» »

Vlada 2020 - ????

Vlada 2020 - ????

Temo vidijo: vsi
««
248 / 466
»»

Slopek ::

Aha...samo okuženi harajo po baltiku...no biggie

Hypathia ::

Na Baltiku je bil v torek, za okužbo je izvedel v petek, tako da...
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Slopek ::

...je vse ok...razumem...saj metroseksualec na pedikuri, tudi ni pozitive...vse je ok...gremo dalje

Hypathia ::

Še en kiks, Koritnik si ni dal lakirat nohtov, samo svojo partnerico je pospremil na manikuro.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

Slopek ::

Hypathia je izjavil:

Še en kiks, Koritnik si ni dal lakirat nohtov, samo svojo partnerico je pospremil na manikuro.

še huje...ne, da zaradi sebe krši več odlokov...zaradi partnerke...res požrtvovalno

zmaugy ::

Hypathia je izjavil:


Močno histeriziraš zadevo, zmerjanje Trumpa z nacistom je skrajno infantilno in tudi njegove možnosti za izvolitev niso zanemarljive, brez državnega udara, nima pa na to JJ prav nobenega vpliva, pa tudi koristi ne bo. Skratka, vihar v kozarcu vode.


Hipatija, pa ravno ti braniš to oranžno ameriško svinjo? Ti, ki so te vsepovsod polna usta borbe za pravice žensk, zagovarjaš tega fukfehtarskega pokvarjenca, ki ženske obravnava kot kose mesa.
Ko boš naslednjič imela kakšen napad feminizma, se spomni, kako si izdala ženske tukaj. Tako je torej videti nekdo, ki proda svoja visoka načela za par srebrnikov...?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

jernejl ::

Okapi je izjavil:

jernejl je izjavil:

Okapi je izjavil:

Spomladi je bilo dovolj testov, glede na stanje epidemije. Število pozitivnih nikoli ni preseglo 5% testov. Sedaj je testov že en mesec premalo, včeraj smo bili že na skorja 30% pozitivnih (28%). To pomeni, da je resnica ravno nasprotna, kot ti misliš. Ne 30x več, verjetno je okuženih 50x več kot spomladi.

Že davno je bilo dokazano, da je število pozitivnih statistično značilno odvisno od števila testov. Tako da nehaj širiti neumnosti.
Če bi danes naredili 1000 testov, kot smo jih delali spomladi, bi imeli najbrž manj kot 1900 pozitivnih. In če bi spomladi delali 6000 testov, bi imeli najbrž več kot 50 pozitivnih.
:)) Ti sploh ne razumeš, kaj pomeni odstotek pozitivnih testov, ne?

Ko smo spomladi s 1000 testi zaznali 50 okuženih, smo zgrešili x okuženih.
Ko danes s 8000 testi zaznamo 2000 okuženih, zgrešimo 3x okuženih.

Ampak to je seveda zate previsoka matematika.
Ti pa res ne zamudiš nobene priložnosti, da ne bi prišel pokazat, da je matematika zate španska vas. Vrednosti vlečeš iz kavne usedline; enkrat je 30x, drugič 50x, enkrat je x, drugič 3x... zdaj moraš samo še povedat, koliko je x in koliko je 3.
Pri tem se opiraš na vrednosti, iz katerih ne moreš sklepati tega, kar ti počneš.
Če bi bilo v resnici tako, kot se ti motiš, da je, potem razne raziskave razširjenosti sploh ne bi bile potrebne, ker bi se to kar izračunalo iz števila pozitivnih. Ampak kaj pa oni vedo, vključno z vsemi ostalimi znanstveniki, ki so dokazovali eksponentno rast in R0>1 pred ukrepi nove vlade. Okapi knows better :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

zmaugy ::

Slopek je izjavil:

...je vse ok...razumem...saj metroseksualec na pedikuri, tudi ni pozitive...vse je ok...gremo dalje

Res, kje najdejo te modele v vladi, kot da jih regrutirajo direkt iz Alan Forda...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Konlov ::

Nič jokat zdej. Poleti ste hrvaški turizem reševali, sedaj žanjemo te vaše odločitve...

Slopek ::

zmaugy je izjavil:

Slopek je izjavil:

...je vse ok...razumem...saj metroseksualec na pedikuri, tudi ni pozitive...vse je ok...gremo dalje

Res, kje najdejo te modele v vladi, kot da jih rekrutirajo direkt iz Alan Forda...

ampak kot rečeno, je več ukrepov kršil zaradi ženske...heroj, ki se žrtvuje, ali heroj, ki žrtvuje druge...nima veze, ni kriv, ne bo kaznovan...res mu je težko bilo zunaj počakat, glede na situacijo

Konlov je izjavil:

Nič jokat zdej. Poleti ste hrvaški turizem reševali, sedaj žanjemo te vaše odločitve...

aha...sem med njimi...super je bilo 4tedne praznih plaž, medtem, ko si ti bone koristil in se svaljkal z drugimi potnimi telesi...ti že paše tako...samo, da je domače, an?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

zmaugy ::

Slopek je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Slopek je izjavil:

...je vse ok...razumem...saj metroseksualec na pedikuri, tudi ni pozitive...vse je ok...gremo dalje

Res, kje najdejo te modele v vladi, kot da jih rekrutirajo direkt iz Alan Forda...

ampak kot rečeno, je več ukrepov kršil zaradi ženske...heroj, ki se žrtvuje, ali heroj, ki žrtvuje druge...nima veze, ni kriv, ne bo kaznovan...res mu je težko bilo zunaj počakat, glede na situacijo


Pa je 100% da je ženo tja spremil in ne tistih prijateljev?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Hypathia ::

zmaugy je izjavil:

Hypathia je izjavil:


Močno histeriziraš zadevo, zmerjanje Trumpa z nacistom je skrajno infantilno in tudi njegove možnosti za izvolitev niso zanemarljive, brez državnega udara, nima pa na to JJ prav nobenega vpliva, pa tudi koristi ne bo. Skratka, vihar v kozarcu vode.


Hipatija, pa ravno ti braniš to oranžno svinjo? Ti, ki so te vsepovsod polna usta borbe za pravice žensk, zagovarjaš tega fukfehtarskega pokvarjenca, ki ženske obravnava kot kose mesa.
Ko boš naslednjič imela kakšen napad feminizma, se spomni, kako si izdala ženske tukaj. Tako je torej videti nekdo, ki proda svoja visoka načela za par srebrnikov...?

Ne, ne branim pusigrebatorja, samo ta purity politics/cancel culture miselnost, ki jo sedaj tukajle prezentiraš, mi gre izredno na jetra, še več, izkazalo se je, da je za ženske, še posebej feministke, izjemno škodljiva.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

nergac ::

zmaugy je izjavil:

Hypathia je izjavil:


Močno histeriziraš zadevo, zmerjanje Trumpa z nacistom je skrajno infantilno in tudi njegove možnosti za izvolitev niso zanemarljive, brez državnega udara, nima pa na to JJ prav nobenega vpliva, pa tudi koristi ne bo. Skratka, vihar v kozarcu vode.


Hipatija, pa ravno ti braniš to oranžno ameriško svinjo? Ti, ki so te vsepovsod polna usta borbe za pravice žensk, zagovarjaš tega fukfehtarskega pokvarjenca, ki ženske obravnava kot kose mesa.
Ko boš naslednjič imela kakšen napad feminizma, se spomni, kako si izdala ženske tukaj. Tako je torej videti nekdo, ki proda svoja visoka načela za par srebrnikov...?


Kaj pa načela pridobitve francoske revolucije?

Slopek ::

zmaugy je izjavil:

Slopek je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Slopek je izjavil:

...je vse ok...razumem...saj metroseksualec na pedikuri, tudi ni pozitive...vse je ok...gremo dalje

Res, kje najdejo te modele v vladi, kot da jih rekrutirajo direkt iz Alan Forda...

ampak kot rečeno, je več ukrepov kršil zaradi ženske...heroj, ki se žrtvuje, ali heroj, ki žrtvuje druge...nima veze, ni kriv, ne bo kaznovan...res mu je težko bilo zunaj počakat, glede na situacijo


Pa je 100% da je ženo tja spremil in ne tistih prijateljev?

to pravi hipatij/a...kdo bi danes še vedeel kaj je kaj in kdo je kdo...kakor komu paše, če ga prejme al pa faše

zmaugy ::

Hypathia je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Hypathia je izjavil:


Močno histeriziraš zadevo, zmerjanje Trumpa z nacistom je skrajno infantilno in tudi njegove možnosti za izvolitev niso zanemarljive, brez državnega udara, nima pa na to JJ prav nobenega vpliva, pa tudi koristi ne bo. Skratka, vihar v kozarcu vode.


Hipatija, pa ravno ti braniš to oranžno svinjo? Ti, ki so te vsepovsod polna usta borbe za pravice žensk, zagovarjaš tega fukfehtarskega pokvarjenca, ki ženske obravnava kot kose mesa.
Ko boš naslednjič imela kakšen napad feminizma, se spomni, kako si izdala ženske tukaj. Tako je torej videti nekdo, ki proda svoja visoka načela za par srebrnikov...?

Ne, ne branim pusigrebatorja, samo ta purity politics/cancel culture miselnost, ki jo sedaj tukajle prezentiraš, mi gre izredno na jetra, še več, izkazalo se je, da je za ženske, še posebej feministke, izjemno škodljiva.


Morda je načelnost res škodljiva za koristoljubne gold diggerje, tle bi lahko imela point...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

nergac ::

Slopek je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Slopek je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Slopek je izjavil:

...je vse ok...razumem...saj metroseksualec na pedikuri, tudi ni pozitive...vse je ok...gremo dalje

Res, kje najdejo te modele v vladi, kot da jih rekrutirajo direkt iz Alan Forda...

ampak kot rečeno, je več ukrepov kršil zaradi ženske...heroj, ki se žrtvuje, ali heroj, ki žrtvuje druge...nima veze, ni kriv, ne bo kaznovan...res mu je težko bilo zunaj počakat, glede na situacijo


Pa je 100% da je ženo tja spremil in ne tistih prijateljev?

to pravi hipatij/a...kdo bi danes še vedeel kaj je kaj in kdo je kdo...kakor komu paše, če ga prejme al pa faše


Ti si pravi aforist.
(Sorry, moral sem :))

Hypathia ::

@zmaugy
Eno je načelnost, nekaj povsem drugega pa lov na čarovnice zaradi nje.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

Okapi ::

jernejl je izjavil:

Okapi je izjavil:

jernejl je izjavil:

Okapi je izjavil:

Spomladi je bilo dovolj testov, glede na stanje epidemije. Število pozitivnih nikoli ni preseglo 5% testov. Sedaj je testov že en mesec premalo, včeraj smo bili že na skorja 30% pozitivnih (28%). To pomeni, da je resnica ravno nasprotna, kot ti misliš. Ne 30x več, verjetno je okuženih 50x več kot spomladi.

Že davno je bilo dokazano, da je število pozitivnih statistično značilno odvisno od števila testov. Tako da nehaj širiti neumnosti.
Če bi danes naredili 1000 testov, kot smo jih delali spomladi, bi imeli najbrž manj kot 1900 pozitivnih. In če bi spomladi delali 6000 testov, bi imeli najbrž več kot 50 pozitivnih.
:)) Ti sploh ne razumeš, kaj pomeni odstotek pozitivnih testov, ne?

Ko smo spomladi s 1000 testi zaznali 50 okuženih, smo zgrešili x okuženih.
Ko danes s 8000 testi zaznamo 2000 okuženih, zgrešimo 3x okuženih.

Ampak to je seveda zate previsoka matematika.
Ti pa res ne zamudiš nobene priložnosti, da ne bi prišel pokazat, da je matematika zate španska vas. Vrednosti vlečeš iz kavne usedline; enkrat je 30x, drugič 50x, enkrat je x, drugič 3x... zdaj moraš samo še povedat, koliko je x in koliko je 3.
Pri tem se opiraš na vrednosti, iz katerih ne moreš sklepati tega, kar ti počneš.
Če bi bilo v resnici tako, kot se ti motiš, da je, potem razne raziskave razširjenosti sploh ne bi bile potrebne, ker bi se to kar izračunalo iz števila pozitivnih. Ampak kaj pa oni vedo, vključno z vsemi ostalimi znanstveniki, ki so dokazovali eksponentno rast in R0>1 pred ukrepi nove vlade. Okapi knows better :))
Najboljši primerek Dunning-Krugerja si kar ti. Značilno je že to, da se tega sploh ne zavedaš.

In ja, testiranje za računanje razširjenosti epidemije v bistvu ni potrebno, ker podatke dobimo tudi na osnovi tistih, ki zbolijo (oziroma umrejo). Testira se zato, da se pravočasno odkrije okužene in prepreči, da bi širili okužbo. In zato velja standard 3-5% pozitivnih testov, ki ga ti ne razumeš.

Beovičeva:
Številke bodo naraščale. Vprašanje, ali ne bomo ob tako visokem številu pozitivnih testov spremenili načina testiranja, saj je takšno delo nemogoče, podatke o gibanju epidemije pa dobimo že iz podatka, koliko ljudi je sprejetih v bolnišnico,

zmaugy ::

Slopek je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Slopek je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Slopek je izjavil:

...je vse ok...razumem...saj metroseksualec na pedikuri, tudi ni pozitive...vse je ok...gremo dalje

Res, kje najdejo te modele v vladi, kot da jih rekrutirajo direkt iz Alan Forda...

ampak kot rečeno, je več ukrepov kršil zaradi ženske...heroj, ki se žrtvuje, ali heroj, ki žrtvuje druge...nima veze, ni kriv, ne bo kaznovan...res mu je težko bilo zunaj počakat, glede na situacijo


Pa je 100% da je ženo tja spremil in ne tistih prijateljev?

to pravi hipatij/a...kdo bi danes še vedeel kaj je kaj in kdo je kdo...kakor komu paše, če ga prejme al pa faše


Meni se je ta novica zdela precej...smešna...poleg tega, da gre za še enega od oblasti pijanega primerka, ki misli, da pravila zanj ne veljajo in je - o čudo - del Trump brown nose vlade.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

nergac ::

Prosim da se držimo teme.
Hvala.

Meni je bil OK Počivalšek, ko je na vprašanje na včerajšnji tiskovki takoj odgovoril, da za to ni pristojen in naj se obrnejo na ministra Hojsa.

Hypathia ::

Slopek je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Še en kiks, Koritnik si ni dal lakirat nohtov, samo svojo partnerico je pospremil na manikuro.

še huje...ne, da zaradi sebe krši več odlokov...zaradi partnerke...res požrtvovalno

Katere odloke je pa kršil?
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

zmaugy ::

Hypathia je izjavil:

@zmaugy
Eno je načelnost, nekaj povsem drugega pa lov na čarovnice zaradi nje.


It’s fake, total witchhunt! Vidim da treniraš novorek... A so ti v novi imperialni strukturi že odredili fevdek?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Hypathia ::

Ne, novorek v stilu 1984 prakticira predvsem tvoja stran.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

zmaugy ::

Hypathia je izjavil:

Ne, novorek v stilu 1984 prakticira predvsem tvoja stran.

Katera je “moja stran”? Aja, že vem, tista z načeli... Ne tista, ki se proda najboljšemu ponudniku za 30 srebrnikov in potem pridiga o morali in feminizmu...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Slopek ::

Hypathia je izjavil:

Slopek je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Še en kiks, Koritnik si ni dal lakirat nohtov, samo svojo partnerico je pospremil na manikuro.

še huje...ne, da zaradi sebe krši več odlokov...zaradi partnerke...res požrtvovalno

Katere odloke je pa kršil?

ko je šla moja žena na testiranje, je imela navodila kako ravnati. On, kot kaže lahko v salon, ki je imel omejitev glede strank...da ne govorim o sami odgovornosti, kot potencialno okuženi osebi...tako kot njemu, niti tebi ni nič jasno...le krivdo bi valili na tiste, ki jih tam ni bilo...zares lepo

Hypathia ::

zmaugy je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Ne, novorek v stilu 1984 prakticira predvsem tvoja stran.

Katera je “moja stran”? Aja, že vem, tista z načeli... Ne tista, ki se proda najboljšemu ponudniku za 30 srebrnikov in potem pridiga o morali in feminizmu...


Jaz se nisem nikomur prodala, je pa res, da svoja stališča oblikujem na podlagi dejstev, ne dogem.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

jernejl ::

Okapi je izjavil:

Najboljši primerek Dunning-Krugerja si kar ti. Značilno je že to, da se tega sploh ne zavedaš.
Ravno nasprotno, ti si namreč tisti, ki se z znanstveniki ne strinjaš, ne jaz. Da je to posledica D-K, je menda jasno.

In ja, testiranje za računanje razširjenosti epidemije v bistvu ni potrebno, ker podatke dobimo tudi na osnovi tistih, ki zbolijo (oziroma umrejo). Testira se zato, da se pravočasno odkrije okužene in prepreči, da bi širili okužbo. In zato velja standard 3-5% pozitivnih testov, ki ga ti ne razumeš.

Beovičeva:
Številke bodo naraščale. Vprašanje, ali ne bomo ob tako visokem številu pozitivnih testov spremenili načina testiranja, saj je takšno delo nemogoče, podatke o gibanju epidemije pa dobimo že iz podatka, koliko ljudi je sprejetih v bolnišnico,
Si končno le ugotovil, da si prej povsem ustrelil mimo, ko si na podlagi števila pozitivnih testov kar prepostavljal, koliko je danes več okuženih kot spomladi.

zmaugy ::

Hypathia je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Ne, novorek v stilu 1984 prakticira predvsem tvoja stran.

Katera je “moja stran”? Aja, že vem, tista z načeli... Ne tista, ki se proda najboljšemu ponudniku za 30 srebrnikov in potem pridiga o morali in feminizmu...


Jaz se nisem nikomur prodala, je pa res, da svoja stališča oblikujem na podlagi dejstev, ne dogem.

In 30 srebrnikov v žepu je lahko za nekatere močno “dejstvo”...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Hypathia ::

Slopek je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Slopek je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Še en kiks, Koritnik si ni dal lakirat nohtov, samo svojo partnerico je pospremil na manikuro.

še huje...ne, da zaradi sebe krši več odlokov...zaradi partnerke...res požrtvovalno

Katere odloke je pa kršil?

ko je šla moja žena na testiranje, je imela navodila kako ravnati. On, kot kaže lahko v salon, ki je imel omejitev glede strank...da ne govorim o sami odgovornosti, kot potencialno okuženi osebi...tako kot njemu, niti tebi ni nič jasno...le krivdo bi valili na tiste, ki jih tam ni bilo...zares lepo

Koritnik pravi, da od zdravnika ni dobil navodila za samoizolacijo ker da ni imel tesnega stika z okuženo osebo. Sedaj, lahko mu verjameš ali ne, vseeno pa si ni treba izmišljevati nepotrjenih stvari.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

zmaugy ::

Zakaj je pa potem moral na testiranje?A je bil višek testov in ljudi?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Slopek ::

zmaugy je izjavil:

Zakaj je pa potem moral na testiranje?


ker so se drugi poslanci že testirali, on pa še nikoli...hahaha
to je izjavil ta model

Hypathia ::

zmaugy je izjavil:

Hypathia je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Ne, novorek v stilu 1984 prakticira predvsem tvoja stran.

Katera je “moja stran”? Aja, že vem, tista z načeli... Ne tista, ki se proda najboljšemu ponudniku za 30 srebrnikov in potem pridiga o morali in feminizmu...


Jaz se nisem nikomur prodala, je pa res, da svoja stališča oblikujem na podlagi dejstev, ne dogem.

In 30 srebrnikov v žepu je lahko za nekatere močno “dejstvo”...

Upam, da ne govoriš iz lastnih izkušenj.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

FrRoSt ::

Hypathia je izjavil:

Krek je še enkrat več pokazal, da je človek na mestu.

:))[:)):)):)):):))

KO BO samo 1% (z besedo: en procent) ljudu umrlo, BILO MRTVIH!! samo s kovidom19, kot je on napovedal v svoji prignozi; 90 TISOČ, potem mu bom pa tudi az priznal, da je človek na mestu! ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

zmaugy ::

Hypathia je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Hypathia je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Ne, novorek v stilu 1984 prakticira predvsem tvoja stran.

Katera je “moja stran”? Aja, že vem, tista z načeli... Ne tista, ki se proda najboljšemu ponudniku za 30 srebrnikov in potem pridiga o morali in feminizmu...


Jaz se nisem nikomur prodala, je pa res, da svoja stališča oblikujem na podlagi dejstev, ne dogem.

In 30 srebrnikov v žepu je lahko za nekatere močno “dejstvo”...

Upam, da ne govoriš iz lastnih izkušenj.


Nikakor. Dopuščam tudi možnost, da si zgolj neumna in podpiraš Trumpa in hkrati pridigaš o feminizmu.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Hypathia ::

zmaugy je izjavil:

Zakaj je pa potem moral na testiranje?A je bil višek testov in ljudi?

Nekdo na ministrstvu je bil pozitiven, sicer se pa vladnike menda redno testira.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

zmaugy ::

Slopek je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Zakaj je pa potem moral na testiranje?


ker so se drugi poslanci že testirali, on pa še nikoli...hahaha
to je izjavil ta model


LOL, mami, gremo se še mi to igro...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Hypathia ::

zmaugy je izjavil:



Nikakor. Dopuščam tudi možnost, da si zgolj neumna in podpiraš Trumpa in hkrati pridigaš o feminizmu.

Ne vem od kod ti ideje, da podpiram Trumpa, morda iz avtoritarnega prepričanja, kdor ni z nami je proti nam.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

FrRoSt ::

Hypathia je izjavil:

Nacionalka in Poop tv sta tvit že včeraj omenila, ne vem pa zakaj naj bi bila to novica, saj je že 4 leta jasno, da Janša podpira Trumpa.

:):)):)):)):))

Jaz tudi ne vem, zakaj bi bila to sploh NOVICA!??? 8-O

Saj menda že otroci po vrtcu govorijo, da smo BANANA REPUBLIKA s premierom, ki ni prebral niti ABC diplomacije za Telebane! 8-)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

zmaugy ::

Hypathia je izjavil:

zmaugy je izjavil:



Nikakor. Dopuščam tudi možnost, da si zgolj neumna in podpiraš Trumpa in hkrati pridigaš o feminizmu.

Ne vem od kod ti ideje, da podpiram Trumpa, morda iz avtoritarnega prepričanja, kdor ni z nami je proti nam.



Močno histeriziraš zadevo, zmerjanje Trumpa z nacistom je skrajno infantilno in tudi njegove možnosti za izvolitev niso zanemarljive, brez državnega udara,


Trump je naci. No doubt about it. To, da ti to zanikaš, je enako zagovarjanju.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

FrRoSt ::

DeeJay je izjavil:

Zlatko, Moderndorfer in Šarec so krivi, da imamo danes (24.10.2020) 18 smrti oziroma že 65 smrti v drugem valu.
No, tako nam zatrjujejo privrženci SDS in Janeza Janše. Po drugi strani pa je za njih opravičljivo, da so kršili odloke vsi tisti, ki so jih tudi napisali. Seveda kot ponavadi, tudi niso nič krivi, še več, pravijo kaj nas to sploh briga in da to sploh nebi smelo priti v javnost.
Pa da ne bo pomote. Ne zagovarjam Zlatkota in menim, da je njegovo obnašanje neprimerno in nedopustno. Vseeno pa je drugače ali ukrepe krši on ali tisti, ki jih piše in nas tudi kaznuje, če se jih ne držimo.
No, pa če napišemo bolj točno:
- "nikogar ne briga, kaj počnem v prostem času" (Boštjan Koritnik, minister za javno upravo, ko se je šel potencialno okužen, bil je v stiku z okuženo osebo, urejat v kozmetični salon),
- "težko govorim z masko" (Aleš Hojs, minister za notranje zadeve v državnem zboru pri njegovi interpelaciji)
- "bil sem utrujen in pozabil nataknit masko" (Milan Krek, direktor NIJZ, na bencinski črpalki brez maske),
- "Če vi veste, da se počne nekaj protizakonito, ne morete tega vsesplošno prikazati" (Milan Krek, direktor NIJZ, po tem ko so ujeli Simona Kustec, ministrico za šolstvo, na prireditvi olimpijskega komiteja)
- "slike nebi smele biti objavljene" (Alojz Kovšca, direktor Državnega sveta, ko so objavili slike iz druženja, kjer ni nosil maske)
Vendar za smrti so krivi drugi.
Ko je bil Marjan Šarec še predsednik vlade v odstopu, ga je Janez Janša v prvem valu zaradi par deset okužb hotel celo kazensko preganjati. Tokrat, ko imamo tisoče okužb in ogromno smrti, pa smo po Janezovo krivi vsi ostali, ker se ne držimo ukrepov. Ukrepov, ki jih piše njegova "stroka" in se jih, kot zgoraj napisano, ne drži niti sama, v isti sapi pa se od nas seveda to pričakuje, če ne drugače pa z visoko kaznijo. Smo državljani res drugorazredni? Za politike, ki jih plačujemo mi, pa veljajo drugačna pravila?
Draga vlada, dragi PV, za smrti in okužbe ste krivi vi in vaši podporniki, ki razpihujejo vaše laži in opravičujejo kršenje odlokov funkcionarjev, ki bi jih morali v prvi vrsti NAJBOLJ upoštevat.
Krivi ste vi, ker v sedmih mesecih niste naredili nič za pripravo na drugi val. Skupina, ki je bila za to pripravljena, se ni sestala niti enkrat, intenzivnih postelj je ostalo enako, ni se povečalo kadra, itd.
Krivi ste vi, ker namesto, da bi se pripravljali in dovzetno ukvarjali s problemom virusa, rajši kadrujete, pišete pisma po Evropi in svetu, pri katerih se zgražamo vsi in Sloveniji delajo dolgoročno škodo.
Krivi ste vi, ker namesto, da bi reševali epidemijo, zapravljate čas na Twiterju na katerem napadate novinarje, širite lažin in skrajno desno propagando.
Krivi ste vi, ker ste za boj proti virusu namestili neuke in nestrokovne ljudi, ki niso za to sploh usposobljeni in pripravljeni.
Krivi ste in odgovarjali boste.
Državljani in državljanke Slovenije na to ne bomo pozabili. Za vsako smrt se boste morali zagovarjati pred sodiščem.

:)):)):))

Pred sodiščem verjetno ne, morda pa pred kakšno parlamentarno preiskovalno komisijo! :)):)):))

Verjetno kar pred koalicijsko! :))

Sami CIRKUSANTI! :))

Butale so VEČNE!! 8-)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Slopek ::

zmaugy je izjavil:

Slopek je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Zakaj je pa potem moral na testiranje?


ker so se drugi poslanci že testirali, on pa še nikoli...hahaha
to je izjavil ta model


LOL, mami, gremo se še mi to igro...

pa to o tesnem stiku...kaj je tesen stik? moja se ni ob nikogar drgnila, ko so jo označili kot stik :)))
Pa zdravnik mu ni dal navodil in revež ni vedel, da ne sme med ljudi...
al verjameš al pa ne...jaz verjamem, da ni neumen, sposoben je pa vladati le takim...to, pa ja...tukaj vidimo kdo to so in koliko jih je...jaz mu nikakor ne zaupam...če je vse kar pravi res, še manj, saj potem je zares bebo, ki sploh ne ve kaj se okoli njega dogaja...ampak ja...vsi so se že testirali, pa se je moral še on, saj se ni še nikoli...

el_bahattee ::

DeeJay je izjavil:

Draga vlada, dragi PV, za smrti in okužbe ste krivi vi in vaši podporniki, ki razpihujejo vaše laži in opravičujejo kršenje odlokov funkcionarjev, ki bi jih morali v prvi vrsti NAJBOLJ upoštevat.

Počasi, počasi. Dobro se spomnim, kako ste spomladi zatrjevali, da se situacija ni poboljšala zaradi vlade in njenih ukrepov, ampak zaradi ljudi in njihovega obnašanja, vlada pa da nima nič kaj dosti s tem. Sedaj pa, ko številke rastejo, pa je nenadoma kriva vlada in JJ? Če se bo čez kak mesec, dva, trend obrnil in bodo okužbe spet padale, boste verjetno spet rekli, da to nikakor ni zasluga vlade, a ne? Treba se je torej odločiti in bit konsistenten. ;)
Come to my center, you enter the winter.

zmaugy ::

Slopek je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Slopek je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Zakaj je pa potem moral na testiranje?


ker so se drugi poslanci že testirali, on pa še nikoli...hahaha
to je izjavil ta model


LOL, mami, gremo se še mi to igro...

pa to o tesnem stiku...kaj je tesen stik? moja se ni ob nikogar drgnila, ko so jo označili kot stik :)))
Pa zdravnik mu ni dal navodil in revež ni vedel, da ne sme med ljudi...
al verjameš al pa ne...jaz verjamem, da ni neumen, sposoben je pa vladati le takim...to, pa ja...tukaj vidimo kdo to so in koliko jih je...jaz mu nikakor ne zaupam...če je vse kar pravi res, še manj, saj potem je zares bebo, ki sploh ne ve kaj se okoli njega dogaja...ampak ja...vsi so se že testirali, pa se je moral še on, saj se ni še nikoli...


Meni očitna podpora te usrane vlade Trumpu pove vse, kar moram vedeti. Enakih kretenskih izgovorov se poslužuje Trump klika in res ni realno pričakovati kaj več od tistih, ki so Trumpu predpražniki.
Pof*kani kvizlingi!
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

FrRoSt ::

Hypathia je izjavil:

Še en kiks, Koritnik si ni dal lakirat nohtov, samo svojo partnerico je pospremil na manikuro.

:)):)):))

To je pa v redu! ;)

Ljudje so NEVOŠČLJIVI in ŠKODOŽELJNI!! :)8-)

Tudi Simona Kustec ne bi nikakor smela nositi maske! :)

Pa kje ste vi to videli, da bi zakrivali tako milino!?? :)):)):))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

zmaugy ::

FrRoSt je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Še en kiks, Koritnik si ni dal lakirat nohtov, samo svojo partnerico je pospremil na manikuro.

:)):)):))

To je pa v redu! ;)

Ljudje so NEVOŠČLJIVI in ŠKODOŽELJNI!! :)8-)

Tudi Simona Kustec ne bi nikakor smela nositi maske! :)

Pa kje ste vi to videli, da bi zakrivali tako milino!?? :)):)):))


Pa ni ona kriva, nihče ji ni povedal, da je to takšne vrste prireditev, kjer je treba imet masko gor. Te snovi še niso jemali...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

FrRoSt ::

Hypathia je izjavil:

zmaugy je izjavil:



Nikakor. Dopuščam tudi možnost, da si zgolj neumna in podpiraš Trumpa in hkrati pridigaš o feminizmu.

Ne vem od kod ti ideje, da podpiram Trumpa, morda iz avtoritarnega prepričanja, kdor ni z nami je proti nam.

KAKO NE PODPIRAŠ Trampa!??? 8-O

Saj ga podpira Janša!! 8-)

Kako ga potem ti ne podpiraš!??? 8-O8-O8-O
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Urbano#Desno ::

Dr Craka stanje ne preseneča

https://www.24ur.com/novice/korona/covi...

Visoke številke ne presenečajo niti direktorja NIJZ Milana Kreka. Jesenski val epidemije so pričakovali že spomladi in povečali zmogljivosti, da lahko epidemiologi z NIJZ pokličejo več kot 1000 okuženih oseb na dan. Tudi bolnišnice so se po njegovih navedbah na to pripravile.


A ni še kakšen teden nazaj trdil da so zadeve pod nadzorom? Pa a res noben ni sposoben priznati da so zajebali in so se dejansko začel pripravljati v začetku oktobra ker pa ne razumejo eksponentne rasti?

Bergamo here we come......

JJ bo verjetno do konca življenja žal da je za vsako ceno želel predsedovati EU.

Hypathia ::

Slovenceljni rabijo Bergamo, da se streznijo, in si ga tudi zaslužijo. Bergamo na kubik.

zmaugy je izjavil:


Trump je naci. No doubt about it. To, da ti to zanikaš, je enako zagovarjanju.

japajade. Kdor dovolj glasno in zavzeto ne pljuva po izdajalcih naroda je njihov podpornik, zveni znano, ane.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: majlo ()

FrRoSt ::

Hypathia je izjavil:

Slovenceljni rabijo Bergamo, da se streznijo, in si ga tudi zaslužijo. Bergamo na kubik.

TAKO!

Bergamo!! 8-)

In še kakšno Hypatio, da jim TO pove! ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

zmaugy ::

Hypathia je izjavil:

Slovenceljni rabijo Bergamo, da se streznijo, in si ga tudi zaslužijo. Bergamo na kubik.

zmaugy je izjavil:


Trump je naci. No doubt about it. To, da ti to zanikaš, je enako zagovarjanju.

japajade. Kdor dovolj glasno in zavzeto ne pljuva po izdajalcih naroda je njihov podpornik, zveni znano, ane.


BS. Zagovarjaš nacije in moške, ki zlorabljajo ženske. Feministka, naritlih...;(
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()
««
248 / 466
»»