» »

Vlada 2020 - ????

Vlada 2020 - ????

Temo vidijo: vsi
««
382 / 466
»»

Telbanc ::

https://siol.net/novice/slovenija/orban...

"Orbanizem na računskem sodišču"

"Imenovanje in menjavanje članov neodvisnih nadzornih institucij glede na želeni politični učinek odločitev teh institucij je tisto, kar mnogi v slovenski politiki imenujejo "orbanizacija". Seveda ni možno pričakovati, da se bodo oglasili v aktualnem primeru, ko "orbanizacija" koristi in ne škodi njihovim političnim interesom. Zato sva se oglasila podpisana.":D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Buggy ::

Jansa je trenutno oblecen v madzarsko zastavo, politicni interesi so pac jasni. Zaveda se da koncuje politicno kariero, preden bo sel bo pa se mlce "brcmil" in zjebal svojo domovino. Kaj je ta retardiran osebek sploh naredil dobrega za drzavo...cakam alineje! Ko bi vi vedli kar vem jaz, kako je ta clovek pokvarjen, pa je ze mimo in zastarano, pa imamo se zmerj posnetke, ki niso nobeno dokazno gradivo vec...lepo a ne?

Buggy ::

dejte se mal zamislit no, je pa res da je tezko argumnetirat debilizizme.

Hypartia..odgovor, ko bos pri volji bi vceeno rabil.

Hypathia ::

Odgovor na kaj?

Buggy ::

S cim so te arestant in njegova garda pripracala, da delajo dobro za ljudi? Nevladne organizacije v tem casu so bolj sposobne kot vlada arestanta, pri solidarnosti resnicno potrebnim. Govorimo zgolj o procesnih stvareh, kaj sele stvareh, kjer bi morali prednjaciti, kot poklicani. Mene ne prepricajo z nisemer, rezultati pa tudi ne kazejo, da delajo dobro v katerikoli smeri.

Bi se lahko strinjala, da bi bili podobni ukrepi pod hipoteticno vlado Sarca s strani desnuhov omalezevani, ce ne celo v parlametrani vecini razlog za nezaupinico?

Lahko koncno recemo bobu bob..in gremo naprej?

V parlamentu si pizduhi, scitijo en drugemu rit, mi smo zgolj potrebni navijaci, kot pri sportu. Nic ne dodamo k rezultatu, se pa vsi poistovetite z dobrimi dosezki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Hypathia ::

Zdravc je bil v treh vladah in pravi, da je ta daleč najbolj efikasna, če ne bi bilo "ideoloških bedarij" bi se mu zdela idealna. To meni nekaj pove, moram pa priznati, da se ne spomnim kaj je Šarec sploh naredil, v enkrat daljšem obdobju, pomoje bore malo, če sploh kaj, razen kadrovanja in proračunov.

Buggy ::

Zdravc, sam(a) ves da je pokvarjen politik. Sem ga imel priloznost v zivo spoznati in ti povem, da videz avtista oz. omejenca ne vara!
Tip se bo oklepal polozaja v stranki ali v vladi zgolj iz osebnih koristi..in to govno mi volimo?!?



watch me now...I'm Pocivaslek and goin down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Buggy ::

tole je ma moja osebna, ki upam da se uresnici enkrat

Buggy ::

report me mr. low IQ 4 days account..all democratical forces are with you :D

And thx for sharing you diferent thinking with us all!

ko ta nesposobna vlada pade pac predvidevam mukotrpno pot nove vlade.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

nergac ::

Kaj pa vem.

Ne da se mi jutubat.

Tisti bicikl od zgodnjih floydov oziroma Sida.

GregiB ::

Hypathia je izjavil:

Zdravc je bil v treh vladah in pravi, da je ta daleč najbolj efikasna, če ne bi bilo "ideoloških bedarij" bi se mu zdela idealna..


Zdravc je faktor? No, pa povej, koliko srečanj lokalnih odborov SMCja je bilo, odkar je SMC vstopil v španovijo z JJjem? Kolikokrat se je srečalo kaj več članov oz. organov SMCja, kot teh par poslancev in ministrov? Povej, kdo, razen poslancev SMCja je v času formiranja sedanje koalicije dvignil roko v podporo tej španoviji? V moji regiji somsklicali lokalne odbore in jimše dopoldan dopovedovali, da sembo glasovalo o možnosti vstopa v koalicijo. Popoldan, na sestanku ni niti en član lokalnih odborov dobil besede, prišli so “Zdravc” in priseski in jimmlepo povedali, kam gre njihova stranka... Tko, da prosim, ne “Zdravca” devat za primer...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

nergac ::

Zdravc je faktor.
SLOVEnija pa to.
Hoteli, toplice, ta prav "bademajster".
Je še dosti rezerve tukaj za petičneže in celo pohotneže in pohotnice ...
Vulkanskih gejzirjev ravno nimamo, tako da ...

Za ostanek SMC pa vemo ... Se bodo razkropili drugam, vsak na svoj konec ...

Zdravc je omogočil, da SMC še zasije kot meteor, preden dokončno izpari v ozračju našem ...

V naravi vse stremi k stabilni legi, tudi mi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

Cruz ::

111111111111 je izjavil:

LightBit je izjavil:


Očitno gledava različen RTV.

Najdi mi Janševo božično poslanico. Na POP TV jo imaš, na RTV je od Cerarja. Šarec je verjetno ni dal.
Objava božične poslanice nima nobene dodatne vrednosti. No, mogoče v Severni Koreji ali Madžarski, kjer moraš hvaliti diktatorja. Še več, verjetno bi se ljudem odpeljalo v komentarjih(glede na to, da se jim je že mešalo, ko se je Pahor slikal s snežakom, kaj pa še ob teh praznih besedah iz božične poslanice v kombinaciji z Ivanom) in bi moderator imel nepotrebno delo pri brisanju prispevkov.

Upal bi si trditi, da je RTV nagodil trenutni vladi s tem, da je ni objavil. Vi pa o levičarskem mediju. To poslanico bi lahko enostavno izkoristil za diskreditacijo vlade.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

FireSnake ::

Buggy je izjavil:

spostovati starejse, ob tem pa predati izkusnje naprej




nergac ::

Cruz je izjavil:

111111111111 je izjavil:

LightBit je izjavil:


Očitno gledava različen RTV.

Najdi mi Janševo božično poslanico. Na POP TV jo imaš, na RTV je od Cerarja. Šarec je verjetno ni dal.
Objava božične poslanice nima nobene dodatne vrednosti. No, mogoče v Severni Koreji ali Madžarski, kjer moraš hvaliti diktatorja. Še več, verjetno bi se ljudem odpeljalo v komentarjih(glede na to, da se jim je že mešalo, ko se je Pahor slikal s snežakom, kaj pa še ob teh praznih besedah iz božične poslanice v kombinaciji z Ivanom) in bi moderator imel nepotrebno delo pri brisanju prispevkov.

Upal bi si trditi, da je RTV nagodil trenutni vladi s tem, da je ni objavil. Vi pa o levičarskem mediju. To poslanico bi lahko enostavno izkoristil za diskreditacijo vlade.


RTV je skrajno uravnoteženi medij, nisi tega vedel ... :)
Za Novo nimam želodca ...
VV (Faktorji) so včasih zabavni vsaj ... Njihove analize so top. Samo ekonomske dam na OFF pa je.
Ostalo ne spremljam, lajanja in bevskanja ne maram ...

Hypathia ::

MARKO BANDELLI
@BandelliMarko
Thumbs upClapping hands sign vsi smo "Krvavec" Clapping hands signThumbs up
https://twitter.com/BandelliMarko/statu...

V spomin, da se bo vedelo, kdo je ploskal ob polnjenju "avtobusov smrti".

GregiB je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Zdravc je bil v treh vladah in pravi, da je ta daleč najbolj efikasna, če ne bi bilo "ideoloških bedarij" bi se mu zdela idealna..


Zdravc je faktor? No, pa povej, koliko srečanj lokalnih odborov SMCja je bilo, odkar je SMC vstopil v španovijo z JJjem? Kolikokrat se je srečalo kaj več članov oz. organov SMCja, kot teh par poslancev in ministrov? Povej, kdo, razen poslancev SMCja je v času formiranja sedanje koalicije dvignil roko v podporo tej španoviji? V moji regiji somsklicali lokalne odbore in jimše dopoldan dopovedovali, da sembo glasovalo o možnosti vstopa v koalicijo. Popoldan, na sestanku ni niti en član lokalnih odborov dobil besede, prišli so “Zdravc” in priseski in jimmlepo povedali, kam gre njihova stranka... Tko, da prosim, ne “Zdravca” devat za primer...

Vse to nima nobene veze z njegovo ugotovitvijo, da je ta vlada, kljub krizi, bolj operativna in efektivna, kot prejšnji dve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

lufthammer ::

DeeJay je izjavil:

Tipičen fake news Požarja, ki hoče deskreditirat neodvisnega človeka z novico iz leta 2016, ki jo seveda povzame Siol.
https://twitter.com/BojanPozar/status/1...
Tako se zavaja ovčke.

26.12.2020 - 10:59 UHR HOME › SPORT › NEUE FRAGEN ZU TOMAZ VESEL: FRÜHER AMT UNTER CEFERIN

Slopek ::

@hipatij/a. Pozabljaš kdo je te avtobuse zares, dobesedno polnil. Pa še free ride je bil. Lažnjivec

Ta vlada je enako nesposobna, kot tiste pred njo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Unilseptij ::

enako nesposobna pri delanju česarkoli koristnega, res je... je pa daleč najbolj učinkovita od vseh prejšnjih v delanju škode.

Hypathia ::

Slopek je izjavil:

Pozabljaš kdo je te avtobuse zares, dobesedno polnil.

Ne, nisem pozabila, da vas je večina raje žrtvovala življenja drugih, kot lasten lifestyle. #morilci

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

lufthammer ::

Ja, tle gor se eni hvalijo, kako so bili pri frizerju in potem še v bifeju na piru, verjetno pa potem še na obisku starih staršev v DSO ju. Če bodo slučajno pozitivni, so pa to fasali na delovnem mestu. Za vsak slučaj, da bo polna bolnška.

DeeJay ::

lufthammer je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Tipičen fake news Požarja, ki hoče deskreditirat neodvisnega človeka z novico iz leta 2016, ki jo seveda povzame Siol.
https://twitter.com/BojanPozar/status/1...
Tako se zavaja ovčke.

26.12.2020 - 10:59 UHR HOME › SPORT › NEUE FRAGEN ZU TOMAZ VESEL: FRÜHER AMT UNTER CEFERIN


A oni vsak dan isto novico spišejo? :D
Kera ovca si lol, dej odpri člank, pa poglej datum pod sliko. hahahahha

Tale novica je pol tud od danes? :D :D :D
https://www.bild.de/politik/ausland/ame...
26.12.2020 - 09:06 UHR HOME › POLITIK › AUSLAND › BARACK OBAMA › US-WAHL: OBAMA GEWINNT AUCH IN FLORIDA GEGEN ROMNEY


Sej sm reku, lepo manipulirajo in strižejo ovčke. Hvala, ker si dokazal :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

Cruz ::

Hypathia je izjavil:

MARKO BANDELLI
@BandelliMarko
Thumbs upClapping hands sign vsi smo "Krvavec" Clapping hands signThumbs up
https://twitter.com/BandelliMarko/statu...

V spomin, da se bo vedelo, kdo je ploskal ob polnjenju "avtobusov smrti".
Ta ukrep je res nepotreben. Smučanje je brez-kontaktni šport, poleg tega pa so se držali ukrepov.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

DeeJay ::

Itak, da je. Sploh ker je blo že vse dogovorjeno in usklajeno z NIJZ.
Prav tako je totalno nesmiselen ukrep zapiranja trafik.
Hipatija bo pač trdil drugače, ker ne zna razložit zakaj ima rajš več ljudi v trgovini in na bencinskih zdej zarad tega.

IL_DIAVOLO ::

Kaj če bi si new yorker zmislil in odprl trgovino, bi tudi pustili, da še ostali sledijo ali je potrebno dat zgled, kaj bo sledilo?

DeeJay ::

Upam, da ostala smučišča sledijo in odprejo.
Če ne gre drugač odpravit nesmiselnih ukrepov, jih bomo pa z nepokorščino.

Cruz ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kaj če bi si new yorker zmislil in odprl trgovino, bi tudi pustili, da še ostali sledijo ali je potrebno dat zgled, kaj bo sledilo?
Opravičilo vlade, ker nima strokovnega pojasnila ukrepa. 8-) Govorim za smučišča pri omejenem delovanju.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Hypathia ::

Cruz je izjavil:

Hypathia je izjavil:

MARKO BANDELLI
@BandelliMarko
Thumbs upClapping hands sign vsi smo "Krvavec" Clapping hands signThumbs up
https://twitter.com/BandelliMarko/statu...

V spomin, da se bo vedelo, kdo je ploskal ob polnjenju "avtobusov smrti".
Ta ukrep je res nepotreben. Smučanje je brez-kontaktni šport, poleg tega pa so se držali ukrepov.

Kot prvo, velika večina se ne drži dosledno pravil v lajfu, na smučišču bi pa kar naenkrat postali super dosledni, yeah right, in dobro se ve, da ne bi ostalo samo pri smučanju ampak bi se tudi družilo, pa kaj popilo etc. Tudi v Franciji in Nemčiji je smučanje nekontakten šport, pa imajo kljub boljši epidemiološki sliki, smučišča zaprta. Dejstvo je, da se bo zaradi prazničnega druženja povečalo število okuženih čez 10-14 dni, zato se pač gleda, da bi bilo rizičnih dejavnosti čim manj, pa tudi, da se imajo čas pripraviti na obvezno testiranje po 1.1.

Kot drugo, povsem nesprejemljivo in nehigienično je, da nek politik javno podpira kršenje vladnih predpisov in tistih, ki jih kršijo, četudi se z njimi osebno ne strinja, potem se pa še spreneveda, da ni pripomogel k temu, da so ga drugi posnemali, sploh če ima sicer polna usta pravne države.

DeeJay ::

Hipatija ti si zadn na svetu, ki lahko uporabi besedo "sprenevedanje". Če bi pogledal v slovar bi najbrž zraven Janše še tvojo sliko vidu.

enemon ::

A ni bil včasih Hipatij orto feminist in levičar? Kako je prišlo do te preobrazbe?

Hypathia ::

A nisi bil ti včasih vazelin? What happened?

FireSnake ::

Slopek je izjavil:

Ta vlada je enako nesposobna, kot tiste pred njo.


2% boljša. Pa niti promila več!
Pa malo manj kradejo, ker nimajo toliko lovk. Kar je dobro za nas.

DeeJay je izjavil:

Hipatija ti si zadn na svetu, ki lahko uporabi besedo "sprenevedanje".


Res je.
Začnemo lahko pri skoku iz hlač v kiklo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Cruz ::

Hypathia je izjavil:

Kot prvo, velika večina se ne drži dosledno pravil v lajfu, na smučišču bi pa kar naenkrat postali super dosledni, yeah right, in dobro se ve, da ne bi ostalo samo pri smučanju ampak bi se tudi družilo, pa kaj popilo etc. Tudi v Franciji in Nemčiji je smučanje nekontakten šport, pa imajo kljub boljši epidemiološki sliki, smučišča zaprta. Dejstvo je, da se bo zaradi prazničnega druženja povečalo število okuženih čez 10-14 dni, zato se pač gleda, da bi bilo rizičnih dejavnosti čim manj, pa tudi, da se imajo čas pripraviti na obvezno testiranje po 1.1.
Velika večina ne bi niti obiskala smučišč. Kar se tiče druženja, pa se mu itak ne moreš izogniti. Na smučišču se ne morejo družiti, kaj se pa lahko zgodi izven smučišča, pa se lahko zgodi tudi v Šiški ali delovnem mestu.

Primerjava z Nemčijo, Francijo, Italijo pomoje ni na mestu, ker imajo veliko več smučišč od nas(če bi dovolili eno, bi morali vse) in posledično tudi večjo nevarnost širjenja okužb. V Sloveniji takšne nevarnosti ni, prav tako obstajajo omejitve kar se tiče števila obiskovalcev.

Hypathia je izjavil:

Kot drugo, povsem nesprejemljivo in nehigienično je, da nek politik javno podpira kršenje vladnih predpisov in tistih, ki jih kršijo, četudi se z njimi osebno ne strinja, potem se pa še spreneveda, da ni pripomogel k temu, da so ga drugi posnemali, sploh če ima sicer polna usta pravne države.
Nikjer ni podpiral kršenja predpisov in tistih, ki bodo šli v Krvavec, samo je izrekel mnenje, da bi morali smučišča odpreti. Vsaj jaz sem si tako razlagal. Je pa tukaj tanka meja, ja, vseeno pa obstaja. Tudi jaz sem za smučišča, ne podpiram pa kršenja predpisov.

Če si sposodim @dio1ds, pa se itak nimamo kaj bati, saj je Twitter baje irelevanten in nikogar ne more v nič prepričati. Sploh pa ne tip s 1700 followerji. >:D
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

DeeJay ::

Zelo grozen in resničen zapis.
"30 let pozneje: zakaj Slovenija ni več država"
https://necenzurirano.si/clanek/mnenja/...

Hypathia ::

Cruz je izjavil:

Velika večina ne bi niti obiskala smučišč. Kar se tiče druženja, pa se mu itak ne moreš izogniti. Na smučišču se ne morejo družiti, kaj se pa lahko zgodi izven smučišča, pa se lahko zgodi tudi v Šiški ali delovnem mestu.

Primerjava z Nemčijo, Francijo, Italijo pomoje ni na mestu, ker imajo veliko več smučišč od nas(če bi dovolili eno, bi morali vse) in posledično tudi večjo nevarnost širjenja okužb. V Sloveniji takšne nevarnosti ni, prav tako obstajajo omejitve kar se tiče števila obiskovalcev.

Lej, treba je omejiti vse nenujne dejavnosti in stike in smučanje pač ni nujno, ne vem zakaj je to tako težko razumeti, nikogar ne bo pobralo, če še 5 dni ne bo smučal, gre samo za infantilno upiranje avtoriteti, ki nas je itak stalo že preveč življenj.

Cruz je izjavil:

Nikjer ni podpiral kršenja predpisov in tistih, ki bodo šli v Krvavec, samo je izrekel mnenje, da bi morali smučišča odpreti. Vsaj jaz sem si tako razlagal. Je pa tukaj tanka meja, ja, vseeno pa obstaja. Tudi jaz sem za smučišča, ne podpiram pa kršenja predpisov.

Če si sposodim @dio1ds, pa se itak nimamo kaj bati, saj je Twitter baje irelevanten in nikogar ne more v nič prepričati. Sploh pa ne tip s 1700 followerji. >:D

Ja, nikjer ni podprl kršenja predpisov, samo direktorja, ki jih krši, je podprl. Pa kdo je tu nor? Sicer pa vredu, samo ne se potem sprenevedat, da opozicija ni soodgovorna za slabo stanje epidemije, ko direktno hujska h kršitvi pravil.

Cruz ::

Hypathia je izjavil:

Lej, treba je omejiti vse nenujne dejavnosti in stike in smučanje pač ni nujno, ne vem zakaj je to tako težko razumeti, nikogar ne bo pobralo, če še 5 dni ne bo smučal, gre samo za infantilno upiranje avtoriteti, ki nas je itak stalo že preveč življenj.
Smiselno se je spraševati, če je res potrebno omejiti vse nenujne dejavnosti in stike, ker verjamem, da se najdejo izjeme, ki so zdaj brez razloga že 2 meseca zaprte. Treba je nehati kopirati za Francijo, Italijo, Avstrijo, Nemčijo in uporabiti lastno stroko za predloge, morda pa bi lahko šli v drugo smer pri nekaterih stvareh.

Bomo videli kako bo po novem letu.

Hypathia je izjavil:

Ja, nikjer ni podprl kršenja predpisov, samo direktorja, ki jih krši, je podprl. Pa kdo je tu nor? Sicer pa vredu, samo ne se potem sprenevedat, da opozicija ni soodgovorna za slabo stanje epidemije, ko direktno hujska h kršitvi pravil.
Smučanje do novega leta gotovo ne bo močno poslabšalo trenutno stanje, tako da ta tweet ni nek močan dokaz, da opozicija krši predpise ali jih spodbuja.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Slopek ::

Hypathia je izjavil:

Slopek je izjavil:

Pozabljaš kdo je te avtobuse zares, dobesedno polnil.

Ne, nisem pozabila, da vas je večina raje žrtvovala življenja drugih, kot lasten lifestyle. #morilci

s takimi obtožbami samo spokaj, ti smrad lažnjivi.
Moj lajfstajl je moj.
Kdo je koga žrtvoval je povsem jasno.

Hypathia ::

Ja, je jasno kdo je koga žrtvoval. Jaz imam čisto vest, zagotovo vem, da nisem nikogar ubila, za razliko do marsikoga tukaj.

DeeJay ::

Hypathia je izjavil:

Ja, je jasno kdo je koga žrtvoval. Jaz imam čisto vest, zagotovo vem, da nisem nikogar ubila, za razliko do marsikoga tukaj.

S tem, ko podpiraš to vlado si sokriv tudi za več kot 2000 smrti. Hočeš ali nočeš taka je resnica in verjamem, da boli.

Hypathia ::

Cruz je izjavil:

Smiselno se je spraševati, če je res potrebno omejiti vse nenujne dejavnosti in stike, ker verjamem, da se najdejo izjeme, ki so zdaj brez razloga že 2 meseca zaprte. Treba je nehati kopirati za Francijo, Italijo, Avstrijo, Nemčijo in uporabiti lastno stroko za predloge, morda pa bi lahko šli v drugo smer pri nekaterih stvareh.

Glede na to, da se večina folka predpisov ne drži, je pač smiselno, da so čimbolj rigorozni in da se prepreči čim več stikov. Smučarija se je v prvem valu izkazala za pomemben vir okužb, zato je treba biti previden.

Cruz je izjavil:


Smučanje do novega leta gotovo ne bo močno poslabšalo trenutno stanje, tako da ta tweet ni nek močan dokaz, da opozicija krši predpise ali jih spodbuja.

Seveda je dokaz, še eden v nizu, kontrirali so maskam, aplikaciji, vsemu kar naredi vlada.

Slopek ::

Hypathia je izjavil:

Ja, je jasno kdo je koga žrtvoval. Jaz imam čisto vest, zagotovo vem, da nisem nikogar ubila, za razliko do marsikoga tukaj.

Sem jaz koga ubil, da mi pripenjaš naziv morilca???
Ko bomo na cesti, takrat brko, te najdem.

Hypathia ::

Če se ne držiš predpisov ali spodbujaš k njihovemu kršenju si med morilci, da.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

b3D_950 ::

Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Hypathia ::

Ja, KONČNO, že včeraj bi morali!

lufthammer ::

DeeJay je izjavil:

Upam, da ostala smučišča sledijo in odprejo.
Če ne gre drugač odpravit nesmiselnih ukrepov, jih bomo pa z nepokorščino.

In? Mogoče zdajle smučaš na Krvavcu? Ali čakaš, da bodo drugi začeli z "nepokorščino"?

49106 ::

Hypathia je izjavil:

Če se ne držiš predpisov ali spodbujaš k njihovemu kršenju si med morilci, da.


Ne projiciraj, pojma nimaš kaj morilec sploh pomeni, pobalin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

DeeJay ::

lufthammer je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Upam, da ostala smučišča sledijo in odprejo.
Če ne gre drugač odpravit nesmiselnih ukrepov, jih bomo pa z nepokorščino.

In? Mogoče zdajle smučaš na Krvavcu? Ali čakaš, da bodo drugi začeli z "nepokorščino"?


Z nepokorščino sem začel že takoj, ko so uvedli glupe ukrepe z občinami.
Si že napisal Požarju, Urbaniji in Jančiču, da vas zavajajo in manipulirajo z novico v Bildu? #beee

Slopek ::

Hypathia je izjavil:

Če se ne držiš predpisov ali spodbujaš k njihovemu kršenju si med morilci, da.

Ker tega ne veš, ne pripenjaj nazivov. To je tebi in tvojemu vodji itak nepomembno. Vi tako čez palec. Ukrepi so pa vseeno debilni in vemo kdo to lahko razume. Ostali pa samo kazni nočemo. Za 1x premalo pogumnih, a se obrača. Kolo sreće se okreće. Ja, ja, odklenkalo vam bo. Sicer takrat pridejo drugi, ki niso nič boljši samo v drugo smer ubrisani. Princip je pa isti. Spranci političnih ideologij, pa spranci cerkvenih ideologij.....o fak, never ending story. Važno, da se prerekamo. To je cilj in to je ok, tako za leve, kot tudi desne. Kaj ni jasno? Bedakčine.

b3D_950 ::

Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

TESKAn ::

Hypathia je izjavil:

Kot drugo, povsem nesprejemljivo in nehigienično je, da nek politik javno podpira kršenje vladnih predpisov in tistih, ki jih kršijo, četudi se z njimi osebno ne strinja, potem se pa še spreneveda, da ni pripomogel k temu, da so ga drugi posnemali, sploh če ima sicer polna usta pravne države.

Kaj pa ko politiki, vladni govorci in vodja NIJZja krši predpise, tisto pa ni nehigienično? Tistega pa drugi ne posnemajo? Sploh, ko imajo polna usta, kako smo poredni, ko se ne držimo predpisov? Da ne govorimo o Kacinu, ko je zadnjič, sekundo po pridigi državljanom, v zaprtem prostoru snel masko.

Hypathia je izjavil:

Če se ne držiš predpisov ali spodbujaš k njihovemu kršenju si med morilci, da.

Se pravi Kacin, Krek, Kustec, posneti kršitelji predpisov, so morilci? Kaj pa JJ, ko je zadnjič bil v zaprtem prostoru brez maske, spada med morilce? Pa Hojs, ko si je na seji snel masko, morilec? Pa Pahor, Tonin na sprehodu ob kolpi, morilca?

Sej bi še verjeli pravljicam o glavnem krivcu - opoziciji, če ne bi bilo tako lahko najt primere, ko vlada počne točno to, kar se na veliko očita opoziciji. Samo da v primeru vlade je vse košer, so bili utrujeni, jih ni nihče videl, težko dihajo...opozicijo pa na vislice, ne? Kaj pa majo za gobcat, naloga opozicije je, da je tiho in kima.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.
««
382 / 466
»»