathia ::

Premier je glede odprtja smučišč pred prazniki opozoril, da so pojasnili, da gre za začasno odprtje, "ta provokacija s Krvavcem", ko je smučišče obratovalo kljub prepovedi, pa da je bila "popolnoma nepotrebna". "In tisti, ki ne spoštujejo ukrepov, si tudi ne zaslužijo subvencij za nadomestilo izpada prihodkov," je še dodal Janša.

Smučanje je nadstandard, ne pa prioriteta, kot sta npr. šolstvo in zdravstvo, je opozoril premier. "Pozivam k razumevanju," je pozval ljubitelje smučanja.


Tako se govori, tudi od tistih, ki delajo na črno, naj se državno nadomestilo izterja nazaj.

GregiB ::

Hojs danes ni spoštoval ukrepa prepovedi prehajanja mej... Torej se me ni smelo prehajati zaradi ukrepa samega, ne zaradi tega, ker bi deloval? Zakaj danes ni ostal doma?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Hypathia ::

Povej kaj konkretno je kršil, ne samo papagajsko ponavljat neumnosti.

Badwolff ::

Hypathia je izjavil:

Povej kaj konkretno je kršil, ne samo papagajsko ponavljat neumnosti.


Težko rečt iz slik, najbrž je vseeno v isti regiji,menda ja ni tako neumen, da bi šel v drugo regijo. Zdej a je kje v regiji tolk snega pa...

Al pa ma vikendico in začasni naslov... Tak lep loophole, vsi enaki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

Hypathia ::

Skratka, spet samo neko nabijanje brez konkretnih dokazov o domnevni kršitvi.

pirat ::

GregiB je izjavil:

Hojs danes ni spoštoval ukrepa prepovedi prehajanja mej... Torej se me ni smelo prehajati zaradi ukrepa samega, ne zaradi tega, ker bi deloval? Zakaj danes ni ostal doma?

Iz katere občine pa je sicer Hojs?
Sam ne vem, predvidevam pa, da slo-tech s to informacijo vsekakor razpolaga.

WizzardOfOZ ::

Meni se zdi, da je to na planini Menina. To ni več osrednjeslovenska regija. Iz kje je Hojs?

Aja, živi v ljubljani:
Ale%C5%A1 Hojs @ Wikipedia

Torej je kršil zakon. Njegov zakon. Torej je morilec. Čakamo, da ga bo hypatija sedaj napadla, ker je kršil vsa pravila.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

GregiB ::

Hypathia je izjavil:

Povej kaj konkretno je kršil, ne samo papagajsko ponavljat neumnosti.
cOčitno ne zastopiš, kaj sprašujem... Če bi Gregib šel pred par dnevi v hribe v sosednjo občino, bi me oklicala za morilca, ker ne upoštevam ukrepa ne hodit okoli, je tak? No, medtem je vlada odločila, da se v hribe v sosednjo občino sme... Kaj je torej s tem ukrepom? Postane nesmiselen in nedelujoč, ker se je vlada tako odločila? Je Hojs kaj manj morilca danes, kot bi bil Gregib na vrhu istega hriba pred tremi dnevi? Zakaj hodi Hojs naokoli in mori rojake? Ker sme? Ali je nemara ukrep bil aboten že od uveljavitve?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Hypathia ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Meni se zdi, da je to na planini Menina. To ni več osrednjeslovenska regija. Iz kje je Hojs?

Aja, živi v ljubljani:
Ale%C5%A1 Hojs @ Wikipedia

Torej je kršil zakon. Njegov zakon. Torej je morilec. Čakamo, da ga bo hypatija sedaj napadla, ker je kršil vsa pravila.

Menina definitivno je v osrednjeslovenski regiji, tako da brezveze nabijaš.

GregiB je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Povej kaj konkretno je kršil, ne samo papagajsko ponavljat neumnosti.
cOčitno ne zastopiš, kaj sprašujem... Če bi Gregib šel pred par dnevi v hribe v sosednjo občino, bi me oklicala za morilca, ker ne upoštevam ukrepa ne hodit okoli, je tak? No, medtem je vlada odločila, da se v hribe v sosednjo občino sme... Kaj je torej s tem ukrepom? Postane nesmiselen in nedelujoč, ker se je vlada tako odločila? Je Hojs kaj manj morilca danes, kot bi bil Gregib na vrhu istega hriba pred tremi dnevi? Zakaj hodi Hojs naokoli in mori rojake? Ker sme? Ali je nemara ukrep bil aboten že od uveljavitve?

Tvoja trditev, da Hojs včeraj ni spoštoval predpisov, NE drži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

WizzardOfOZ ::

Hypathia je izjavil:

Menina definitivno je v osrednjeslovenski regiji, tako da brezveze nabijaš.


Od kdaj? Spada namreč pod Gornji grad, torej spada v savinjsko regijo.

https://savinjska.info/obcine-savinjske...
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

pirat ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Meni se zdi, da je to na planini Menina. To ni več osrednjeslovenska regija. Iz kje je Hojs?

Aja, živi v ljubljani:
Ale%C5%A1 Hojs @ Wikipedia

Torej je kršil zakon. Njegov zakon. Torej je morilec. Čakamo, da ga bo hypatija sedaj napadla, ker je kršil vsa pravila.

Si siguren da ni Velika Planina?

WizzardOfOZ ::

pirat je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Meni se zdi, da je to na planini Menina. To ni več osrednjeslovenska regija. Iz kje je Hojs?

Aja, živi v ljubljani:
Ale%C5%A1 Hojs @ Wikipedia

Torej je kršil zakon. Njegov zakon. Torej je morilec. Čakamo, da ga bo hypatija sedaj napadla, ker je kršil vsa pravila.

Si siguren da ni Velika Planina?


Ja. Sem. Iz velike planine ni takega razgleda. Sem bil prevečkrat gor, dokler je bilo še dovoljeno z avtom it do vrha.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Hypathia ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Menina definitivno je v osrednjeslovenski regiji, tako da brezveze nabijaš.


Od kdaj? Spada namreč pod Gornji grad, torej spada v savinjsko regijo.

https://savinjska.info/obcine-savinjske...


Od nekdaj, obstaja razlog zakaj je Menina del Kamniško-Savinjskih Alp in se nanjo lahko dostopa iz obeh strani.

LightBit ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Meni se zdi, da je to na planini Menina. To ni več osrednjeslovenska regija. Iz kje je Hojs?

Aja, živi v ljubljani:
Ale%C5%A1 Hojs @ Wikipedia

Torej je kršil zakon. Njegov zakon. Torej je morilec. Čakamo, da ga bo hypatija sedaj napadla, ker je kršil vsa pravila.

Saj bo verjetno pojasnil da so slike stare. Tako kot je maršal Twito.

WizzardOfOZ ::

Hypathia je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Menina definitivno je v osrednjeslovenski regiji, tako da brezveze nabijaš.


Od kdaj? Spada namreč pod Gornji grad, torej spada v savinjsko regijo.

https://savinjska.info/obcine-savinjske...


Od nekdaj, obstaja razlog zakaj je Menina del Kamniško-Savinjskih Alp in se nanjo lahko dostopa iz obeh strani.


Menina spada pod gornji grad. Torej ljubljančan na Menini nima kaj početi, ker je to druga regija.
Najbližje bi lahko ljubljančan prišel nanjo iz Črnivca, vendar je Črnivec meja med osrednjeslovensko in savinjsko regino in spet po zakonu nima tam kaj za počet.

Raje se ne zapletat. Tiste konce sem po dolgem in počez prevozil z avtom, s kolesom in peš. Ne moreš na menino, da nebi šel v drugo regijo. Torej ne moreš tja, brez da bi kršil zakon, če si iz Ljubljane.

In tukaj se vidi dvoličnost tebe in tvojega idola. Nekateri lahko, večina pa ne sme.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

BMK kod si se ti vozil, Menina je del Kamniško-Savinjskih Alp in se nanjo lahko dostopa tako iz Zgornjesavinjske/Zadrečke doline kot iz kamniške strani, kar se lahko vsak prepriča tukaj: http://www.pespoti.si/izlet.php?id=8513

lotar123 ::

Hypathia je izjavil:

BMK kod si se ti vozil, Menina je del Kamniško-Savinjskih Alp in se nanjo lahko dostopa tako iz Zgornjesavinjske/Zadrečke doline kot iz kamniške strani, kar se lahko vsak prepriča tukaj: http://www.pespoti.si/izlet.php?id=8513


Nima veze kako se dostopa, važno je kje leži!

WizzardOfOZ ::

Hypathia je izjavil:

BMK kod si se ti vozil, Menina je del Kamniško-Savinjskih Alp in se nanjo lahko dostopa tako iz Zgornjesavinjske/Zadrečke doline kot iz kamniške strani, kar se lahko vsak prepriča tukaj: http://www.pespoti.si/izlet.php?id=8513


Torej je podkoren avstrijski, ker se lahko do njega dostopa tudi z avstrijske strani?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

HitraSperma ::

Upsi, vlada spet krši svoje odloke, ali je bil Hojsi utrujen? Nesposobnost udarja ven vsak dan 8-)
fgdsfjk

DeeJay ::

Bolj ko odpira usta tale hipatija, bolj se strelja v kolena.
Pač trol, ki bo 100% zagovarjal svoje nadrejene in ga ne boš prepričal, ker se ga ne da.
Če še niste opazil, on tud ignorira vse zapise kjer ve, da imajo nadrejeni narobe. Tako se izogne izjavam, ki bi lahko njim škodovali. Čisti dokaz, da to počne tu za denar.
Take je najbolš ignorirat.

enemon ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Hypathia je izjavil:

BMK kod si se ti vozil, Menina je del Kamniško-Savinjskih Alp in se nanjo lahko dostopa tako iz Zgornjesavinjske/Zadrečke doline kot iz kamniške strani, kar se lahko vsak prepriča tukaj: http://www.pespoti.si/izlet.php?id=8513


Torej je podkoren avstrijski, ker se lahko do njega dostopa tudi z avstrijske strani?


Piranski zaliv je potem cel hrvaški, zakaj smo potem rabili arbitražo?

GregiB ::

Hypathia je izjavil:


Tvoja trditev, da Hojs včeraj ni spoštoval predpisov, NE drži.


Kje sem trdil, da ni spoštoval predpisov? Še enkrat, za butle...

Ali vlada priporoča, da se kot ukrep v boju zoper epidemijo držimo doma in se ne odpravljamo od doma po nepotrebnem? Svoje priporočilo je podkrepila celo s tem, da je do pred nekaj dni nespoštovanje tega ukrepa podkrepila s kazensko odgovornostjo...
Ti trdiš, da vsakdo, ki se ukrepov ne drži, je morilec.

Zej pa sprašujem... ali je neprehajanje mej med občinami ukrep proti epidemiji, ali ni? Ker če ni danes, ko se kršenje ne preganja, potem tudi pred tednom dni ni bil, ko se je... zatorej je Hojs pravtoliko morilca kot vsi najini rojaki, ki ukrepa niso upoštevali že prej...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

WizzardOfOZ ::

enemon je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Hypathia je izjavil:

BMK kod si se ti vozil, Menina je del Kamniško-Savinjskih Alp in se nanjo lahko dostopa tako iz Zgornjesavinjske/Zadrečke doline kot iz kamniške strani, kar se lahko vsak prepriča tukaj: http://www.pespoti.si/izlet.php?id=8513


Torej je podkoren avstrijski, ker se lahko do njega dostopa tudi z avstrijske strani?


Piranski zaliv je potem cel hrvaški, zakaj smo potem rabili arbitražo?


Menina planina leži v občini Gornji grad. Ta spada pod savinjsko regijo. In meja je točno določena. Dostop do nje je pa iz večih strani. Ampak če gre ljubljančan na to planino, je v prekršku, ker se nebi prestopalo regijskih meja.

Glede pirasnkega zaliva se pa motiš. Piranski zaliv pa nima točno določene meje. (zakaj pa piši v kako drugo temo).
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

sbawe64 ::

https://www.sta.si/2848745/od-ponedeljk...
Ljubljana, 26. decembra - Vlada je danes na dopisni seji sprejela dopolnitve odloka o začasni prepovedi ponujanja in prodaje blaga in storitev. Z odlokom, ki bo veljal od 28. decembra do vključno 4. januarja, znova odpira tržnice s hrano, trafike in kioske za prodajo časopisov in revij ter frizerske salone.



https://twitter.com/blaz_zgaga/status/1...
Se vrhovni janšist #corrupt
@JJansaSDS
in njegovi fašisti, ki že od marca ignorirajo epidemiologe, malo ali veliko norčujejo iz državljanov ali pa jih želijo psihično in fizično uničiti?
Zapiramo, odpiramo, zapiramo, odpiramo, zapiramo, odpiramo, zapiramo, odpiramo, zapiramo...




https://www.demokracija.si/fokus/janez-...
Janez Janša: "Pred nami je izziv "zdravljenja naroda", ... prej ga bomo opravili, prej bomo kot narod napredovali"


Danes po 22-ti glejte twiter maršala !



Zgodbe iz Krvavca:
Jutri (danes) bi moralo biti državno prvenstvo v smučanju na Krvavcu. Inšpektorji so smučarski zvezi sporočili, da tekme lahko imajo, ne morejo pa uporabljati žičnic. Torej bi morali hoditi peš ali štanfat na start. Še ena noriška v naši državi.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Hypathia ::

WizzardOfOZ je izjavil:


Menina planina leži v občini Gornji grad. Ta spada pod savinjsko regijo. In meja je točno določena. Dostop do nje je pa iz večih strani. Ampak če gre ljubljančan na to planino, je v prekršku, ker se nebi prestopalo regijskih meja.

Ne, ni res, Menina tradicionalno velja za ločnico med Štajersko in Kranjsko, en del jo spada pod občino GG in torej v Savinjsko regijo, en del pa pod občino Kamnik, v Osrednjeslovensko regijo. V katerem delu je bil Hojs nisi konkretno dokazal, zato je to, da je prestopil regijsko mejo in tako kršil predpise, zaenkrat samo tvoje natolcevanje.

GregiB je izjavil:


Kje sem trdil, da ni spoštoval predpisov?


Tle:

GregiB je izjavil:

Hojs danes ni spoštoval ukrepa prepovedi prehajanja mej...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

111111111111 ::

49106 je izjavil:


Janšist si zato, ker podpiraš janšizem.

Podpiram trenutno vlado, ker je najmanjše zlo kar lahko trenutno imamo. Vse ostalo je slabša opcija. Mi je pa jasno da vi levi teroristi to razumete kot pripadnost Janši, ker za vas ni druge opcije kot kdor je z nami je proti nam.

49106 je izjavil:


Vem

Razloži.

49106 je izjavil:


Nisem tvoj fotr, še manj pa SDS. Za koga me pa imaš :D

Moj fotr je za SDS, ti praviš da si moj fotr, torej si za SDS.

WizzardOfOZ je izjavil:


Bedaka sta ti starša, vključno s tabo.

Sprehod v naravi je bolj zdrav, kot posedanje doma. Zato hodimo vsak dan na daljše sprehode. In ravno tako smo šli včeraj na dolg sprehod.

Ima smisel v žaljenje uvrščati še ostalo mojo žlahto. Saj ste 44-45 pobijali cele družine in jih metali v jame. Sedaj pa ti obračunavanje samo z mano ni več dovolj? Verjetno hodite na sprehode, da najdete primerne prostore za takrat ko pridete na oblast.

WizzardOfOZ je izjavil:


Zdrava pamet tebe na žalost še ni srečala.

Ti sicer ne hodiš k frizerjem in v cerkev, ampak ostali pa hodijo. Seveda je to dovoljeno. Ni pa se dovoljeno odpeljat iz ljubljane recimo na ljubelj in it tam na sprehod do zelenice. Ni dovoljeno it recimo na Pokljuko in it tam na dolg sprehod po gozdu, kjer res ni nikogar. Ni dovoljeno it nekam daleč, kjer ni veliko ljudi (ali pa jih sploh ni), je pa dovoljeno recimo na Rašico ali na Šmarno goro, kjer se drenjaš med tisočimi, ki gredo ravno tako na sprehod v naravo. Kar je čista bedarija.

Propagiram pa sprehode v naravo, ker so bolj zdravi od posedanja doma na kavču. Sam naredim vsaj 5 kilometrov na dan, če ne več (pa recimo danes nisem srečal nikogar na sprehodu). Na sprehod greš zaradi sebe, ne zato, da se boš družil z drugimi ljudmi. Mi gremo kot familja (žena, otrok in jaz, pa pes) in se ne družimo z ostalimi ljudmi. Poanta je da se sprehodiš, da se nadihaš svežega zraka in da se rekreiraš.
Sedenje na kavču povzroča več slabosti, ki jih boš občutil kasneje. Samo potem bomo pa vsi plačevali za blaženje tvojih bolezni.

Tako kot jaz si imel možnost, da se preseliš ven iz Ljubljane. Sem mar jaz kriv, da si nisi izbral nega bolj odročnega kraja, kjer bi imel tako kot jaz svojih 5000 kvadratov ograjene zemlje in gozda kjer lahko med krizo delaš kar te je volja?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

ajdov je izjavil:


Lockdown ti podaljšuje vlada s podporo lockdownerjev kot si sam.

Vse si pomešal. Vi ki ste neranljivi in vsemogočni, delate štalo in okužujete druge.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

WizzardOfOZ ::

Hypathia je izjavil:

Ne, ni res, Menina tradicionalno velja za ločnico med Štajersko in Kranjsko, en del jo spada pod občino GG in torej v Savinjsko regijo, en del pa pod občino Kamnik, v Osrednjeslovensko regijo. V katerem delu je bil Hojs nisi konkretno dokazal, zato je to, da je prestopil regijsko mejo in tako kršil predpise, zaenkrat samo tvoje natolcevanje.


Troll.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

111111111111 ::

HitraSperma je izjavil:

Ima kdo idejo, kako je mogoce, da sredi evrope obstaja drzava Slovenija, ki ji sredi najhujse epidemije vodi drzavo komunisticna stranka, ki ima za ministre in sekretarje ljudi, ki niso primerni niti za čistilke v malem podjetju?

Ali res ne moremo reci EU, da naj pošlje par voditeljev (lahko tudi samo delno dobrih), da zamenjajo te kekce na oblasti preden umre preveč ljudi in uničijo do konca gospodarstvo?

Moraš pa biti res talent da čisto vse zavoziš. Ampak take talente imamo na oblasti8-)

Se strinjam. Šarec in Karl sta bistvno manjša komedijanta. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

111111111111 ::

Slopek je izjavil:

111111. Locdown si podaljšuješ samo sam, ti bedak. S tem, ko ga dopuščaš. Naše nestrinjanje z ukrepi, nima veze s tem, da si ti pod ključem. Bebo.
Vse morajo drugi in za vse so krivi drugi. Ti in hipatij sta se našla, haha. Na ulici si boš glavo razbil na nastavljenem ogledalu.

Žena dela v zdravstvu, jaz v živliski industriji, 1 otrok je vsak dan v vrtcu, pa še nismo zboleli. Verjetno gre za naklučje, ker nismo bili že 2 meseca nikjer na obisku, v trgovini (po nakupih) grem sam ali žena in se redno razkužujemo in nosimo maske. Res prav čudno.

Vaše nestrinjanje z ukrepi, privede do tega da ko komu razlagate, kako so nekateri nesmisleni, privede do tega, da nekateri osebki to vzamejo kot da so vsi ukrepi brezvezni in da je vlada butasta. Osebno sem mnenja da se je bolje držat kakšnega ukrepa več kot manj. In berem tudi tuje medije, ima kar nekaj držav podobne ukrepe našim, torej niso ravno iz trte izviti. ja občine so smotane, policijska ura tudi, maske zunaj so bile strel v koleno, ampak tega ne bom šel razlagat splošni populaciji in pumpat, tako kot slovenski mediji izključno zaradi nestrinjanja s trenutno oblastjo. Žena dela v zdravstvu in je v teh 2 mesecih videla že marsikaj.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

111111111111 ::

49106 je izjavil:


Janšist si zato, ker podpiraš janšizem.

Podpiram trenutno vlado, ker je najmanjše zlo kar lahko trenutno imamo. Vse ostalo je slabša opcija. Mi je pa jasno da vi levi teroristi to razumete kot pripadnost Janši, ker za vas ni druge opcije kot kdor je z nami je proti nam.

49106 je izjavil:


Vem

Razloži.

49106 je izjavil:


Nisem tvoj fotr, še manj pa SDS. Za koga me pa imaš :D

Moj fotr je za SDS, ti praviš da si moj fotr, torej si za SDS.


WizzardOfOZ je izjavil:


Zdrava pamet tebe na žalost še ni srečala.

Ti sicer ne hodiš k frizerjem in v cerkev, ampak ostali pa hodijo. Seveda je to dovoljeno. Ni pa se dovoljeno odpeljat iz ljubljane recimo na ljubelj in it tam na sprehod do zelenice. Ni dovoljeno it recimo na Pokljuko in it tam na dolg sprehod po gozdu, kjer res ni nikogar. Ni dovoljeno it nekam daleč, kjer ni veliko ljudi (ali pa jih sploh ni), je pa dovoljeno recimo na Rašico ali na Šmarno goro, kjer se drenjaš med tisočimi, ki gredo ravno tako na sprehod v naravo. Kar je čista bedarija.

Propagiram pa sprehode v naravo, ker so bolj zdravi od posedanja doma na kavču. Sam naredim vsaj 5 kilometrov na dan, če ne več (pa recimo danes nisem srečal nikogar na sprehodu). Na sprehod greš zaradi sebe, ne zato, da se boš družil z drugimi ljudmi. Mi gremo kot familja (žena, otrok in jaz, pa pes) in se ne družimo z ostalimi ljudmi. Poanta je da se sprehodiš, da se nadihaš svežega zraka in da se rekreiraš.
Sedenje na kavču povzroča več slabosti, ki jih boš občutil kasneje. Samo potem bomo pa vsi plačevali za blaženje tvojih bolezni.

Tako kot jaz si imel možnost, da se preseliš ven iz Ljubljane. Sem mar jaz kriv, da si nisi izbral nega bolj odročnega kraja, kjer bi imel tako kot jaz svojih 5000 kvadratov ograjene zemlje in gozda kjer lahko med krizo delaš kar te je volja?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Hypathia ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Ne, ni res, Menina tradicionalno velja za ločnico med Štajersko in Kranjsko, en del jo spada pod občino GG in torej v Savinjsko regijo, en del pa pod občino Kamnik, v Osrednjeslovensko regijo. V katerem delu je bil Hojs nisi konkretno dokazal, zato je to, da je prestopil regijsko mejo in tako kršil predpise, zaenkrat samo tvoje natolcevanje.


Troll.

Ja, vem, da si trolal s tole Menino, ampak sem kljub temu odgovorila kot da gre za verodostojno informacijo.

GregiB ::

Hypathia je izjavil:


GregiB je izjavil:


Kje sem trdil, da ni spoštoval predpisov?


Tle:

GregiB je izjavil:

Hojs danes ni spoštoval ukrepa prepovedi prehajanja mej...


Napisal sem, da ni spoštoval ukrepa, ne, da ni spoštoval predpisov...

Še enkrat (tretjič?!) sprašujem. Ali se zdi trenutni vladi ukrep neprečkanja mej smiselen v boju proti epidemiji ali ne? Če je odgovor da... potem je Hojs morilec, ni? Če je odgovor ne, potem povej, zakaj je bilo prehajanje mej kazensko sankcionirano , ti pa si kršitelje etiketirala z morilci? Č pa trdiš, da smiselnost ukrepov določajo odloki vlade, pa povej, kaj se je med odloki spremenilo? Zakaj bi bil Hojs v sredo, če bi se srečala na Menini Planini morilec, danes pa ni več?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Slopek ::

111111111111 je izjavil:

Slopek je izjavil:

111111. Locdown si podaljšuješ samo sam, ti bedak. S tem, ko ga dopuščaš. Naše nestrinjanje z ukrepi, nima veze s tem, da si ti pod ključem. Bebo.
Vse morajo drugi in za vse so krivi drugi. Ti in hipatij sta se našla, haha. Na ulici si boš glavo razbil na nastavljenem ogledalu.

Žena dela v zdravstvu, jaz v živliski industriji, 1 otrok je vsak dan v vrtcu, pa še nismo zboleli. Verjetno gre za naklučje, ker nismo bili že 2 meseca nikjer na obisku, v trgovini (po nakupih) grem sam ali žena in se redno razkužujemo in nosimo maske. Res prav čudno.

Vaše nestrinjanje z ukrepi, privede do tega da ko komu razlagate, kako so nekateri nesmisleni, privede do tega, da nekateri osebki to vzamejo kot da so vsi ukrepi brezvezni in da je vlada butasta. Osebno sem mnenja da se je bolje držat kakšnega ukrepa več kot manj. In berem tudi tuje medije, ima kar nekaj držav podobne ukrepe našim, torej niso ravno iz trte izviti. ja občine so smotane, policijska ura tudi, maske zunaj so bile strel v koleno, ampak tega ne bom šel razlagat splošni populaciji in pumpat, tako kot slovenski mediji izključno zaradi nestrinjanja s trenutno oblastjo. Žena dela v zdravstvu in je v teh 2 mesecih videla že marsikaj.

Pri nas tudi nihče zbolel, čeprav smo bili večkrat v stiku z virusom. Konkretno. Se pravi večkrat tudi v karanteni.
Zakaj se ne bi smel ne strinjati se z neumnimi okrepi? Prenevarno? In je treba utišat, ker delamo škodo?
Kako je lahko to kar je danes nevarno početi in si sankcioniran, popolnoma varno in celo vzpodbujano čez par dni.
Ne vem kako si na maske gledal na zaćetku tega ukrepa, ampak ja, neumen ukrep in spet ne vem zakaj ne bi tega sogovorniku povedal. Sploh, če teče debata. Splošna populacija? Pa kdo za hudiča si ti, da si tolk poseben? Kar nekaj oseb tukaj na forumu, ima sorodnike v zdravstvu. Tudi jaz. Nihče ni proti ukrepom zaradi vlade same, ampak, ker so enostavno neumni. Ti si povedal, da o tem niti ne bi govoril, pa čeprav bi se in tudi se, celo strinjaš.8-)

aerie ::

V Polju bi blo dobro internet izklopit.

sunshine403 ::

Hypathia je izjavil:

Ja, vem, da si trolal s tole Menino, ampak sem kljub temu odgovorila kot da gre za verodostojno informacijo.

Na zalost nisi. Menina planina je v obcini Gornji grad. Vem da je v tvoji navadi potvarjati dejstva, ampak to je prevec lahko preverljivo, da bi slo lahko skozi. Brez tezav najdes zemljevid z vrisanimi mejami obcin. In brez tezav najdes Menino planino, ki lezi priblizno 1km zracne linije od meje kamniske obcine. Tako da ti res toplo svetujem da nehas, tudi ce dobis za tole bluzenje sendvic.

r3dkv1c4 ::

HitraSperma je izjavil:

Ima kdo idejo, kako je mogoce, da sredi evrope obstaja drzava Slovenija, ki ji sredi najhujse epidemije vodi drzavo komunisticna stranka, ki ima za ministre in sekretarje ljudi, ki niso primerni niti za čistilke v malem podjetju?

Ali res ne moremo reci EU, da naj pošlje par voditeljev (lahko tudi samo delno dobrih), da zamenjajo te kekce na oblasti preden umre preveč ljudi in uničijo do konca gospodarstvo?

Moraš pa biti res talent da čisto vse zavoziš. Ampak take talente imamo na oblasti8-)

Najboljš da Orban pa Putin prevzameta oblast, vsaj takrat boš tiho, ker drugače samo lapaš v prazno.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

111111111111 ::

Slopek je izjavil:


Pri nas tudi nihče zbolel, čeprav smo bili večkrat v stiku z virusom. Konkretno. Se pravi večkrat tudi v karanteni.
Zakaj se ne bi smel ne strinjati se z neumnimi okrepi? Prenevarno? In je treba utišat, ker delamo škodo?
Kako je lahko to kar je danes nevarno početi in si sankcioniran, popolnoma varno in celo vzpodbujano čez par dni.
Ne vem kako si na maske gledal na zaćetku tega ukrepa, ampak ja, neumen ukrep in spet ne vem zakaj ne bi tega sogovorniku povedal. Sploh, če teče debata. Splošna populacija? Pa kdo za hudiča si ti, da si tolk poseben? Kar nekaj oseb tukaj na forumu, ima sorodnike v zdravstvu. Tudi jaz. Nihče ni proti ukrepom zaradi vlade same, ampak, ker so enostavno neumni. Ti si povedal, da o tem niti ne bi govoril, pa čeprav bi se in tudi se, celo strinjaš.8-)

Preprosto zato ker menim sledeče: Marca so se ljudje konkretno bali virusa. Nekaj novega nevarnega, vsi so bili previdni. In imeli smo eno najboljših slik v EU. V tem valu, pa se vse več ljudi požvižga na ukrepe in trdi, da COVID-19 ni neka nevarna zadeva. In potem prideš mimo ti, ki imaš tudi sorodnike v zdravstvu in propagiraš da 20 od 30 ukrepov je brezveze in so čisto imbicilni in da vlada nima pojma kaj dela. In ko na tako mnenje naleti prodajalka v trgovini, kjer stranka noče nosit maske, ker je vse skupaj hoax in število okuženih narašča. Število okućenih narašča, kar vam daje še dodatno spodbudo, da so ukrepi zanič, čeprav se že onih prejšnih niste držali se znajdemo v začaranem krogu. Veš koliko ljudi dejansko srečam, ki mi začne nalagat, da je Janša diktator in da si hoče s temi ukrepi podrediti ljudstvo. Medtem ko po EU uveljavljajo praktično iste ukrepe? Koliko je pozivov že samo na tem forumu? Pa bi rekel da to niso neki neizobraženi idioti, ampak osnovne zdrave pameti nimajo, tako kot je umanjka tebi. Kolegica je diplomirana defektologinja, pa na svojem facebooku objavlja da bo 2/3 žensk po cepivu neplodnih. Ko pa se ta isti doktor opraviči, da se je zmotil, tega kolegica ne objavi in ko jo na to opozorim, pravi da ga je oblast prisilila da zanika. Kako se lahko razumsko pogovarjaš s takim človekom.

Da z marsikaterim ukrepom se ne strinjam, ampak se vseh držim. In tudi drugim ne razlagam, kako se mi zdijo idiotski, ker je žena v zdravstvu in v malem kraju je hitro štala, da je mož od dohtarce rekel da je vse skupaj brezveze. Zato pazim na jezik, ker ljudem se meša in prej ko bo teh zadev konec bolje bo, ampak z neko gonjo in dokazovanjem, ko je jači, tega ne bomo dosegli.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

sunshine403 ::

111111111111 je izjavil:

Da z marsikaterim ukrepom se ne strinjam, ampak se vseh držim. In tudi drugim ne razlagam, kako se mi zdijo idiotski, ker je žena v zdravstvu in v malem kraju je hitro štala, da je mož od dohtarce rekel da je vse skupaj brezveze. Zato pazim na jezik, ker ljudem se meša in prej ko bo teh zadev konec bolje bo, ampak z neko gonjo in dokazovanjem, ko je jači, tega ne bomo dosegli.

No ja... prav pazis lih ne ;) Ce se ti drzis vseh ukrepov pa good for you, kaj naj recem. Jaz se jih pac ne... ce nic drugega ze zato ne, ker nimam casa 24/7 viset na twitterju da bi uspel sprocesirati vse spremembe, ki jih je vsak dan malo morje in so popolno nasprotje tistih, sprejetih dan pred tem.

Hypathia ::

sunshine403 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Ja, vem, da si trolal s tole Menino, ampak sem kljub temu odgovorila kot da gre za verodostojno informacijo.

Na zalost nisi. Menina planina je v obcini Gornji grad. Vem da je v tvoji navadi potvarjati dejstva, ampak to je prevec lahko preverljivo, da bi slo lahko skozi. Brez tezav najdes zemljevid z vrisanimi mejami obcin. In brez tezav najdes Menino planino, ki lezi priblizno 1km zracne linije od meje kamniske obcine. Tako da ti res toplo svetujem da nehas, tudi ce dobis za tole bluzenje sendvic.

Se priporočam za zemljevid na katerem bo cela Menina planina spadala pod občino Gornji grad, iz zemljevida na njihovi uradni strani, to več kot očitno ne izhaja. Hvala.


floyd1 ::

ker nimam casa 24/7 viset na twitterju

Napaka. Ker pol se zgodi tole (Večer):
"Ko sem se včeraj zvečer odpravil v posteljo, je še veljalo, da so smučišča odprta. Zjutraj, ko sem se zbudil, pa sem ugotovil, da se je nekdo čez noč odločil drugače," je povedal direktor Marproma Bernard Majhenič

Jaz sicer od psihopata debilizme že nekako pričakujem, ampak vsaj ljudem, ki jih to spravlja ob kruh, pa je že zdavnaj dopizdilo.

Najeli so sezonce in jih naslednji dan spet odpustili. In vse to po predpisih, v skladu z odloki. Verjetno je to že bilo tu, ampak - a je to normalno?

Jebeš takega "desničarja", ki namerno uničuje gospodarstvo. Nekaj tu ne gre skupaj.

WizzardOfOZ ::

floyd1 je izjavil:

Jebeš takega "desničarja", ki namerno uničuje gospodarstvo. Nekaj tu ne gre skupaj.


On je komunist in hoče uničiti vse že sedaj, da za naslednje komunistične vlade ne bo nič ostalo (za uničit)
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

floyd1 ::

Štejejo

Eni glasove, drugi nakraden davkoplačevalski denar. Kaj je boljše za nas?

Telbanc ::

floyd1 je izjavil:

Štejejo

Eni glasove, drugi nakraden davkoplačevalski denar. Kaj je boljše za nas?


Davki so pod levimi al pod tadesnimi enaki. :)

Kok je men znano so uni iz KUL koalicije še zmerej na 35 glasovih.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Telbanc ::

Ja na 35 glasovih je KUL, ker ga tud 2 iz SAB ne podpirata. Unega Erjavca. :D8-)
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

««
385 / 466
»»